Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przezroczysta wrote:
    to czekanie jest najgorsze,
    Wiem ja tez musze czekać az cztery dni ;) przezroczysta zatestuj z rana ;)

  • Przezroczysta Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 9 marca 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak zrobię, zobaczymy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przezroczysta wrote:
    Chyba tak zrobię, zobaczymy :)
    Daj znać jak wyszło ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glupio zrobiłam bo mowia żeby nie testować przed @ !! Cholera !!

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 9 marca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka z dnia na dzien powinna byc ciemniejsza ale rób z pierwszego porannego moczu ;) wiesz najlepiej sprawdzić pozniej betę i przyrost bo ona mówi bardzo duzo i sa limity ile powinna wzrastać k wtedy wiadomo czy wszystko z ciaza okey ;)
    Paulka teraz mow, co ile ♥️? Tylko w te dni ? I pełen luz jak sie domyślam :D dawaj Nam tu rady :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Przezroczysta Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 9 marca 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka dokładnie poprosimy o rady :)
    A co do testowania, co z tego, że mówią, że przed @ nie warto, skoro korci :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki czy ja mogę dac wam rady we wtorek jak nie bedzie @ plis bo sama sie teraz denerwuje :/

  • Przezroczysta Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 9 marca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, głębokie wdechy, raz dwa nadejdzie wtorek i na pewno wszystko będzie git

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak było bo teraz to zalamke mam ale no musze przestać myśleć bo oczadzieje :/:/

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 9 marca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka racja nie denerwuj sie bo wrazie co to zle wpływa na dzidzie i mamę :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 17:22


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 9 marca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaki macie zazwyczaj sluz tuż po miesiączce ? Bo ja od dwóch dni mam ciągnący, mentny i taki pod kolor żółty bezzapachowy, nie mam żadnej infekcji i nic mi nie jest, badam sie średnio co drugi miesiąc u lekarza, głupieje bo nie jest go az tak mało :/ miała któraś z Was tak ? Odstawiłam w tym cyklu wiesiołek żeby znowu mnie tak nie zalało Hehehehe


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 9 marca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj te dni to suche...


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 9 marca 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Dziewczyny jaki macie zazwyczaj sluz tuż po miesiączce ? Bo ja od dwóch dni mam ciągnący, mentny i taki pod kolor żółty bezzapachowy, nie mam żadnej infekcji i nic mi nie jest, badam sie średnio co drugi miesiąc u lekarza, głupieje bo nie jest go az tak mało :/ miała któraś z Was tak ? Odstawiłam w tym cyklu wiesiołek żeby znowu mnie tak nie zalało Hehehehe
    Katharina u mnie problem ze śluzem to raczej Ci nie pomogę. Możesz oddać jak masz za dużo hahaha :D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina hmmm kurde niewiem czy nie mam suszy chwile potem ten co piszesz a potem bezbarwny rozciagliwy :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy wiesz jak bez wonny to infekcji na pewno nie masz ;)

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 9 marca 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAHAhahahaha Mazia nie podzielę sie bo sama długo czekałam po tym wiesiolku :D polecam go bo nawet z dni suchych zrobił mokre hahaah :D
    Tylko żeby kolor żółty miał to dziwne No nic wrazie co jak nie minie to w czwartek i tak mam wizytę u gin to zapytam :)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale taki żółty żółty czy lekko kremowy ?

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 9 marca 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki bardziej żółty niż kremowy :)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina myślę ze bedziesz żyć hehe ;) nic ci nie dolega, a w razie co zapytasz lekarza ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece do roboty :p przestane myśleć :-/

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ