X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, juz wszystkiego się dowiedziałam :-) więc z jednej strony mi nie zalezy bo dostane praktycznie te same pieniądze na zasiłku co bym dostała na macierzyńskim. Tylko wkurzajace jest to, że pracuje uczciwie parę lat a jak przychodzi co do czego to jestem na pastwie pracodawcy i jego dobrej woli. Na szczęście w tej sytuacji na jedno mi wychodzi więc wisi mi co ze mną zrobią. A lepiej mi będzie w domu :-)

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca przygotuj się na 9 miesięcy zastanawiania się czy wszystko dobrze...

    Najpierw czekasz na serduszko bijące, przy każdej wizycie czy wszystko ok będzie, potem ba ruchy a jak już one przyjdą czy nie są za częste że może coś się dzieje czy nie jest za mało... Kurde zawsze kobieta w ciąży zastanawia się czy wszystko ok... Ja przez pół roku przy sikaniu sprawdzałam czy nie ma plamien itp... Nie mogłam inaczej.. Bałam się tego jak cholera...

    Ale powiem wam że tęsknię za byciem w ciąży :-) jakie to fajne uczucie było smyrania i poskakiwania brzucha hihihihi
    Ale może w przyszłym roku hmmm zobaczymy :-) :-)

    starająca się15, Patus_777 lubią tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:34

    Patus_777, Doti87 lubią tę wiadomość

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woow no to pięknie Ola, mój kończy zaraz 6 miesięcy a sam nie siada a gdzie tu mowa o staniu hihihihi

    Powiem Tobie że ostatnio nocki są tak z dupy że już też mam dość tym bardziej że ja śpioch jestem

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja jak głupia sprawdzam czy nie ma plamien :-) jest ciągle taki stres że coś może być nie tak, ale sama siebie karce bo nie mam podstaw żeby tak myśleć. Ostatnio w ogóle zauważyłam że jak leżę na brzuchu to po lewej stronie czuję takie pulsowanie, nie wiem czy to serduszko maluszka czy moja wyobraźnia.

    A 2 wrzesnia pierwsze prenatalne :-)

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Serdecznie gratuluję wszytskim nowo zaciązonym jak i również życzę wytrwałości i siły wszytskim nadal starającym się, sobie rownież ;)

    Chciałam tylko Wam napisać, że bylam dziś u swojej Pani ginekolog z wynikiem badania nasienia męża. Powiedziała, że ogólnie jest w miarę ok, tylko trochę zaniżona liczba plemników....powiedziała, że przyczyną mogą być:

    - stres towarzyszący męzowi podczas oddawania materiału do badania
    - ze może miec małe żylaki na jądrach (bo osobiście zna takie przypadki) , po zabiegu automatycznie wzrasta liczba plemikow.


    Poradziła aby mąż wybrał sie do urologa, który obejrzy go dokładnie, ewentualnie zrobi usg, żeby sprawdzic czy wszytsko w porządku czy tez faktycznie są te żylaki....tak wieć musimy się zapisać do tego lekarza.

    A z moim hsg na razie sie wstrzymujemy.
    Poki co to tyle ;)
    Pozdrowionka!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 14:54

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatkaa, dobrze że macie plan.
    Powodzenia :)

    agatkaa lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze mieć jakiś plan!! Agatka wspieraj bardzo mocno męża bo faceci to jak małe dzieci.. Gdy dowiadują się że u nich cos nie tak to jakby tracili na męskości. Dla mnie bez sensu ale facet to skomplikowany człek hihihihi

    agatkaa lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, mężczyzni jak dzieci ;)
    Staram się oczywiście go wspierać, tłumaczę że coś może byc nie tak, ale nie musi....nooo czyli jak dziecku :)

    Na szczeście mąż jakoś w miarę to wszytsko znosi, ale na pewno na swoj sposob przezywa w srodku, choć tak naprawdę może się okazać, że z nim jest wszytsko ok. Wtedy trzeba bedzie popracować nad zwiekszeniem ilości pleminkow , powtorzyc badanie nasienia....choć baaardzo źle to zniosł, jechal tam jak zbity pies ....

    Zobaczymy :)

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak dawno mnie tu nie było... moja córeczka właśnie dzisiaj kończy 3 miesiące czas szybko leci A najlepiej to na dZieciach widać...Doti A jak Twój Piotruś ☺jak dobrze pamiętam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 15:21

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dziewczyny jesem strzębkiem nerwów ,miałam w poniedziałek zaczac przygotowania do criotransferu a nie mam okresu :( kolejny raz muszę dziś zadzwonic i przełożyć wizytę. Nie wiem co się dzieje z moją @. W niedziele powinna już być w poniedziałek test ciążowy z jedną krechą a @ brak :(

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniabbb moze kup kolejny ale innej firmy? A jak dalej nic to za 2 dni beta? Moze sie stresujesz?

    Doti spokojnie. Moja Gabi skonczyla 7 miesiecy i dopiero sama zaczela siadac po cwiczeniach z nia tego przez wczesniejsze tygodnie.wczesniej oczywiscie siedziala jak ja posadzilam, ale sama nie siadala. A teraz ma skonczone 8 i stoi. Ba nawet za raczki kroczki robi albo trzymajac sie w lozeczku. Pocwicz z synkiem w czasie zabawy i sie wzmocni :)

    Agatka z rych wynikow plemnikowych dla mnie wynika ze masz wieksze szanse na synow niz corki:) ile dzieci i jakiej plci bys chciala jakbys mogla planowac?

    Ja jestem w 7t4d ciazy. Moj gin na urlopie, a termin mam zapisany na 6 września i rezerwowo na 30 sierpnia. Jak sie zwolni to wskocze szybciej na termin.

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski ja za to zaczęłam nową pracę i na razie wydaje się w porzadku. :)

    Od nowego cyklu robie badania i umawiam się do gina - zaczynamy starania od nowa, ale powiem Wam szczerze że... CHOLERNIE MI SIĘ NIE CHCE!! Oczywiście marzę o ciąży jak o niczym innym, ale teraz mam taki spokój głowy! A niestety wiem że jak maszyna starania ruszy na nowo to nie dam rady tego olewać tak jak teraz... Być może dla własnego komfortu psychicznego nawet bym nie wracała tak szybko do starań, ale chyba 3 ostatnie cykle mam plamienia pomiędzy @ i już mnie to do szału doprowadza, wiec chcę z tym jak najszybciej coś zrobić. :P

    Także @ się skonczy, trochę sobie poszaleje i przy następnej hormony niech się mają na baczności bo zamierzam je wszystkie zbadać! :P

    Cieszę się szalenie z każdej nowej ciąży na forum i tylko marzę cały czas żebym ja też w końcu mogła się pochwalić Wam moim cudem. ;)

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija a w jaki sposób ćwiczyłas? Widzę że dzisiaj mały próbuje siadać ale tak jakby bokiem jednym. Ale w formie zabawy z chęcią powspieram go :-)

    Patka dobrze wszystko u nas, tak szybko czas zapierdziela że to szook. Dzieci coraz mądrzejsze i sprytniejsze są i czasami mi smutno ze on tak rośnie i już nie jest moim małym niemowlakiem ehhh.. Wiem wiem że dopiero 6 miesięcy kończy ale tak jakoś żal że to tak szybko minęło... Hehehehehehe chyba pora na drugie dziecko :-D :-D

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misie pomodlilam się w czasie pieszej pielgrzymki za wszystkie starające się o cud Madonny. .na Jasnej Górze również się za Was wstawię:-)

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuś, dziękujemy serdecznie , to bardzo miłe :) Musimy wierzyć, że nam pomoże :)

    Hashija, powiem Ci że nie pomyślałam o tym,że mogę mieć większe szanse na syna niż corkę ;) a po czym to wywnioskowałaś? Jakie parametry o tym świadczą? Ruchliwość czy zbyt mala ilość ? ;) Bo ja się na tym kompletnie nie znam a jestem ciekawa :) Gdybym mogła zaplanować to bym chyba chciała mieć dwoje dzieci ale z racji tego że tak późno się zabraliśmy do roboty i poki co nie ma efektów to modlę się chociaż o jedną dzidzię ....gdzieś w głębi duszy chyba chciałabym miec córeczkę ale wiadomo, że pomarzyć sobie można ;)

    A jak sie czujesz w ogóle?


    Aniabbb - strasznie współczuje.... ;( może powinnaś jednak powtórzyc test lub iść na bete i wszytsko będzie jasne :)

    Kicior, doskonale Cię rozumiem z tymi staraniami. Ja tez miewam takie momenty , że trochę odpuszczam i wtedy jest mi o niebo lepiej, bo tak o tym strasznie nie myślę , nawet mniej na ovu wchodzę i pomaga ale potem znow przychodzi moment, że się bardziej nakręcam i przeżywam, ehhh....zwłaszcza, że znów teraz w moim otoczeniu wysyp ciąż i w kołko a to kuzynka a ta kolezanka opowiada co i jak ale i tak już jestem z siebie dumna, bo nauczyłam się słuchac i cieszę sie razem z nimi i nawet to przezywam tylko że wtedy tez bardziej mi się przypomnina, że ja nadal nie w ciązy....i tak życie kołem się toczy ;) i tylko słyszę - no a Wy kiedy? Taaa....

    No a żeby było śmieszniej, dziś dostałam juz sporego plamienia, pewnie przyjdzie @ tylko az dziwne bo prawie tydzień za wcześnie....hmmm


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 10:09

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalej brak @ .czekam do poniedziałku i idę do gina niech mi coś da na wywołanie :(

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti jak proboje siadac bokiem to mu pomagaj. Jak skreca sie w prawo do siadania to prawa rączke daj mu na podloge czy na czym tam siedzi a za druga pomoz mu usiasc. I pusc. Jak usiedzi i upadnie to zawsze mozesz sie usmiechnac bic brawo i jeszcze raz zachecic do siadania jak usiedzi to zachwycac sie jak ladnie siedzi. Moja miala frajde az zalapala jak siadac i wzmocnila miesnie przy tym. Oczywiscie na druga strone tez mozna siadania uczyc zeby tylko nie jednostronnie. Tak samo z turlaniem i obracaniem ze strony na strone

    Agatka synowie sa z plemnikow szybkich i malo wytrzymalych a corki z wolnych i bardziej wytrzymalych. Dlatego Ci od planowania plci radza na syna kochac sie jak najblizej owu zeby szybko dotarly, a na corke na pare dni przed owu. Ale kiedy co zaskoczy to juz nigdy nie wiadomo.

    A czuje sie zupelnie normalnie... Choc za wczeanoe na smaki ja wcinalabym caly czas kiszone ogorki.nic mnie nie boli, jesynie lekkie rozpieranie w podbrzuszu.

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu a testy dalej negatywne? Bedziesz jeszcze robic?

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam dziś rano,jedna kreska :( o 13.40mam wizyę musze sprawdzić co sie dzieje bo oszaleje :(

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
‹‹ 835 836 837 838 839 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ