X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki urodzone w lutym- łączmy się
Odpowiedz

staraczki urodzone w lutym- łączmy się

Oceń ten wątek:
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nie kuś!
    mam test a nawet dwa ale kupiłam dopiero dziś więc nie będzie z porannego moczu. A boje się zobaczyć jedną kreskę :(

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, wszystko jest mozliwe. Testy tez kalmia, ale... wysoka tempka sie utrzymuje, cykl pewnie mialas monitorowany, bo widze clo i pregnyl, no i chyba juz sporo czasu minelo od owulacji, wiec mysle, ze mozna zatestowac :) tez nieraz mialam dola po zobaczeniu jednej kreski, ale kolejne testy - spodziewalam sie juz tego samego, ze na 90 % znow wyjdzie jedna, jakos sie przyzwyczailam do niepowodzen chyba. Jakbym zobaczyla nagle dwie - chyba bym zawalu dostala na miejscu :P

    mozesz poczekac jeszcze kilka dni, moze @ przyjdzie i samo sie wyjasni, mozesz zatestowac dzis, jak wyjdzie negatywny, to nadal mysle dobrze poczekac kilka dni moze @ by sie jednak pojawil, a jak nie - to pedz na beteeee :D kciukam <3

    tak przy okazji - ktory to cykl z clo? ja przeszlam 6 cykli z clo, slabo mi rosly pecherzyki niestety :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2015, 11:13

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój cykl z clo 1. Pęcherzyki ładne były 27mm i 20mm w dniu podania pregnylu.
    Stresuje się bardzo bo to pierwszy monitorowany :D tak to była wielka niewiadoma a teraz...

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata1989 wrote:
    Mój cykl z clo 1. Pęcherzyki ładne były 27mm i 20mm w dniu podania pregnylu.
    Stresuje się bardzo bo to pierwszy monitorowany :D tak to była wielka niewiadoma a teraz...

    teraz to kciukam za Ciebie - badzmy dobrej mysli. Widac, ze ladnie reagujesz na clo - wiec o ile nie ma innych przeszkod medycznych, szanse sa duze :)

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata pęcherzyki faktycznie ładne, więc kto wie...trzymam kciuki. Ja też przyzwyczajona do jednej kreski na teście, się ciężko zdziwię jak kiedyś stanie się cud i dwie zobaczę :D

    Anna255 lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ładne ładne:) po clo pęcherzyki rosną ale na organizm też ostro wpływa.

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata1989 wrote:
    No ładne ładne:) po clo pęcherzyki rosną ale na organizm też ostro wpływa.

    no z tego co wiem, to zzera endometrium (ale tez nie u kazdej). Ja np mialam nasilony tradzik hormonalny po clo i straszne hustawki nastroju :/

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam na ostatnim monitoringu endometrium ok. Ale to 1 cykl.

    Anna255 lubi tę wiadomość

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja też jestem z lutego 23 :)
    to mój 4 cs drugi na OF :)
    Mam już dwóch synów 8 i 4 lata i marzy nam się córeczka i wierzę że nasze marzenia się niebawem spełnią :)
    Wam także życzę by i wasze marzenia o dziecku się czym prędzej ziściły i trzymam za wszystkie kciuki :D

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kleo :)

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    przyjemnej niedzieli życzę :D

    Beata widzę że jednak nie skusiłaś się na testa :)
    trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie, ze ten watek choc troche sie rozruszal :) Milego dnia dziewczyny :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2015, 11:47

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam do poniedziałku. To mój pierwszy cykl z clo i nie wiem czy to on nie przestawia. Na razie jestem jeden dzień po terminie @. Temperatura spadła o 0,1 ale troche oszukałam bo sie przed zmierzeniem podniosłam z łóżka budzik wyłączyć:P

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jutro czekam na dobre wieści i trzymam kciuki oczywiście :)

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kleo :)
    ja po cichu też liczę na dobre wieści. Ale u mnie gorzej sprawdzić bo ja w nocy sikam to ten hormon się aż tak może nie stężyć:P
    Ale póki co @ brak. Śluz w środku bielusieńki bez zabarwień krwią.

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak w nocy nie pijesz to się nie rozcieńczy tak myślę :P
    Czuję że będzie zielono :)
    a u mnie chyba dopiero owu się zbliża choć pewna nie jestem już nie wiem czy wg coś czaję zamiast wiedzieć więcej to mam wrażenie że wiem miej :P

    Dobrej nocki :)

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś nadal brak@. Test negatywny:( ale ale dopóki @ nie przyjdzie jest nadzieja;D lekarz mi mówił żeby testować 4 dni po. Więc mam czas:D poza tym robiłam bobo test strumieniowy a on nie ma najlepszych opinii. Następny chyba w środę jak @ nie przyjdzie. Innej marki. Naczytałam się o dziewczynach co im test późno wychodził i sie łudzę. A do tego poniedziałek:(

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sikanie w nocy - tez mozna by myslec, ze objaw ciazowy :) wiesz kochana, niektore dziewczyny robily test nawet z popoludniowego moczu po wypiciu czegos i normalnie wyszly II kreski :)

    poczekamy razem z Toba, jak za kilka dni nie przyjdzie, a test nadal bedzie negatywny, to moze badanie z krwi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleo2426 wrote:
    Ale jak w nocy nie pijesz to się nie rozcieńczy tak myślę :P
    Czuję że będzie zielono :)
    a u mnie chyba dopiero owu się zbliża choć pewna nie jestem już nie wiem czy wg coś czaję zamiast wiedzieć więcej to mam wrażenie że wiem miej :P

    Dobrej nocki :)

    a ty kochana miewasz dugie cykle? mialas moze monitoring cyklu lub badane podstawowe hormony?

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy to ja sikam od zawsze bo mam problemy z układem moczowym:D mala pojemność pęcherza do tego i sie wstaje w nocy:D myślę o teście z krwi. Ale taaak daleko do laboratorium:D

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ