X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki '90 :)
Odpowiedz

Staraczki '90 :)

Oceń ten wątek:
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 29 maja 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi to teraz działać i czekać na wyniki działań.Zycze wysnionych dwóch kreseczek;*

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 29 maja 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave trzymam mocno kciuki żeby nie przylazla @.Swoja drogą ciekawe gdzie reszta dziewczyn.Jakos cicho tu;(

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 29 maja 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Kroczek jak Twój tescik???można juz gratulować???

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 30 maja 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave wrote:
    Ja mam już na ebayu w koszyku zioła na I i II fazę,gdyby tfu,tfu @ przyszła to zamówię.
    Ale mam ogromną nadzieję,że nie przylezie. Wykres wygląda inaczej niż zwykle.Zaryzykowałabym,że może wczoraj implantacja była??? Cholerka jeszcze kilka dni do @. Trzymajcie kciuki :)

    Brave u Ciebie ten wykres wygląda obiecująco, tak właśnie jak piszesz mogła to być implantacja.;-)

    Brave lubi tę wiadomość

    justi
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie u ginekolog i przepisala mi 1/2 tabletki bromocorn na zbicie prolaktyny.Choć jej zdaniem wcale nie jest taka wysoka....
    A powiedzcie mi jak to jest z niepęknietymi pecherzykami? Po owulacji widać je przy usg?
    Bo ja mam na jednym 0,5 cm a na drugim kilka malutkich.A owulację już miałam prawdopodobnie.
    Więc ten cykl chyba stracony,bo ginekolog nic nie zauważyła.W ogóle to trzeba ją ciągnąć za język,nic się nie dowiedziałam... Muszę zmienić gin

    justi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepęknięte powinno być widać przynajmniej do @ Ale 50 mm! pęcherzyk, który się nie wchłonie podczas @ to już torbiel,ja na Clo do 30 mm dochodziłam.Nie masz możliwości iść do innego lekarza?
    Bo testy pozytywne mogły Ci wychodzić przez tego giganta,ale jeżeli nie pękł,to nie było owu. Widzę Twoją temperaturę,faktycznie wygląda na owu,ale gin musiałaby zauważyć na usg płyn w zatoce albo inne oznaki.Chyba pozostaje Ci czekać i iść do innego lekarza.Mam nadzieję,że będzie zielony efekt :*

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie 50 mm tylko 5 mm, czyli malutki. Owu też mi się wydaje ,że była, bo testy pozytywne i temperatura też poszła w górę.Tak się cieszyłam jak zobaczyłam te 2 kreski na testach owu a tu lipa. Ten cykl jest już pewnie stracony bo gin nic nie zauważyła, w ogóle gdybym sama nie zapytała czy owy była to nic by nie powiedziała. A tak to powiedziała no może była , bo teraz jej juz na pewno nie będzie.
    W kolejnym cyklu pójdę do innego gin.A Tobie życzę powodzenia w tym cyklu:*

    justi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha bo napisałaś 0,5 cm i już myślałam :D to może faktycznie owu była,tylko ginka oznak nie zauważyła. Okaże się za 2 tyg no nie? :D myślę,że dzisiaj ten cykl zakończę @ oczywiście

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przylazła @.Powodzenia dziewczyny

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda....a taki miałaś ładny wykres.Wstrętna @,przytulam:-*

    justi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Justi :*

  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) U mnie też @ od 5 dni. Robiłam badania na prolaktynę, lh i fhs i wyniki są dobre. Tylko ciągle męczy mnie ten niski progesteron z poprzedniego cyklu. Mam nadzieję, że był on po prostu bezowulacyjny :)

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja progesteronu jeszcze nie badałam, zbadam w kolejnym cyklu:)

    @ juz od Ciebie odchodzi więc nowy cykl nowa szansa.Powodzenia!

    justi
  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki i wzajemnie :) od dwóch dni po @ mam brązowe, lekkie plamienia. Czy miała może któraś z was? Wiem, że przed okresem mogą być objawem niewydolnego ciałka żółtego, ale po? Czy również mogą na to wskazywać?

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave wrote:
    No i przylazła @.Powodzenia dziewczyny
    Przykro mi ze przylazla.Tule mocno;*Taki ładny wykres a tu @ach nie rozumiem juz nic.Zycze powodzenia w nowym cyklu.

    Brave lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle witajcie Kobitki;*u mnie powoli zaczyna sie organizm przygotowywać do owulki.Zobaczymy kiedy teraz bedzie.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamable wrote:
    Dzięki i wzajemnie :) od dwóch dni po @ mam brązowe, lekkie plamienia. Czy miała może któraś z was? Wiem, że przed okresem mogą być objawem niewydolnego ciałka żółtego, ale po? Czy również mogą na to wskazywać?
    Ja pare razy miałam tydzień po @ plamienia i okazalo się ze to wynik nadżerki ze zostala naruszona i stad plamienia.Wiec może i u Ciebie ta sama sytuacja.Jesli nie ustąpi udaj sie do giną.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    Jestem po wizycie u ginekolog i przepisala mi 1/2 tabletki bromocorn na zbicie prolaktyny.Choć jej zdaniem wcale nie jest taka wysoka....
    A powiedzcie mi jak to jest z niepęknietymi pecherzykami? Po owulacji widać je przy usg?
    Bo ja mam na jednym 0,5 cm a na drugim kilka malutkich.A owulację już miałam prawdopodobnie.
    Więc ten cykl chyba stracony,bo ginekolog nic nie zauważyła.W ogóle to trzeba ją ciągnąć za język,nic się nie dowiedziałam... Muszę zmienić gin
    Kochana zmien gina bo ten zamiast pomoc doradzić to nic nie robi.Ty po wizycie powinnaś wyjść z pelna wiedza na temat swojego organizmu a nie ciagnac lekarza za język żeby cokolwiek sie dowiedziec.Paranoja jakas po prostu.

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamable wrote:
    Dzięki i wzajemnie :) od dwóch dni po @ mam brązowe, lekkie plamienia. Czy miała może któraś z was? Wiem, że przed okresem mogą być objawem niewydolnego ciałka żółtego, ale po? Czy również mogą na to wskazywać?

    Ja w każdym cyklu mam w ostatni dzień lub dwa ostatnie dni takie brązowe plamienia jakby brązowy okres. Mam tak od kiedy pamiętam więc nie wiem co to może znaczyć...
    Podbijam pytanie

    justi
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Kochana zmien gina bo ten zamiast pomoc doradzić to nic nie robi.Ty po wizycie powinnaś wyjść z pelna wiedza na temat swojego organizmu a nie ciagnac lekarza za język żeby cokolwiek sie dowiedziec.Paranoja jakas po prostu.

    no jeszcze za miesiąc do niej pójdę i muszę poszukać lekarza ,który zrobi mi monitoring , bo ta lekarka przyjmuje tylko raz w tygodiu.

    magroz26 lubi tę wiadomość

    justi
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ