X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Angli
Odpowiedz

Staraczki z Angli

Oceń ten wątek:
  • SerLucy Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 25 lipca 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag91 wrote:
    Dzięki!:) ide prywatnie do lekarza w piątek, żeby wszystko potwierdzić. Jutro zaczynam 6 tydzien. Z tego co czytałam to oni wczesnej ciąży w UK zabardzo nie uznają..i to mi się nie podoba, zastanawiam się czy nie wrócić do Polski bo chyba tam bede mogła mieć więcej badań i USG.. jakoś wydaje mi się ze w PL bede spokojniejsza.. tez nie wiem co powiedzieć w pracy bo kontrakt mi się kończy pod koniec sierpnia i będą się pytać czy chce przedłużać.. nie wiem co robic:(

    Hej Ag91 jesteś już po wizycie ? Jak tam u Ciebie ? 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2020, 12:19

  • Ag91 Przyjaciółka
    Postów: 94 218

    Wysłany: 25 lipca 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak byłam! Lekarz powiedział ze wszystko jest w porządku, ciąża ma 5 tygodni i 2 dni w tej chwili, jest pęcherzyk 8,8 mm tylko nie widać jeszcze zarodka, za tydzień mam znowu wizytę żeby zobaczyć już serduszko:) trzymajcie kciuki żeby wszystko było w porządku. Zapytałam tez o lot samolotem, bo mam bilety do Polski na za dwa tygodnie i powiedział ze mogę lecieć tylko muszę o siebie dbać i dużo pic :)

    👩🏻🧔🏼
    Ja: 29 lat
    Biore: Pregnacare max
    Starania od pazdziernika 2019 roku
    ⏸ - 16.07.2020!
    🔮24.07. 2020 pęcherzyk 8,8 mm
    ♥️ 31.07 jest serduszko
    🤱🏻- marzec 2021!
  • SerLucy Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 25 lipca 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super ! Ekstra, że wszystko w porządku, jak usłyszysz za tydzień serduszko to będzie fajne przeżycie napewno🙂 kciuki oczywiście ściskam ✊ Zazdroszczę lotu do Polski, tęsknię za krajem i rodziną, ale muszę do września jeszcze poczekać 😁 A jak się czujesz ?

    Ag91 lubi tę wiadomość

  • Ag91 Przyjaciółka
    Postów: 94 218

    Wysłany: 25 lipca 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest w porządku:) mam nadzieje ze już będzie zarodek widoczny za tydzien to bede spokojniejsza:) lece do Polski na tydzień i wtedy powiem rodzicom:) pewnie się bardzo ucieszą, już się nie mogę doczekać!:) w pracy na razie nie mówiłam i chyba poczekam jeszcze z conajmniej tydzień:) jeśli chodzi o samopoczucie to całkiem niezle:) jestem tylko zmęczona, biust odczuwam ze się zwiększył, brzuch mnie czasem pobolewa ale to sporadycznie już, czasem mam mdłości ale nie wymiotowałam jeszcze:) to tak mniej więcej:)

    SerLucy lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏼
    Ja: 29 lat
    Biore: Pregnacare max
    Starania od pazdziernika 2019 roku
    ⏸ - 16.07.2020!
    🔮24.07. 2020 pęcherzyk 8,8 mm
    ♥️ 31.07 jest serduszko
    🤱🏻- marzec 2021!
  • SerLucy Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 25 lipca 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O będziesz miała okazję zrobić to osobiscie, napewno będzie radość ☺️ A jak podejście lekarza, pytałaś o ewentualne zwolnienie ? 🙂

  • Ag91 Przyjaciółka
    Postów: 94 218

    Wysłany: 25 lipca 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje:) Na razie jeszcze nie pytałam, myśle ze wspomnę w przyszły piątek o zwolnieniu :)

    👩🏻🧔🏼
    Ja: 29 lat
    Biore: Pregnacare max
    Starania od pazdziernika 2019 roku
    ⏸ - 16.07.2020!
    🔮24.07. 2020 pęcherzyk 8,8 mm
    ♥️ 31.07 jest serduszko
    🤱🏻- marzec 2021!
  • SerLucy Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 25 lipca 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, pytam bo sama jestem ciekawa i tak na przyszłość jakby nam się udało z dzidziusiem🙂 Jeśli jednak zdecydujesz się pracowac, to pamietaj, że pracodawca też jest zobowiązany do zapewnienia Ci odpowiednich warunków pracy, tak aby była bezpieczna dla Ciebie i dzidziusia, może byłaby możliwość kontynuowania pracy z domu 🙂 Także kciuki za usłyszane serduszko na następnej wizycie i dbajcie o siebie 💚

    Ag91 lubi tę wiadomość

  • Ag91 Przyjaciółka
    Postów: 94 218

    Wysłany: 26 lipca 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SerLucy wrote:
    Rozumiem, pytam bo sama jestem ciekawa i tak na przyszłość jakby nam się udało z dzidziusiem🙂 Jeśli jednak zdecydujesz się pracowac, to pamietaj, że pracodawca też jest zobowiązany do zapewnienia Ci odpowiednich warunków pracy, tak aby była bezpieczna dla Ciebie i dzidziusia, może byłaby możliwość kontynuowania pracy z domu 🙂 Także kciuki za usłyszane serduszko na następnej wizycie i dbajcie o siebie 💚

    Bede dawać znac:) w pracy powiem jak bede miała potwierdzenie ze jest serduszko:) czyli możliwe ze w przyszły poniedziałek, bo wizytę mam w piątek po pracy. Jeśli chodzi o te warunki to się zgadzam, powinni mi zapewnić jak najlepsze warunki i myśle ze praca z domu to dla mnie jedyna opcja w tym momencie:) dziekuje♥️

    SerLucy lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏼
    Ja: 29 lat
    Biore: Pregnacare max
    Starania od pazdziernika 2019 roku
    ⏸ - 16.07.2020!
    🔮24.07. 2020 pęcherzyk 8,8 mm
    ♥️ 31.07 jest serduszko
    🤱🏻- marzec 2021!
  • Ag91 Przyjaciółka
    Postów: 94 218

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo,
    Byłam wczoraj na usg, jest ♥️ ! W pracy na razie powiedziałam koleżance i mi doradziła ze mam na razie nie informowac pracodawcy bo mam jeszcze czas i zasugerowała ze różnie może być jak się dowiedzą o moim stanie. Generalnie za tydzień lece do Polski i wtedy prawdopodobnie zrobię badania z krwi. Coraz bardziej się zastanawiam czy nie wrócić do Polski na dłużej, myśle ze wszystko się okaże w najbliższych tygodniach:)

    SerLucy lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏼
    Ja: 29 lat
    Biore: Pregnacare max
    Starania od pazdziernika 2019 roku
    ⏸ - 16.07.2020!
    🔮24.07. 2020 pęcherzyk 8,8 mm
    ♥️ 31.07 jest serduszko
    🤱🏻- marzec 2021!
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ