X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki w UK
Odpowiedz

staraczki w UK

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dziewczyny słyszałam , że w Polsce lepiej rodzić niz tutaj w UK . Moja koleżanka w Czerwcu rodziła teraz w Anglii i powiedziała ,że masakra jakaś ... miała kleszczowe wyjmowanie dziecko bo mała się jej przekręciła , trzymali ją dobre tylko w szpitalu no i cały wcześniejszy dzień bo w nocy dzień wcześniej rodziła . Bo ciężki poród to mogła poleżeć jeszcze jedną noc bo takto by ją wypuścili na następny dzień ... a w Pl po normalnym porodzie trzymają Cię ze trzy dni a po cięższym ok. tygodnia ... krwotoku można dostać przecież i musi kobieta byc na obserwacji. Także Ja bym wybrała Polske do rodzenia i do leczenia no niestety ... Ale co zrobisz jak urodzisz w Anglii haha no urodzisz ;-p w końcu ktoś kto tu mieszka nie bedzie leciał specjalnie do Polski .

    No przynajmniej będziesz nadrabiała na forum jak się obudzisz Kajtka hehe , rozumiem Cię ... masakra jest tak samemu zostać w domu jeszcze na taki długi czas . Dobre i to , że na weekend jest w domu ;-)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja znajoma rodzila tutaj i sobie chwalili z mezem:)
    szpital uniwerystecki wiec kazda pomoc w razie 'w' dostepna.


    a z tym rodzeniem i opieka to zalezy od szpitala i lekarzy/pielegniarek pracujacych :)

    201510107452.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też prawda ...;-) No liczę , że każda staraczka z UK jak będzie tu rodziła trafi na ten najlepszy szpital , w którym będą miały tyle pomocy ile tylko będą potrzebować .;-)
    Pytanie mam , mierze zawsze tempke o 12 bo tak tylko mogę ponieważ pracuje na nocki ale dzisiaj wstałam o 6:30 bo na 10 musiałam wyjść więc nie spałabym już później ... o 6:30 miałam 36.40 i co mam doliczyć t 0,05 na każde pół h tak ? W innych postach czytałam , że tak chyba powinno być .Bo wtedy wychodzi mi 36,95 tak ? Bo zgłupiałam ;o haha pomocy !!!:P


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie znam sie na temperaturach, wybacz.
    Mierze po raz pierwszy z tym cyklem i totalnie zielona w tym jestem :(

    201510107452.png
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja również w UK.
    Staramy się już od pond roku...
    U GP byliśmy, mój mąż musi powtórzyć badania, część moich wyników wyszła, ok, ale część z nich się zagubiła, bo GP wysyła mnie do szpitala, szpital natomiast do GP i chyba sobie w końcu w PL prywatnie zrobię jak będę za trzy tygodnie, bo nie mogę się tyle urywać z pracy...

    Ja miałam badanie krwi - koniecznie 21 go dnia cyklu, natomiast mój mąż nasienie. Nie musieliśmy przekonywać GP do tego, dała nam skierowania bez problemu.

    wnid9vvjodizjocx.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie Ja też za bardzo nie ogarniam tego wszystkiego z temperaturą ;-p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka1019 wrote:
    Hej!
    Ja również w UK.
    Staramy się już od pond roku...
    U GP byliśmy, mój mąż musi powtórzyć badania, część moich wyników wyszła, ok, ale część z nich się zagubiła, bo GP wysyła mnie do szpitala, szpital natomiast do GP i chyba sobie w końcu w PL prywatnie zrobię jak będę za trzy tygodnie, bo nie mogę się tyle urywać z pracy...

    Ja miałam badanie krwi - koniecznie 21 go dnia cyklu, natomiast mój mąż nasienie. Nie musieliśmy przekonywać GP do tego, dała nam skierowania bez problemu.

    Witaj Muffinka1019 ;-)
    No to może i Nam GP normalnie da skierowanie ale nie wiem u nas raczej w mieście nie zrobią ;-((


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręcOna, wybierzcie się do GP we dwójkę, powiedzcie, że staracie się już długo, że chcielibyście wiedzieć co dalej. Ja za każdym razem jak pójdę, trafiam do innego GP. Być może tym razem traficie do życzliwego.
    Ja jedynie widzę, że jestem w tyle jeżeli chodzi o terminologię - co dokładnie miałam badane i dlaczego. Nic mi nie wytłumaczyła. Wyników również nie dostałam na adres domowy, żeby sobie chociaż poczytać na necie.

    wnid9vvjodizjocx.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boje iść do GP po skierowanie na badania i iść robić tutaj cokolwiek , raz już miałam z nimi przygodę i płakałam jak dziecko przez ich brak wiedzy . Masakraaa a okazało się , że w złym dniu cyklu badanie mi zrobili i powtorzyłam badanie w Pl i kamień z serca mi spadł . Boje się , że znów bedzie coś nie tak i załamie się do końca a znów cos się moze nie zgadzać ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona nie boj sie, tylko sprobuj spisac wszystkie pytania na kartce i pytaj go o wszystko. przeciez nie moga przed Toba ukrywac niczego. a jak beda mruczec to powiedz ze maja powtorzyc. ja wiem ze jezyk moze byc bariera ale oni na pewno potrafia wylumaczyc cos w 'ludzkim a nie lekarskim jezyku.
    a jak tamten GP byl beznadziejny to sprobuj pojsc do innego!
    tylko sie nie boj, to przeciez chodzi o wielkie szczescie :)

    201510107452.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajtka wiem , ze chodzi tu o nasze wielkie szczęście ktore ma nie bawem przyjść na świat ale nie mozemy isc do innego GP bo tutaj mamy swoje i nie mozemy tak zmienić ;/ pójdę w tygodniu tym jeszcze albo przyszłym i poprosze o too faktycznie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja tez Uk .staramy sie o dziecko od ponad 1,5 roku ,GP oj dluga historia .Jedno dziecko juz tu rodzilam I tez duzo do opowiadania ale podejscie do rodzacej rewelacja !

    <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś z GP nie tak ? opowiedz bo Ja mam niedługo iść do GP po badanie nasienia ... i chybro poproszę o prolaktyne z obciążeniem


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc staraczki z UK, widze ze nikt Tu dawno niezagladal, no coz mam nadzieje ze mnie ktoras z was odpisze.
    Chcialabym sie dowiedziec czy ktoras brala moze niepokalanek mnisi, ale zakupiony w UK? Jesli tak to prosze dajcie jakies namiary.
    Pozdrawiam.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • martunka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.ja tez mieszkam w uk i z meżem staramy się juz 4miesiąc i nic,a pierwsze wyszło za pierwszym razem...niewiem jak to jest chyba wiek się rzadzi swoimi prawami..?pozdrawiam

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuje sie dziewczyny :) Tez chialabym porobic sobie badania hormonalne i wogole sprawdzic czu wszystko jek ok ze mna ale niestety nawet nie probuje prosic o to mojego GP. O usg nie moglam sie doprosic bo mialam bardzo bolesne cykle (myslalam ze moze torbiel..)Owszem zrobili usg minal rok a ja nadal nieznam wynikow :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • kikakika86 Koleżanka
    Postów: 70 13

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jest tez nas kilka z UK na forum 'Londyn, UK staramy sie'. Mozecie sie przylaczyc do naszego grona staraczek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martunka wrote:
    hej.ja tez mieszkam w uk i z meżem staramy się juz 4miesiąc i nic,a pierwsze wyszło za pierwszym razem...niewiem jak to jest chyba wiek się rzadzi swoimi prawami..?pozdrawiam


    To nie wiek malenka :) mamy pechowe miesiace... Ja zaszlam rowniez za pierwszym razem bezproblemowo. Teraz 3 miesiac sie zaraz zacznie odkad sie staramy i nic...
    Nie chce powtarzac Ci lekarskiego pitolenia, ale moze stres, czy przemeczenie wplywa na "niezachodzenie" :)

    martunka lubi tę wiadomość

  • martunka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 6 lutego 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki bardzo za odp.może i przemeczenie albo duze chcenie bobaska,ale w pierwszej tez bardzo chciałam i jakoś problemu niebyło.przykro mi jak moja córka się mnie pyta kiedy będzie miec braciszka lub siostrzyczkę..:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martunka wszystkie czujemy to samo. Malo tego- uwazam, ze wszystkie znajdujemy sie w sytuacjach, kiedy to ktos rzyczliwy zapyta: -no i jak ? rosnie juz tam cos?-klepiac Cie po brzuchu.. albo: -no to kiedy uczcimy nowego czlonka rodziny?
    -w grudniu kuzwa, popoludniu. Strasznie mnie denerwuja te wypytki.. Z drugiej strony staram sie ich zrozumiec... Przeciez oni pytaja naprawde z rzyczliwosci.. Chca pokazac, ze sie ciesza razem z nami. Twoja coreczka podobnie jak Ty nie moze sie doczekac nowego skarba w domu :* Szkoda tylko, ze w oczach dziecka wyglada to zupelnie inaczej niz w rzeczywistosci...

    Ale i na nas przyjdzie czas drogie panie :*

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ