X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki w UK
Odpowiedz

staraczki w UK

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer ja juz sie nauczylam ze trzeba dzwonic i dopytywac po tym jak moje skierowanie niby zaginelo na poczcie i bylam z miesiac w plecy. Odczekac trzeba swoje wiadomo ale ja od teraz zawsze wole sie upewnic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucielo mi wiadomosc - betka ja z Kent

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 13:45

  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 22 września 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Ciesze się ze znalazłam w koncu forum nas starjacych się, ale na emigracji.. My stormy sie od pond 2 lat. Po roku zrobilismy testy w PL, bolo coś nie tak z nasieniem meza. Okazalo sie ze to tarczyca. zaczal brac tabletki i mialo sie wyrownac, ale ze wzgledu na brak urlopu przenieslismy leczenie do uk. Nasz GP super babka, z jeszcze lepszym podejsciem. zlecila wszyskie badania dla mnie i meza. Nasienie badane mial 2 razy w UK. Po wynikach lipcowych ktore byly juz prawidlowe myslalam ze powie "teraz dzialajcie natyralnie i bedzie co ma byc" ale nie. Skierowala nas do szpitala do kliniki, w sierpniu mielismy wywiad bardzo dokladny. omowienie wynikow z UK i z PL - nie bolo mowy ze wyniki z pl sa jakies zle. tylko zapisala normy, bo wiadomo inne troche maja (szczegolnie jednostke) i wyliczyla nam ze za 11 msc jesli nie zajde w ciaze naturalnie dostaniemy IVF z NHS. Takze teraz stormy sie naturalnie, jesli nic nie wyjdzie do kwietnia, w kwietniu powtarzamy wszystkie wyniki u GP i w czerwcu wracamy do szpitala aby dostac juz IVF. Na szczescie trafilismy na super GP i wszystko idzie u niej jak z płatka, bez proszenia i wymuszania. Super podejscie i wytlumaczenie.

    A mieszkamy w Peterborough ;-)

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 23 września 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Pusiak!
    Super trafiliscie z tymi lekarzami, powodzenia w staraniach; )

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Pusiak!

    Oby ivf nie bylo potrzebne.

    Fajnie ze GP sie wami zajal jak trzeba bo z reguly wiecej sie slyszy tych negatywnych opinii. Moj tez byl w porzadku, robil badania i wyslal do specjalisty bez specjalnego proszenia.


  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 8 października 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny!

    Jakies dobre wiesci u Was?
    Ja zaczlem brac antykoncepcyjne, w przyszlym tygodniu maja mi przyjsc zastrzyki do stymulacji i bede sie uczyc z pielegniarka jak je robic. Niestety grypsko mnie dopadlo i robie szybko zeby szybko mi przeszlo.

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 8 października 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc betka :) Nic nowego, ciagle jedna kreska. Ciaza spozywcza :P Tak na oko czwarty miesiac haha
    A grypsko lata gdzie popadnie, u mnie w domu wszyscy chorzy, mnie tez juz zbiera, wiec sympatyzuje :)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 8 października 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spozywcza mam non stop:) U mnie w pracy wszyscy smarkaja, kichaja, a ja juz sie martwie ze mi to ivf odwolaja jak mnie rozlozy, maske na twarz naloze i bede mijac wszystich :)

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dobre wiesci, ivf ruszylo.

    Tzn jestem po wizycie w klinice i teraz czekam na instrukcje kiedy, co i jak brac :)

    Ja nie moge sie pozbyc kataru od 3 tygodni :/

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 8 października 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah to jestesmy na podobnym etapie:) powodzenia i wytrwalosci .

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 9 października 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z innego watku jestem w trakcie Ivf,ale czytam wasze historie i jesli chodzi o poronienia to jedna z moich kolezanek miala wlasnie taki problem poronila 4 razy i w koncu trafila do Guy hospital i tam ja zdjagnozowano w koncu ma jakis problem z krwia,
    teraz jest drugi raz w ciazy i w styczniu rodzi drugie dzieciatko bez problemu.Moge sie dowiedziec dokladnie co i jak,moze to komus jakos pomoze

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka powodzenia i dla Ciebie!! Udalo sie przegonic grype czy jeszcze sie meczysz?
    A dostalas jakies zalecenia odnosnie diety przy ivf?

    Ja dzis mam chwile i siedze i czytam kolejny stos papierow do ivf :)






  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 9 października 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki;) Grypsko troche odpuszcza, ale na tyle czosnku, cytryny i miodu co pochlonelam to nie ma wyjscia. Diety jako takiej mi nie dali, alkoholu nie pije wogole od jakichs 2 miesiecy i mezowi tez dalam zakaz. Sama wyszukalam co powinno sie jesc przy staraniach, raz w tygodniu jemy watrobke, 2 razy ryba, duzo warzyw i owocow, no i staram sie nie jesc slodyczy. Na wielu forach tez pisza ze na zagniezdzenie zarodka dobry jest ananas, napewno nie zaszkodzi wiec zamierzam od razu po transferze jesc po pare kawalkow. Zrezygnowalam z kawy tez, ciezko ale chce zrobic wszystko zeby sie udalo;)

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie kupilam swiezy imbir na przeziebienie i katar, mialam zamiar moczyc nogi w goracej wodzie z imbirem i co? Nie mam ani jednej miski w domu, takze nic z tego ;)

    O diecie czytalam bardzo duzo, bylam tez u dietetyka ale to ze wzgledu na inne sprawy, nie tylko ivf wiec troche sie zorientowalam co trzeba jesc. Ale myslalam ze klinika tez cos podpowie.


    Najbardziej mi brakuje czarnej herbaty z cukrem, po prostu uwielbiam ale odstawilam cukier :/

    Milego poniedzialku :)

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 10 października 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto miał tutaj robiona laparoskopię???

    Wyznaczono mi termin 18 pazdziernika ale to bedzie 24 dc czyli dwa dni przed spodziewana @.
    Nic w broszurze nie jest napisane o @???
    Mam dzwonić do szpitala. Cykle mam Badzo regularne ale boje sie ze z powodu stresu moze sie delikatnie przesunąć... ciezko powiedzieć.

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 10 października 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Ja sobie kupilam swiezy imbir na przeziebienie i katar, mialam zamiar moczyc nogi w goracej wodzie z imbirem i co? Nie mam ani jednej miski w domu, takze nic z tego ;)

    O diecie czytalam bardzo duzo, bylam tez u dietetyka ale to ze wzgledu na inne sprawy, nie tylko ivf wiec troche sie zorientowalam co trzeba jesc. Ale myslalam ze klinika tez cos podpowie.


    Najbardziej mi brakuje czarnej herbaty z cukrem, po prostu uwielbiam ale odstawilam cukier :/

    Milego poniedzialku :)

    Ale imbir to sie pije na przeziębienie :).

    Obierz pokroj na kawałki i wygotuj w wodzie razem z cytryna w kostkę.
    Wlek do kubka i dosłodzić miodem. Najlepsza magiczna mikstura na katar, przeziębienie i grypę. Działa rowniez zapobiegawczo!
    Ma te same właściwości jak czosnek!

    Lilah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak chyba zrobie CarPer chociaz nie lubie smaku imbiru i stad ten pomysl moczenia nog bo podobno super rozgrzewa.

    Oj to juz niedlugo ta laparo Twoja, doczekalas sie wreszcie. Niestety ja nie pomoge bo nigdy nie mialam, ale bede trzymac kciuki zeby Ci @ nie namieszala i pzyszla wtedy kiedy trzeba ;)

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 10 października 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Tak chyba zrobie CarPer chociaz nie lubie smaku imbiru i stad ten pomysl moczenia nog bo podobno super rozgrzewa.

    Oj to juz niedlugo ta laparo Twoja, doczekalas sie wreszcie. Niestety ja nie pomoge bo nigdy nie mialam, ale bede trzymac kciuki zeby Ci @ nie namieszala i pzyszla wtedy kiedy trzeba ;)

    Dziekuje! Fakt troche musiałam poczekac. Szczerze mowiac troche sie boje. Ale nie mam innego wyjścia.

    Imbir zrob jak napisałam :). I nie wyrzucaj zalewy. Wygotuj po raz drugi jakies 15 minut i wtedy to juz jest mocniej ostry i najlepiej pomaga. Ja bardzo lubie smak imbiru.
    Mam dwa wielkie kawałki i az mnie naszła ochota. Zaraz sobie zrobie

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 11 października 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer bedzie dobrze, strach jest przed kazdym zabiegiem, ale jesli to ma pomoc w zajsciu w upragniona ciaze to warto sie przemeczyc.

    Lilah i jak imbir pomaga?Jak dla mnie jest swietny, zawsze mecze sie z grypa dlugo a teraz po 3 dniach zostal mi tylko lekki katar.

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 11 października 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betka wrote:
    CarPer bedzie dobrze, strach jest przed kazdym zabiegiem, ale jesli to ma pomoc w zajsciu w upragniona ciaze to warto sie przemeczyc.

    Lilah i jak imbir pomaga?Jak dla mnie jest swietny, zawsze mecze sie z grypa dlugo a teraz po 3 dniach zostal mi tylko lekki katar.

    Ja tez wlasnie pije ;).
    Zapobiegawczo ;) swietna mikstura!

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ