X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki '90 :)
Odpowiedz

Staraczki '90 :)

Oceń ten wątek:
  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 18 maja 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Czy jest tu ktoś z tego pięknego roku?

    Nikiana, magroz26, Bella_Bella lubią tę wiadomość

  • Katarzyna.G Ekspertka
    Postów: 205 126

    Wysłany: 18 maja 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że jest, witaj :)

    8.01.2016 - 23.03.2016 [*] Mój mały Aniołek

    8uneyx8d1vxarn72.png

    yuuds65gf87b5p5x.png
  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 18 maja 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już nie czuje się samotna :P

  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 18 maja 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna. G - patrze na Twój wykres i może nic straconego? Może dzisiaj implantacja? :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 maja 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również '90 ;)

  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 18 maja 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam witam :) Morwa- kiedy zamierzasz testować?

  • Katarzyna.G Ekspertka
    Postów: 205 126

    Wysłany: 18 maja 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamable wrote:
    Katarzyna. G - patrze na Twój wykres i może nic straconego? Może dzisiaj implantacja? :)

    Nie wiem kochana, nie nastawiam się za bardzo na owocny cykl, ale zobaczymy jaka jutro będzie temperatura :)

    8.01.2016 - 23.03.2016 [*] Mój mały Aniołek

    8uneyx8d1vxarn72.png

    yuuds65gf87b5p5x.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 maja 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamable wrote:
    Witam witam :) Morwa- kiedy zamierzasz testować?
    Pod koniec Maja albo wcale ;) pożyjemy zobaczymy. Jak nie przylezie wredne @ to wtedy pomyślę nad testem :D a Ty kiedy testujesz ? Trzymam kciuki aby to plamienie , o którym pisałaś było jednak implantacyjne , a nie po źle wykonanej cytologii.

  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 19 maja 2016, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też na razie nie testuje :) Jeszcze 10 dni to okresu, jeśli znowu będzie cykl 31 dniowy. Ale piersi mnie nie bolą... więc jest malutka nadzieja :) Przed okresem czuje się tak, jakbym nosiła kamienie :P

  • Nikiana Przyjaciółka
    Postów: 67 72

    Wysłany: 19 maja 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem tu nowa. Mogłabym się przyłączyć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kolezanki. Ja rowniez lipiec 90 :D a wiec sie dolaczam :) Nikiana witaj :)

    Nikiana lubi tę wiadomość

  • Nikiana Przyjaciółka
    Postów: 67 72

    Wysłany: 19 maja 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Brave. Mam pytanie, gdzie można ustawić obrazek w avatarze ? Można to zrobić od razu ,czy trzeba sobie na to jakoś zapracować? Z góry przepraszam za głupie pytania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikiana żadne pytanie nie jest głupie ;)
    Ustawienia,zakładka społeczność,po prawej jest ramka na zdjęcie,chyba będzie pisać dodaj albo edytuj zdjęcie

    Nikiana lubi tę wiadomość

  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 19 maja 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też ostatnio nad tym się głowiłam :)
    A ja mam takie pytanie: ograniczacie lub wyeliminowałyście kawę przy staraniach? Mi sie to nie udaje :P

  • Nikiana Przyjaciółka
    Postów: 67 72

    Wysłany: 19 maja 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam problemu z odstawienie kawy bo nigdy za nią nie przepadałam. Jak przeczytałam w internecie ,że kawa energię zabiera , a nie daje to jeszcze łatwiej było mi ją odstawić, bo ja główne piłam ją rano aby się dobudzić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamable ja się za bardzo nie ograniczam.Pierwsze cykle starań wariowałam,odstawiałam,ale z każdym kolejnym jest coraz ciężej.Teraz pilnuję się bardziej w ostatnim tygodniu cyklu,bo mimo,że wiem,że @ przyjdzie zawsze mam nadzieję.Odkąd kupiliśmy ekspres z prawdziwego zdarzenia,ciężko mi kilku kaw nie wypić :D Wydaje mi się,że kawa może zabierać energię jak się magnezu nie suplementuje i nie wypija się wiekszej ilości wody. Generalnie nie udało mi się jak prowadziłam bio tryb życia i nie uda się jak piję kawę i alko.Niestety w większości przypadków to nie jest takie proste

  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 20 maja 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się już nie ograniczam. W chwilach zwątpienia mam ochotę sięgnąć już po cos mocniejszego, ale nie mogę się przemóc :)

  • Nikiana Przyjaciółka
    Postów: 67 72

    Wysłany: 20 maja 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamable wrote:
    Ja tez się już nie ograniczam. W chwilach zwątpienia mam ochotę sięgnąć już po cos mocniejszego, ale nie mogę się przemóc :)
    Co mocniejszego ? Ja tam alkohol piję, bo np lubię napić się wina do obiadu. Czasami jest tego więcej czasami mniej.

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 20 maja 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja też z 90 roku. Niestety nie jest tak łatwo zajść jak myślałam. Na początku też świrowałam i nawet łyczka alkoholu nie brałam do ust, ale teraz trochę odpuściłam jak mam ochotę to się napiję.Kawę tylko sporadycznie, bo nie lubię i nie piję.

    justi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z alkoholem też się pilnowałam.Pamiętam jak małżon wariował,odłóż to wino,możesz być w ciąży! A ja jeszcze przed owulką byłam :P teraz już ok,zdarza mi się nawet trochę za dużo wypić,ale tak jak pisałam ostatni tydz cyklu narzucam sobie embargo :P

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ