X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki urodzone w lutym- łączmy się
Odpowiedz

staraczki urodzone w lutym- łączmy się

Oceń ten wątek:
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buu :( trzymam kciuki żeby jednak uroslo. Tule mocno

    Anna255 lubi tę wiadomość

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogloby urosnąć:)
    Ania a kiedy nastepna wizyta? I nie uroslo w ogóle czy są ale Male?
    Mii po clostilbegycie urosly z 17 na 27 w 3 dni.

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na mnie clo prawie nie dzialalo, no dr mowila, ze reakcji nie ma na leki, kolejna wizyta w srode, a ewentualna punkcja mialaby byc w pt...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 15:56

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie w sumie działa dobrze w sensie są pęcherzyki.

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    W tym cyklu mam jakoś dużo lepkiego śluzu mam nadzieje ze lada dzień pojawi się rozciągliwy i do boju :)

    Co porabiacir? Jak się macie ?

    Tule mocno <3

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Dziewczyny , tylu bocianów co naoglądałam sie w drodze na wesele i w drodze powrotnej to chyba jeszcze nigdy ! :D Zabobony zabobonami ale chce to odbierać jako dobry znak, choćby dla lepszego samopoczucia ^^ .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moze wy macie jakies doświadczenie lub wiedzę o testach owulacyjnych paskowych :) . W piatek zrobiłam pierwszy - 2 razy negatywny wynik bez nawet cienia drogiej kreseczki , wczoraj zrobiłam tez dwa z tego pierwszy mial lekki cień ( bardzo lekki ) drogiej kreski . Natomiast dzis zrobiłam pierwszy okolo godziny 12 i nie bylo tez nawet sladu kreski nr dwa i teraz 20 min temu zrobiłam drogi i jest blada droga kreska ... nie wiem jak to interpretować. Na opakowaniu pisze ze test negatywny jesli nawet jest droga linia ale blada.

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak jechałam nad morze to tez same bociany mijalam i fakt tez mnie to ucieszyło :)

    Co do testów niestety nie podpowiem bo nie używam zapewne do czasu :)

    PS
    drugi przez u zwykle :) nie odbierz ze się czepiam lub jestem nie miła ale mam taki głupi nawyk :)

    Ev lubi tę wiadomość

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev ja swego czasu trochę tych testów zrobiłam ;) Pozytywny jest dopiero wtedy kiedy kreska testowa jest co najmniej w takim samym kolorze co ta kontrolna. To, że wychodzą ci teraz różnego natężenia to może być wina pęcherza ;) czyli więcej wypiłaś to i mocz bardziej rozrzedzony (że tak to ujmę). Jak będzie pik lh to krecha wyjdzie mocna i gruba. U mnie pozytywne wychodziły 13 dc wcześniej właśnie takie ledwo widoczne bledziochy. A który to Twój dzień cyklu?

    Kłosia pytanie do Twojego podpisu, możesz jakąś fajną książkę polecić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 09:37

    Ev lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z kryminałów Camilla Lackberg 'Pogromca lwów '
    'Joyland' Stephena King'a - nie kryminał tak do końca ale bardzo dobra książka :)
    'Czarne skrzydła ' i 'Sekretne źycie pszczół' o ile lubisz Amerykę w czasach segregacji rasowej :)

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Ev ja swego czasu trochę tych testów zrobiłam ;) Pozytywny jest dopiero wtedy kiedy kreska testowa jest co najmniej w takim samym kolorze co ta kontrolna. To, że wychodzą ci teraz różnego natężenia to może być wina pęcherza ;) czyli więcej wypiłaś to i mocz bardziej rozrzedzony (że tak to ujmę). Jak będzie pik lh to krecha wyjdzie mocna i gruba. U mnie pozytywne wychodziły 13 dc wcześniej właśnie takie ledwo widoczne bledziochy. A który to Twój dzień cyklu?

    Kłosia pytanie do Twojego podpisu, możesz jakąś fajną książkę polecić?


    Dzis to moj 15 dc .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia Camile Lackberg czytam, Kinga też, Sekretne życie pszczół przeczytam bo już się czaję od jakiegoś czasu, dzięki :)

    Ev a jak długie masz cykle? Rozumiem, że to Twój pierwszy cykl z testami?

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam cytologie i mam 2 grupę !:) ale się ciesze brak zmian rakowych i w ogóle :)

    Ev a mierzysz temperaturę ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 10:46

    margo001 lubi tę wiadomość

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 , Kłosia

    Problem w tym ze mam bardzo nieregularne cykle wiec nie wiem jakie mam wczesniej bralam tabletki i mialam tradycyjne 28 dniowe a moj ostatni cykl mial 39 dni juz bez tabletek :( tak to mój pierwszy cykl i z testami i ogolnie ;)

    Tak mierze temperaturke :)

    Udostepnie moj wykres to moze mi cos podpowiecie ?

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane dobre wiesci :D dr okresila mnie jako "prawdziwa kure nioske" :) mam po ok 16 jajeczek do pekniecia gotowych w kazdym jajniku - szok, powiedziala mi tez, ze nawet punkcja bedzie trwala dluzej i wiecej lekow dostane, bo sporo jajeczek jest do wyciagniecia. Na ta chwile ciesze sie jedynie tym faktem, ze jednak zareagowalam na menopur, narazie nie martwie sie czy wiekszosc jajek bedzie do niczego, a ile bedzie dobrze rokujacych... ale lzy w oczach mialam, takie USG niby, a juz emocje targaja, a gdzie dopiero jak bede po transferze... jakos to przezyc trzeba <3 Punkcja w pt o godz. 9:20 - prosze o mocne zacisniecie kciukow, bo to moj pierwszy raz <3

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    kochane dobre wiesci :D dr okresila mnie jako "prawdziwa kure nioske" :) mam po ok 16 jajeczek do pekniecia gotowych w kazdym jajniku - szok, powiedziala mi tez, ze nawet punkcja bedzie trwala dluzej i wiecej lekow dostane, bo sporo jajeczek jest do wyciagniecia. Na ta chwile ciesze sie jedynie tym faktem, ze jednak zareagowalam na menopur, narazie nie martwie sie czy wiekszosc jajek bedzie do niczego, a ile bedzie dobrze rokujacych... ale lzy w oczach mialam, takie USG niby, a juz emocje targaja, a gdzie dopiero jak bede po transferze... jakos to przezyc trzeba <3 Punkcja w pt o godz. 9:20 - prosze o mocne zacisniecie kciukow, bo to moj pierwszy raz <3

    Kochana to rewelacyjne wieści :) ciesze się całym serduchem z Tobą oczywiście kciuki będą zaciśnięte na maksa daj nam znać jak poszło bo ja potem sprawdzam i czekam !!:) głęboko wierzę w to że Ci się uda !:)

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wydaje mi się ze jeszcze jesteś przed owi.
    Ja sama pamiętam ze jak odstawiłam tabletki to cykle miałam dość długie wtedy się tym nie przejmowałam bo się nie starałam

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev sikaj na test, łykaj kwas foliowy i ciesz się mężem będzie dobrze :) Nie wiem jak długo regulują się cykle po antykach bo nigdy nie brałam.

    Ev lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi sie tak wydaje ze jestem przed :) . W czwartek i de do gin. to zacznę to wszystko bardziej kontrolować i będę wiedziała ( przynajmniej bardziej ) na czym "stoję" :)) .


    margo001 hahaha ! Tak tez robię , dzięki :* !

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja juz po porannej kawce i zaraz lecę na jakieś małe zakupy niestety raczej spożywcze :)

    Ci u was słychać ?

    Pozdrawiam

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
‹‹ 12 13 14 15 16
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ