X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki '90 :)
Odpowiedz

Staraczki '90 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamable ale jaja,byłam pewna,że Justi wątek założyła i ją o @ pytałam :P
    Jedz jak masz apetyt :D mdłości nie masz? A tak poza tym jak się czujesz?

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 16 lipca 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Brave mi już @ powoli odchodzi, jakaś łaskawa była w tym cyklu.Ale przez nią straciłam ochotę na starania ,wykresy itp. Ten cykl robię sobie przerwę i co będzie to będzie.

    justi
  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaopatrzyłam się w Concieve plus i wiesiołka i jestem od razu lepiej nastawiona do kolejnego miesiąca :):):) sierpień to zawsze był mój miesiąc (urodziny i rocznica ślubu) więc liczę na to, że mnie nie zawiedzie i tym razem ;) do boju dziewczyny! :)

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 18 lipca 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ocho - Conceive na powinien dopłacać za reklamę :P - też się właśnie zaopatrzyłam :D ale jeszcze czekam na @ ;/

    A z wiesiołkiem już będzie 2 cykl - czy jest jakiś kosmos? nie powiedziałabym...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2016, 16:36

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 18 lipca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam AZS więc liczę na to, że wiesiołek mi pomoże też na suchą skórę (podobno pomaga). A ten żel faktycznie mega popularny w rozmowach na forum ;) na szczęście nie było aż tak trudno go zdobyć :):):)

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 18 lipca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no z tą skórą to może i faktycznie lepiej :)

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 21 lipca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakiego termometru używacie do mierzenia temperatury? Przez ostatnie cykle używałam zwykłego elektronicznego Microlife, od tego cyklu zainwestowałam w dokładniejszy, dwa miejsca po przecinku, również firma Microlife i włosy stają mi dęba... Jeden z przykładów: dzisiejszy pomiar temperatury 36,25, a na tym "zwykłym" 36,1!!! Kurde, nie robiłam testów owulacyjnych, bazowałam za wzroście temperatury, więc teraz czort wie jak to z tą owulką było...

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 21 lipca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja używam microlife do dwóch miejsc po przecinku. W tym cyklu odpuściłam sobie mierzenie temperatury ,bo urlop itp.Zawsze mierzyłam w ustach i ta temperatura taka różna u mnie ,ale w następnym cyklu jak coś to zacznę mierzyć w pochwie wtedy jest bardziej miarodajna.

    justi
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolczyk wrote:
    Dziewczyny, jakiego termometru używacie do mierzenia temperatury? Przez ostatnie cykle używałam zwykłego elektronicznego Microlife, od tego cyklu zainwestowałam w dokładniejszy, dwa miejsca po przecinku, również firma Microlife i włosy stają mi dęba... Jeden z przykładów: dzisiejszy pomiar temperatury 36,25, a na tym "zwykłym" 36,1!!! Kurde, nie robiłam testów owulacyjnych, bazowałam za wzroście temperatury, więc teraz czort wie jak to z tą owulką było...


    Microlife owulacyjny bardzo ładnie się u mnie sprawdza, polecam naprawdę :) Też mierzylam w ustach ale temperatura zmalała, przeszłam więc na tą drugą metodę i dużo dokładniej jest ;)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 30 listopada 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, też jestem z 90 roku :) Jak długo staracie się o maleństwo?

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Melduję się króciutko w tym ostatnim miesiącu roku. Staranka nie wyszły,mimo wspomagaczy,stymulacji,laparoskopii,urlopu itd.Dlatego rozpoczęliśmy procedurę ICSI,rozpoczęłam już stymulację,dzisiaj 8dc i podgląd jajeczek.Jak wszystko dobrze pójdzie i w końcu się uda,to koło wigilii będziemy wiedzieć na 100 % :D
    Dziewczyny meldujcie co u Was? Jak starania?
    Przygotowania do świąt idą pełną parą czy jeszcze czekacie?
    Ja zaczęłam powolutku okna myć,tak żeby po transferze się obijać :D
    Mamable jak dzidziuś?
    Justi co tam?
    Jeheria witam Cię :)

    Bacardi90 lubi tę wiadomość

  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedawno z mężem zaczeliśmy starania, a mianowicie po ślubie (27.08.16). Na razie to nasz 4cs. Mam zdiagnozowaną Hashimoto od 1,5 roku leczę się Eutyrox 50. Obecne TSH to 2,2 (w maju 1,5). Mam też problemy z cienkim endometrium o czym dowiedziałam się dopiero w tym cyklu. Mam przepisany Ovarin i zlecony monitoring ale dopiero w styczniu idę. Dziewczyny robilyscie badania hormonów na własną rękę? Boję się że coś nie tak jest z hormonami, może ten estrogen za niski przez co endometrium cienkie...
    Do świąt jeszcze daleko :P
    narazie trzeba prezenty kupić...aż 4 dzieci do obdarowania w rodzinie i żadne moje :( szwagierka rodzi 24 grudnia... jestem trochę zazdrosna :P

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane można się dołączyć?? Mam na Imię Sylwia lat 26 tak jak i Wy :-) Jestem mamą prawie 4 letniej Oliwii od roku staramy się z mężem o rodzeństwo dla córeczki ale jak na razie lipa :-( niestety (cztery poronienia) diagnoza poronienie nawykowe

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny
    pozwolicie, że ja również się dołączę do tego zacnego grona ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeheria wrote:
    Niedawno z mężem zaczeliśmy starania, a mianowicie po ślubie (27.08.16). Na razie to nasz 4cs. Mam zdiagnozowaną Hashimoto od 1,5 roku leczę się Eutyrox 50. Obecne TSH to 2,2 (w maju 1,5). Mam też problemy z cienkim endometrium o czym dowiedziałam się dopiero w tym cyklu. Mam przepisany Ovarin i zlecony monitoring ale dopiero w styczniu idę. Dziewczyny robilyscie badania hormonów na własną rękę? Boję się że coś nie tak jest z hormonami, może ten estrogen za niski przez co endometrium cienkie...
    Do świąt jeszcze daleko :P
    narazie trzeba prezenty kupić...aż 4 dzieci do obdarowania w rodzinie i żadne moje :( szwagierka rodzi 24 grudnia... jestem trochę zazdrosna :P

    ja też mam Hashi i biorę Ovarin ;)
    u mnie już przygotowania do świąt pełną parą. Uwielbiam ten czas i co roku palma mi odbija już na początku grudnia hihi
    Nie przejmuj się szwagierką, zobaczysz że kolejna gwiazdka będzie nasza :D

  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile czasu bierzesz już Ovarin? Jakie Tsh? Ja dopiero od 8dc w tym cyklu. Siemie pije już miesiąc. Mam nadzieje ze pomoże. ..szwagierka urodziła tego 1 grudnia o 20

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na komórce ucina mi wiadomości

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I emotki :( mała jest zdrowa i słodziutka: D
    U nas w tym roku spędzamy święta na spokojnie- słabo z kasą bo budujemy dom. Marzę aby jeszcze przed przeprowadzka urządzić pokój dla dziecka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 09:08

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest! następne święta będą nasze! :D

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.Dawno ale to dawno mnie nie bylo,troche problemów a to choroby ,ciągle wyjazdy.Co u mnie hmmm 09.08 poraz drugi zostane mamą;*cieszę sie niezmiernie ale tez i boje.Zreszta jak kazda mama przyszla.

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ