X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Neytiri aż dziwne że nie odwołali. Korzystaj bo ciekawe co to będzie za pare dni i co Macron nam ogłosi..

    Poupeé mam koleżankę Sonie, ale fakt że to imię niestety czesto kojarzy się ze zwierzakiem (eh ci ludzie). Moja ciotka miała męża Cezarego, później tak się jej pies nazywał 🙄 następny miał na imię Karol..trochę przesada 🙈

    Co do porodów teraz w Polsce to współczuje dziewczynom 🙁 najgorsze jeszcze jak to pierwsze dziecko i ojciec może go zobaczyć dopiero przy wyjściu 😭

    Mc do zaliczony 😜😆

    Hahaha dobre z tymi imionami. Ludzie maja fantazje 😂

  • Susanne Autorytet
    Postów: 2577 3487

    Wysłany: 12 marca 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe wrote:
    Evli - zrobiłaś mi smaka na ziemniaczki z MC Do 😜
    Mi teeeeez!!!!!

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3816 2518

    Wysłany: 12 marca 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się Macron nagadał... zawsze się zastanawiam jak oni to robią że trzy zdania potrafią rozwinąć w półgodzinne gadanie 😂 Teraz się zastanawiam co z moją wizytą, skoro odwołują zabiegi 🙄

    Neytiri lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 12 marca 2020, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    No to się Macron nagadał... zawsze się zastanawiam jak oni to robią że trzy zdania potrafią rozwinąć w półgodzinne gadanie 😂 Teraz się zastanawiam co z moją wizytą, skoro odwołują zabiegi 🙄

    Myślę, że Twoja wizyta nie będzie odwołana, bo nie wymagasz hospitalizacji. Więc sie nie martw.
    Za to zapasy makaronu i puszek już zrobiłaś? 🤣

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3816 2518

    Wysłany: 12 marca 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe 😂 Makarony są, papier jest 👍 puszek nie lubię.
    I co z tego że zakupy zrobione jak zawsze bym zjadła to czego nie mam 🙆‍♀️

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 12 marca 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli nie no twoja wizyta sie odbedzie odwoluja tylko zabiegi to tez po to aby niepotrzebnie nie obciazac szpitali.

    Dla mnie wazne ze zamkneli przedszkola wiec siedzimy w domu maz tez postanowil z domu bedzie pracowal , wiec mi sie to podoba.

    Zapasow nie robie zawsze cos tam sie w szafkach znajdzie aby przynajmniej dwa tyg przetrwac a po za tym warzyw i owocow tak nie kupie na zapas no chyba ze mrozone ale to tez bez przesady jak nie zjem czegos.

    A tak to myśle ze i tak nie mowia calej prawdy pewnie po to aby nie siac wiekszej paniki ale mysle ze oni maja wiecej info odosnie calej tej sytuacj. Po za tym nic specjalnego nie powiedział a decyzje podjete byly oczywiste wiekszosc panstw podejmuje te same kroki wiec tak jak by wyjscia nie mial za duzego.

  • Evli Autorytet
    Postów: 3816 2518

    Wysłany: 12 marca 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też będę siedzieć grzecznie w domku. Mcdo zjadłam mogę siedzieć i żreć makaron 😂
    A tak na serio to zaczynam się bać 😔 Bać sie o ciąże..niby wirus nie przechodzi przez łożysko ale kto to wie czy naprawdę nie ma wpływu na dziecko.
    W kwietniu mam wyjazd do Anglii i Polski i chyba nici z tego, ciekawe co z biletami. Mam nadzieje że nie będą fakturować zmiany rezerwacji 😐

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 12 marca 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze dziewczyny z perspektywy czasu tak mnie oswiecilo ze jak mnie ta 40 stopniowa goraczka dopadla to w sumie ja miałm wszytkie objawy tego wirusa ale nie mialam podstaw do podejrzen bo nigdzie nie wyjezdzalam nie mialam kontaktu z osobami ktore podrozowaly no i w sumie to 4 tyg temu informacji na ten temat nie bylo za wiele nie bylo nawet jeszcze zdiognozowanego przypadku w fr ( nawet pierwszy z nich byl na drugim koncu francji) nie chce panikowac ale mysl ze moglam to przejsc mi nie pomaga . Nawet jak zadzwonilam do lekarza to i tak mi tylko kazal paracetamol i syrop kupic i jak by moj stan sie pogarszal to zadzwonic po recepte na antybiotyk.

    W chinach podali ze kobiety zakazone rodzily zdrowe dzieci nie mial wplywu na dziecko i nie byl podejrzen aby szybciej rozwiazywac ciaze tylko tyle ze tak jak kazdy wirus moze grozic przedwczesnym porodem.

  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 12 marca 2020, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myslicie ze odwolaja mi probe fiv? Bo skoro nie chca ludzi niepotrzebnie hospitalizowac to pewnie punkcje im nie po drodze..

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 13 marca 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri - punkcje są szybkie - to zabieg ambulatoryjny bez hospitalizacji. Wątpię, by klinikę ivf dało się szybko przerobic na oddział zakaźny. Więc myślę, że nie ma potrzeby odwoływać na te chwilę obecną :)

    Mimi - I wtedy wzięłaś ten antybiotyk? Bo jeśli tak, i zauważyłaś po nim poprawę, to raczej nie był to covid19.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 09:00

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 13 marca 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri ciezko powiedziec narazie nic o tym nie mowia , w polsce widzialam na fioletowej ze dziewczynie odwolali i bedzie mila mrozony transfer.

    EllaDe nie, nie wzielam bo po dwoch dniach mi goraczka nie rosla do 40 stopni a pozniej przez kolejny dzien utrzymywala sie na poziomie 38,5 wiec paracetamol dawal rade juz no i ten syrop tez pomagal lagodzic kaszel i dusznosci .

  • Evli Autorytet
    Postów: 3816 2518

    Wysłany: 13 marca 2020, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi może to była zwykła grypa..
    Neytiri teoretycznie wizyty itp powinny się odbywać. Ale zawsze jest ale...bo jak lekarze zachorują to nic się nie odbędzie 😞 bylas w tej operze?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 13 marca 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, wybieram się na zakupy do supermarketu... Jak tłum ludzi i kolejki do kasy nie zestresuje Bąbelka i nie zmotywują go do wyjścia, to już nie wiem co innego może pomóc 🤣

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3816 2518

    Wysłany: 13 marca 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe niech moc będzie z Tobą 💪💪💪
    Zrób zapasy pampersów 😜

    Susanne testowałaś jeszcze?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 13 marca 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli nie wiem może, mam taka nadzieje ze to bylo zwykle prziebienie tylko bardziej nasilone, i tak juz teraz nie mam wplywu.

    EllaDe powodzenia, oby zacheciło to młodego do wyjścia.

  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 13 marca 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W naszym intermarche wszystko jest - nawet makaron (choć mały wybór) I papier toaletowy. Nawet pampers harmony w promocji były :D

    Spotkalam sąsiadkę, która mówiła, że jej właśnie na zakupach wody odeszły :p i że jak jestem w dobrej formie, to znak, że poród się zbliża... Taaaaa.... W sumie jakieś pojedyncze skurcze dziś miałam, ale nic regularnego.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3816 2518

    Wysłany: 13 marca 2020, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też jeszcze wszystko jest. Ja już ograniczam wyjścia, zaczęłam się bać 😏
    EllaDe to nie wiem schody? Albo przytulasy z mężem 😜 niech rozszerza szyjkę 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 15:17

    EllaDe lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • nathalie Przyjaciółka
    Postów: 66 36

    Wysłany: 13 marca 2020, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, a ja się umówiłam do przychodni żeby lekarz zajrzał Florkowi w ucho bo ma przerośnięty 3ci migdał, alergie i przez to często zapalenie ucha, a od kilku dni trze prawe ucho i się denerwuje... Sekretarka mi powiedziała, że naszego lekarza nie ma, ale za mocno mnie to nie zastanowiło... Mąż właśnie zadzwonił, że go nie ma bo ma korona...Zadzwoniłam do tego jego zastępcy, powiedział mi "nie wiem co pani doradzić, nie potrafię powiedzieć "proszę przyjść" albo "proszę nie przychodzić".... I co ja mam ^%#wa robić?!

  • Evli Autorytet
    Postów: 3816 2518

    Wysłany: 13 marca 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nieciekawie.... nie wiem, jeśli to zapalenie ucha to może idź, bo później napewno lepiej nie będzie 😐 chyba że masz leki na to ucho, skoro to nie pierwszy raz..

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 13 marca 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDE z tym dobrym samopoczuciem przed porodem też słyszałam wiec może może...

    Evli siedź w domu jak możesz lepiej dmuchać na zimne

    Nathalie a nie ma innego lekarza, albo moze wizyte domowa zamów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 18:07

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ