Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Meggie1 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2018, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ja wlasnie codziennie wchodze z nadzieja, ze sie przewinie jakies zdjecie testu :D Ja bede wiedziec cokolwiek dopiero 9 kwietnia, chyba ze zatestuje cos wczesniej, aczkolwiek nie nastawiam się, bo starania były raczej po owulacji (chociaz juz sama nie wiem kiedy i czy w ogole była). Za to nastawiam sie na nastepny miesiac i to KONKRETNIE! :)

• Meggie1 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2018, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY UAKTUALNIAMY! :)
    Paulka89 - ciąża
    agus267...34 [email protected] 5 cykl starań
    [email protected] 2 cykl starań
    Rybkaaga...33 lata... @ 21.03.. 4 cykl starań
    Mazia1989....28 [email protected] 3 cykl starań
    Meggie1...28 [email protected] 09.04.... 12 cykl starań
    [email protected] 7 cykl starań
    [email protected] 1 cykl starań
    [email protected] cykl starań

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2018, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ja tez czekam ;) ktora bedzie nastepna :p meggie to tez już niedługo u ciebie bedzie wiadomo ;) hehe ale by było jakby sie udało :-) tak na luzie bez stresu bez planowania

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2018, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mindusia a Ty jak ? Widziałam twój wykres ;) ladnie ladnie ✊✊✊✊✊✊ kiedy zatestujesz?

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2018, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobity co wy ? Takie zajete przed swietami czy jak ?

• Mazia89 Przyjaciółka

Wysłany: 29 marca 2018, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka ja jestem ale nawet nie mam siły pisać...jestem tak przyjebana że masakra. Mam przeczucie że coś będzie nie tak z tymi wynikami nasienia w dodatku jestem zmęczona praca wogole wszystkim.

ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2018, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Paulka ja jestem ale nawet nie mam siły pisać...jestem tak przyjebana że masakra. Mam przeczucie że coś będzie nie tak z tymi wynikami nasienia w dodatku jestem zmęczona praca wogole wszystkim.
    Mazia a byliscie juz zrobić to badanie ?

• Mazia89 Przyjaciółka

Wysłany: 29 marca 2018, 16:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Mazia a byliscie juz zrobić to badanie ?
    Nie byliśmy. Mieliśmy w przyszłym tygodniu umowiona wizytę u nas w mieście ale lekarz wczoraj mi powiedział że tym wynikiem od nas można sobie tyłek wytrzeć bo nie robią często takich badań i się na tym nie znają. Podał nam namiary na klinikę w której możemy to zrobić i musimy się umówić na wizytę

ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
  • Isaura81 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2018, 16:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:

Nie przejmuj się na zapas. Ja też się strasznie nakrecalam że mąż będzie miał złe wyniki. Jest po kilku operacjach w obrębie jamy brzusznej, od wielu lat przyjmuje leki i jest po dializoterapii. Teoretycznie niemożliwe było żeby miał jakieś rozsądne wyniki, anzngory było wiadomo że nie będziemy mogli się suplementowac niczym oprócz vit c. Wyniki z zeszłego tygodnia pokazały że o dziwo może być super. Zaczynamy działania i tego samego życzę Tobie. Bez negatywnych i niepotrzebnych myśli że będzie źle.

Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2018, 17:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia bedzie dobrze ;) nie martw sie na zapas , a dawaj juz w razie co mężowi jakieś witaminiki ;p

• Kolorowaola Ekspertka

Wysłany: 29 marca 2018, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 - ciąża
    agus267...34 [email protected] 5 cykl starań
    [email protected] 2 cykl starań
    Rybkaaga...33 lata... @ 21.03.. 4 cykl starań
    Mazia1989....28 [email protected] 3 cykl starań
    Meggie1...28 [email protected] 09.04.... 12 cykl starań
    [email protected] 7 cykl starań
    [email protected] 2cykl starań
    [email protected] cykl starań

km5sroeqr29ccbje.png
  • Katharina92 Przyjaciółka

Wysłany: 29 marca 2018, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie ogarniam i jadę do polski nie wiem czy będę miała cza spisać bo to tylko dwa dni wiec w biegu :D

03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • mindusia87 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2018, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff ja dopiero teraz znalazłam czas aby wejść na Ovu i was chwile poczytać. Do mnie dzisiaj moja mama na święta bo ja nie miałam możliwości aby zjechać na święta do Polski. Jutro pojedziemy pewnie z mężem na zakupy świąteczne aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Paulka89 oj nie wiem. Obiecałam sobie że nie zatestuje wcześniej jak w dniu spodziewanej @ aby nie kusić losu. W tamtym cyklu też się dobrze zapowiadało temp pięła się do góry objawy jakie odczuwałam mogły wskazywac na ciąże a suma sumarum przyszła wredna @. także biore to wszystko na chłodno

Skarpeta lubi tę wiadomość

f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2018, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karharina odzywaj się na chwile chociaz ;)
    Mindusia juz blisko niedzieli jesteśmy wiec wszystko będzie wiadome ;)
    A ten lek na tarczyce to bierzesz juz ile czasu ? Bo pamiętam ze wynik był cos koło 7 ?

• mindusia87 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2018, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 dzisiaj mija równe 3 tyg od kiedy biore ten lek na tarczyce.
    No zobaczymy co z tego wyjdzie czas pokaże

f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2018, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile masz mg ? Bo z tego co sie orientuję to zazwyczaj leki tarczycowe zaczynaja dzialac po ok 6 tyg tak mi lekarz mówił

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 marca 2018, 10:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wam ;) jak tam ?
    url=https://naforum.zapodaj.net/2ece99afb385.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2ece99afb385.jpg[/url]

• Mazia89 Przyjaciółka

Wysłany: 30 marca 2018, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Paulka Tobie również wesołych świąt:)

ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
  • Katharina92 Przyjaciółka

Wysłany: 31 marca 2018, 08:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Wesołych Świat Wam życzę j aby króliczek Wielkanocny przyniósł ten wymarzony prezent :*

03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2018, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina a jak u ciebie ? Jak się czujesz ? :) , testujesz : D

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego