X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki urodzone w lutym- łączmy się
Odpowiedz

staraczki urodzone w lutym- łączmy się

Oceń ten wątek:
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 4 lipca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia wykąp się za mnie! 6 lat już nie byłam :(

    Kłosia lubi tę wiadomość

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 4 lipca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata nóżki mogę ewentualnie wymoczyc bo woda zimna :)

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za zimnej wody! :)
    pff wodnik i za zimna woda:D

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 4 lipca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja jestem cieplolubny wodnik :)

    s1985 lubi tę wiadomość

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 4 lipca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia zazdroszczę, ależ bym poleżała na paseczku...a w jakiej miejscowości jesteś?

    Kleo wspaniałe wieści, że czekolada to warzywo, naprawdę się ucieszyłam, człowiek wejdzie na ovu radosną nowinę przeczyta i od razu mu lepiej :D

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 4 lipca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy w Wiciu kolo Darłowa :) taka mala wioska generalnie naokoło same rodziny z dziećmi. Nasza Lili robi furorę jako jedyny pies w ośrodku wyglaskana za wszystkie czasy.

    Chyba mi się owu zbliża bo mam wahania nastroju takie ze ohoho.

    Ania co u Ciebie ?:)

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej niedzieli :)

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 5 lipca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowna pogoda dzisiaj :) dziś był lezing plazing i smażone. Ale wszystko z głową żeby nir cierpieć na wieczór

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Kłosia zazdroszczę, ależ bym poleżała na paseczku...a w jakiej miejscowości jesteś?

    Kleo wspaniałe wieści, że czekolada to warzywo, naprawdę się ucieszyłam, człowiek wejdzie na ovu radosną nowinę przeczyta i od razu mu lepiej :D

    To i ja się cieszę że mogłam przyczynić się do Twojego dobrego samopoczucia i polecam się na przyszłość :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia wrote:
    Cudowna pogoda dzisiaj :) dziś był lezing plazing i smażone. Ale wszystko z głową żeby nir cierpieć na wieczór

    U nas też pięknie i też było plażowanie ale na ogrodzie wymoczyliśmy tyłki w basenie i leniuchowaliśmy :)
    Oby lato i piękna pogoda pobyła jak najdłużej na moje nawet rok może być ciepło :)

    Kłosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haloooo - mam nowe wiesci :)

    a wiec tak, mam brac antyki nieprzerwanie do konca lipca, od polowy lipca - dolaczam 2 razy dziennie gonapeptyl w strzykawkach, potem pod koniec lipca mam wizyte u dr robie badanie na estradiol i progesteron, w ten dzien tez mam wizyte z anestezjologiem. Stymulacje zaczynam od poczatku sierpnia - wiec lekarz przypuszcza, ze w drugiej polowie sierpnia bedzie transfer... jest troche czekania, ale bynajmniej maly krok do przodu :)

    no i... w koncu od dawna mialam USG - jajniki czyste (tyle ze przez PCO pelno drobnych pecherzykow, a tak to ok) :)

    aaaa i wlasnie tez wrocilam ze szpitala, bo odebralam wyniki na zespol antyfosfolipidowy - wyszlo, ze jest ok, jedynie kwas foliowy mam 81,9 a norma jest do 18, 7 (nawet info dodatkowe napisali, badanie wykonano dwukrotnie) hehe pewnie sie zdziwili, ze taki duzy nadmiar. Wiec teraz nie wiem, mam ta mutacje MTHFR ktora mowi o slabo przyswajalnym kwasie w organizmie, nie wiem jak to teraz rozpatrywac, jak oni w klinice dali mi dawke 5 mg... musze sie czegos o tym dowiedziec :/

    To tyle, buziaki :* i milego dnia moje lutowe Śnieżynki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 15:02

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 6 lipca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania <3
    czekamy na koniec sierpnia i dwie kreski :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 6 lipca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania :) to czekamy i trzymamy kciuki z całej siły :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 7 lipca 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Ale się przeziebilam katastrofa normalnie
    Temperatura juz ładnie szła w gore i znowu opadła :/
    A wy macie pakiet premium czy podstawowy ? Bo miałam miesiąc darmowego premium i się skończył i nie wiem czy kupować następny ?
    Podoba nad morzem sir psuje wczoraj deszcz dzisiaj słońce i chmury ale wieje tak ze łeb urywa.
    Buziaki <3

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna trzymam kciuki kochana, do sierpnia szybko zleci :)

    Kłosia zdrówka życzę <3
    Mi też się skończył darmowy premium i ja chyba wykupię bo nie mogę się oswoić z tą szarością :P

    U nas wczoraj też padało co chwila a dziś znowu ciepło i słonecznie wiatr też wieje ale przyjemnie jest :)

    Miłego dnia kochane :)

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 7 lipca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w górach upał straszny, pies ledwo zipie i tylko w wodzie szczęśliwy.

    Kłosia w takie upały to o przeziębienie łatwo, wystarczy klima, potem gorąc i gotowe.

    Ania oczywiście kciuki za szczęśliwy sierpień :)

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia - ja zawsze kupuje pakiet na caly rok - taniej wychodzi i sie nie przejmuje oplata. Probowalam kiedys nie kupowac, ale czarno-biale wszystko, wiekszosc opcji nieprzyjemnych, a ja uzalezniona od forum od 2 lat - wiec, no nie moglam inaczej :)
    Ja mam katar od miesiaca, jak nie od klimatyzacji w aucie (bez ktorej ciezko gdziekolwiek jechac) to od alergi, bo akurat cos pyli. Mam kolczyk w nosie, ale czasem juz go wyciagam, bo jak leci mi katar jak przyslowiowa "woda z kranu" to boje sie, ze go zgubie i nie ryzykuje hehe :)

    u mnie nie padalo, ale wczoraj wiatr wial, a dzis juz upaly... boze, ja lubie lato, ale nie da sie nawet wyjsc na miasto, bo czlowiek juz caly mokry :P pojechalam wiec rano na poczte i na szybkie zakupy i mam z glowy :)

    u nas w domu jakas plaga mrowek - ja sie smieje, ze babcia zawsze cukier rozsypuje i stad, babcia sie znow tlumaczy, ze to za oknem jest dzuira, przez ktora one przechodza haha ale i tak mama twierdzi, ze to przez babcie :P kupilismy dzis jakis preparat na mrowki, wyglada jak rozowa posypka do ciasta haha no i juz takie zamulone te mroweczki chodza, jak na haju :) mam nadzieje, ze ten preparat pomoze, bo wczoraj kilka chodzilo, a dzis rano roj i istne mrowisko, az sama sie wystraszylam, brrr

    mamy ogrodek, taka mala dzialke za domem (mieszkam w bloku) no i babcia sadzi tam warzywa z nudow - dala mi posmakowac ogorka, to taki byl gorzki, ze po gryzie az gardlo musialam woda przeplukac, bo taki gorzki byl hehe jakby polany jakas trutka, niby od upalow taki mogl byc gorzki smak, bleee babcia sie wkurzyla i postanowila, ze za rok sadzimy trawe haha :) w koncu!

    Teraz w sobote jade nad jezioro do Nysy, na dzien ognia i wody, maja byc jakies pokazy fajerwerek, czy cos :) mam nadzieje, ze bedzie dobra zabawa - takie party na plazy :)

    Dziekuje za kciuki dziewczyny - przydadza sie :)

    ps dzis ugotowalysmy z babcia kompot z rabarbaru - pycha na upaly, no i jeszcze kupilam arbuza - taki schlodzony z lodoweczki, pychotaaa :) w ogole czytalam o zmiksowanych lodach z arbuza i miety - nie jadlam, ale moze kiedys wyprubuje. Mowa oczywiscie o sorbetach, sa bardziej naturalne i nie ma tyle cukru. Choc arbuz z drugiej str ma wysoki indeks glikemiczny - no, ale coz, lato jest, to mozna sobie pozwolic :)

    znow sie rozpisalam, jeszcze troche i za duzo bedziecie o mnie wiedziec haha :P

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 7 lipca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w swoim aucie nie mam klimy i fakt czasem gorąco jak w piekle i ciągle okno otwarte ale po tej klimie czuje się tak fatalnie ze wcale nie żałuję że nie mam :)
    Ja chyba sobie kupię pakiet na 3 miesiące chyba taki z nadzieją ze uda mi się zobaczyć 2 kreseczki szybciej :)
    Ja w zeszłym roku miałam misję i posadził na działce marchewkę kalafior kapustę pietruszkę i wszystko co się dało i co i dupa miałam jedna kapustę która zjadła mszyca i cztery marchewki tak małe ze do niczego taki ze mnie ogrodnik i się wkurzyłam i posadzilismy tam kwiaty wszędzie w sumie to mój TZ sadzil hehe :)

    Pies mój też pada na nos bo raz ze gorąco a dwa dziś po raz pierwszy biegała z innym psem bez smyczy bo skubana nie słucha nas ale pracujemy nad tym :)
    Arbuz <3<3

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wlasnie - a tak trawka, jakies kwiatki i juz dzialeczka rekreacyjna jest :P

    moja tak samo - dopiero rok skonczyla, ale jak ja puszczamy to nie wraca, chodzi kolo nas, ale nie chce dac sie zlapac. Inne psy jakos normalnie ida kolo wlascicieli. Moze sie kiedys nauczy :)

    mnie brzuch w nocy bolal, bo w sumie jutro powinnam dostac @ po odstawieniu antykow, ale nie odstawialam, bo lekarz kazal mi kontynuowac... dziwne, ze nie chcial bym zrobila ta przerwe. No ale to procedura IVF, moze sa jakies ku temu wskazania... Ale zebralam sie w sobie i udalo mi sie obyc bez tabletki :)

    Wlasnie - dziewczyny starajcie sie nie brac Iburomu - strasznie on wplywa na cykl. Moze zaburzyc nawet owulacje. Jak obserwowalam swoje cykle, w tych co nie bralam ibupromu - nic az tak sie nie przeciagalo, a jak w kolejnym bralam, bo chora bylam - owulacja przesunieta o ponad tydzien!!! To samo sie tyczy lekow antyhistaminowych - tych na alergie. Ja w okresie letnim zwykle lykalam codziennie, bo katar, no i tak przegladajac wakacyjne cykle z poprzedniego roku - faktycznie byly one nieco dluzsze niz te np z zimy. Wiec na pewno cos w tym jest, a nie wiedzialabym tego, jakbym nie obserwowala swoich cykli <3

    Milego dnia - ale dzis fajnie, burza u nas w nocy byla i z rana co prawda juz 24 stopnie, ale przyjemny powiew chlodnego wietrzyku... mmmm :)

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 8 lipca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze mówisz o tym ibuprofenie bo nie wiedzialam a zwykle go biorę w pracy często bolą mnie plecy od stania i tym się zwykle ratowałam.
    U nas dzisiaj dużo chmur ale może wyjdzie słońce jeszcze :)
    U mnie ttemperatura wyższa śluz coraz bardziej płodny i działamy <3

    Anna255 lubi tę wiadomość

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ