X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i niestety mam ten cykl bezowulacyjny :-( :-( ale mi źle i smutno bo martwię się ze we mnie tkwi problem.. Pęcherzyka brak.

    No ale umówiłam się na kolejny cykl na cały monitoring. Zaczniemy od 7 dnia o co dwa dni będę chodzić i będzie sprawdzać. Plus mój musi zrobić badanie nasienia. Zobaczymy jak mi pójdzie przekonywanie go do tego.

    Ale mi źle jest i smutno:-( ale z drugiej strony wiem na czym stoję i mam jeden miesiąc spokoju i bez testowania ehh

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti nie martw się :* Podobno kobieta ma dwa albo trzy cykle w roku bezowulacyjne

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh no nie wiem, martwię się ze coś jest więcej nietak, zobaczymy kolejny cykl co mi tam wyjdzie

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti a który masz dzień cyklu ? Ja sie na tym nie znam zupełnie ale nie jest tak np ze masz późno owulke i jeszcze nie zaczęła rosnąć ? Nie wiem od którego dc one zaczynaja rosnąć ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti, a robiłaś jakieś badania? Jest dużo przyczyn zaburzenia owulacji, większość przy hormonach.
    Ale oczywiście to może być po prostu naturalny miesiąc bez owulacji, także nie załamuj się.
    Masz przynajmniej pretekst, żeby męża posłać na badanie.
    U mnie było podobnie - badałam siebie, męża i przeżywałam strasznie, a teraz cieszę się, że już mam mniej więcej jasną sytuację ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie dziewczyny, piszecie jak szalone :)
    Ja sobie spokojnie czekam na owulację, jeśli w ogóle ją mam - kupiłam pierwszy raz testy owu i próbuję.
    A przy okazji dopiero mam zacząć brać leki na obniżenie prolaktyny i insuliny, tak więc ten cykl na luzie.
    Co do okresu - miałam podobnie! - może to przesilenie wiosenne?
    Zawsze mam 5-7 dniowe i mega bolesne, a teraz trwał 4 dni! i był tylko 2 dni mocny, a potem plamienia.
    Do tego cały czas mam mdłości, aż dziś się mnie mąż pytał, czy to czasem nie ciąża, ehh :)
    Podejrzewam, że organizm reaguje na dietę niestety... Emilanka - miałaś takie problemy przy rozpoczęciu diety?

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie znow zaczyna jajnik pobolewac a to dopiero 8dc

    Kasandra
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wyniki TSH :((((( Jest gorzej niż ostatnio, 4,9 nie rozumiem! przecież biorę leki :((((

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zambia wrote:
    Doti a który masz dzień cyklu ? Ja sie na tym nie znam zupełnie ale nie jest tak np ze masz późno owulke i jeszcze nie zaczęła rosnąć ? Nie wiem od którego dc one zaczynaja rosnąć ?

    Mam 11dc ale jak pytałam czy może później pęcherzyk się pojawi to mówiła ze ewidentnie bezowulacyjny to jest cykl. I kolejny będziemy sprawdzać co dwa dni. Oby kolejny już był normalny

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violett wyniki mam ok wszystkie. Takze Możliwe ze to miesiąc bez owulacji taki jeden przypadek w roku. Oby nie byki tego więcej bo oszaleje

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka44 wrote:
    Dziewczyny mam wyniki TSH :((((( Jest gorzej niż ostatnio, 4,9 nie rozumiem! przecież biorę leki :((((

    NNo faktycznie duże masz ts.. Smigaj do.lekarza może niech ci tabletki zmieni co?

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    redmann wrote:
    Nusia, ale nawet jeśli teraz wyjdzie negatywny, to ja bym powtórzyła po powrocie, dla pewności, gdyby @ nie przyszła ;)

    Tak wiem :)problem w tym, że moja @ jest cholernie regularna, że ostatnio nawet dostałam o podobnej godzinie jak miesiąc wcześniej... Dlatego jak wyjdzie negatyw to przynajmniej przygotuję się na @ na wyjeździe

    redmann lubi tę wiadomość

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sa jakies witaminy dla kobiet ktore pomagaja owulacji? pecherzykom?

    Kasandra
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra a moze owu Ci sie zaczyna? Mnie jajnik bolal na owulacje :-) w 11-13dc

    Doti oby kolejny miesiac byl z jajeczkami.

    Kokardka a jaka dawke bierzesz? Codziennie na czczo? Pol godz przed jedzeniem? Ponoc nabial z rana utrudnia wchlanianie eutyroksu. Ale to pogloski nie wiem czy potwierdzone. kiedy masz konsultacje?

  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija, biorę rano nie na czczo, [nie wiedziałam] nie jem nabiału z rana, mam dawkę 25, gin mi odpisał mailowo , że mam zwiększyć do 50 i za 4 tyg zrobić badanie znów, zapisałam się jeszcze 5 maja do endo, tylko nie wiem teraz kieyd mam hsg, ogólnie czy można się starać w trakcie schodzenia z tsh?

    Hashija lubi tę wiadomość

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jest wlasnie ten problem ze bol jajnikow zaczyna sie kilka dni po @, i trwa do kolejnej @...

    juz nie wiem o co chodzi...

    chyba ze caly czas mam owulacje ;D a fasolki brak

    Kasandra
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wiem, co czujesz, też mam cykl bezowulacyjny... Niestety to nie pierwszy raz - mam nadzieję, że jednak nie będę miała ich zbyt często.. :(

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka44 wrote:
    Hashija, biorę rano nie na czczo, [nie wiedziałam] nie jem nabiału z rana, mam dawkę 25, gin mi odpisał mailowo , że mam zwiększyć do 50 i za 4 tyg zrobić badanie znów, zapisałam się jeszcze 5 maja do endo, tylko nie wiem teraz kieyd mam hsg, ogólnie czy można się starać w trakcie schodzenia z tsh?

    starac sie mozna ale poczekaj az chociaz bedzie blizej 2. Jak uda wam sie zajsc to jest duze prawdopodobienstwo poronienia lub przedwczesnego porodu. A na tym etapie zajscie w ciaze moze byc utrudnione.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo zaraz zwariuję, temp spadła okresu nie ma, tzn jestem 1 dzień po terminie, zrobiłam test i jest blada kreska. Parę dni temu robiłam bete i było <0,1 o co do cholery chodzi ?

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukułka92 wrote:
    Dziewczyny bo zaraz zwariuję, temp spadła okresu nie ma, tzn jestem 1 dzień po terminie, zrobiłam test i jest blada kreska. Parę dni temu robiłam bete i było <0,1 o co do cholery chodzi ?
    Najwidoczniej za szybko zrobiłaś betę, zagnieżdżenie było później :)
    Dla pewności zrób jeszcze jeden test jutro rano albo idź na betę :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ