X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,mam 35 lat, dołączam się do Was bo sama już łapie doły. 18 cykl starań. Ostatnia @ 21.03. Od tego cyklu biorę Ovarin. Cykle mam regularne 25-28 dni. Dzisiaj 11dc, test owu negatywny. Prowadzę wykres tutaj od tego cyklu właśnie. Mam już 12 letnia córkę, druga ciąża chyba nie jest mi dana... Wiem, że mam owulację ok 13dc po obserwacji śluzu i objawów ale nie miałam do tej pory monitoringu więc nie wiem czy Gamma pęka... 3.04 idę do gina, poproszę go o luteinę. Wesołych Świąt dziewczyny!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 10:09

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 31 marca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka 82. Musimy myśleć pozytywnie. My też się zdecydowaliśmy dość późno na koljne i początkowo musieliśmy zaprzestać starań z powodów zdrowotnych. Wracamy z 2 cyklem starań ale po kilkumiesięcznej przerwie ale z nadzieją. Dobrze jest zrobić monitoring. Głowa zawsze spokojniejsza. Życzę powodzenia.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 31 marca 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki:-) ja tylko na chwilkę aby życzyć wam WESOŁYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT:-)

    eikte6hhtpigifg0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jechałam dzisiaj na swiecenie z woreczkiem w kieszeni bo tak mnie ciągnęło po drodze masakra a rano oczywiscie paw do zlewu bo nie zdążyłam dolecieć.
    Zycze wam kobitki zebyscie wszystkie teraz zobaczyły dwie kreseczki ✊✊✊✊

    Isaura81 lubi tę wiadomość

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 31 marca 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wzajemnie. Wszystkiem forumowiczkom życze rownież wesołych świąt. Ja czekam w dalszym ciągu na @. Korci aby zrobić test ale biore to wszystko na chłodno. Czuje się dzisiaj caly dzień masakrycznie. Niby jak na @ ale nie do końca jak na @. Tak inaczej. Ehh tysiace mysli kłębi się w mojej głowie, ale na razie nie koncentruje się na tym tylko na zbliżających się świętach. Jeszcze raz wesołych świąt :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 31 marca 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Paulka89 wzajemnie. Wszystkiem forumowiczkom życze rownież wesołych świąt. Ja czekam w dalszym ciągu na @. Korci aby zrobić test ale biore to wszystko na chłodno. Czuje się dzisiaj caly dzień masakrycznie. Niby jak na @ ale nie do końca jak na @. Tak inaczej. Ehh tysiace mysli kłębi się w mojej głowie, ale na razie nie koncentruje się na tym tylko na zbliżających się świętach. Jeszcze raz wesołych świąt :)

    widziałąm wykres... 3mam mocno kciukosy :) aby te święta były radosne i rodzinne :* i koniecznie daj znać... tak na chłodno ;p ale pamietaj 3mam kciuki :*

    mindusia87 lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 31 marca 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta dziękuje bardzo. Na pewno dam znać na forum co i jak. Ja również trzymam mocno kciuki za ciebie

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mindusia kiedy zatestujesz ? ;) bo wczoraj spadła tempka ale dzisiaj ładnie wzrosła ;) ✊✊✊pisz od razu jak zatestujesz, a co to masz plamienia jakieś ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 17:40

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 31 marca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 mnie się nie pytaj co to za plamienia. Sama nie wiem. Plamie jak plamie. Tam ino ino było jak na razie tego plamienia. No i miałam troche takiego brunatnego śluzu. Nie pamiętam jak to było w ciąży z synkiem czy podobnie Do tej pory tak nie plamilam tylko normalnie @ przychodziła. A teraz tak dziwnie. No zobaczymy co z tego wyjdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 19:22

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to było to bo plamienie plus niska temperatura to @ a u ciebie temperatura poszła w gore. Testujesz jutro ? ;)

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 31 marca 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro albo w pn zatestuje. Jak coś to dam znać.

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 31 marca 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka nie testuje, @ przyjdzie, dzisiaj juz plamienia i trochę krwi wiec jutro sie rozkręci, tak jak mówiłam ja odpuszczam, ide do nowej pracy i co ma byc to bedzie, będę zaglądać do Was z ciekawości a No i dam jeszcze znac jak moje wyniki z tego cyklu na hormony bo ide we wtorek do gin.
    Buziaki :*


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Paulka nie testuje, @ przyjdzie, dzisiaj juz plamienia i trochę krwi wiec jutro sie rozkręci, tak jak mówiłam ja odpuszczam, ide do nowej pracy i co ma byc to bedzie, będę zaglądać do Was z ciekawości a No i dam jeszcze znac jak moje wyniki z tego cyklu na hormony bo ide we wtorek do gin.
    Buziaki :*
    Nawet sie nie wyglupiaj i nie idz nigdzie !!! Masz tu cały czas z nami być !!! Mozesz zluzowac starania ale zostań

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 22:45

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 31 marca 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Paulka nie testuje, @ przyjdzie, dzisiaj juz plamienia i trochę krwi wiec jutro sie rozkręci, tak jak mówiłam ja odpuszczam, ide do nowej pracy i co ma byc to bedzie, będę zaglądać do Was z ciekawości a No i dam jeszcze znac jak moje wyniki z tego cyklu na hormony bo ide we wtorek do gin.
    Buziaki :*
    Katharina doskonale Cię rozumiem ja też teraz odpuszczam jak się nie uda...za dużo nerwów mnie to kosztuje za bardzo się nakrecam i nie jestem w stanie o niczym innym myśleć to już się robi chore...sama widzę że że już nawet mojemu działam na nerwy...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie No Paulka zostanę ale nie będę sie juz zajmować mierzeniem, badaniem itd ;)
    Mazia dokładnie to sie odbija na obydwu osobach, ja nowa prace zacznę, za miesiąc na urlop jedziemy może jak sie odpuści to cos sie uda bez spiny i stresu co najważniejsze ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz mówiłam ze jak sie teraz nie uda to też odpuszczam bo faktycznie idzie zeswirowac rozumiem was dziewczyny ale czasem sie odezwijcie ;)
    Katharina juz jest @? Bardzo mi przykro jeśli przyszla :-(

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale jest :( odpuszczam


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qwa a myślałam ze Ci się uda :( bardzo mi przykro :( , ale dobrze mowisz zmiana pracy i wakacje za niedługo napewno dobrze zrobia ;) sama niewiem czemu to takie trudne jest :/ daj znac jak po lekarzu jak wyniki krwi będą ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parę dni mnie nie było, ciągle na wyjazdach. Nie mierzyłam temperatury, nie badałam śluzu. Teraz 23dc, temp 36.7. Miałam zbadać hormony w 21dc ale w piątek byłam bardzo daleko od domu a w sobotę nie znalazłam żadnego laboratorium.
    Katharina - biorąc pod uwagę całość, może tak jest właśnie lepiej. Odpocznijcie, nabierzecie dystansu.
    Ja się czuję bardzo zdemotywowana. Wiem że to dopiero koniec 3CS, ale jakoś tak się boje ze nic z tego nie będzie. Temperatura niska więc czekam na @.

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w ten cykl fajny bo krótszy od reszty taki normalny, jutro do gin po wyniki ide hormonów, zobaczymy czy tam chociaż jest okey ;) badan nigdy za mało uważam i tego odstawiać nie można bo zdrowie najważniejsze jest


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ