X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki urodzone w lutym- łączmy się
Odpowiedz

staraczki urodzone w lutym- łączmy się

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I właśnie ja już też nie wiem czy widzę czy wzrok i głowa mnie zawodzą :D

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 11 lipca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pewnie bym dzień w dzień robiła test najlepiej różnych firm :) haha

    kleo2426 lubi tę wiadomość

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 12 lipca 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też coś widzę. Tylkoe nie wiem czy właściwe:D

    kleo2426 lubi tę wiadomość

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :)
    Zapowiada się ładny dzionek, jakie plany na niedzielę macie ?
    do mnie dziś przyjeżdża siostra więc nie będę miała czasu za dużo rozmyślać :D
    trzymajcie kciuki bo tempka znów podbiła a nie testowałam bo testy się skończyły ale dziś pewnie kupie i jutro kolejne podejście :D

    Miłego dnia :D

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej staraczki

    Ja wczoraj wróciłam znad morza nie ma jak sen w swoim łóżeczku :) my dzisiaj z musimy uzupełnić lodówkę bo mamy mmusztarde i wino.

    Kleo ale Ty umiesz budować napięcie ! Ale trzymamy kciuki dalej jestem dobrej myśli :)

    Czytałam gdzieś ze jak mierzymy temperaturę zawsze o 7 a np w sobotę o 10 to powinniśmy odjąć 0,1 za każdą godzinę. Prawda to ? A jak ja teraz mierzył am 7.30 a następny tydzień. Będę wstawać 4.30 ro co ? Mam sobie dodać coś ?

    Milej niedzieli <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 08:06

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia wrote:
    Hej staraczki

    Ja wczoraj wróciłam znad morza nie ma jak sen w swoim łóżeczku :) my dzisiaj z musimy uzupełnić lodówkę bo mamy mmusztarde i wino.

    Kleo ale Ty umiesz budować napięcie ! Ale trzymamy kciuki dalej jestem dobrej myśli :)

    Czytałam gdzieś ze jak mierzymy temperaturę zawsze o 7 a np w sobotę o 10 to powinniśmy odjąć 0,1 za każdą godzinę. Prawda to ? A jak ja teraz mierzył am 7.30 a następny tydzień. Będę wstawać 4.30 ro co ? Mam sobie dodać coś ?

    Milej niedzieli <3

    Ja zawsze mierzę ok 6 i też gdzieś czytałam o tym dodawaniu i odejmowaniu ale czytałam też gdzieś indziej że nie koniecznie trzeba to robić po prostu sprawdzić czy temperatury poprzednie i następne są podobne a jeśli jest duża różnica to zaznaczyć jako temperaturę zakłóconą i to wystarczy :)

    a jeśli chodzi o budowanie to trochę muszę bo jak mnie cały dzień nie będzie to zapomnicie o mnie a tak to trochę chociaż będziesz pamiętała że taka ja dalej czekam :D :P

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na naszym forum ruch ze nie wiadomo gdzie odpowiadać :)

    Jak wam minęła niedziela ?

    U mnie kopiec kreta na deser malz poszedł z kolega na piwo a ja książkę czytam.
    Jutro już trzeba wrócić do pracy niestety urlop urlop i juz koniec.

    A co myślicie o l4 w ciazy ? Wiadomo ze jak ciaza zagrożona coś się dzieje to bezapelacyjnie. A w innych pprzypadkach ?

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo, ja tez cos tam widze, ale ja juz mialam kilka podobnych testow, ze jak patyczek przesiaknal, ze tak to nazwe po imieniu "moczem" haha to pojawiala sie taka niby wymyslona, niby widoczna kreska cienia cienia... <3 dlatego potem przy kolejnych testach juz sie nie nakrecalam :P ale kto wie, czy u Ciebie owulka byla w wyznaczonym dniu przez ovufriend czy moze np w 19 dc, ktoz to wie :) ale tempka jest super i narazie nie spada, co dobrze wrozy, czekamy, moze jeszcze wyjda 2 kreseczki. Mam nadzieje, ze nie jestes z tych przypadkow, ze testy nie wychodza, a beta wyjdzie pozytywna hehe bo bedzie dodatkowy stres. Czekamy zatem na rozwoj sytuacji :)

    u mnie po calym dniu duchoty, wieczorem nawet zagrzmialo i spadl przelotny deszczyk :)

    moze w przyszlym tyg juz sie odezwa z kliniki, jak nie zgram terminow, kto wie czy nas z rzadowki nie wywala, a tyle bylo starania :/ no ale wszystkiego nie da sie przeskoczyc...

    glowa mnie boli, moze na zmiane pogody, ale nie chce brac tabletek, no i cholera znow najadlam sie slodyczy i znow cos mnie zaczyna wysypywac, jaki czlowiek jest glupi, ze ze czegos nie moze, a to robi... bledne kolo, doslownie <3

    Kłosia, mi sie w ta korekcje tempki nigdy nie chcialo bawic, wiec sobie dawalam ignoruj temperature, albo wcale nie wpisywalam w dany dzien :P a co hehe apropo L4, mi sie wydaje, ze kobieta w ciazy jest na tyle stanem odmiennym, ze jak kobieta ma chec, moze zawsze powiedziec, ze sie zle czuje i dostac zwolnienie ;)

    no wlasnie jeszcze nie jadlam kopca kreta, ale niedawno zrobilam sernik na zimno z owocami... pycha byl :P

    dobrej nocki, ps no gdzie inne dziewczyny z lutego, na innych watkach sie pochowaly pewnie :P nasz dopiero malymi kroczkami sie rozkreca :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 21:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    trzymam kciuki za IUI - bedzie dobrze :) dlugo jestes juz na tym forum? <3

    Kłosia - czyzby to byl Twoj pies, a moze suczka? :P

    Witam :) przepraszam, że długo się nie odzywałam. Jestem tutaj od września zeszłego roku

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jeśli chodzi o kopiec kreta to bardzo słodki i bananowy trochę jest z tym włączenia ale efekt końcowy jest warty tej całej zabawy.
    Mam nadzieje ze uda wam się zgrać na jakiś termin żeby się za rządowe udało :)

    U nas popadasz trochę ale zrobiło się jeszcze cieplej niż było. Teraz szybka kolacja i spać wiem wiem nie ładnie jeść na noc ale tak jakoś wyszło dzisiaj.

    Milej nocy dziewczyny :)

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, czytalam jak dziewczyny pisaly o tabletkach na uspokojenie przy IVF, chyba sobie kupie te tabletki, nazywaja sie Kalms, moze pomoga :/ nigdy czegos takiego nie bralam na uspokojenie, ale natlok mysli o tym wzystkim strasznie mnie dreczy <3

    milego dnia kochane, dzis sie chyba nie bedziemy opalac, deszcz wisi w powietrzu <3

    kiedys zrobie sobie ten kopiec kreta :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 08:21

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwj dziewczyny
    U nas od rana deszcz teraz trochę słońce ale tak duszno ze pewnie będzie padac jeszcze :<
    Ja juz po pracy i zaraz się wybieram na zakupy z zona mojego brata :)

    Kleo i jak tam ? Cienie ?

    Pozdrawiam was serdecznie :*

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2c46152cf74b.jpg

    Hej robiłam po 16.00 chyba się udało :-D

    Martoszka lubi tę wiadomość

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo <3 gratuluje kochana!!
    a teraz zarażaj :P

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo <3 <3 zdecydowanie jest kreseczka :) teraz pora na nas. Teraz beta i czekamy na wieści zdjęcia i wszystko wszystko !!:)

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć moje kochane staraczki cieszę się bardzo i dziękuję że cieszycie się razem ze mną :D
    Wysyłam wam całe garści wirusków i oczywiście wierzę że że zarazicie się z prędkością światła :)
    Dziś rano oczywiście też powtórzyłam test mało tego zrobiłam dwa jeden bobo co wczoraj i drugi amil by przekonać się czy będzie widać na każdym, i widać :D
    Miłego dnia ja dziś jestem trochę zabiegana ale wpadnę wieczorkiem :*

    Martoszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/83050c3ca31a.jpg

    A tu fotki

    Martoszka, Kłosia, Anna255 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleo2426 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2c46152cf74b.jpg

    Hej robiłam po 16.00 chyba się udało :-D

    kleo, no "chyba" musze Ci pogratulowac, wspaniala nowina!!! :) cieszymy sie wszystkie razem z Toba :)

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 14 lipca 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleo2426 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2c46152cf74b.jpg

    Hej robiłam po 16.00 chyba się udało :-D
    gratulacje zabieram wiruski ;D

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 14 lipca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleo2426 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2c46152cf74b.jpg

    Hej robiłam po 16.00 chyba się udało :-D


    Gratulacje, zarażaj nas tu teraz porządnie ;)

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ