Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • emilanka Autorytet
    Postów: 4200 2968

    Wysłany: 18 maja 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggy ogarnij się natychmiast żadna czarna seria a jeszcze jedna negatywna myśl i sama na siebie ściągniesz kolejne nieszczęście. Pamiętaj że istnieje coś takiego jak samospełniające się proroctwo i my sami się do tego przyczyniamy - więc masz myśleć POZYTYWNIE !!!

    IG: dinozaur_nieplodnosci
    you tube: ciazooporna

    PCOS, insulinooporność, hiperinsulinemia poposiłkowa, hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy, hiperandrogenizm (zbyt wysoki DHEAs androstendion), nietolerancja glutenu, mleka krowiego, mutacje: MTHFR 1298ac, Leiden, PAI, DTRR, nieszczelne jelita...
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 18 maja 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilanka, wiem wiem... Jestem psychologiem, więc... ale naprawdę mam jakąś kumulację niefajnych wydarzeń i jutro albo mnie ten monitoring dobije albo podniesie z gleby :) Dzięki za kopniaka, muszę się ogarnąć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 23:34

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • emilanka Autorytet
    Postów: 4200 2968

    Wysłany: 18 maja 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzę że szewc bez butów chodzi :P

    IG: dinozaur_nieplodnosci
    you tube: ciazooporna

    PCOS, insulinooporność, hiperinsulinemia poposiłkowa, hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy, hiperandrogenizm (zbyt wysoki DHEAs androstendion), nietolerancja glutenu, mleka krowiego, mutacje: MTHFR 1298ac, Leiden, PAI, DTRR, nieszczelne jelita...
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 18 maja 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, dokładnie ;)

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • emilanka Autorytet
    Postów: 4200 2968

    Wysłany: 19 maja 2015, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to masz ode mnie bezpłatną poradę terapeutyczną :P

    IG: dinozaur_nieplodnosci
    you tube: ciazooporna

    PCOS, insulinooporność, hiperinsulinemia poposiłkowa, hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy, hiperandrogenizm (zbyt wysoki DHEAs androstendion), nietolerancja glutenu, mleka krowiego, mutacje: MTHFR 1298ac, Leiden, PAI, DTRR, nieszczelne jelita...
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 19 maja 2015, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski u mnie jedna kreska ale tak tez przewidywalam:) przynajmniej wytrzezwialam troche z tego nakręcania sie, pozdr.

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 19 maja 2015, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka44 wrote:
    Hej laski u mnie jedna kreska ale tak tez przewidywalam:) przynajmniej wytrzezwialam troche z tego nakręcania sie, pozdr.
    Kokardka to chyba ściągałaś ode mnie na tym teście :(

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 19 maja 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj u gina i w końcu zobaczyłam pęcherzyki po clo! Jeden ma 16mm, a drugi 14mm - cudownie byłoby, jakby "coś" (a raczej ktoś ;)) z tego wyszło... trzymajcie kciuki! ja za Was też trzymam bardzo mocno - musi się udać!

    Hashija lubi tę wiadomość

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 19 maja 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki to człowiek głupi dziś termin @ jedna kreska na teście a ja się ciągle gdzieś tam głęboko w sobie łudzę,że może jeszcze za wczesnie na test i @ nie przyjdzie...

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • andzia13 Przyjaciółka
    Postów: 107 75

    Wysłany: 19 maja 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jussio wrote:
    Andzia to co mogę cię już przenieść do dolnej tabelki???


    Tak jussio, przenoś :-)

    jussio lubi tę wiadomość

    Andzia
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 19 maja 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniabbb spoko ja tez się jeszcze łudzę głupie to ;)

    aniabbb lubi tę wiadomość

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 19 maja 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniabbb, Kokardka przykro mi z powodu tych pojedynczych kresek :(
    Ale Dziewczyny... czekamy na @, spinamy tyłki i zaczynamy zabawę od nowa ;) :P :D
    Dobrze, że robienie dzieci to takie przyjemne jest :D bo inaczej to by było kiepsko z nami ;)

    Hashija lubi tę wiadomość

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 19 maja 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate co u ciebie??? Coś Cię tu dawno nie widziałam :/
    Zamiast nam tu przesyłać podwójne wiruski to znikasz :P ;)

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 19 maja 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniabbb - przykro mi :(
    kokardka - u Ciebie jeszcze jest nadzieja. Trzymam kciuki!
    Peggy - po fatalnym dniu na pewno przyjdzie lepszy! Mam nadzieję, że dzisiejsze pęcherzyki Ci to wynagrodzą!
    Gorgeous - teraz tylko działać i niech się dzieje wola nieba :)

    aniabbb, gorgeous lubią tę wiadomość

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 19 maja 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniabbb i Kokardka44 chyba każda z nas do końca ma nadzieję, że się udało. Dopóki nie przyjdzie @ zawsze jest szansa, że się udało. Chęć posiadania dziecka jest niestety silniejsza i nasza psychika sama się nakręca. Tylko pozytywne myślenie może nas uratować, przecież to nie koniec świata i jeśli uda się za miesiąc to przecież nic się nie stanie. Wiem, że dobrze się mówi, ale sama jestem w takiej samej sytuacji i pewnie tak samo będę reagować jak wy za tydzień - bo wtedy mam termin @.

    Mi ostatnio pomaga butelka wina i wyryczesnie się w rękaw mojego mężczyzny.

    aniabbb lubi tę wiadomość

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 19 maja 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro idę do gin zobaczyć w końcu pęcherzyki a jak przez to przeziębienie ich nie będzie to wkurze się bardzo mocno.. Do tego juz mojego męża zaraziłam i rano katar juz miał ehh
    A ciekawe czy juz jutro wyniki nasienia będą, mam nadzieję że tak i ze pójdę z kompletem dokumentów do.lekarza

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 19 maja 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś zaczęłam na luzie podchodzić, jak nie ten miesiąc to następny.. Już pół roku trwa ta zabawa także miesiąc w tą czy tamta mi naprawdę nie robi. Ale widzę że mój się spial mocno i juz chce teraz od razu...

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marjotka, corri a wy jak tam?? Testujecie?

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jussio wrote:
    Kate co u ciebie??? Coś Cię tu dawno nie widziałam :/
    Zamiast nam tu przesyłać podwójne wiruski to znikasz :P ;)

    Jussio - zmień w tabeli przy Kate z dziecka 1 na dziecko 1+2 :)

    Ola_45 lubi tę wiadomość

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bacha dzięki za miłe słowa, dzis dól jutro od nowa pozytywne nastawienie i dzialanie jak tylko @ sie skończy ,gdybym dziś dostała @(a pewnie tak bedzie) to nastepny termin w moje urodziny

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ