Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 16:34

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ilona.

    Zapraszamy, opowiedz coś o sobie.

    Ola no to współczuję.proszę tylko nie denerwuj się.
    Ważne dla Ciebie jest teraz spokój i cisza. Jeśli czujesz że twoja ginekolog jest nie miła, opryskliwa i nie czujesz się w jej rękach bezpiecznie to zmień lekarza.


    Ola_45 lubi tę wiadomość

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 16:34

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola - trzeba było kopnąć. :D
    co to za pomysł, żeby tak Cię straszyć.. bez sensu.
    na pewno będzie wszystko dobrze, zobaczysz :) każda kobieta, każda ciąża jest inna. nie przejmuj się :)

    Cześć Ilona, zapraszamy :) witam serdecznie mój rocznik :)

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacha z całego serduszka gratuluje!

    bacha8709 lubi tę wiadomość

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 316 79

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane.

    badania robione w 3 dc cyklu

    progesteron 0,20
    prolaktyna 17,61
    tsh 2,250

    Kasandra
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia dobrze widzieć Cię ponownie! Jak sie trzymasz? Możecie się już ponownie starać?

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh za wysoki. Lepiej by bylo 1,5 lub 1 idealnie. Na reszcie srednio sie znam

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tu dziś tak cicho? wszystkie świętują dzień Mamy? :)
    za rok już będzie nas wszystkich dotyczyć. kto jest za? ja! :D

    Kasandra, na badaniach się nie znam :/
    wiem tylko że miałam tsh 2,54 i mój (były) gin powiedział że ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 15:08

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra podaj jeszcze normy. TSH na pewno za wysokie. Poniżej 2 musi być

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • misia881 Ekspertka
    Postów: 127 142

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przestancie dziewczyny tak straszyc tsh moja kolezanka i kuzynka zaszla w ciaze z wynikiem 3.1 tsh i dzieci sa zdrowe i szczesliwe :)
    ja mam 2,5 i gin mi powiedzial ze jest ok i nie ma sie sie martwic. Mlody organizm jest ok i nie ma co siać paniki. a dwoch lekarzy mi to powiedziało :)

    także ja nie panikuje,nie spinam sie jak sie nie bedzie udawalo to bede myslec nad badaniami itp ;)

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż mi dwóch powiedziało,że powinno być poniżej 2 dla osoby starającej się o dziecko. I kto teraz ma racje? Mówimy tylko to co nam lekarze mówią i nie straszymy. TSH można zbić. Moja koleżanka też zaszła przy wysokim TSH i usłyszała,że to cud że się jej udało.

    Hashija lubi tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy ten kalendarz sie sprawdza ? Co wy o tym myślicie?
    https://dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/starania-o-dziecko/1880-chinski-kalendarz-plci-jak-zaplanowac-plec-dziecka

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussio ja kukne dopiero w domku :-) z telefonu trochę ciężko :-)

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym jednak zbijała TSH, bo po co ryzykowac...

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktoś ma ochotę, to niech próbuje zajść nawet z wysokim TSH ale po co ryzykować, lepiej je zbić. Poza tym nikt tu nikogo nie straszy i nikt nie panikuje ;)

    Jussio ten chiński kalendarz można jedynie potraktować z przymrużeniem oka :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussio, zdaje mi się, że na płeć dziecka największy wpływ mają plemniki? które zupełnie w tym kalendarzu zostały pominięte :)
    więc ja jestem na NIE. :D

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia powiem szczerze ze nawet nie wiedziałam o takim kalendarzu, ale ostatnio podczytywałam dziewczyny na FM i one to tam wynalazły ;)
    A ja z reguły nie wierzę w takie rzeczy ;) ale jak tak zaczęłam przeliczać dziewczyny z mojej rodziny i znajome to u wszystkich się zgadza ;)
    Nie wie czy to zbieg okoliczności czy dużo prawdy w tym ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to zbieg okoliczności, tak jak Myshka napisała największy wpływ na płeć mają plemniki :)
    Ale zawsze można sobie poczytać i pogdybać ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 16:07

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo że plemniki najważniejsze ;) :P :D
    Ale jak tak pomyśleć czego to jeszcze ludzie nie wymyślą żeby wstrzelić się w odpowiednią płeć... hihihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 16:14

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ