X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Angli
Odpowiedz

Staraczki z Angli

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2020, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ja tez w UK wreszcie znalazlam kogos kto tez za granica sie stara 🙂 co do GP to zgodze sie ze ciezko o co kolwiek ja jestem juz po 3 stratach i nadal podchodza do spawy “ tak sie czasem dzieje starac sie dalej “

  • Ag91 Przyjaciółka
    Postów: 94 218

    Wysłany: 12 lipca 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Ja tez w Uk!:)

    👩🏻🧔🏼
    Ja: 29 lat
    Biore: Pregnacare max
    Starania od pazdziernika 2019 roku
    ⏸ - 16.07.2020!
    🔮24.07. 2020 pęcherzyk 8,8 mm
    ♥️ 31.07 jest serduszko
    🤱🏻- marzec 2021!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie jesli mozna spytac ja Somerset

  • wiśnia_16 Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 13 lipca 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Mnie beda właśnie wysyłać do kliniki nieplodnosci w Sheffield. Ale taksamo bede probowac w Polsce porobic więcej badan. I jade do Polski koniec lipca bo chce juz w koncu z czymś ruszyć . A jak to u was wygląda dziewczyny?

    Zuza5 lubi tę wiadomość

  • SerLucy Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 13 lipca 2020, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😉 też mieszkam w Anglii i mam pytanie, czy któraś z Was wie może czy można w UK zrobić prywatnie badania krwi, na hormony, niedobory witamin itp. Wie któraś z Was jak to wygląda? Czy trzeba mieć skierowanie od GP ? W Polsce będę dopiero w wrzesniu, a też chciałabym z czymś ruszyć, tym bardziej, że po odstawieniu antykoncepcji z moimi cyklami widze, że jest coś nie tak, z mężem niezabezpieczamy się od 7 miesięcy i staramy się o maluszka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Widziałam któraś z dziewczyn z Somerset. Ja z Bristolu jestem.

    Jeśli o nas chodzi to wkoncu cos ruszyło. Rozmawiałam z GP 3 tygodnie temu. Dzisiaj miałam pobieraną krew na podstawowe badania hormonalne. Narazie GP chce tylko te badania z początku cyklu czyli 2dc. Pytałam czy robimy tez 21dc ale powiedział że nie ma narazie takiej potrzeby.
    Mąż jutro jedzie oddać nasienie i zobaczymy co dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Somerset co do GP to odrazu niech Ci daje badania na wszystko co tylko mozliwe bi oni tutaj to wszystko “easy” ja po 1 poronieniu “tak sie dziej starac sie dalej” w 2 ciazy nie chcieli mi nic zrobic czekac di 12 tygodnia po poronieniu zadnych badan tylko chormony czy owuluje normalnie 3 ciaza chcialam bede i progesteron to mi powiedzieli ze nie da to zadnych waznych informacji teraz skierowanie do kliniki i kaza starac sie dalej bo tak sie czasem dzieje 🤷🏼‍♀️ Ale duzo badan nie robia jak jak w PL

  • wiśnia_16 Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 13 lipca 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jeśli zaczynacie się starać to idźcie do gp porobia wam badania krwi. A pozniej bedziecie czekac. Ja juz niechce czekac... zostawiam sobie angielki szpital jako awaryjna opcje. Przynjamnien na chwile obwcna .
    Trzymam za was kciuki ;*

    SerLucy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od siebie polecam kariotypy z PL zrobic i trombofilie bo tutaj nikt mi nie zaproponowal zeby zrobic zwlaszcza ze wszystko idzie przez GP a oni nie chcetnie wysylaj na takie badania zreszta nawet nie moga bez skierowania do szpitala przynajmniej u mnie tak jest.

  • SerLucy Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytając jak wyglądają Wasze starania tutaj, to poprostu chciałabym być w Pl, gdyby nie ten wirus, już dawno zrobiłabym podstawowe badania. Boje się czekać do września z tym, bo od kilku miesięcy mam dziwne plamienia w 9/10 dc i długie cykle, ale ten system leczenia tutaj przeraża. Pójdę do GP i powiem że mam 26 lat, to zapewne usłysze że "jestem jeszcze młoda". Dodatkowo pracuje tutaj na dwie prace i każda wizyta u lekarza wiąże się z braniem urlopu, którego potrzebuje też na załatwienie spraw w Pl, życie jest piękne..

    Zuza5, bardzo mi przykro z powodu Twoich strat, znam tutaj osobę która była w podobnej sytuacji, straciła dzieciątko w 17 tyg, w szpitalu nie uzyskała praktycznie żadnej pomocy, takie jest właśnie podejście do ciąży w tym kraju..

  • Ag91 Przyjaciółka
    Postów: 94 218

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam niedaleko Manchesteru:)
    Nie byłam tu jeszcze u GP, badania chce robic w Polsce w przeciągu miesiąca:)

    👩🏻🧔🏼
    Ja: 29 lat
    Biore: Pregnacare max
    Starania od pazdziernika 2019 roku
    ⏸ - 16.07.2020!
    🔮24.07. 2020 pęcherzyk 8,8 mm
    ♥️ 31.07 jest serduszko
    🤱🏻- marzec 2021!
  • SerLucy Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Manchesteru 🙂 badania w Polsce to chyba najlepsze rozwiazanie

    Ag91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SerLucy jak powiesz ze 26 to Cie odesle mi przy 31 powiedzial ze mam jeszcze duzo czasu a to bylo jeszcze przed poronieniami. A co do badan jak mozecie dziewczyny to robcie wiekszosc w PL bo tutaj to czeka sie dlugo na wszystko zwlaszcza jezeli nie bylo problemow w przeszlosci. Do kliniki kieruja po 2 latach staran lub 3 stratach.

    Ag91, SerLucy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla wrote:
    Halo halo :) jest ktos z Anglii?

    Witam. Mieszkam w Birmingham. Jestem Aneta. Mam 40 lat. Mama 3 dzieci i żona. Staramy się od kwietnia o 4 dzidziulkę. Niestety znów pojawił się okres. Chyba jestem już za stara.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2020, 21:51

  • SerLucy Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 13 lipca 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza5 dzięki za radę, mogłam przynajmniej z kim o tym popisać, nikt z rodziny i znajomych nie wie, że staramy się o dziecko.


  • SerLucy Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 13 lipca 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta czemu za stara ? Od kwietnia to nie tak długo, niektórzy starają się po kilka lat 🙂 3 już macie, więc wszystko u Was raczej gra , uda Wam się 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez szukalam forum z dziewczynami z UK bo zawsze latwiej sie zapytac o cos lub doradzic kogos kto na “miejscu”

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tez bym z chęcią poleciała do Polski na miesiąc i się przebadała wzdłuż i wszerz ale dam tutejszemu NHS szanse.

    Za 2 tygodnie juz będą moje wyniki z krwi i wyniki męża i mam nadzieje skierują nas do kliniki na HyCoSy i inne badania ale przeraża mnie to jak długo się czeka na tą pierwszą wizytę w klinice.
    Druga sprawa to jeśli podstawowe badania wyjdą dobrze to zawsze stawiają diagnozę "niepłodność niewyjaśniona" i najlepiej IVF bez dodatkowych badań.
    Ja za IVF jestem jak najbardziej ale chciałabym żeby zrobili więcej badan zeby zwiększyć szanse.
    W zależności od długości oczekiwania jesteśmy gotowi iść prywatnie...

  • Bassia Ekspertka
    Postów: 311 73

    Wysłany: 14 lipca 2020, 01:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja.

    Cieszę się bardzo ,że taki wątek powstał .

    U mnie 3 poronienia i 2 dzieci. Zespol jajników policystycznych z brakiem owulacji. Ciążę stymulowane na CLO I progesterone . Ostatnie poronienie 2 miesiące temu z komplikacjami . Wczoraj beta HCG 21 i plamie cały czas . Dla Early Pregnancy support wszystko ok, ciągle słyszę tak się zdarza..... Wymusilam na nich po wielkich bataliach leki hormonalne na zbicie bety! Tyle co przeżyłam przez ostatni czas nie pozostawia mi złudzeń ,że ostro musimy naciska aby coś osiągnąć . Mam spotkanie też w klinice niepłodności . Powiem szczerze ,że złość mnie bierze na NHS a najbardziej na tą niemoc związana z tym.

    Co do badań prywatnie można wykonać w szpitalu odpłatnie tak samo jak USG ( koleżanka była 2 dni temu £50 zapłaciła ).

    16.05.20 💔
    19.06.10 💔
    qb3canlili6hwtyj.png
    klz9vcqgskxl48c3.png
  • Ag91 Przyjaciółka
    Postów: 94 218

    Wysłany: 14 lipca 2020, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza5 wrote:
    SerLucy jak powiesz ze 26 to Cie odesle mi przy 31 powiedzial ze mam jeszcze duzo czasu a to bylo jeszcze przed poronieniami. A co do badan jak mozecie dziewczyny to robcie wiekszosc w PL bo tutaj to czeka sie dlugo na wszystko zwlaszcza jezeli nie bylo problemow w przeszlosci. Do kliniki kieruja po 2 latach staran lub 3 stratach.

    Popieram:)

    👩🏻🧔🏼
    Ja: 29 lat
    Biore: Pregnacare max
    Starania od pazdziernika 2019 roku
    ⏸ - 16.07.2020!
    🔮24.07. 2020 pęcherzyk 8,8 mm
    ♥️ 31.07 jest serduszko
    🤱🏻- marzec 2021!
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ