X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty CLO tez bierzesz? czy mi sie juz osoby myla? :( bo jesli lykasz CLO to moze bedziesz miala szybko owulacje bo on chyba rosnie jak zbliza sie owulacja ja ostatnio mialam 10-11 dc owulacje po CLO

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiesz nie znam sie tak na tym jak gin to zobaczy to powie Ci co i jak :)

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic nie biorę. problemów z owulacją też nie mam przynajmniej w tych cyklach w ktorych monitorowałam, moim najwiekszym problemem sa niedrozne jajowody tzn jeden troche udroznili w grudniu, ale jest zniekształcony.
    Wszystkiego dowiem sie 10 maja ale myslę ze jakiejs tragedii chyba nie bedzie jakoś mnie wystymuluja przed in vitro :) no chyba że sie myle bo lekarzem nie jestem :)

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 maja mam miec wyniki Amh zobaczymy jak tam moje rezerwy :)ale też jakoś sie bardzo nie stresuje co ma być to bedzie.

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pomylilam osoby sorki. ;) No pewnie pójdziesz to się dowiesz. Ale wyniki nie są złe. Widziałam duuuzo gorsze w tym i własne ;)

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulla a czemu uwazasz ze masz takie złe wyniki? co poza tsh masz nie tak?

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mialam wczesniej. Progesteron 7 dpo mialam tylko 7. mam hiperprolaktynemie wiec prolaktyna mi skalala mocno no i endometrioza wyniki CA125 mialam mocno podwyzszone

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no progesteron malutki,ciekawe jaki ja bede miała za ok 2 tyg ?No ale najważniejsze że przynajmniej wiemy na czym stoimy...

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Taki progesteron miałam w cyklu w którym poroniłam. ...nie było szans na utrzymanie ciąży bez lutki a wtedy nikt na to uwagi nie zwrócił. Teraz przy stymulowanym cyklu miałam 21 progesteronu

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja koniecznie zbadam progesteron po owulacji,ciekawa jestem dlaczego moj gin na fnz nie zlecił mi tego badania po biochemicznej? Eh mam nadzieje że nie rozczaruje sie lekarka z in victy bo tylko dla niej zdecydowałam sie na ta klinikę

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki ;)

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba coś z ciśnieniem jest nie tak skoro tak marudzimy...

    AniaB piękne TSH :D mam nadzieję, że reszta też jest dobra, bo średnio się na tym znam.

    Madziulla relaksuj się dziewczyno, bo tak będziesz się spinać przy każdym cyklu, że zabierze Ci to radość choćby z przytulanek... a szkoda by było.

    Agatka, wiem, że zazdrość potrafi zżerać, ale spróbuj nauczyć się cieszyć się jej szczęściem i przechodź z nią te etapy... i na Ciebie przyjdzie czas. a tak niepotrzebnie dostarczasz sobie złej energii. Nie mówię, że to łatwe, ale warto spróbować.

    a co u mnie?? jutro testuję, bo już mnie nosi... to będzie 12dpo i mam nadzieję, że coś będzie widać. jak będzie negatywny to w sobotę powtórka. czuje, że będzie negatyw, bo mimo uczucia wypełnienia w podbrzuszu i przy prawym jajniku to nic z tego nie będzie. nie mam żadnych innych objawów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hasshija to czekamy na wynik jutrzejszego testu :)

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymamy kciuki:)

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj 2 krechy!! :D

    Niech ktoś wreszcie przerwie tą złą passę!! Zaklinam nas żeby w końcu nam się udało! Ileż można czekać?! :P

    Ja się stymuluję Clo, tym razem 2 tabletki dziennie i zastanawiam się czy jak we wtorek pojadę do mojego gina to już nie będzie po ovu i po ptokach...bo ostatnio przy jednej tabletce miałam ovu w 10dc, a we wtorek mi właśnie 10dc wypadnie, także nie wiem jak z moją IUI w tym cyklu wypadnie :P aaa najwyżej w następnym zrobimy czy coś. :D

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior ja chyba odpadam w tym cyklu. Najpierw od piątku Darek chory dopiero od dziś się niemal dobrze czuje. a teraz mnie łapie... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hasija kciuki :)

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa do góry, nie wpadamy w dół!

    25 mama wstawia się na szpital, 27 operacja, nawet szybko :-) ale i tak się boimy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 06:43

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus będzie dobrze ;)
    Hasija jak test?
    Jak mam nie wpadać w dół jak mąż ledwo co stanął na nogi a teraz ja ledwo żyje... gardło tak moli ze nie mogę mówić i przełykac i osłabiona jestem. Łamie mnie w kościach... :( no i jak tu dzieci robić... cykl stracony.. czerwcowe testowanie jest moje.

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatywny... ale za 2-3 dni musze powtórzyć, bo wg ulotki i tak najpewniejszy wynik jest w 1 dniu miesiaczki... 12dpo negatyw :-|

‹‹ 795 796 797 798 799 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ