X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają
Odpowiedz

STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają

Oceń ten wątek:
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 25 września 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda co do plamień śródcyklicznych to niestety nie pomogę ja jak miałam takie cuś to wszystko mi się rozleciało a raz w zyciu miałam ale to przy stymulacji....

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 1 października 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, co tam? Ja ostatecznie wylądowałam w tym cyklu na monitoringu, więc zobaczymy.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Noemi123 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 1 października 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Chciałam się przywitać. Jestem mamą 2 letniego chłopca, od stycznia staramy się o rodzeństwo dla synka ale skoro tu jestem skutki wiadome..jestem w 15 dc i mam do was pytanie.. W który pik LH "wierzycie"?? Bo u mnie wyglada to tak.. 13dc pik około 18 lh 100 w ten dzień bardzo dużo śluzu płodnego, wczoraj 14dc śluzu znacznie mniej ale nadal kurze białko tempka spadła w dół, <3 z mężem, ale wieczorem pik 140,dzis 15 dc test owu negatywny, temp o 0.2 w górę i całkiem nieplodny lepki śluz... Początkowo myślałam że owu będzie wczoraj a teraz myślę czy nie dziś... Co myślicie,??

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 1 października 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie robię testów ani nie mierzę temp., to nie pomogę

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 1 października 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na razie odpuscilismy tzn oficjalnie nie powiedzieliśmy koniec ale skupiamy myśli nad powiększeniem rodziny o........ Pupila :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 1 października 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    My na razie odpuscilismy tzn oficjalnie nie powiedzieliśmy koniec ale skupiamy myśli nad powiększeniem rodziny o........ Pupila :)

    ooo jak bosko :D a jaka rasa? Jeśli nie planujecie adopcji, to kupujcie tylko z hodowli ZKwP FCI :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 1 października 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy "kociarze" myślimy o bengalskim ewentualne o brytyjskim zwisłouchym :) no i jeszcze jeden.... Króliczek miniaturka ale na tego rodzaju zwierzakach się nie znam więc się kształce królik to Marzenie córki ja to chętnie 2 koty bym wzięła :)

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 października 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten brytyjski zwisłouchy wygląda jak mój buldożek :D
    Bengala też wygooglowałam i tez piękny. Bierz, bierz, fajnie mieć zwierzaka :)

    KAL lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noemi123 wrote:
    Cześć. Chciałam się przywitać. Jestem mamą 2 letniego chłopca, od stycznia staramy się o rodzeństwo dla synka ale skoro tu jestem skutki wiadome..jestem w 15 dc i mam do was pytanie.. W który pik LH "wierzycie"?? Bo u mnie wyglada to tak.. 13dc pik około 18 lh 100 w ten dzień bardzo dużo śluzu płodnego, wczoraj 14dc śluzu znacznie mniej ale nadal kurze białko tempka spadła w dół, <3 z mężem, ale wieczorem pik 140,dzis 15 dc test owu negatywny, temp o 0.2 w górę i całkiem nieplodny lepki śluz... Początkowo myślałam że owu będzie wczoraj a teraz myślę czy nie dziś... Co myślicie,??

    chyba nie ten wątek..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    My na razie odpuscilismy tzn oficjalnie nie powiedzieliśmy koniec ale skupiamy myśli nad powiększeniem rodziny o........ Pupila :)

    hehe, mój mąż w końcu się oficjalnie zgodził na psa.
    Tylko ja po opowieściach znajomego weta o zdrowiu rasowców i oszustwach hodowców wolę kundelka... chyba ;)

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 października 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung, nie zrażaj się, ja mam rasowca i to ciężką rasę i zdrowy jak byk :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaką?

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 października 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buldog francuski

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zdrowy?? Nie ma problemów z oddychaniem?
    Moje dziecko uwielbia mopsy, ale mu wytłumaczyłam, że kupowanie ras, które rodzą się przez cc i żyją w cierpieniu jest niehumanitarne. Zrozumiał.
    Ten znajomy mówił, że w niektórych krajach weci już się buntują i odmawiają obsługi ras, tych z płaskimi pyszczkami, które trzeba operować, żeby dobrze oddychały.

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 października 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    I zdrowy?? Nie ma problemów z oddychaniem?
    Moje dziecko uwielbia mopsy, ale mu wytłumaczyłam, że kupowanie ras, które rodzą się przez cc i żyją w cierpieniu jest niehumanitarne. Zrozumiał.
    Ten znajomy mówił, że w niektórych krajach weci już się buntują i odmawiają obsługi ras, tych z płaskimi pyszczkami, które trzeba operować, żeby dobrze oddychały.

    Zdrowy, nie ma problemów z oddychaniem. Kupiony z bardzo dobrej hodowli Stellanova FCI, która hoduje mopsy i buldożki:) Długo się tam niestety czeka na pieska (my czekaliśmy na niego ok. 8 miesięcy), cena też spora (mopsy ok. 3500-4000 tys.), ale kontakt z hodowcą cały czas mamy, a mój pies nie ma ŻADNYCH dolegliwości, chodzimy tylko na szczepienia. A większą kwotę u weta zostawiliśmy z racji kastracji - bo przed zabiegiem zrobiliśmy wszystkie możliwe badania i znieczulenie wziewne, a to zwiększa koszty zabiegu.

    Mops jest mega starą rasą, kiedyś tylko królowie w Chinach mogli je mieć, także nie przesadzałabym z tą niehumanitarnością. Poza tym to jest pies ozdobny i do towarzystwa a nie chart do biegania za rowerem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2018, 11:41

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stara rasa, ale ludzie ją zniszczyli. 90% rodzi się przez cesarkę. Humanitarne?
    Większość musi mieć operacje, żeby móc oddychać.
    Mają problemy z oddychaniem, z wypadaniem oczu i przegrzewaniem się. A to tylko to co wiem, nie wgłębiałam się.

    Weszłam na stronę tej hodowli. Nie ma ani słowa o chorobach typowych dla mopsów, ani o tym, że sapanie i chrapanie to objawy choroby. Jest napisane, że mogą sapać i chrapać...
    A to pierwsza lepsza strona z googla:
    https://cowsierscipiszczy.pl/mops/

    Zresztą nie wierzę w miłość hodowców do zwierząt. To się po prostu wyklucza.

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 października 2018, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung, mam buldoga od ponad 3 lat i umiem rozróżnić jego normalne sapanie od sapania, które wskazywałoby problemy z nosem lub podniebieniem miękkim. Wiem też w jakich przypadkach charczenie powinno zwrócić moją uwagę. I wiem, że poza szaleństwami do upadłego na dworze mój pies nie charczy, nie chrumka, nie świszczy. A jak śpi to oddycha jak każdy normalny pies.

    Ale skoro jak widzę, Ty wiesz lepiej, to dyskusja jest raczej bez sensu. Tym bardziej, że i tak nie zdecydujesz się na tę rasę.
    Niezależnie od rasy na jaką się zdecydujesz kup psa tylko z hodowli ZKwP FCI, bo reszta to zwykłe pseudohodowle.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem o hodowlach zarejestrowanych. Mój kot był z takiej. Ledwo go odratowalam.
    :p
    Oczywiście, że nie wolno z pseudohodowli, olx i innych, ale niestety związek niczego nie gaarantuje.

    Koniec dyskusji :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 października 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung, testujesz w październiku?
    KAL, jest kot? :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 8 października 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda narazie w głowie :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ