X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki z Białegostoku
Odpowiedz

staraczki z Białegostoku

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Etom wrote:
    Hej mam pytanie ,czy na wizytę kontrolną idziesz do Tomaszewskiego ,bo wydzaje mi się konkretnym lekarzem i jeśli on robił laparoskopię chyba dobrze żeby on sprawdzał,Wasilewski kazał przyjść za dwa miesiące jeśli wcześniej nie będzie ciąży

    Mnie nie skierował sam a chodziłam do niego od kwietnia do września. Kolejną wizytę miałam mieć w grudniu, ale poszłam kilka dni wcześniej do dr Tomaszewskiego i ustaliłam z nim, że laparoskopia jest konieczna. Jak się okazało dobrze, że nie czekałam dłużej bo z niedrożnymi jajowodami i tak szans na ciążę by nie było.

    Po zabiegu też miałam antybiotyk.

  • Etom Znajoma
    Postów: 26 9

    Wysłany: 16 marca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_A. wrote:
    Mnie nie skierował sam a chodziłam do niego od kwietnia do września. Kolejną wizytę miałam mieć w grudniu, ale poszłam kilka dni wcześniej do dr Tomaszewskiego i ustaliłam z nim, że laparoskopia jest konieczna. Jak się okazało dobrze, że nie czekałam dłużej bo z niedrożnymi jajowodami i tak szans na ciążę by nie było.

    Po zabiegu też miałam antybiotyk.
    Dobrze,że tak wyszło i sama podjełaś trafną decyzję.Ja też się zastanawiam czy nie skończyć wizyt u Wasilewskiego.Tomaszewski bardziej mi odpowiada jako lekarz,ma lepszy sprzęt i łatwiej do niego się dostać,Wasilewski jak dla mnie jest trochę przereklamowany.Życzę powodzenia w staraniach,pozdrawiam;-)

    Agnieszka_A. lubi tę wiadomość

    Etom
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 16 marca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Etom wrote:
    Dobrze,że tak wyszło i sama podjełaś trafną decyzję.Ja też się zastanawiam czy nie skończyć wizyt u Wasilewskiego.Tomaszewski bardziej mi odpowiada jako lekarz,ma lepszy sprzęt i łatwiej do niego się dostać,Wasilewski jak dla mnie jest trochę przereklamowany.Życzę powodzenia w staraniach,pozdrawiam;-)

    Coś w tym jest ;) Mi bardzo odpowiada to, że przyjmuje popołudniami. Poza tym ma dobry sprzęt i podoba mi się jego podejście i to że działa szybko i ma poza wiedzą także intuicję. Nie chciałam płacić za wizyty u dwóch lekarzy więc zdecydowałam się tylko do niego chodzić.

    Trzymam za Was kciuki;*

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 16 marca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalPog i jak tam wynik?

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 16 marca 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr mówił, że zadzwonią jak wynik będzie zły. Dziś nie dzwonili, więc mam nadzieję, że jest ok. Jutro zadzwonię sama, żeby się upewnić czy wszystko jest tak jak należy.

    Etom lubi tę wiadomość

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 16 marca 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalPog wrote:
    Dr mówił, że zadzwonią jak wynik będzie zły. Dziś nie dzwonili, więc mam nadzieję, że jest ok. Jutro zadzwonię sama, żeby się upewnić czy wszystko jest tak jak należy.

    To powinno być wszystko ok :) Obyś jutro się w tym upewniła

  • Etom Znajoma
    Postów: 26 9

    Wysłany: 18 marca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalPog wrote:
    Dr mówił, że zadzwonią jak wynik będzie zły. Dziś nie dzwonili, więc mam nadzieję, że jest ok. Jutro zadzwonię sama, żeby się upewnić czy wszystko jest tak jak należy.
    Miałam na Parkowej laparoskopię 8 marca ,jeśli nie dzwonią to wszzystko jest ok,ja byłam niecierpliwa i sama do nich zadzwoniłam ale Pani mnie uspokoiła.Powodzenia będzie ok.;-)

    Etom
  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzwoniłam i wiem - wszystko jest ok :) Teraz czekam na @ i na wyznaczenie terminu laparo.

    A jak u Was sytuacja? :)

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 20 marca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalPog to super wieści :) Jeszcze trochę i będziesz miała to za sobą.

    U mnie plamienie więc zaraz będzie pierwsza @ po laparo.

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 20 marca 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głupio to zabrzmi, ale już się nie mogę doczekać :D


    Jak Twoja dieta i ćwiczenia? Masz już wszystko rozpisane? Możesz już zacząć czy musisz się jeszcze oszczędzać?

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dietę mam rozpisaną i od wczoraj jem już zgodnie z nim.
    Sporo chodzę. A jeśli chodzi o ćwiczenia to wczoraj poćwiczyłam a dziś już @, więc na razie na te 2-3 dni odpuszczę, bo i tak brzuch boli. 30 marca idę na kontrolne usg do Doktora.

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia i wytrwałości! Daj znać jak będziesz już po wizycie :)

    Agnieszka_A. lubi tę wiadomość

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka...czy mogę się dołączyć? Może nie jestem z Białegostoku ale leczę się w Kriobanku... u dr Kuć. Zaufałam mu w 200%

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 09:28

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 22 marca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Between wrote:
    Hejka...czy mogę się dołączyć? Może nie jestem z Białegostoku ale leczę się w Kriobanku... u dr Kuć. Zaufałam mu w 200%

    Oczywiście, że tak :) witaj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):) :) w kwietniu powtarzamy wyniki męża. Zobaczymy co bedzie dalej...

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 23 marca 2017, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Between, witaj w naszym gronie :) Napiszesz nam coś o sobie? Długo się staracie?

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 23 marca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Between :) witaj u nas :))

    Ania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W maju będzie 2 lata.
    Tyle lat chodziłam do gina w swoim mieście i nie raczył mi powiedzieć, że ma PCOS. Dopiero dr Kuć mi to zdiagnozował.
    U męża mała ilość plemników ale jest szansa, że ten wynik to efekt grypy.
    Dlatego badanie musimy powtorzyć.
    Doktor powiedział, że ze mną sobie poradzi.
    Gorzej z mężem.

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 23 marca 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PCOS jest do ujarzmienia, moja bliska koleżanka ma dwójkę dzieciaczków ze zdiagnozowanym PCOS. Lekarze ją straszyli, że mogą być problemy, a w obu przypadkach zaskoczyło bez dodatkowych wspomagaczy. Trzymam kciuki, żeby u Was też tak było :)

    Trapa jak u Ciebie? Ładnie rośniecie? :)

    Trapa lubi tę wiadomość

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak słów z tymi doktorkami.
    Ja jakoś jestem spokojna od kiedy trafiłam do Kriobanku

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ