Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:24

    Hashija lubi tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola po czym poznałaś,że ząbki idą?

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ząbków jeszcze nie widać. Gabrysia jest spokojniutka i zastanawiam się jak będzie przy ząbkowaniu.
    Ola dajesz synkowi jakiessrodki przeciwbolowe?

    Dzis test powtorzony z facell i jest wyrazniejsza blada druga kreska. Dzisiaj mialam umawiac sie na zabieg w szpitalu. Ciekawe co dr na to.

    Kicior, Doti87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hasija jeny jak ja się cieszę ;) kiedy mnie to szczęście spotka...
    Ten cykl przekreślam. Mam nadzieję że czerwiec lipiec będzie mi łaskawy
    Przepraszam ale nie zarejestrowalam info o zabiegu...co z zabieg miałaś mieć?

    Hashija lubi tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:24

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula mialam miec wycinane zmiany na szyjce macicy.

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija gratuluję kochana!!

    Madziulla ja się zastanawiam nad tym samym - kiedy nas to szczęście spotka...? Musimy być cierpliwe ;)

    Patus_777, Hashija lubią tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija gratulacje!!! :-D

    Dziewczyny doczekacie się wszystkie ;-)

    Hashija lubi tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hasija wybacz ale pierwsze co mi się nasunelo to jak się ma teraz ciąża do tego? Nie pogorsza się te zmiany?
    Życzę Ci spokojnych 9 mies ;) bez kitu dziewczyny nie opierdzielac sie ;D 3 mies i wszystkie musimy być w ciąży... kurde no płakać mi się chce... ;(

    Patus_777, Kicior, Hashija lubią tę wiadomość

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te zmiany mialam juz przed Gabrysia, zmiany byly wyciete przy pobiraniu probek do biopsji, po ciazy okazalo sie, ze sa nadal ale w innym polozeniu i zapadla decyzja o wycieciu z racji stanu przewleklego zmian niskiego zaawansowania. Zmiany byly i nie rozwijają się gwałtownie.

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :) trochę się boimy jak damy radę z 3 dzieci i maluchami rok po roku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze względu na endometrioze tez powinnam tak szybko zajść w ciążę mam nadzieje ze jak juz zajde z pierwszym to potem już pójdzie łatwiej..planujemy z mężem 2 lub też 3 dzieci

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Od dluzszego czasu okropnie sie slinil, doslownie jak ten pies sliniak z rodzinki zastepczej :D ja to nazywam ciagutki :D
    Raczki i wszystko wvzasiegu reki laduje w buzi. Teraz jest juz gorzej bo ma gorsze noce i dni. W nocy marudzi bsrdzo przez sen, czasem poplakuje. W dzien jedt tak marudny ze czasem go wiekszosc dnia nosze. Ma czasem takie krotkie napady zlosci, a raczej bolu, strasznie wtedy placze. Dziasla ma lekko nabrzmiale, jasne dziasla w miejscu dwoch jedynek dolnych i takie dwie biale kropeczki. Poki co nic sie nie zmienia

    To muszę mojego obejrzeć,bo podobne objawy mam. Właśnie dajesz coś dziecku? Ja chyba kupie smoczek z gryzakiem.

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia ja zawsze chciałam mieć dwójkę. Ale z racji tego że większość czasu siedze sama to się zastanawiam czy podołam. Więc wszystko przed Tobą :-)

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija a ja Ci życzę powodzenia i oby wszystko było dobrze :-)

    Hashija lubi tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:24

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to zawsze chciałam mieć wiecej dzieci (troje co najmniej) ale mój mąż chciałby nie więcej niż dwoje :P z resztą na razie to i tak nie ma żadnego znaczenia bo najpierw musimy się doczekać pierwszego avpotem się zobaczy ;)

    Hashija trzymam kciuki za Was i życzę zdróweczka i spokojnej ciąży, na pewno dacie radę! :)

    Hashija lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Jak tam u was?
    Ja dowiedziałam się ostatnio,że będzie druga dziewczynka. :D

    Patus_777, Doti87, kirys, Kicior, Ola_45, aniabbb, nick nieaktualny, nick nieaktualny, agisia, Hashija lubią tę wiadomość

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dublujecie nas :) trzymam kciuki za spokojne ciąże!!

    Hashija lubi tę wiadomość

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja trzymam kciuki za staraczki :-D

    I za mame od Pati!

    Doti87 lubi tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
‹‹ 797 798 799 800 801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ