X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki '90 :)
Odpowiedz

Staraczki '90 :)

Oceń ten wątek:
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamable super nowina :)

    Brave super wykres cos przeczuwam zielone szczęście na końcu :)

    Ja kurcze musze chyba kupić termometr z dwoma miejscami po przecinku,
    bo ten to jakaś lipa .. nie da się zauwazyc subtelnych zmian w tempce jak u Was :)

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dzięki za miłe słowo,ale oczywiście spadek do podłogi.Mój mąż strasznie wierzy,że zaraz po laparo w ciąży będę.Przekonuje mnie,że przecież jesteśmy zdrowi,więc może jakieś świństwo siedzi mi na jajowodzie,ale mnie przetkają i będzie ok. W sumie to już bym chciała tą @. Szybko tą laparo zrobić i mieć z głowy.Boję się strasznie,szpitala,pobierania krwi,lewatywy :P Pocieszam się,że już po laparo nie będzie mnie więcej takich przyjemności czekać,później ewentualnie jakieś pobierania krwi,tabletki itd.Tym bardziej,że mój doktorek powiedział,że nie jest w stanie nam pomóc.Kazał mi zrobić laparo i odda nas do kliniki.Coś się zmienia,może jeszcze będę mamą.
    Trzymam kciuki za was a wy trzymajcie,żeby mi się teraz małpiszon nie opóźniał z nerwów ;)

  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi trzeba oddać minimum 25cm. Ja muszę jeszcze podhodować moje włosy, bo chcę mieć ścięte do ramion, krótsze mi nie pasują :) Na stronie Daj Włos jest wszystko wymagane. Włosy mają nie być zniszczone. Moje nie są zbyt zdrowe, ale też nie są przepalone :P
    Brave, bądź dzielna :* Dawaj znać jak coś będziesz wiedziała :)

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha rozumiem ,ja mam trochę poniszczone przez prostowanie.

    justi
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi wczoraj prostownica padła..
    to chyba znak , koniec z prostowaniem, lato idzie ma być spontan :D
    chyba nie wytrzymam i tak polece po nową:P

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia padłam haha.
    No cóż jak to zwykle ja- melduję @,zaczynam się już do tego przyzwyczajać.
    Byłam dzisiaj zrobić termin laparo 06.07 idę na stół,a właściwie fotel :P
    Pobrali mi krew,mocz i zakazali jeść od 2giej w nocy :P
    Mamable super gest z Twojej strony :*

    Powodzenia dziewczynki,jak wrócę w przyszłym tyg to licze na kolejne dobre wieści :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Czy pozwolicie, że się przyłączę? W końcu tak wybitny rocznik powinien trzymać się razem :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti witaj w naszym skromnym gronie :D Wybitny rocznik do końca roku będzie w całości w ciąży :D

    Canti 90 lubi tę wiadomość

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 2 lipca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Canti :)
    Brave wrote:
    Canti witaj w naszym skromnym gronie :D Wybitny rocznik do końca roku będzie w całości w ciąży :D
    Myślę że nam się wszystkim nawet wcześniej uda :D
    Mnie dziś od południa kłuje pachwina i to tak konkretnie ;/ a mój chłop wymyślił że to zator :P fantazja

    Canti 90 lubi tę wiadomość

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 2 lipca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Canti :) Nasz rocznik jest najlepszy <3
    Powodzenia w staraniach :) To szczęśliwa grupa :)

    Canti 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie :)
    Mam nadzieje, że w tym roku Sylwestra spędzimy przy bezalkoholowym :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia,ale macie wesoło.Zator haha,to chyba fasolencja będzie.Czemu nic nie gadasz,że masz takie tempki?Przecież to wygląda fasolkowo <3 Robisz jutro z rana testa? Melduj nam tu,będziemy czekać <3

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 3 lipca 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave wrote:
    Misia,ale macie wesoło.Zator haha,to chyba fasolencja będzie.Czemu nic nie gadasz,że masz takie tempki?Przecież to wygląda fasolkowo <3 Robisz jutro z rana testa? Melduj nam tu,będziemy czekać <3
    Mam tempki ale nic pozatym jedynie ten 'zator' ;p .. O ile można to uznać za jakikolwiek objaw.
    Jak nie zaśpie rano do pracy to zrobię testa rano, o ile wcześniej @nie przylezie :D

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to czekamy na info :)
    u mnie to już tylko oczekiwania na @@@ bo wykres mam zwariowany. Chociaż i tak chyba najlepszy z dotychczasowych. Ovarin jednak robi robotę :)

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 3 lipca 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ten Ovarin jest na receptę ?
    Patrzyłam na skład i w sumie biorę wszystko to samo tylko oddzielnie, a wygodniej w jednej tabletce dziabnąć :)

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, jest bez recepty :) gin mi go zalecił właśnie przy nieregularnych cyklach. I w końcu pojawił się śluz płodny i nawet libido skoczyło hihi także jest moc :D

    magroz26 lubi tę wiadomość

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 20:47

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też słyszałam że może potwierdzać ciążę chociaż mi kiedyś też wyszedł jakoś pod sam koniec cyklu a potem @@ była :/ :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak z innej beczki.. nie uważacie że ten detektor oznak ciąży jest z tyłka? Dolicza pkt za objawy, które również mogą oznaczać miesiączkę. I człowiek się tylko nakręca niepotrzebnie i szuka tych objawów :/ bez sensu

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 3 lipca 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    a tak z innej beczki.. nie uważacie że ten detektor oznak ciąży jest z tyłka? Dolicza pkt za objawy, które również mogą oznaczać miesiączkę. I człowiek się tylko nakręca niepotrzebnie i szuka tych objawów :/ bez sensu
    ja to nawet na to nie zwracam uwagi, jak dla mnie to mogłoby tego nie być

    zud3vfxmupr3rb8d.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ