X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh. Co tam słychać u was w święta. Ja odpoczywam i dochodze do siebie psychicznie. Dzisiaj rano mierzyłam temp i niestety spada zamiast przyrastać :( Co oznacza tylko jedno. @ czai się za rogiem i lada moment pewnie się pojawi. Nie mam już pomału siły na te starania. Czuje, że to już się robi pomału ponad moje siły. To wszystko jest takie dołujące. Jak przyjdzie @ zrobie może jeszcze jeden wykres z pomiarem temp a potem już chyba sobie odpuszcze. Bo to nie ma sensu człowiek się tylko niepotrzebnie dołuje.
    Pozdrawiam świątecznie

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny tak mi przykro :(
    Katharina daj znać jak po lekarzu ;)
    Mindusia twój wykres zapowiadał sie naprawdę doac obiecująco a tu teraz zaczęła spadać temperatura :( Ehhh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wszystkie cierpimy przez przesilenie? Widzę że wszystkie mamy jakieś obniżenie nastroju.
    Ja dzisiaj z Mężem otworzyłam wiśniówkę i popijamy na rozluźnienie. Wasze zdrowko i wszystkich forumowych Fasolek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki ;) jak tam po świętach ? ;) wróciło już troszkę lepsze samopoczucie ?
    Ja umowilan się na sobotę na 1 usg zobaczymy co to będzie ;)

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) co tutaj taka cisza dzisiaj na forum? Jak tam po świętach. Objedzone? Ja czekam dalej na @. Już sobie nawet odpuściłam pomiar temperatury aby się niepotrzebnie niestresować. Pogoda brzydka pochmurna i deszczowa. Co za wiosna.

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! u mnie dziś 7dpo. Nie nastawiam się zbytnio na ten cykl, ale w sobotę miałam taki ból podbrzusza jak na @ a wczoraj wieczorem byliśmy z mężem u znajomych i było mi tak duszno i gorąco (tylko mi) że jak wstałam to normalnie aż mi się spodnie przykleiły do tyłka :D no i znajomi mówią - wez Ty może nie pij, tylko leć po test ciążowy. Oni akurat nie wiedzą, że się staramy... no ale dało mi to trochę do myślenia. Poza tymi dwiema rzeczami to NIC nie czuję inaczej. No i nie wiem testować, nie testować...

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mindusia u mnie tez masakra pogoda az sie nic nie chce zimno i standard deszcz ;p
    Meggie jak dla mnie troche za wcześnie na testowanie jak masz dopiero 7 dpo a @ mowilas ze masz 9 dopiero wiec jeszcze chwila ;p tak mysle ;p

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee no to ja wiem, tylko zastanawiam sie czy w ogóle testowac w tym cyklu... jesli bym miala testowac to dopiero tak w piatek/sobote najwcześniej. Zobacze czy cos sie bedzie dziać więcej i wtedy zdecyduje.
    A Paulka89 Ty jak tam się czujesz?

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Nieee no to ja wiem, tylko zastanawiam sie czy w ogóle testowac w tym cyklu... jesli bym miala testowac to dopiero tak w piatek/sobote najwcześniej. Zobacze czy cos sie bedzie dziać więcej i wtedy zdecyduje.
    A Paulka89 Ty jak tam się czujesz?
    AAAA No to ja zle zaczailam ;) hehe no koło soboty było by ok ;) ale bys miała niespodzianke tak na luzie bez spiny by zaskoczyło i zabieg by cie ominął ;)
    Dzięki ze pytasz , a no troche lepiej jakby mdłości trochę przechodziły ale sił brak :( ;p wczoraj to brzuch i jajniki mnie znowu bolały :/ mam nadzieje ze na tym usg bedzie wszystko w porządku :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 11:11

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko ;) Też mam nadzieje, że będzie wszystko ok. Kiedy masz USG?

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 nie stresuj sie wprzód akurat to ze cie brzuch boli i jajniki to normalka w ciąży. Mnie z kolei piersi bolą i bóle mam takie jak na @ już patrze tylko czy ta @ przyszła czy nie i co chwila zaglądam ale na razie cisza. Tylko podbrzusze boli od czasu do czasu jakby takie delikatne kłuciai czuje momentami tak dziwnie mokro, jakbym się w majtki posikała. Masakra.

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 a kiedy masz dostać @? Testowałaś?

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam. U mnie dzisiaj 13 dc z obliczeń lekarza pecherzyk wczoraj powinien być dojrzały do pęknięcia A nie zanosi się na to...żadnych boli testy owu też negatywne...myślę że przerosnie pecherzyk i nawet jeśli dojdzie do owulacji to już będzie za duży:/

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 nie nastawiaj się negatywnie, ja osobiście mam tak, że czasami czuje owu, czasami nie a kiedyś miałam monitoring po owulacji i lekarz pytal z którego jajnika mi się wydaje, że była owulacja i byłam przekonana, że z lewego a okazało się, że z prawego! :) a co do testów to masz świetny przykład Paulki :) więc głowa do góry!

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Spoko ;) Też mam nadzieje, że będzie wszystko ok. Kiedy masz USG?
    W sobote na 14 ;p
    Ja wam powiem ze w tym cyklu wcale nie czułam owulacji zazwyczaj było tak ze bolaly jajniki a teraz mało co do tego te testy więc wiedziałam ze nic z tego ;p
    Mindusia oby ta wstretna @ nie przyszla juz !!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mindusia bo to mialas jakies plamienia kilka dni temu i teraz nic wiec moze cos tam sie dzieje ;) a wlasnie nie testowalas wcale co nie ?

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie dziewczyny nie wytrzymałam i zatestowałam. Bo nie wiedzialam na czym w końcu stoje. Te objawy nie dawały mi spokoju. Robiłam test z drążcymi rękami. A te 3 min oczekiwania to były najdłuższe 3 minuty mojego życia. Patrze zachodze i oczom nie widze pokazała się druga kreska na poczatku cień cienia a później zrobiła się bardziej wyraźna. Jestem szczęśliwa a jednocześnie przerażona co to będzie. Jeszcze nie dowierzam.Nie wiem czy będzie widać tą druga kreske. jakość zdjecia niezaspecjalna

    https://zapodaj.net/0cd4ea2368c66.jpg.html

    Skarpeta, Królowa lodu, Paulka89 lubią tę wiadomość

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 MOJE GRATULACJE!!!! Tak sie ciesze, kolejna szczęściara! :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    No własnie dziewczyny nie wytrzymałam i zatestowałam. Bo nie wiedzialam na czym w końcu stoje. Te objawy nie dawały mi spokoju. Robiłam test z drążcymi rękami. A te 3 min oczekiwania to były najdłuższe 3 minuty mojego życia. Patrze zachodze i oczom nie widze pokazała się druga kreska na poczatku cień cienia a później zrobiła się bardziej wyraźna. Jestem szczęśliwa a jednocześnie przerażona co to będzie. Jeszcze nie dowierzam.Nie wiem czy będzie widać tą druga kreske. jakość zdjecia niezaspecjalna

    https://zapodaj.net/0cd4ea2368c66.jpg.html

    mindusia... czułam to w kościach.... czułam ... raz jeszcze GRATULACJE KOCHANA !!! krecha jest piękna widoczna <3 wiedziałam że to to :D

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Królowa lodu Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo :)

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ