X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki '90 :)
Odpowiedz

Staraczki '90 :)

Oceń ten wątek:
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 26 maja 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koziaprinca wrote:
    Tak na serio zaczęliśmy starać sie o maleństwo dopiero od zeszłego cyklu choc nie był owocny to bardzo pouczający bo nigdy wcześniej nie poświęciłam swojemu cialu tyle uwagi co w tym miesiącu

    Ja też odkąd się staramy poznałam lepiej swoje ciało,wcześniej nie zauważałam niektórych objawów a teraz juz mniej więcej wiem czym są spowodowane.

    justi
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 27 maja 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opowiem troche o sobie.A wiec jak juz widac po suwaczki mam corcie ktora w sierpniu skończy 5lat;)od wrzesnia 2015staramy sie intensywnie o drugs dzidzi w marnym skutkiem a tak ogolnie staramy sie juz 13miesiecy.O pierwsza ciążę starania byly przez 13miesiecy.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 27 maja 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby mniej wiecej wiem kiedy ovu a i tak dwóch kreseczek brak.Jeszcze niestety Kinder niespodzianka w postaci wcześniejszej @.Czulam ze wcześnie bedzie bo zaraz po @ w maju na poczatku miałam śluz rozciagliwy.Ciekawe jaki bedzie kolejny cykl.

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 27 maja 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś jakieś badania? Wiesz co może być przyczyną? Bo ja wcześniej starałam się bez badań i śledzenia cyklu a teraz od 2 cykli mierze temperaturę i śledzę cykl na ovu.Robiłam też badania w tym miesiącu i prolaktyna wyszła mi za wysoko , tsh w normie. W czwartek mam wizytę u mojej ginekolog i zobaczę co mi przepisze. Być może to właśnie ta prolaktyna jest u mnie problemem.Jestem zła na siebie ,ze wcześniej nie porobilam badań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2016, 18:17

    justi
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 27 maja 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    A robiłaś jakieś badania? Wiesz co może być przyczyną? Bo ja wcześniej starałam się bez badań i śledzenia cyklu a teraz od 2 cykli mierze temperaturę i śledzę cykl na ovu.Robiłam też badania w tym miesiącu i prolaktyna wyszła mi za wysoko , tsh w normie. W czwartek mam wizytę u mojej ginekolog i zobaczę co mi przepisze. Być może to właśnie ta prolaktyna jest u mnie problemem.Jestem zła na siebie ,ze wcześniej nie porobilam badań.
    Badań nie robiłam ale na pewno mam problem z prolaktyna.Rok temu byłam u gibka bo wyczulam zgrubienia na lewej piersi i wyciek czegos przezroczystego (u nas jest przypadek raka piersi)wiec poszłam i zrobiłam usg i macala i wyszlo ze mam po karmieniu pozostałość i dala na prolaktyne bez obciążenia i wyszly badania w normie.Bo niby teraz nie bierze się pod uwagę wyników z obciążenia?!sama odkrylam ze jak mam dużo stresu to wyplywa mi cos tylko z lewej piersi.Dlatego biorę na to castagnus.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 27 maja 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytologia tez w porządku.Tsh f3 if4 prawidlowe.Nawet ostatnio robiłam lipogram czy jakos tak i tez wszystko prawidłowo.Jedynie co mam problem z nadzerka ktora powstała po porodzie ale będąc u ginka powiedziała ze maleje i ladnie sie goi.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 27 maja 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może na dużo mysle o tym by juz zajdc w ciążę i dlatego.Przed pierwsza ciąża tez myślałam za dużo o tym a kiedy zapomniałam i zajelam sie czymś innym to pojawił sie ciąża.A jak wszystkie objawy sie pojawily to zwalalam winę na przemęczenie,grype.Może tez za dużo stesu mam przez chorobę córki i dlatego.Sama nie wiem.Im bardziej nad tym mysle tym bardziej mnie do dobija.

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 27 maja 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    No właśnie ja też za dużo myślę,ale jak tu nie myśleć jak by się już chciało tą dzidzie.Muszę się czymś zająć żeby mniej myśleć, idą wakacje więc może się uda;-)

    magroz26 lubi tę wiadomość

    justi
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 27 maja 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    No właśnie ja też za dużo myślę,ale jak tu nie myśleć jak by się już chciało tą dzidzie.Muszę się czymś zająć żeby mniej myśleć, idą wakacje więc może się uda;-)
    Zycze Ci z całego serca żeby się udalo.A ile juz cykli sie starasz???

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 27 maja 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tego cyklu postanowiłam sobie ze nie będę mierzyla temp. Ani nacisku żeby byla dzidzia.Co ma byc to bedzie.Jak przeznaczone jedno dziecko to trudno-wazne ze w ogole mam choc jedno.

  • kroczek Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 27 maja 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja 1 czerwiec 90:) od 2 lat starania o dziecko bez skutku:( dziś powinna pojawić się @ ale jej brak czekam

    Ewelinka
  • kroczek Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 27 maja 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Ewelinka
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 27 maja 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to około 1,5 roku w tym z 5 cykli z testami owulacyjnymi i 2 cykle tu na ovu z mierzeniem tem itp.Także dosyć długo niestety...
    Ja Tobie też życzę II kreseczek,musi się udać:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2016, 22:04

    magroz26 lubi tę wiadomość

    justi
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 27 maja 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kroczek wrote:
    Hej ja 1 czerwiec 90:) od 2 lat starania o dziecko bez skutku:( dziś powinna pojawić się @ ale jej brak czekam
    Witaj:-) To trzymam kciuki żeby @ się nie pojawiła:-)

    justi
  • kroczek Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 27 maja 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze się kiedyś uda na pewno ☺jakoś niewierze ze się uda teraz ze to nasz czas :) I muszę zrobić test A wtedy na pewno się pojawi wywoła okres :)

    Ewelinka
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 28 maja 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kroczek;)trzymam kciuki żeby nie przyszla @.Moze test zrób wtedy będziesz wiedziała co z czym i jak...czekam na rozwiniecie Twojej sytuacji.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 28 maja 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    W sumie to około 1,5 roku w tym z 5 cykli z testami owulacyjnymi i 2 cykle tu na ovu z mierzeniem tem itp.Także dosyć długo niestety...
    Ja Tobie też życzę II kreseczek,musi się udać:-)
    Kiedys napewno sie uda tylko kiedy.Nke mniej jednak Tobie zycze tego żeby się udalo;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroczek mam to samo,kiedy tylko zrobię test pojawia się @.Normalnie lepsze to niż luteina na wywołanie... Powodzenia dziewczynki,mimo wszystko

    magroz26 lubi tę wiadomość

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 29 maja 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulka przyszła chyba do mnie szybciej niż w zeszłym miesiącu .Cały wieczór wczoraj bolały mnie jajniki, jak wróciliśmy do domu od znajomych to zrobiłam test owulacyjny o 1 w nocy i wyszły dwie grube krechy.
    Pijecie jakieś zioła na II fazę cyklu?

    justi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już na ebayu w koszyku zioła na I i II fazę,gdyby tfu,tfu @ przyszła to zamówię.
    Ale mam ogromną nadzieję,że nie przylezie. Wykres wygląda inaczej niż zwykle.Zaryzykowałabym,że może wczoraj implantacja była??? Cholerka jeszcze kilka dni do @. Trzymajcie kciuki :)

    Kroczek i jak test zrobiłaś? Jak sytuacja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2016, 09:21

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ