X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mojego M też coś z głowką było nie tak ale 2 ginekolegów powiedziało że to nic ważnego ważne że są żywe i ruchliwe :)

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie miała operacje. ..trzeba czekać kilka tygodni. ..

    Hashija lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda ze trzeba czekac, ale dobrze ze mozna cos jeszcze robić :) jest nadzieja!

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma szanse, że będzie ok...ale nam lekarz powiedział, że trzeba liczyć się ze wszystkim, jak to operacja. .Tak czy siak będę się stresować juz do końca zycia...będzie się musiała zgłaszać na kontrolę. ..ale mama juz mówi, że za to wnuk się pojawi,bo się odblokuje ;-D ha nawet w tych sytuacjach skupia się na mnie. .. hah

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati trzymam kciuki żeby mama wyzdrowiała, dobrze że ona myśli o czym innym, lepiej żeby się nie zamartwiala i nie zalamywala się, będzie dobrze!;)

    A u mnie raczej nie ma szans na nic bo zmierzyłam dziś tempkę rano spacjalnie i była 36,51, zawsze mam niską ale nawet na mnie to jest chyba za nisko jak na II fazę cyklu więc jednak to musi być moja koleżanka - niedomoga lutealna :P

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie też już spada. Dziś 37.00... ból brzucha @-owy...czekam. dziś najdalej jutro przybędzie

    Patus kciuki cały czas!

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia my to po jednych pieniądzach jesteśmy :P

    Madziulla lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Madzia my to po jednych pieniądzach jesteśmy :P

    Haha na to wychodzi ;D
    Mimo @ w piątek wizyta u gina. Chce pewnie zobaczyć wyniki moje tsh i progesteronu no i nasienie meza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuś, trzymam kciuki za Twoją mamę !!! :)
    Witam się dziś z Wami w starsznym nastroju....wczoraj straszna kłotnia z M, wyjechał na kilka dni, moze wroci w pt wieczorem. Ogolnie wczoraj powiedzial kilka rzeczy ktorymi mnie bardzo zawiodl. Ja chodze po lekarzasz biorę leki a on ma to najwidoczniej gdzies....cykl juz z gory mogę przekreślić, jest bez szans....stymulowany cykl jest bez szans....az mi niedobrze z tych nerwow, załamałam się :(

    Dziś mialam iść na monitoring ale nie wiem czy jest sens w ogole...

    a kolezanka z pracy cały czas mi mowi, że okres jej sie spoznia juz 8 dzien, pewnie zaraz okaze się, ze jest w ciązy....a dziś wyjątkowo przeszkadza mi ten temat ;(

    No to się Wam wyżaliłam, przepraszam że przytrułam ale gdzies musialam się wygadac, z trudem od samego rana powstrzymuję lzy ...:(

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa a Twój M wyjechał, bo sie pokłóciliście czy się pokłóciliście bo wyjeżdżal?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokłociliśmy się bo wyjeżdzal....i do tego zaplanowaliśmy sobie przytulanko na wieczor no ale że się pokłociliśmy to nic nie bylo.... ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 15:19

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dlaczego wyjeżdżał?

  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski, widzę, że troszkę smutne nastroje , ale zawsze trzeba widzieć jakieś pozytywy :)
    Ja dziś byłam na usg i serduszko pięknie biło :)

    Doti87, Hashija, Patus_777, kirys, Andromeda, Kicior, agatkaa, violett lubią tę wiadomość

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokardka super!!! cieszę się niesamowicie Twoim szczęściem :D na kiedy masz termin porodu?

    agatkaa lubi tę wiadomość

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej kochane dziękuję za wsparcie....mama jutro raczej wyjdzie, będzie na sterydach do czasu operacji...może czekać kilka tygodni, najgorsze będzie po, jak się okaże czy to złośliwy, chociaz lekarz sadzi, że tak...to może nawet brać chemię...Jutro zostanie u nas na noc, potem wróci do siebie.

    A ja nie mogę się do gina dodzwonić:D muszę mojemu numer zostawić, zeby mnie sam umówił...bo nie mam kurdę jak ...w pracy...


    Nie kłócicić się z M :/ przytulasków życzę Agatkoo....

    Kicior i Madzia działajcie;* szybciej:D co to za zastój:D??

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam dzis @....Ja mam takie bole pleców w odcinku lędźwiowym ze leżę na płasko I płacze z bólu. Albo to powiązane z endometrioza albo zbieg okoliczności i mnie gdzies przewalo i tzw sztyngiel mnie złapał...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka :( no właśnie nie klucic się. .. napewno się dogadacie. Będzie dobrze :)

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Madziulka tabletka i leżymy :* ...szkoda, że @ przyszła, wstręciula:D

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim!
    Kokardka cudowne rzeczy nam tu opowiadasz! Baaardzo się cieszę a Ty nas zarażaj kochana! :D

    Agatko na pewno się pogodzicie, a kłótnia czasem też jest potrzebna. Uszy do góry i cycki w przód! ;)

    Madzia nastepny cykl należy do nas! Chociaż u mnie dziś tempka odbiła do normalnego poziomu w tej fazie 36,78 (zmierzyłam tylko po to żeby potwierdzić jaka jest niska :P u mnie to zawszw na opak!), ale wczoraj przed spaniem już się pojawiło plamienie więc @ to kwestia max 3 dni :P

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija wrote:
    a dlaczego wyjeżdżał?

    Wyjezdzal z tatą zeby pomoc wojkowi w domu, jest starszy i trochę cięzko mu bylo sameu ogarnać prace...a pokłociliśmy sie w zasadzie o wszytsko....

‹‹ 790 791 792 793 794 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ