Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki weteranki - ploteczki i wsparcie w długich staraniach o pierwsze dzieciątko.
Odpowiedz

Staraczki weteranki - ploteczki i wsparcie w długich staraniach o pierwsze dzieciątko.

Oceń ten wątek:
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2603 4349

    Wysłany: 2 grudnia 2025, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina! ❤️❤️❤️🔥

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 2 grudnia 2025, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina! Oł jes!!!! Co za wieści trzymam kciuki 🤞🤞🤞🍀🍀❤️🥹🥹

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 2 grudnia 2025, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina cudownie!!! 😁🥳🍀

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Sol35 Autorytet
    Postów: 681 354

    Wysłany: 2 grudnia 2025, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina serducho się raduje ❤️ mocno trzymam kciuki 🍀🍀🤞🤞🤞

    Kasiak przykro mi, że Wasza walka tyle trwa 😞
    jeśli adopcja to jest właśnie TA droga do spełnienia marzenia o byciu rodzicami to trzymam za Was bardzo mocno kciuki żeby się udało🍀🍀🍀🤞🤞🤞🤞

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    "Jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
    Ja o twe zdrowie najgoręcej proszę,
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
    Ty cały mój świat, a ja.... Twoja mama"

    Marta (36+5 tc) ur. 8.05.2024r, 2600 g i 48 cm.


    40 l
    Hashimoto,
    nadkrzepliwość (VR2, MTHFR, PAI) -> heparyna od owulacji 0,6 w ciąży 2x0,4;
    brak kirów implantacyjnych -> accofil 1/3 codziennie od owulacji, encorton 10 mg;
    nawracające polipy endometrialne,
    niedrożny prawy jajowód.

    07.2021 - puste jajo
    06.2022 i 10.2022 - (7/8 tc) 💔💔👼🏻👼🏻
    03.2023 - (7/8 tc) 💔👼🏻
    09.2023 -> 🌈niespodzianka z niedrożnej strony
  • BorówkowaGłowa Autorytet
    Postów: 565 870

    Wysłany: 3 grudnia 2025, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej jaka wspaniała wiadomość... Ewelina kciuki zaciśnięte do granic ❤️ ale widzę że w ogóle wcześniej pięknie poszla procedura i macie 5 zarodków, wspaniale ❤️

    Matlena widzę że jesteś mamą po raz drugi - gratulacje ❤️

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    36 cs
    3 IUI 🍀
    04.23 - Hello, world 🤱
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    1 cs
    08.24 💔
    5 cs
    🥹🍀
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13544 18071

    Wysłany: 3 grudnia 2025, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BorówkowaGłowa wrote:
    Ojej jaka wspaniała wiadomość... Ewelina kciuki zaciśnięte do granic ❤️ ale widzę że w ogóle wcześniej pięknie poszla procedura i macie 5 zarodków, wspaniale ❤️

    Matlena widzę że jesteś mamą po raz drugi - gratulacje ❤️
    Nie chcesz do nas dołączyć ? 🥰

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 3 grudnia 2025, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny 😄nie przypuszczałam że ktoś zwróci uwagę na moje wpisy odniśnie bety 🫣.
    Raczej nie wchodzę na forum a dziś zauważyłam nasz dawny wątek a tu taka niespodzianka,tyle wspierających wpisów 🥰.

    Blondyna B, BuBu, Matleena 89, Zielone.Słonce, Ivanka93, Kasiak , Sol 35, BorówkowaGłowa .
    Dziękuję Wam dziewczyny za trzymanie kciuków,napewno się przydadzą.
    Dzisiejszy wynik tylko 89% przyrostu na 48 godz więc trochę beta zwalnia 😏.

    Na początku myślałam że to cb więc miałam lekkie podejście ale teraz stres mnie zjada 😵‍💫. A czekanie na wynik bety doprowadza mnie prawie do zawału serca 🥴.


    Trochę nas listopad zaskoczył 😜akurat mieliśmy zacząć przygotowania do transferu i w dniu wizyty zrobiłam test bo  pobolewały mnie piersi i taka niespodzianka .

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 3 grudnia 2025, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież to piękny wynik!
    Powyżej 1000 przyrost zwalnia i już nie badaj ❤️

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 3 grudnia 2025, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89
    Mam nadzieję że i my w końcu będziemy tulić swoje maluchy 🙏🍀.

    BorówkowaGłowa
    Dopiero 4 ostatnia procedura dała nam taką ilość zarodków , było 6 ale 5BB okazał się chory 😥.Zostało 5 maluchów 🙆.
    Wcześniejsze procedury to była porażka , nie mówię już nawet o 3 gdzie z kilkunastu jajek była tylko jedna dojrzała komórka😬😣 gdzie wcześniej było około 10😱.

    Kasiak89, BorówkowaGłowa lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 3 grudnia 2025, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Przecież to piękny wynik!
    Powyżej 1000 przyrost zwalnia i już nie badaj ❤️


    Ah niby wiem 🙆 kalkulator beta HCG też pisze że jest w normie ale wcześniejsze doświadczenia zostawiły po sobię ślad i ciężko mi zmienić nastawienie że może być dobrze .
    Chociaż nadzieja jest ale głowa próbuje się od tego odciąć ,wycofać .

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13544 18071

    Wysłany: 3 grudnia 2025, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Ah niby wiem 🙆 kalkulator beta HCG też pisze że jest w normie ale wcześniejsze doświadczenia zostawiły po sobię ślad i ciężko mi zmienić nastawienie że może być dobrze .
    Chociaż nadzieja jest ale głowa próbuje się od tego odciąć ,wycofać .
    Trzeba wierzyć, że to Wasz cud i zostanie z Wami już na zawsze ♥️

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 3 grudnia 2025, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ☺️

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2603 4349

    Wysłany: 3 grudnia 2025, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, ja też miałam przyrost 89% i to przed betą 1000 a mam z tej bety dwóch synów. 🥰

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Sol35 Autorytet
    Postów: 681 354

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina bardzo ładne te przyrosty są😊
    Kiedy wizyta? ☺️

    Staraj się nie myśleć o tym co było, choć wiem że ciężko z tym może być.
    Kciuki trzymam cały czas 🍀🤞

    "Jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
    Ja o twe zdrowie najgoręcej proszę,
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
    Ty cały mój świat, a ja.... Twoja mama"

    Marta (36+5 tc) ur. 8.05.2024r, 2600 g i 48 cm.


    40 l
    Hashimoto,
    nadkrzepliwość (VR2, MTHFR, PAI) -> heparyna od owulacji 0,6 w ciąży 2x0,4;
    brak kirów implantacyjnych -> accofil 1/3 codziennie od owulacji, encorton 10 mg;
    nawracające polipy endometrialne,
    niedrożny prawy jajowód.

    07.2021 - puste jajo
    06.2022 i 10.2022 - (7/8 tc) 💔💔👼🏻👼🏻
    03.2023 - (7/8 tc) 💔👼🏻
    09.2023 -> 🌈niespodzianka z niedrożnej strony
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sol35 wrote:
    Ewelina bardzo ładne te przyrosty są😊
    Kiedy wizyta? ☺️

    Staraj się nie myśleć o tym co było, choć wiem że ciężko z tym może być.
    Kciuki trzymam cały czas 🍀🤞

    Wizyta we wtorek .
    Dzisiejszy przyrost 83% napewno pewniej bym się czuła gdyby rosło chociaż te 90%

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2392 2240

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BorówkowaGłowa wrote:
    Ojej jaka wspaniała wiadomość... Ewelina kciuki zaciśnięte do granic ❤️ ale widzę że w ogóle wcześniej pięknie poszla procedura i macie 5 zarodków, wspaniale ❤️

    Matlena widzę że jesteś mamą po raz drugi - gratulacje ❤️
    Widziałam na Instagramie, ale gratuluję też tutaj drugiego cudu 🥰

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2392 2240

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Wizyta we wtorek .
    Dzisiejszy przyrost 83% napewno pewniej bym się czuła gdyby rosło chociaż te 90%
    Wielkie gratulacje i bądź dobrej myśli, trzymam kciuki 🙏🙏

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 7 grudnia 2025, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Wizyta we wtorek .
    Dzisiejszy przyrost 83% napewno pewniej bym się czuła gdyby rosło chociaż te 90%
    Daj znać jak we wtorek!
    Te przyrosty bardzo ładne :)

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie już słabo z przyrostem 😥 raczej nic dobrego z tego nie będzie .

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2603 4349

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, na tym etapie segurujemy się obrazem USG a nie betą, choć dalej uważam że jest ok. Ona ma prawo zwolnić. O której jutro USG?

    Kasiak89, siesiepy, Blondyna.B lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
‹‹ 884 885 886 887 888 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ