X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Mazia a nie mialas czasem zluzowac ? Hehe bo znowu sie nakrecasz ;p i denerwujesz tymi testami :p
    Meggie czekam do piątku z tym twoim testowaniem :-D ✊✊✊✊
    Wiem Paulka wiem...Ale to już naprawdę ostatni raz z tymi testami elektronicznymi...W przyszłym miesiącu nawet nie będę miała możliwości iść na monitoring bo wyjeżdżamy na weekend majowy

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak pojdziesz do lekarza To Ci powie czy pękł czy jak . mazia nie rób tych testów !!!! Nie patrz na nie ;p
    Dobrze ze jedziesz na weekend to troche wyluzujesz ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2018, 13:45

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    No to jak pojdziesz do lekarza To Ci powie czy pękł czy jak . mazia nie rób tych testów !!!! Nie patrz na nie ;p
    Dobrze ze jedziesz na weekend to troche wyluzujesz ;p
    Paulka pęknąć to może pęknie tylko chodzi mi o to czy nie będzie już przerosniety i zdolny do zapłodnienia.
    Też się cieszę że jedziemy może uda się nie myśleć.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wzrost temperatury o 0,5 stopnia. A dzisiaj 25dc. Od tygodnia chodzę ospala, ale nie zwracałam na to uwagi. Zasialo się znowu ziarnko nadzieji. Dotąd cykle miałam 24-25 dni. Czuje się ogolnie źle, wczoraj miałam leciutka kropkę plamienia co nigdy mi się dotąd nie zdarzyło. Boli mnie brzuch i głową jakby na @. Może juz nie przyjdzie

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    U mnie wzrost temperatury o 0,5 stopnia. A dzisiaj 25dc. Od tygodnia chodzę ospala, ale nie zwracałam na to uwagi. Zasialo się znowu ziarnko nadzieji. Dotąd cykle miałam 24-25 dni. Czuje się ogolnie źle, wczoraj miałam leciutka kropkę plamienia co nigdy mi się dotąd nie zdarzyło. Boli mnie brzuch i głową jakby na @. Może juz nie przyjdzie

    oby już nie przyszła :) 3mam kciuki :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    U mnie wzrost temperatury o 0,5 stopnia. A dzisiaj 25dc. Od tygodnia chodzę ospala, ale nie zwracałam na to uwagi. Zasialo się znowu ziarnko nadzieji. Dotąd cykle miałam 24-25 dni. Czuje się ogolnie źle, wczoraj miałam leciutka kropkę plamienia co nigdy mi się dotąd nie zdarzyło. Boli mnie brzuch i głową jakby na @. Może juz nie przyjdzie
    Paula kiedy testujesz ?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazią, myślałam żeby poczekać do 28dc, ale może jutro rano spróbuję jak dzisiaj w nocy @ nie przyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula testuj i dawaj znać ;) trzymam kciuki ;p
    Ja już myślałam ze mdłości i rzyganie mi przeszło bo kilka dni nic :( ale jednak nie bo tak mnie wyszarpało ze masakra :/
    Zazdroszczę wam dobrego samopoczucia ;p

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Mazią, myślałam żeby poczekać do 28dc, ale może jutro rano spróbuję jak dzisiaj w nocy @ nie przyjdzie.
    Rób jutro i daj znać:D

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 oj współczuje ci tych dolegliwości. Ja na razie oprócz mega bólu piersi, wrażliwości kłucia w podbrzuszu nic więcej mi na razie nie dolega. Odpukać zobaczymy co przyniosą dalsze tygodnie.
    Paula90 powodzenia :)

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mindusia ja tez na początku mialam tak piersi bardzo bolały i podbrzusze , potem doszły jajniki jakos tak , a po tygodniu lekkie mdlosci, potem kilka wymiotow i bardziej nasilone mdłości :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wzrost o 1,5stopnia ale wynik testu negatywny jak cholera.
    Może na jakieś chorobsko się szykuje.
    Poczekam jeszcze do końca tygodnia i jak do niedzieli @ się nie pojawi to idę na betę z krwi. Teoretycznie jestem 2 dzień po terminie miesiączki.

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Dzisiaj wzrost o 1,5stopnia ale wynik testu negatywny jak cholera.
    Może na jakieś chorobsko się szykuje.
    Poczekam jeszcze do końca tygodnia i jak do niedzieli @ się nie pojawi to idę na betę z krwi. Teoretycznie jestem 2 dzień po terminie miesiączki.
    Paula nawet cienia kreski nie ma ? A orientujesz się mniej więcej kiedy mogła być owulacja?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia, na moje oko koło 21 marca była owulacja. To już by raczej coś było widać bo to byłby 15DPO.
    Ani cienia kreski, nawet przeswietlalam przy żarówce żeby coś dojrzeć. Ale mogę się mylić co do daty owu. Dopiero 3 cykl obserwuje.

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 to rzeczywiście dziwne. W 15dpo już ciążę powinno spokojnie wykazać. Ja tak testowałam. 2 dni po terminie planowanej @ . Może to zależy od testu od firmy i od czułości. Ja testowałam tym najczulszym testem 10. Nie 25.

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Paula 90 to rzeczywiście dziwne. W 15dpo już ciążę powinno spokojnie wykazać. Ja tak testowałam. 2 dni po terminie planowanej @ . Może to zależy od testu od firmy i od czułości. Ja testowałam tym najczulszym testem 10. Nie 25.
    Powiem Wam że ja kiedyś miałam sytuację kiedy wykryli mi torbiel i musiałam zrobić badania w tym bhcg i wyszła mi 9.2. Z ciekawości zrobiłam test zwykły ten 25mlu i była bardzo słaba druga kreska więc moim zdaniem jeśli "coś" jest na rzeczy przynajmniej w moim przypadku to test coś wykazuje...Ale są dziewczyny które w dniu spodziewanej @ mają negatywny test a po kilku dniach jednak pozytyw. Lekarz mi wtedy powiedział że najprawdopodobniej była to ciąża biochemiczna...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używałam ten o czułości 10. Pewnie nic z tego nie będzie, niech już przyjdzie ta @ żeby móc zacząć kolejny cykl. Dopiero 4 więc się nie łamie (staram się nie łamać)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam ;) ja rowniez wychodze z zalozenia ze jak ma cos wyjść to wyjdzie ( nie wazne czy 10 czy 25mlu) ;p . u mnie lepiej sie sprawdziły testy 25mlu pierwsze dwa zrobiłam 10 i słabo ledwo to było jeszcze przed @ a jak mi przyszły 25mlu plytkowe to dużo wyrazniejsze były ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 11:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina zyjesz ? Jak tam w nowej pracy ?
    U nas teraz dzieci maja dwa tyg wolnego i zaluje ze nie pojechałam do Polski bo tutaj taka pogoda ze centralnie rzygać sie chce :/ jak nie leje non stop to dzisiaj szal az 7 stopni ;( ;( normalnie deprechy idzie dostać ;(

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Katharina zyjesz ? Jak tam w nowej pracy ?
    U nas teraz dzieci maja dwa tyg wolnego i zaluje ze nie pojechałam do Polski bo tutaj taka pogoda ze centralnie rzygać sie chce :/ jak nie leje non stop to dzisiaj szal az 7 stopni ;( ;( normalnie deprechy idzie dostać ;(
    Hej hej kochane, zyje i Was czytam na bieżąco, mnie akurat polska zmęczyła :D nawet chwili na odpoczynek nie było :P
    U mnie pogoda dzisiaj tez do Du... ale od jutra prawdziwa wiosna ma byc :D jeszcze nie zaczęłam nowej pracy czekam na telefon kiedy dokładnie mam przyjść wiec wtedy cos powiem więcej :)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ