X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 16 marca 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech zamyka i nakazuje jeszcze ta mlodziez powinna policja kontrolowac. Do 15 kwietnia narazie sa zakazy , myśle ze to poczatek i potrwa dłuzej w Chinach dopiero po 3 miesiacach widac minimalna poprawe.

    Nasz internetowy portal klasowy tez nie dziala , Panie nam przeslaly materialy na maila i narazie w ten sposob bedziemy pracowac.

    Ams a Twoj maż tez z domu czy niestety nie ma mozliwosci ?

  • Susanne Autorytet
    Postów: 2575 3487

    Wysłany: 16 marca 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe, trzymam kciuki, żebyś już niedługo miała to za sobą i była bezpiecznie w domku z maleństwem!

    U nas też szał zakupów, ja nie wychodzę póki co, jeszcze mam co jeść. Tylko właśnie nie mam paracetamolu, a nie wiadomo co się może dziać. No ale pójdę do apteki jak się ludzie zamkną w domach.

    Też słyszałam plotki o wprowadzeniu stanu wyjątkowego, dwie wersje, jedna, że na północy tylko, druga, że wszędzie. Szczerze liczę na tą druga, bo tutaj jednak wszystkie zalecenia są lekceważone.

    A ja dalej na wzmożonym PMSie, mąż jeszcze żyje :D Ale nie wiem ile jeszcze wytrzymam. Choć mamy dużo czasu na przytulasy, to jednak starania troche na bok odeszły. Wizyty mi poodwoływali, na badania pewnie też się na razie nie wybiorę. Trzeba jakoś przeczekać. No chyba, że jakaś niespodzianka wyskoczy, tego nie wie nikt :P

    Trzymajcie się zdrowo dziewczyny! Fajnie móc tu czasem pare słów z Wami wymienić. Człowiek sie jakoś mniej samotny czuje :)



    Evli, EllaDe lubią tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 16 marca 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok myślałam ze beda wieksze restrykcje , ale zobaczymy co powie o 20.

    A tak sie teraz zastanawiam co z kurierami czy do tej 18 tej wszyscy beda normalnie pracować bo jak ten stan ma narazie trwac 45 dni to ja bede w trakcie kopletowania wyprawki i oczywiscie bede to robic online wszystko nie mama zamiaru lazic po sklepach tylko chcialam pare rzeczy tez z polski i ciekawe czy to do mnie dotrze..?

  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 16 marca 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi z tego co czytałam to poczta Polska nie wysyła ani listów ani przesyłek za granice.
    Z karierami nie wiem 🤷‍♀️

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 16 marca 2020, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze oby gorzej nie było, bo ja i tak nie korzystam z uslug poczty polskiej tylko własnie kuriera ale jak to bedzie za dwa miesiace ...

  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 16 marca 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gotowe na wystąpienie Macron? Coś mi się zdaje, że jutro będzie panika totalna... Będziemy tęsknili do czasów państwa islamskiego 😂

    Edit
    *** nie jest źle. Chyba paniki jutro nie będzie ***

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2020, 20:28

    Evli, Susanne lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 16 marca 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest źle. W sumie to ja tak czy siak większość czasu spędzam w domu, wiec ta kwarantanna dużo nie zmienia 🙄
    Granice zamknięte na 30 dni. Właśnie wyjazd do Anglii poszedł się *** A w eurostarze biletów anulować nie można 😡 jedynie zmienić datę ...co mi nie odpowiada 😐

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 16 marca 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - z Eurostar to chyba zależy jak potraktują Anglię. Granice Schengen zamknięte, UK jest poza Schengen. Hmmmm... Może sami będą musieli anulować?

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 16 marca 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to bilet w jedną stronę, bo jak się pojedzie to już sie nie wróci, bo tu granica zamknięta 🙈😅 narazie na ich stronie jest że można anulować ale dają bon achat na bilet w innym terminie. Chyba że teraz po zamknięciu granicy coś zmienią. Wolałabym żeby oddali pieniądze, bo pozniej to ja rodzę i nigdzie nie jadę 😅
    A w Anglii to już w ogóle porażka tam rząd dąży do tego żeby jak najwiecej ludzi się zaraziło 😐

    Mąż właśnie dostał wiadomość od szefa że wszyscy maja siedzieć w domu.. chyba będzie chômage 🧐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2020, 21:26

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 17 marca 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jak tam pobudka w nowej rzeczywistosci?

    Ja od dzis jestem na chomage partiel do 15/04, moj maz pracuje z domu. Takze siedzimy. Jest 10h00 a ja zdarzylam juz wysprzatac caly dom, ciekawe co bede robic przez kolejny miesiac ;)
    Zainstalowalam Simsy, aby jakos zabic czas ;)

    Trzymajcie sie kochane!

    Evli, EllaDe lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 17 marca 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri ja w simsy gram codziennie od pary lat 🙈🙈🙈 (maskara 🤦🏻‍♀️😂)

    Tak jak się pracuje i nagle usiądzie w domu to masakra nie ma co robić. Ja przez ciąże już się przyzwyczaiłam 😁
    Ja działa ten chomage partiel?
    Mąż chyba też to będzie miał, szef ma dzwonić dziś na dniu co wymyślił.

    EllaDe lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 17 marca 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u nas dopiero dziś szał kolejki do wszystkiego.

    Ja na nude nie narzekam pol dnia ogarniam z mloda przedszkole , miedzy czasie standardowe obowiazki pranie sprzatanie gotowanie, zabawa z młoda.Wczoraj sadzilam truskawki dzisiaj moze wyjme maszyne do szycia w sumie to mama wiecej zajeci teraz jak mloda w domu niz jak do przedszkola chodzila.

    Wczoraj na wieczór to brzuch mnie pobolewal wiec też przesadzac nie moge, rozkladam prace na poszczegolne dni aby sie nie przeciazac, ale musze nadrobić moja liste bo najpierw 5 tyg lezenia pozniej 4 przez chorobe wiec mam co robić ;p

    Współczuje wam ze przez zaistniała sytuacje nawet jak chcecie nie mozecie normalnie pracowac i jestescie zmuszeni na przejscie na zasilki.

    Neytiri w sismy boziu wieki nie grałam chyba jeszcze jako nastolatka wiec podejrzewam ze teraz to jest inny poziom.

    Evli a ty jak napiszesz do nich ze w twoim wypadku zmiana terminu nie wchodzi w gre bo jestes w ciazy i jedynym rozwiazaniem dla ciebie jest zwrot pieniedzy by moze cos dalo ?

    Evli lubi tę wiadomość

  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 17 marca 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi chyba nie przejdzie z anulacją bo jeżdżą mimo wirusa. Zresztą teraz trudno cokolwiek negocjować bo wszystkie linie są przeciążone. Pozostaje obserwować.
    Truskawki 😍 fajnie że macie ogródek 👍

    Ja to miałam czysto w domu. Mój mąż pierwszy dzień nie pracuje i już mu się nudzi. Właśnie szlifierką wyszlifował drzwi od wc, bierze się za malowanie...ciekawe jak to się skończy 🧐 Bo zawsze zaczyna się od jednej rzeczy a kończy na całym mieszkaniu 🙆‍♀️ Teraz może brak materiałów i otwartych sklepów go powstrzyma 😅
    Dzwonili że szpitala ale tylko mi godzinę zmienili ufff 😁

    Jak tam attestation wydrukowane ? Ja już zrobiłam zapasy 😆

    EllaDe to już?? 🧐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2020, 17:32

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 17 marca 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie :( ale od wczoraj mam skurcze, cały czas nieregularne. Liczyłam, że położna wyślę mnie dziś do szpitala, ale rozwarcie nadal na jeden palec. Także czekam... I pomyłam podłogi w domu. :)
    Attestation wydrukowane i wypełnione :)

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 17 marca 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli oby sie cos zmieniło i zwrocili wam koszty. Kurcze gorzej jak twojego meza poniesie i wyremontuje cale mieszkanie :P
    Nie mam ogrodka zakupila taka duzy pojemnik nawet nie wiem jak to nazwac miesci mi sie tam 6 krzaczkow i na tarasie trzymam , w tamtym roku przez dwa tyg mialam owoce :)

    Wydrukowane te papierki bez sensowne mi sie moje zapasy tygodniowe koncza wiec meza czeka stanie w kolejce do wejscia do sklepu.

    EllaDe już blizej jak dalej może w nocy sie rozkreci trzymam kciuki :)

    Evli lubi tę wiadomość

  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 17 marca 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pelargonie na barierkach przed oknami ale w tamtym roku opanowały mi je jakieś gąsienice i je poobcinałam. Coś tam wyrosło z powrotem. Mieliśmy kupować nowe no ale chyba nie w tym roku :P
    Śmieje się do męża że auto chyba też zastanie na zimowkach, nim wyjdziemy z domu to się już opłacać nie będzie :P
    Wiecie że niedługo zmiana czasu? Pośpimy i spędzimy godzinę dłużej w domu 🤣🤣🤣🤦🏻‍♀️

    EllaDe 💪✊

    Neytiri ale Cię wciągnęły te simsy 😅 Połż je spać 😆

    Edit A nie to nie w tą stronę z tym czasem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2020, 21:12

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 18 marca 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli smiej sie smiej, ale wczoraj gralam niemalze przymusowo :D wyskoczyl mi jakis blad i nie moglam zapisac gry przez dobre kilka godzin i gralam by nie stracic rodzinki i osiagniec :D ale musze sie pochwalic, ze zrobilam simowa wersje mnie i meza i jestesmy naprawde podobni ;) chomage partiel dziala tak, ze twoj pracodawca placi ci 85% twojego wynagrodzenia (100% jesli zarabiasz SMIC), a potem Panstwo mu oddaje. Sama jestem na nim po raz pierwszy, wiec mam nadzieje, ze sprawnie to pojdzie. Nic nie musisz wypelniac, pracodawca sie wszystkim zajmuje.

    Mimi, dbaj tam o siebie kobieto, na spokojnie, mamy czas!
    EllaDe trzymam kciuki :)

    Evli lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 18 marca 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nadal nic.. Nawet te skurcze co miałam prawie 48h dziś z rana wystopowaly... Już szlag mnie trafia! 😩

    Z innych info od położnej, jak w końcu urodzę, to prawdopodobnie spędzę w szpitalu tylko 24h, 48h max. No i jak pojawię się w terminie porodu, to mogą mnie od razu wzic na wywołanie, bo nie chcą by kobity im się co 2 dni po szpitalu plątały...

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri a jaką masz wersje? Ja mam zainstalowaną FreePlay na tablecie.

    EllaDe kurcze współczuje tego czekania 😞 Dobrze że jak coś to spędzisz jak najkrócej w szpitalu. A mężowie mogą być przy porodzie ?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Neytiri a jaką masz wersje? Ja mam zainstalowaną FreePlay na tablecie.

    EllaDe kurcze współczuje tego czekania 😞 Dobrze że jak coś to spędzisz jak najkrócej w szpitalu. A mężowie mogą być przy porodzie ?

    Właśnie nie jest to zbyt jasne. Dowiemy się jak się zacznie. 😷

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ