X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 9 marca 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahahaa psycholog Paulka i najlepsze diagnozy :D
    Dziękuje tego mi było trzeba :D

    Paulka89 lubi tę wiadomość


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh musze online udzielać porad odplatnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co wy juz spicie ;)? Co taka cisza :p

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie śpię. Jakoś nic mi się nie chce...znowu mnie jakis dół łapie :(

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Ja nie śpię. Jakoś nic mi się nie chce...znowu mnie jakis dół łapie :(
    Mazia ale przecież nie wszystko stracone ;) jeszcze masz dwa tygodnie długiego czekania ;) jutro ten lekarz to ci wszystko wyjaśni itd ;) będzie dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 22:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam :) a co tu znowu taka cisza? Zamiera nam wątek czy jak?

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 10 marca 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Cześć wam :) a co tu znowu taka cisza? Zamiera nam wątek czy jak?
    Hej Paulka ja się właśnie przed chwilą obudziłam:D powtarzałas test z porannego moczu ?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 10 marca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,długo mnie nie było.Dziś termin @. Od tygodnia okropny ból piersi,brzuch pobolewa ;/. Ból piersi zawsze mijał 2/3 dni przed miesìączką a teraz trwa nadal. Oprócz tego na tylko jednej wyszły mi strasznie widoczne żyły.Aa i jeszcze zaobserwowałam sporo kremowego śluzu. Poza tym czuje że @ zawita :(

    km5sroeqr29ccbje.png
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 10 marca 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. A mnie jakaś choroba chyba dopada :-(. Kaszel, karmtar i ból głowy:-(.
    Mazia89 jak tam samopoczucie przed wizytą? Czekam z niecierpliwością na dobre wieści? Miarzylas temperature?

    5cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Hej Paulka ja się właśnie przed chwilą obudziłam:D powtarzałas test z porannego moczu ?
    Mazia nie robilam bo testów nie mam , maja być dopiero po południu to zobacze moze jutro sikne ;)
    Kolorowaola miejmy nadzieje ze @ nie nadejdzie ;) a kiedy masz @?
    Agus to nie dobrze ze chorobsko Cię rozbiera:/ ale jak każdy chory to ciężko nie zarazić się :/ u mnie syn jak chory ja też zawsze jestem :/
    Mazia trzymam kciuki za udana wizyte wypytaj wszystko kiedy ta owulacja była co i jak ;) i pokaz te temperatury swoje jej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2018, 08:50

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 10 marca 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    Hej dziewczyny. A mnie jakaś choroba chyba dopada :-(. Kaszel, karmtar i ból głowy:-(.
    Mazia89 jak tam samopoczucie przed wizytą? Czekam z niecierpliwością na dobre wieści? Miarzylas temperature?
    Mierzyłam, jest minimalnie większą od wczorajszej..Ale tak sobie postanowiłam że dzisiaj ostatni raz mierzyłam...Nie chce się denerwować jak mi spadnie itp. Cieszę się że ta wizyta już dzisiaj bo przynajmniej będę wiedzieć na czym stoję czy jest sens wogole mieć nadzieję.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 10 marca 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowaola wrote:
    Hej dziewczyny,długo mnie nie było.Dziś termin @. Od tygodnia okropny ból piersi,brzuch pobolewa ;/. Ból piersi zawsze mijał 2/3 dni przed miesìączką a teraz trwa nadal. Oprócz tego na tylko jednej wyszły mi strasznie widoczne żyły.Aa i jeszcze zaobserwowałam sporo kremowego śluzu. Poza tym czuje że @ zawita :(
    A testu nie robisz?

    eikte6hhtpigifg0.png
  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 10 marca 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam,jak do jutra @ nie przyjdzie to będę testować

    km5sroeqr29ccbje.png
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 10 marca 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowaola to trzymam kciuki aby @ nie przyszła;-)

    Mazia a na którą masz lekarza?
    Paulka a jak tam samopoczucie, zawroty przeszły?

    eikte6hhtpigifg0.png
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 10 marca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga wrote:
    Kolorowaola to trzymam kciuki aby @ nie przyszła;-)

    Mazia a na którą masz lekarza?
    Paulka a jak tam samopoczucie, zawroty przeszły?
    Na 11:15 idę do lekarza

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga dzięki tak wczoraj tylko tak zle sie czułam a dzisiaj za to wstałam o 6.40 i wiecie co zrobiłam dla sprawdzenia( bo chodza teorie ze jak sie jest w ciąży to jest pozytywny ) test owulacyjny i pozytywny jest :o

  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 10 marca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka to już chyba pocichaczu można ci gratulować;-)a tak się martwiłaś, że owulacji nie było:-)

    eikte6hhtpigifg0.png
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 10 marca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Ja wczoraj byłam u lekarza i dostałam lek na obniżenie tsh. Oby zaczął jak najszybciej działać. Za miesiąc mam sie zglosic na kontrolne badanie krwi.
    Mnie się wydaje, ze ja byłam ostatnio w ciąży sądząc po objawach jakie miałam. Bo takich objawow jakie wtedy miałam nie mam na codzień. Tylko pewnie przez tsh ta komórka nie mogła się utrzymać i skonczylo się @. No ale pocieszam się, że bedą inne cykle. I że za miesiąc albo dwa może akurat zobacze upragnione 2 II na tescie

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Witajcie :) Ja wczoraj byłam u lekarza i dostałam lek na obniżenie tsh. Oby zaczął jak najszybciej działać. Za miesiąc mam sie zglosic na kontrolne badanie krwi.
    Mnie się wydaje, ze ja byłam ostatnio w ciąży sądząc po objawach jakie miałam. Bo takich objawow jakie wtedy miałam nie mam na codzień. Tylko pewnie przez tsh ta komórka nie mogła się utrzymać i skonczylo się @. No ale pocieszam się, że bedą inne cykle. I że za miesiąc albo dwa może akurat zobacze upragnione 2 II na tescie
    Jaki masz wynik tsh i jaki masz lek letrox czy eutyrox?
    Kolorowaola kiedy masz mieć @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga wrote:
    Paulka to już chyba pocichaczu można ci gratulować;-)a tak się martwiłaś, że owulacji nie było:-)
    Rybkaaga powiem Ci ze siedze jak na szpilkach tak na prawde do wtorku :( jakbym byla w polsce poszlabym na to bthcg i bym wiedziala na czym stoję :/ a tak dupa...

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ