X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 28 marca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe widzę, ze łączy Nas jedno - czarne myśli :( Paulka ja okres planowo mam na 1.03. Z tym, ze odpocznę w Pl to nie wiem bo jedziemy do rodziny męża z która jestem skłócona haha wiec zamienię motykę na kijek haha
    Jeśli Nam teraz nie wyszło to odpuszczam, ide do nowej pracy, za miesiąc jedziemy na urlop, po prostu sie wyłączam :/


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Paulka89 no wiem właśnie. Pierwszy raz mam taki wykres i tak wysoką temperature jak dziś. Ponad 37. Sama byłam w szoku jak rano mierzyłam. No zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzisiaj mnie coś zaczynają piersi pobolewać ale nie wiem czy to nie są czasami zakwasy, bo odchudzam się tak samo i dość intensywnie ćwicze. Chociaż dwa dni temu rano miałam ból jajnika z lewej strony.A wczoraj nad ranem śnił mi się pozytywny test ciążowy. Aleeeee już się nie nakręcam bo takie nakręcanie i tak nic nie da. Pozostaje tylko czekać.To super jak na 7 kwietnia masz wizyte USG. Zobaczysz swoją fasolinkę. Super takie wiadomości cieszą :)
    Jakby temperatura nie spadla poniżej 37 mysle ze dobrze sie to skończy ;) jak patrzę masz dwa skoki ja tez takie miałam ale nie nakrecam cie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Hehe widzę, ze łączy Nas jedno - czarne myśli :( Paulka ja okres planowo mam na 1.03. Z tym, ze odpocznę w Pl to nie wiem bo jedziemy do rodziny męża z która jestem skłócona haha wiec zamienię motykę na kijek haha
    Jeśli Nam teraz nie wyszło to odpuszczam, ide do nowej pracy, za miesiąc jedziemy na urlop, po prostu sie wyłączam :/
    To juz bliziutko jak w niedziele ;) Jezu mam nadzieje ze sie udało ;) a zatestujesz wcześniej coś ;)? Chociaz w sobotę ?

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 28 marca 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia no właśnie na świetach powinnam mieć @ 1.04 albo 2.04 tak niby wyznaczyło ovu.
    Paulka89 ja też się wole nie nakręcać. Lepiej mieć niespodziankę i być miło zaskoczoną. Paulka89 a jak to było u ciebie? Ty miałas jakieś przeczucia że to ciąża? Że ten cykl okazał się szczęśliwy. Jakieś objawy po których pomyślałaś "Udało się jestem w ciąży" Czy to było dla ciebie totalne zaskoczenie

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Mazia no właśnie na świetach powinnam mieć @ 1.04 albo 2.04 tak niby wyznaczyło ovu.
    Paulka89 ja też się wole nie nakręcać. Lepiej mieć niespodziankę i być miło zaskoczoną. Paulka89 a jak to było u ciebie? Ty miałas jakieś przeczucia że to ciąża? Że ten cykl okazał się szczęśliwy. Jakieś objawy po których pomyślałaś "Udało się jestem w ciąży" Czy to było dla ciebie totalne zaskoczenie
    Nie wlasnie ja ani objawow ani nic czułam sie jak na @ do tego robiłam testy owulacyjne gdzie każdy był negatywny i przez to wiedziałam że no skoro owulacji nie było to ciąży tez nie bedzie, a ze w szafce w lazience miałam kilka zapasow testów mowie a zrobie sobie co mi zależy zrobiłam odłożyłam patrzę cień cienia ;) jedyne co pamiętam zatestowalam w 9dpo i dzień wcześniej albo dwa miałam takie zryte sny ze masakra :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2018, 14:35

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 28 marca 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Nie wlasnie ja ani objawow ani nic czułam sie jak na @ do tego robiłam testy owulacyjne gdzie każdy był negatywny i przez to wiedziałam że no skoro owulacji nie było to ciąży tez nie bedzie, a ze w szafce w lazience miałam kilka zapasow testów mowie a zrobie sobie co mi zależy zrobiłam odłożyłam patrzę cień cienia ;) jedyne co pamiętam zatestowalam w 9dpo i dzień wcześniej albo dwa miałam takie zryte sny ze masakra :p
    Potwierdzam że Paulka przeżywała ze wogole owulacji nie było i nic z tego :D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no juz wtedy mi było przykro ze sie nie udało :p

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 28 marca 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahah tez panietam ale ja czuje, ze sie nie udało i juz :/ Paulka zatestuje zobaczymy co wyjdzie


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 28 marca 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:-) nie odzywam się bo jakoś nie mam weny do pisania:-\ w tym cyklu podchodze na luzie bo i tak nic z tego nie będzie, jestem na lekach a jak będzie owulacja to mój będzie w pracy a później jesteśmy u rodziców więc luzik;-)
    Paulka oby szybko przeszły ci mdłości:-)

    eikte6hhtpigifg0.png
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 28 marca 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Hahahah tez panietam ale ja czuje, ze sie nie udało i juz :/ Paulka zatestuje zobaczymy co wyjdzie
    Katharina ja miałam dokładnie tak samo teraz że poprostu wiedziałam że się nie udało i koniec...oby u Ciebie się nie sprawdziło

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 28 marca 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Mazia no właśnie na świetach powinnam mieć @ 1.04 albo 2.04 tak niby wyznaczyło ovu.
    Paulka89 ja też się wole nie nakręcać. Lepiej mieć niespodziankę i być miło zaskoczoną. Paulka89 a jak to było u ciebie? Ty miałas jakieś przeczucia że to ciąża? Że ten cykl okazał się szczęśliwy. Jakieś objawy po których pomyślałaś "Udało się jestem w ciąży" Czy to było dla ciebie totalne zaskoczenie
    Mindusia to mamy ten sam termin, chyba razem zatestujemy :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 28 marca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Mazia, ja to jestem pewna bo sie czuje jak zawsze dosłownie żadnych zmian :(


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam pisać gdzie Ty Rybkaaga zaginelas w akcji znowu ;) jak po lekarzu co wyszło ? Infekcja czy co ?
    Katharina i mindusia jeszcze 4 dni i będziemy wszystko wiedzieć ;) !! Musi sie w końcu ktorejs udac nooo !!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2018, 17:00

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 28 marca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 czyli widzę że ta ciąża to było dla ciebie totalne zaskoczenie. Domyślam się jaka musiała ci towarzyszyć radość. Takie niespodzianki są najlepsze.
    katharina92 na to wygląda :) Śmieje się bo jakby mi się w tym cyklu udało to wg daty ostatniej miesiączki dziecko urodziłoby się 10 grudnia. A mój synek jest z 10 lipca. To by dopiero było. Mieć dwójkę dzieci z 10 dnia ale inny miesiąc. Ale już się nie nakręcam

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 28 marca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to bym rodziła gdzieś na wigilie haha :D
    Marzy mi sie ale straciłam nadzieje, 3.04 mam omawianie wyników z ginekolog No nic zobaczymy może tam cos wyjdzie


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze sie uda przed wizytą ;) zatestuj w sobotę i daj znać ;) ciekawe która będzie nastepna ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jakie mam nerwy to wow jechałam sobie z pracy wyjechał mi jakis dziadek znaczy wpierniczył się i później wlekłam się za nim 20 no myślałam ze wyjdę i wywleke go z tego auta no !!! Takie mam napady złości :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2018, 21:52

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 28 marca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero od lekarza wróciłam. Pęcherzyk 14 mm endometrium 10mm więc w tym cyklu dużo wcześniej będzie owulacja bo koło poniedziałku. U mnie jest wszystko ok z wynikami też więc zostaje badanie nasienia którego jak się okazało nie możemy zrobić u nas w mieście:/

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Ja dopiero od lekarza wróciłam. Pęcherzyk 14 mm endometrium 10mm więc w tym cyklu dużo wcześniej będzie owulacja bo koło poniedziałku. U mnie jest wszystko ok z wynikami też więc zostaje badanie nasienia którego jak się okazało nie możemy zrobić u nas w mieście:/
    Cześć wam ;) no to Mazia super ze
    wszystkie wyniki w porządku ;) to teraz musisz poszukać gdzie najbliżej was mozna zrobic to badanie i isc ;p to juz bedziesz miała wszystko jasne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 08:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu znowu cisza ... ;( czy ktoras z pań testuje niebawem ? ;)
    gdzies nie moge znajsc tej tabelki kto kiedy @ ;/

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ