X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki urodzone w lutym- łączmy się
Odpowiedz

staraczki urodzone w lutym- łączmy się

Oceń ten wątek:
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia ja też! i do tego cukinia i mam obstawiony cały tydzień!
    ale mój mąż już nie i trzeba coś innego robić:(

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny, jestem z lutego :) staramy się z mężem rok, niestety nie mamy szans na naturalne zajście w ciążę, przed nami badania i IUI

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata1989 wrote:
    No niestety spaghetti było moje:D
    ale chyba coś z sosem zmienili bo koleżanka używa tej samej firmy i też mówi, że ostatnio niedobre ale zwalała na ciąże:D[/QUOTE

    Ja kiedyś też używałam tych z proszku ale nauczyłam się bez tego bo tracilo mi chemią strasznie

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa witam :)
    Dużo szczęścia życzę :)

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kłosia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryba po japonsku, przepis:

    http://wwwpysznejedzonko.blox.pl/2010/12/Ryba-po-japonsku.html

    moje uwagi: ja zamiast bulki tartej robie ciasto z wody, maki i jajka (podobnie jak na nalesniki konsystencja) obtaczasz wczesniej przyprawiona vegeta rybe (ja rybe zawsze kroje na mniejsze kawalki, i smaze na rozgrzanym oleju. Nie smaze calych platow. Faktycznie polacem dorsza, ma najmniej osci, jest pyszny). A zalewa - ogorki i papryka konserwowa, cebula, dusze wszystko razem dusze na wolnym ogniu (jak nie mam przecieru uzywam tylko ketchupu, wtedy juz nie dodaje cukru, bo on juz jest slodki.Zamiast octu, moza dolac troche wody z papryki lub ogorkow - tez jest kwaskowata. A jesli wg przepisu - to wiadomo, daje sie ocet, a potem cukier, na przelamanie smaku). Cala ta ryba w panierce z maki bardzo dobrze smakuje z kwaskowata zalew. Juz mi slinka cieknie, chyba zrobie to danie za kilka dni - dorsz juz troche sie u mnie mrozi w zamrazarce :P Polecam i zycze smacznego! <3

    Krokiety z kurczaka, przepis:

    zakladam, ze wiecie jak zrobic nalesniki itd, skupie sie na farszu. Kurczak pokrojony na drobna kostke smazymy na oleju, przyprawic wegeta. Osobno pieczarki smaze (pokrojone w drobna kostke), ale na oleju po kurczaku - bo tam tez zostanie troche z vegety - wtedy pieczarek juz nie solic. Dodac ser zolty tarty - ja daje sporo, kazdy wg uznania, doprawic wycisnietym czosnkiem (tez daje sporo, czasem nawet i prawie cala glowka czosnku jak robie np krokiety z 8-10 filetow z kurczaka sredniej wielkosci). Innych przypraw nie dodaje - bo czosnek sam swoje juz robi w tej potrawie. Najlepiej farsz rekami rozmieszac w jakiejs misce duzej, ladnie ser sie roztopi i polaczy wszystkie skladniki. No i zawijamy krokiety, obtaczamy w panierce z bulki tartej, smazymy i wcinamy jeden po drugim!!! :) Smacznego :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    witam dziewczyny, jestem z lutego :) staramy się z mężem rok, niestety nie mamy szans na naturalne zajście w ciążę, przed nami badania i IUI

    trzymam kciuki za IUI - bedzie dobrze :) dlugo jestes juz na tym forum? <3

    Kłosia - czyzby to byl Twoj pies, a moze suczka? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 21:34

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia ale psinka!
    Ja mam w domu psa i dwa szczury<3 mały zwierzyniec :P
    a krokiety muszę spróbować !
    Witaj Ewka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 21:31

    Anna255, ewa81 lubią tę wiadomość

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu tak to moja suczka Lilka, od listopada z nami. Psiunia po przejściach zabrana ze schroniska. Jedyne co wiemy, że jakiś pier...... człowiek (nie zasługuje na to określenie) przywiązał ją do drzewa i zostawił. Ważyła zaledwie 13 kg teraz 22 kg. Naczytałam się o tej rasie tyle że byłam przerażona bo niby husky tylko by biegał niczego się nie boi i wyje i niszczy i w ogóle. A ona ? Ona nic nie wyje nie szczeka nie niszczy i uwielbia spać najlepiej na łóżko :)
    Najlepsza decyzja w życiu tyle miłości co ona nam daje no nie do opisania! Nie kupuj ADOPTUJ.
    Dziękuje za przepisy, oba pewnie wykorzystam rybkę bardziej na zimniejsze dni chyba, a krokiety jak tylko znajdę czas <3

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 1 lipca 2015, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia nas jak Dolar znalazł a dokładnie mojego M. to był dźgnięty (szyja), miał podcięte gardło tak na 5 cm szerokości (na szczescie nie za głęboko) wybite zęby, rozcięta głowa i inne. A teraz to najlepszy pies na świecie!

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 1 lipca 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata1989 wrote:
    Kłosia nas jak Dolar znalazł a dokładnie mojego M. to był dźgnięty (szyja), miał podcięte gardło tak na 5 cm szerokości (na szczescie nie za głęboko) wybite zęby, rozcięta głowa i inne. A teraz to najlepszy pies na świecie!
    Co za potwór z takiego kogoś. Ja nie wiem jak tak można :/

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 1 lipca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co część obrażeń chyba zdobył jak się po wsi błąkał. Wiesz jak to ludzie... Ale teraz na szczęście już nie pamięta:) tylko podniesionego głosu się boi.

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze dziewczyny, co za przypadki... przykro mi, nawet nie chce tego komentowac, bo juz na sama mysl jestem zla - jak tak mozna w ogole robic - to nie sa ludzie, to bestie! Jakby nie wiedzieli, ze pies to tez zywa istota :/

    Ja moja kupilam (z neta, na jakiejs str bylo ogloszenie) to sie wszyscy smiali, ze kupilam na promocji, ze tak tanio za psa dalam haha. Moja psinka konczy wlasnie roczek w czerwcu, strasznie aktywna - bo to mieszkanka Jack russel i York (nie wiem czy pamietacie tego psa z filmu "Maska" co tak skakal, to jego mieszanka) :) No ale tez wiek robi swoje, mam nadzieje, ze jak juz bedzie miala 2 lata, to sie troszke uspokoi :P

    Beata1989 - szczury masz? azzzz mnie carki przeszly hehe :)

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 1 lipca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszne co ludzie robią z psami, mój zabranyz pseudo hodowli, strasznie chorowity, kupa kasy idzie co chwile na jego leczenie, ale będziemy o niego walczyć bo to najukochańsza istota na świecie :) chociaż mały szatan z niego.

    Ewa witaj :)

    Ania, ja dwa centymetry wyższa a waga podobna ;)

    ewa81, ewa81 lubią tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 - jak wlasciwie masz na imie, bo tyle piszemy, a nawet sie nie zapytalam, az mi glupio hehe :)

    ps no to z takimi wymiarami mozemy startowac do Top Model :P haha

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 1 lipca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam
    Widzę ze większość to psiary jak miło :)
    Dziś zapowiada się upalny dzień niestety musze jechać do cioci na imieniny popołudniu a ona ma strasznie zacofane poglądy szczególnie jeśli chodzi o in vitro i rzeczy z tym związane.
    Miłego dnia dziewczyny :)

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 1 lipca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    margo001 - jak wlasciwie masz na imie, bo tyle piszemy, a nawet sie nie zapytalam, az mi glupio hehe :)

    ps no to z takimi wymiarami mozemy startowac do Top Model :P haha

    Gosia a na drugie Anna he he, ten mój wzrost to długo był moim kompleksem, zawsze jedna z najwyższych dziewczyn w klasie, a teraz męża mam praktycznie mojego wzrostu :D

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 1 lipca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Ania szczury są fajne! :)

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata1989 wrote:
    Ja mam w domu psa i dwa szczury<3 mały zwierzyniec :P

    a ja mam 3 psy :)
    i rybki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny piękny dzionek u nas więc pewnie więcej będę w ogrodzie jak w domu wpadłam się przywitać na szybko bo za godzinkę przychodzą koleżanki na kawusię i plotki i muszę szybko jeszcze ogarnąć w domq :)
    Miłego dnia <3 :)

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ