X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki urodzone w lutym- łączmy się
Odpowiedz

staraczki urodzone w lutym- łączmy się

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki ale się tu cicho zrobiło.
    Ja właśnie wstawiłam obiadek i tak pomyślałam że zajrzę poczytam a tu cisza :)

    Jeśli chodzi o posłuszeństwo czworonogów to ja na moje mam sposób,
    kroję w kosteczkę jakąś kiełbaskę zabieram do woreczka i zanim je puszczę luźno to dostają na smaka a że normalnie jadają tylko suchą karmę to kiełbaska jest rarytasem :)
    więc wtedy na jedno zawołanie lecą wszystkie bo pani ma coś dobrego :D

    Miłego dnia kochane :D

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u nas dzisiaj buro szaro wieje i pada.
    Dzisiaj puściłam psa na plaży to nie chciała wrócić i myk z lepszym jedzeniem nie działa u nas bo ona udaje głucha i nie reaguje. Chyba czeka nas cały czas na smyczy. Dobrze ze mamy blisko działkę na której możemy ją puścić luźno.

    Kleo jak tam przeczucia ? Będzie @ ?

    Mój m dostał fiola na punkcie mierzenia temp i codziennie rano pyta jak tam co tam jaka jest co oznacza spadek czy wzrost hehe do niego chyba za bardzo nie dociera ze ciaza to nie jest taka prosta sprawa i może nie wyjść odrazu ahh ci faceci

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia nie mam pojęcia w sumie wiadomo nadzieja zawsze jest dziś właśnie wieczorem zaczął mnie pobolewać brzuch trochę @owo jutro chcę zatestować ale rano bo dziś skusiłam się znów ok 15 i niby po 20 min pokazał się cień cienia cienia naprawdę mega blady że prawie oczy sobie wypatrzyłam :) ale czy to coś oznacza nie wiem choć na teście napisane że nie odczytywać po 30 min, niby zmieściłam się w czasie ale to jednak nie 5 minut w którym powinien wyjść wynik :)
    Ja właśnie wróciłam z kolejnego szkolenia i w sumie padam mam nadzieję że jak dziś się położę to zaraz zasnę a nie jak od kilku nocy do 2-3 w nocy rzucam się po wyrku i za chiny zasnąć nie mogę :)
    Pogoda u nas taka sama pada wieje i wychodzi słońce poprostu wszystkie możliwe opcje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej no i zapomniałam ... :D

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień cienia zawsze lepszy niż nic w ogóle nic :) a może beta ?
    No nie ładnie ze zapomniałaś !:)
    A czego się szkolilas Kleo ?

    Anna ? Margo? Co jest z wami ?

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia wrote:
    Cień cienia zawsze lepszy niż nic w ogóle nic :) a może beta ?
    No nie ładnie ze zapomniałaś !:)
    A czego się szkolilas Kleo ?

    Anna ? Margo? Co jest z wami ?

    Z tą betą to ciężko bo nie mam z kim Dzieciaków zostawić żeby iść a jak M wraca to już za późno :)
    Też tak mówię że nie ładnie ale taka wstałam zaspana że dopiero jak wychodziłam z łazienki przypomniało mi się że miałam zatestować trudno trzeba czekać do jutra może jutro będę pamiętała :D

    Szkolenia mam z marketingu sieciowego :D

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się, Kleo wykres ładnie wygląda a cień cienia to może zapowiedź cienia a później krechy ;)

    Ja jutro wracam do rzeczywistości, męża, pracy (aż się boję) we wtorek wizyta w klinice i mam nadzieję, że tam pójdzie wszystko zgodnie z planem...

    A co do piesków i smyczy mój 6-letni już labek puszczony wolno jak tylko dojrzy coś co go zainteresuje, to dawaj do przodu i tyle go widać, a potem oczywiście wraca i udaje głupiego że przecież o co chodzi...a najgorsze jest to że dziad jest po operacji kolana i nie powinien biegać, mało tego lekarze mówili nam że nawet chodzić nie będzie bo jeszcze kręgosłup miał uszkodzony. Pieski są kochane ;)

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Kleo ale kciuki będę trzymać :)

    Margo fajnie jak wraca bo nasza to olew i hulaj dusza! Swoją drogą jak wytłumaczyć labkowi ze nie może biegać jak to przecież ADHD z ogonem.
    Margo tez trzymam kciuki za wtorek mam nadzieje ze wszystko będzie okey.

    Dziewczyny a możecie zobaczyć mmon wykres z temp ? Bo juz nie wiem czy właśnie mam owu czy nie mam jeszcze. Ostatni cykl miałam 28 dni w częściej 32-35 podejrzewam ze taki długie przez infekcje która mi na cytologii wyszła. Pomocy :)

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia trzymaj trzymaj :D
    ja jeszcze znawcą nie jestem ale wydaje mi się że owu dopiero na horyzoncie :)
    w każdym razie i tak na końcu się zazieleni :D

    margo no też mam nadzieję że ten cień jest tym cieniem :)
    Wiem co czujesz moja droga, ale trzeba wrócić do codzienności i działać z uśmiechem na twarzy. We wtorek pójdzie wszystko po Twojej myśli zobaczysz :)
    a ja kciukam oczywiście :D

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 11 lipca 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Kleo i jak tam ? Co cieniem ?

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    nadal cień który tylko ja widzę więc nie wiem czy faktycznie widzę go ja czy moja wyobraźnia :D
    trzeba czekać
    @ planowo za 2-4 dni więc zobaczymy :)

    A co u Ciebie jak owu ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) kleo2426 - kciukam z calych sil <3

    Ja mam problem, bo my ogolnie mieszkamy zagranica, moj ma byc u mnie dopiero 13 sierpnia, a jak rozpoczne stymulacje od poczatku sierpnia, to nie wiem, czy moj by zdazyl na punkcje. Napisalam wiec maila do kliniki, czy nie mozna by przeprowadzic stymulacji tak, by chociaz do 13 dnia tej punkcji nie bylo :/ no i chodze zestresowana. Niektore maja pick up w 10 dniu stymulacji, inne 14-20 dzien. No ale nigdy nie wiadomo jak sie zareaguje na leki, tym bardziej, ze to moje pierwsze podejscie do IVF. Zawze cos :/ moj nasciemnial w pracy nawet, by dostac wolne, powiedzial, ze mam operacje i musi jechac ze mna do szpitala heh (bo tez teraz u niego z tym ciezko, a mialo nie byc problemow, mielismy kupic bilet z dnia na dzien, jak bysmy sie dowiedzieli kiedy dokladnie ta punkcja) a tu taki walek :/ tazke w tym roku nie mam wakacji, sam stres i jeszcze raz stres <3

    2 dni temu poszlam biegac z bratem i jego dziewczyna - jezu jak ja dawno nie biegalam, ale mowili, ze mieli gorsza kondycje na poczatku niz ja, to sie podbudowalam hehe na drugi dzien nie mialam az takich zakwasow, ale wczoraj i dzis gorzej, uda i miesnie brzucha czuje przy najmniejszym ruchu :P ale tak sie tylko raz brzebieglam, oni biegaja co 2 dni i juz nawet sie tak nie mecza, regularne cwiczenia robia swoje :)

    Kłosia - nie mam pojecia, czy infekcja by wplynela Tobie na dlugosc cykli. Z tego co widze, jeszcze nie bylo owulacji. Powiedz mi co za tabletki bierzesz, bo jesli ibuprom, to moze ona sie wcale nie pojawic, lub mocno opoznic, tym bardziej, ze bralas srodki przeciwbolowe dosc dlugo. Pisalam o tym kilka wiadomosci wczesniej, moze odszukasz moj wpis na temat ibupromu <3

    margo001 - wracaj, wracaj do rzeczywistosci kochana, czas "bobasa robic" :P czekamy tu na Ciebie :)

    Milego dnia :D <3

    ps dzis juz na szczescie poprawa pogody :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki przydadzą się :)

    Anna255
    Kochana a Ty się nie stresuj myśl pozytywnie a wszystko się ułoży ja wieżę w to że kiedy czegoś pragniemy to wreszcie się spełni ale trzeba myśleć o tym czego chcemy a nie czego nie chcemy ciężko mi to wytłumaczyć ale chodzi o to że przyciągamy do siebie sytuacje takie o których dużo myślimy więc jeśli myślimy jestem szczęśliwa bo...i tu marzenie, pragnienie a każdy z nas takie ma to prędzej czy później one się spełnią. Z kolei jeśli myślimy np. nie chcę się spóźnić boję się że się spóźnię to zapewne spóźnimy się bo nasz mózg nie rozumie tego polecenia "czuje pragnienie spóźnienia" i stwarza nam taką sytuację

    więc moje drogie myślimy pozytywnie i tylko pozytywnie :D

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 11 lipca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Nie wiem co z ta owu temperatura skacze raz góra raz dół. Ja nie brałam ibuprom tylko aspiryne lub codipar. Może faktycznie jestem przed jeszcze owu bo cykl będzie długi.

    Kleo to nadal jest nnadzieja. :)

    Ania to faktycznie stres się szykuje niezły ale masz grupę wsparcia co trzyma ciągle kciuki :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za wsparcie :) ja kciukam za was ;)

    kleo2426 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po to tu jesteśmy :D

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wklejam link do fotki testu z dziś rana powiedzcie czy coś widać czy to moja wyobraźnia :D

    http://zapodaj.net/841eeea8f40b9.jpg.html

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 11 lipca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    ale się rozpisałyście:D
    ja się odcięłam od forum chwilowo i o wracam a tu tylko pare postów :P
    Kleo a gdzie miałaby być druga krecha?:D nie znam tego testu i nie wiem gdzie patrzeć. :)

    kleo2426 lubi tę wiadomość

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie dlatego że jej nie widać czyli wyszło szydło z worka moja głowa płata mi już figle :D

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 11 lipca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo ja widzę jakiś cień ale nie wiem czy to w miejscu w którym ma być czy sobie wyobrażam :)

    kleo2426 lubi tę wiadomość

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ