X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki '90 :)
Odpowiedz

Staraczki '90 :)

Oceń ten wątek:
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 4 lipca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Canti:)
    Misia jak tam robiłaś test? bo temperaturę masz ładną.

    A co do detektora to dzisiaj o tym myslałam ,że jest jakiś dziwny...Niektóre objawy to tak jak piszesz mogą sugerować nadchodzącą @.Ja w tym cyklu mam mało objawów i detektor nie dał mi jeszcze punktów haha ale nawet na to nie patrzę, bo się nie sprawdza.



    Canti 90 lubi tę wiadomość

    justi
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 4 lipca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten ovarin to chyba coś podobnego do inofem, inofolik?
    w następny cyklu muszę kupić tylko jeszcze się zastanowię nad tym ovarin ,bo miałam kupić inofem ,ale jak Canti piszesz ,że pojawił Ci się śluz płodny po nim to super.Mi właśnie na tym najbardziej zależy.

    justi
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 20:48

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    A ten ovarin to chyba coś podobnego do inofem, inofolik?
    w następny cyklu muszę kupić tylko jeszcze się zastanowię nad tym ovarin ,bo miałam kupić inofem ,ale jak Canti piszesz ,że pojawił Ci się śluz płodny po nim to super.Mi właśnie na tym najbardziej zależy.
    Wyczytałam właśnie ze ten Ovarin jest nawet lepszy bo jest więcej witaminv, a w Inofemie jest tylko kwas foliowy i mio inozytol

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noi cena... Inofem kosztuje ok 50 zł 30 saszetek w aptece, mi to starczyło na 15 dni. Dlatego teraz zamówiłam na internecie o wiele taniej

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia 3mam kciuki :) u mnie @ się dziś już na dobre rozkręciła. A jeszcze wczoraj miałam nadzieje, że moźe to tylko plamienie ehh.. no nic nowy dzień i nowy początek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_ wrote:
    Noi cena... Inofem kosztuje ok 50 zł 30 saszetek w aptece, mi to starczyło na 15 dni. Dlatego teraz zamówiłam na internecie o wiele taniej

    No właśnie... Jak poszłam do apteki po pierwsze opakowanie to też zapłaciłam 50 zł za Ovarin. Teraz zamawiam za 36zł w necie i opakowanie 60tabletek mam na cały miesiąc

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 5 lipca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę musiała kupić ovarin w następnym tygodniu,może coś pomoże;-)

    justi
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 6 lipca 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jest zielono :D

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 6 lipca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia wielkie gratulacje!!! Czekałam na takie wieści;-)
    Miałaś jakieś szczególne objawy? Oprócz tego bólu pachwimy, który Twój nazwał zatorem hahah

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2016, 19:28

    justi
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 6 lipca 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co najlepsze mój jeszcze nie wie, najpierw poleciałam na forum :P
    jutro mu powiem jak będzie beta :)
    objawów jakichś szczególnych nie miałam tylko bóle podbrzusza, kłucia jajnika, lekko powiększone piersi, wczoraj pojawila się wrażliwość dziąseł, może z kilka razy polaciałam częściej siku, noi zmeczenie na przemian z nerwami :P
    i oczywiście zator w pachwinie trwający jeden dzień :P

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 6 lipca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nieźle haha ja bym chyba nie wytrzymała z nie powiedzeniem Mojemu. To daj koniecznie jutro znać jak beta;-)

    justi
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 6 lipca 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    No to nieźle haha ja bym chyba nie wytrzymała z nie powiedzeniem Mojemu. To daj koniecznie jutro znać jak beta;-)

    ale chyba się domysla bo kilka razy się pytał czy jest już okres i stwierdził że jakas taka kapryśna jestem :P

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 6 lipca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no faceci czasem domyslają się i wiedzą więcej niż nam się wydaje,bo w końcu kto zna Nas lepiej jak nie oni;-)

    justi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia wiedziałam,że ten zator to dzidzia :*
    Ja już wróciłam ze szpitala,przeżyłam,okazało się,że mam endometriozę.Była w okolicach pęchęrza,dlatego nie było jej widać na USG,teraz mamy około pół roku na działania,zanim powróci.Jajniki drożne i ogólnie wszystko ok,ale ta endometrioza brzmi dla mnie jak wyrok,mimo,że lekarka w szpitalu była bardzo optymistycznie nastawiona.W przyszłym tyg kontrola u mojego doktorka i zobaczymy co on powie.Pozdrawiam Was i życzę powodzenia wszystkim-wiecie jaki jest plan,każda z rocznika 90 do końca roku zrobi pozytywny test :*

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 9 lipca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave wrote:
    Misia wiedziałam,że ten zator to dzidzia :*
    Ja już wróciłam ze szpitala,przeżyłam,okazało się,że mam endometriozę.Była w okolicach pęchęrza,dlatego nie było jej widać na USG,teraz mamy około pół roku na działania,zanim powróci.Jajniki drożne i ogólnie wszystko ok,ale ta endometrioza brzmi dla mnie jak wyrok,mimo,że lekarka w szpitalu była bardzo optymistycznie nastawiona.W przyszłym tyg kontrola u mojego doktorka i zobaczymy co on powie.Pozdrawiam Was i życzę powodzenia wszystkim-wiecie jaki jest plan,każda z rocznika 90 do końca roku zrobi pozytywny test :*
    Endometrioza to nie wyrok moja szwagierka zaszła w 1 cyklu z tym schorzeniem. Więc głowa do góry :D

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 9 lipca 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave głowa do góry ! Będzie dobrze!
    A mialas jakieś objawy endometriozy?

    justi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa u góry :D
    Na pewno nie miałam książkowych objawów,w życiu bym o to schorzenie siebie nie podejrzewała.Teraz, jak już wiem o co chodzi,to endometriozie przypisałabym:
    -ból podczas oddawania moczu kilka dni przed @,bo ogniska były blisko pęcherza
    -ból krzyża,miednicy i ud,kilka dni i w trakcie @,nie w każdym cyklu,ale często
    -dopóki nie zaczęłam brać Clo,bardzo obfite okresy,tampon super + przeciekał po 2 godzinach,Clo wyżera endometrium,więc się uspokoiło
    -no i brak ciąży oczywiście
    Więc jak widzicie nic oczywistego,raczej myślałam,że taka moja uroda.Jutro idę do doktorka na kontrolę,jestem ciekawa,czy da mi skierowanie do kliniki,czy jednak postanowi mnie zatrzymać na kilka miesięcy jeszcze

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 11 lipca 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rzeczywiście dziwne te objawy miałaś ,ale teraz przynajmniej już wiesz co blokowało zajście. Napewno dużo przeszlas podczas laparo... Teraz tylko działać i czekać na 2 kreseczki:-) A mi się chyba @ rozkręca:'(

    justi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Justi ;(
    Właśnie się zastanawiam czy już dzisiaj działać czy poczekać na zielone światło od doktorka.Zobaczę jaki będzie nastrój :D

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ