X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti próbuję zbierać siły,ale już jestem taka nerwowa, że w nocy nie śpię w dzień to już w ogóle nie potrafię ;). Nie mogę się doczekać.

    Roślinka, Doti ma rację... ja zaszłam w ciążę, kiedy byłam pewna, że już po owulacji i nie miałam za bardzo nadziei ;) warto próbować przez cały cykl.

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za powitanie i dobre rady na poczatek :) Bedziemy probować :D Nie sposób przeczytać całego wątku, ale gratuluję wszystkim zaciążonych i życze szczesliwego rozwiązania, a starającym się - obyśmy wszystkie niedługo spełniły swoje marzenia! :D Moze zerkniecie na moj wykres i powiedziecie co sądzicie? Od połowy lipca biorę Inofem 2x dziennie. Wydaje mi sie, że miałam szybciej owulacje w tym miesiącu, co tez potwierdzil test. Ale wykres mam dziwny - zawsze po owulacji miałam szybki wzrost tempki, nawet do 37 stopni a teraz tak pomału rośnie... Troche sie martwie. Czy któras z Was miała usuwane potworniaki?

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pomogę bo nigdy temperatury sobie nie mierzyłam - za bardzo leniwe stworzenie jestem żeby to kontrolować hihihihi

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja moze niepotrzebnie mierze i sie tylko nakrecam, że powinno skoczyc o dwie kreski wyżej :/ Ps. dopiero sie zorientowalam, że żyje jeszcze w 2015 roku :P przeciez to wątek staraczki 2015... jednak kolor wlosow zobowiązuje hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca sie gratulacje!!
    Roslinka witak i kciukam mocno!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Starajaca sie gratulacje!!
    Roslinka witak i kciukam mocno!


    Dziękuje i wzajemnie - oby nam sie udało :)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo bo my zalozylysmy go w 2015 .. Tyle Zeszło na staraniach ale jak Chcesz to możesz zostać :-)

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jak tu wesoło:-)

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starająca się15 wrote:
    Dzisiaj zaczynam 9 tydzień, widziałam już małego fasolka na usg, biło mu serduszko i lekarz mówi, że jest ok :) Jutro kolejna wizyta, cały czas nie mogę jakoś w to uwierzyć, bo mimo starań ta ciąża w tym konkretnym cyklu była totalnym zaskoczeniem. Narazie czuję się nieźle, mdli mnie często, ale na szczęście nie wymiotuje. Piersi pełniejsze ale już też nie bolą, tak to ja mogę ciążę przechodzić :D

    Mimo, że widziałam serduszko i lekarz powiedział, że jest dobrze to jest taki niepokój (chyba po tej biochemicznej tak mam), że coś może się stać. Ale wszyscy mówią, że będzie dobrze, muszę też w to wierzyć, bo nie mam podstaw żeby myśleć inaczej. Dzisiaj zaczynamy mówić najbliższym tzn. rodzicom i teściowej, bratu mojego M, wie już moja przyjaciółka, która oszalała ze szczęścia :)

    Fajne uczucie, chcę się o tym powiedzieć całemu światu. I kiedy w ogóle nie podejrzewałam, że może się udać, jednak się udało :)

    Po tej biochemicznej miałam parę miesięcy takie dziwne @, poszłam do lekarza który po monitoringu stwierdził, że z tego cyklu nic nie będzie i że mam wziąć dupka i porządnie złuszczyć wszystko w środku. Brałam go przez 10 dni, odstawiłam i nic. Zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Poczekałam parę dni i poszłam do lekarza. Fakt, że przez ten czas bolały mnie piersi mocno. Lekarz stwierdził, że jest grube endometrium i mam zrobić betę. Beta była ponad 600, po powtórzeniu ładnie przyrastała, potem kolejna wizyta no i było tętno :) A że akurat jechaliśmy na wakacje na które lekarz pozwolił to byłam prze szczęśliwa. Ale że ja jestem przewrażliwiona i chcę być pewna mówiąc najbliższym to w sobotę pojechałam na izbę przyjęć, gdzie zrobili mi usg i tam też biło serduszko i był taki mały człowieczek :) popłakałam się i chyba w tamtym momencie poczułam, że rośnie we mnie nowe życie :)

    Jutro kolejna wizyta, mam nadzieję, że będzie ok :)

    Jak miło,.ze się udało! Wątek odżył:-)

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia :)

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca sie gratulacje! W ktorym tygodniu i dniu bylas na usg ze widzialas serduszko? Ja chyba zaczekam wlasnie na pierwsza wizyte jak serduszko bedzie widoczne. Tak jakbym poszla teraz to za 2 tyg i tak kazalby przyjsc zeby serduszko zobaczyc. A kazda wizyta 130zl.

    Roslinka witaj i trzymam kciuki za powodzenie! Ja tez nie mierzylam temperatury...

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było w 7tc :-)

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam wszystkim za gratulację, jestem prze szczęśliwa i powoli do mnie dociera, że się udało. Dzisiaj dostałam też pierwsze zdjęcie mojej fasolki :)

    Za trzy tygodnie kolejna wizyta no i prenatalne :)

    Hashija serduszko widziałam w 7tc :) myślę, że to taki optymalny czas na serduszko

    She86 lubi tę wiadomość

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juhu, dzieje się! :)

    Coś w tym sierpniu wysyp ciężarówek na OF. Superaśnie :)

    Gratulacje, bardzo proszę mnie obkichać i zarazić wiruskami. :D

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nno fajowo ze jest ciezarowek coraz wiecej :D tylko pytanie kiedy ja w koncu dolaczek :D

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to kiedy? Wtedy kiedy ja: we właściwym czasie. :)

    Madziulla lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny ,dawno nie zagladałam , gratuluje wszyustkim szczęsliwym mamusią i życzę cierpliwości i wiary reszcie :D

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania co u Ciebie!!! opowiadaj kiedy transfer bo widze ze podchodzisz do INVITRO. Trzymam kciuki!
    mamy grupe na fb jak bys mialaa ochote zapraszmy :) myshka Ciebie tez oczywiscie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 09:52

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak podchodzę zaczeliśmy w czerwcu wa transfer prawdopodobnie w połowie września ,czekam teraz na @ i dopiero się dowiem dokładnie.
    Po punkcji mam 3 mrożaczki 5dniowe :)ale swieżego transferu nie można było wykonać gdyż miałam za wysoki progesteron i było ryzyko że sie nie uda( nie chciałam ryzykowac. Powiem Wam że mysłałam że bedzie łatwiej, a hormony,zastrzyki,oczekiwanie i rozczarowania dają się we znaki potrzeba naprawdę dużo siły...

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, ja jak już wspominałam nie mam fb (zacofany dziad ze mnie :D ).
    Ale dziękuję za zaproszenie :)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
‹‹ 833 834 835 836 837 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ