X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 18 marca 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to te informacje z dnia na dzień, z godziny na godziny mogą się zmienić.
    U mnie na stronie szpitala pisze tylko że kursy przygotowawcze i te o karmieniu są odwołane i żeby nie przyprowadzać dzieci..ale data z 13 marca.
    Jutro jadę z mężem, zobaczymy czy będzie mógł być przy usg. Jak nie, to trudno, to tylko usg a nie poród.
    EllaDe trzymam kciuki by maluszek sam w końcu zdecydował się przyjść na świat i żeby Twój mąż mógł uczestniczyć w jego narodzinach ✊ Kurcze jak ta końcówka trzyma w napięciu !

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2575 3487

    Wysłany: 18 marca 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe, trzymam mocno kciuki cały czas i czekam ba info, że już po ✊✊✊✊

    U mnie dalej bez zmian. Ogród ogarnięty, wysprzatane, wyprane. Z tego wszystkiego to chyba zacznę ćwiczyć, bo zapasy zjadamy w trybie ekspresowym i już się czuje dużo cięższa 😅

    Cała ta sytuacja jest mega dziwna, jakos nie mogę sie z tym oswoić. A z drugiej strony mysle, że to jedyne rozwiązanie.

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 18 marca 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne no ciekawe ile na +kg będziemy mieć po tej kwarantannie 🧐🤦🏻‍♀️
    Siedzi się w domu i się tylko myśli co to by się zjadło 🙆‍♀️

    EllaDe lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 18 marca 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zjedliśmy już wszystkie chipsy 🤣 ale zostało mam dużo czekolady 😋 jak nic się nie rozkręci do jutra, to chyba zrobię domowe krakersy, żeby było coś na słono.... Chcę jak najdłużej ciągnąć bez wychodzenia po zakupy :)

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2575 3487

    Wysłany: 18 marca 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evil, tez mysle tylko o jedzeniu, prawie jak prawdziwa Francuska.
    EllaDe, w wolnej chwili proszę o przepis na krakersy. My już zjedliśmy zapasy słodyczy. A tez na razie nie chce iść do sklepu.
    W ogole jak U Was z przestrzeganiem tego "aresztu domowego", bo u nas wyszło słońce i ludzie oszaleli xd

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 18 marca 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzanne - krakersy robię z przepisu z moje wypieki.com. Aktualnie ta strona jest w remoncie, więc nie mogę podać linka.

    U nas też pięknie, ale nie mieszkam w miejscu z którego mogłabym widzieć jakikolwiek ruch. No może samochodow rzeczywiście mniej jeździ.

    P. S. Właśnie zrobiłam sobie gorącą czekoladę 😋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2020, 17:12

    Susanne lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2575 3487

    Wysłany: 19 marca 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przyszła @, wyczekiwana, nie powiem, że nie. Także zaczynamy kolejny cykl :D Trzymajcie kciuki i wysyłajcie mi tu ciążowe wiruski :D

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 19 marca 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne wysyłam wiruski #&%@#€&@#%
    Dla Neytiri tez są &%&€@%#&&#@%

    Ja już po szczegółowym usg 😁 Męża niestety wyrzucili ze szpitala.
    Tak wiec mamy 243 gramy zdrowej dziewczynki 😍🥰🥰🥰🥰

    EllaDe, ams, Susanne, Neytiri lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 19 marca 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli cudowna wiadomosc !!!!

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 19 marca 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe daj znać po wizycie :)

    Susanne u mnie coś widzę że kwarantanna jest słabo przestrzegana. Fakt ludzi i aut mniej ale mimo wszystko jest trochę błąkających się po ulicach. Kontroli żadnej nie widziałam jak jechaliśmy do szpitala.
    W sklepie był mąż, ludzi mało. Największe braki w mleku i słodyczach 😜

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 19 marca 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli super wiadomość , dziewczynka tak jak chciałaś :) dobrze że wszystko wporzadku i malutka ma sie dobrze.

    Suzanne ja też wysyłam ciażowe moce :)

    EllaDe nie piszesz może ty już na porodówce jesteś :)

    U nas zakaz jest przestrzegany wczoraj udało nam sie wyjsc na chwile na plaze , po drodze minelismy dwie osoby zawsze tłumy a wczoraj pusto na plazy kilka osob ale dzis mieli zamykac i policja miala kontrolowć. Na ulicach tez pojedyncze osoby. Już jak byliśmy kolo domu to nas policja zatrzymala i powiedziala ze nie mozemy spacerowac we trojke a jak chcemy z dzieckiem wyjsc na chwile to jedno z nas i tez kolo domu wiec bez sensu nie bede dziecka z domu wyciagac tylko aby polazic po brudnych ulicach a na plaże co innego bo przynajmniej sie jodu z morza na wdycha ale wedlug nich to za daleko , wiec tez siedzimy ;( Też tak bez sensu bo dwojka z psami ok moga spacerowac ale dwojka z dzieckiem juz nie przeciez i tak jestesmy z jednego domu wiec jak nawet moj maz wyjdzie do sklepu i sie zarazi to i tak to przyniesie do domu.
    Dzisiaj do meza mówiłam czy parlament zamkneli bo przeciez tez skupisko ludzi narazaja sie nawzajem ale oczywiscie nie wykorzystuja okazje aby przepuscic reformy.

    Wczoraj mamaginekolog mówiła że epidemia w krajach ktore podejeły środki ostrożności trwa od 3 do 6 miesiecy a w krajach gdzie nic z tym nie robia do roku.

    Patrzyłam na strone szpitala i nie ma wzmianki o wirusie ale to prywatny szpital wiec podejrzewam ze raczej rodzic bedziemy razem nawet za oplata(przynajmniej mam taka nadzieje) .

    Evli lubi tę wiadomość

  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 19 marca 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiruski ciążowe dla Suzanne i Neytiri 🤰

    Evli, moja wizytę u położnej miałam we wtorek. Następny etap to szpital w niedzielę 🤞

    Jestem zmęczona i wnerwiona tym czekaniem... Aż z nudów zrobiłam wielką michę sałatki jarzynowej (powiedziałabym ilość jak na Wielkanoc :D), upiekłam ciasteczka migdałowe i właśnie chlebek na drożdżach mi wyrasta... A Bąbelek nic sobie z tego nie robi i siedzi jak mysz pod miotłą.

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 19 marca 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe smaka mi zrobiłaś na sałatkę 😋😋😋
    To ja nie wiem czemu myślałam ze Ty tez masz dziś wizytę 🤔
    Dochodzi to do Ciebie że to już ostatnie dni z brzuszkiem ? 😜

    Mimi z tą plaża to są właśnie dnie strony medalu. Wyjść na spacerek fajnie, ale jak wszyscy na to wpadną to się robi tłum niczym wakacje w sierpniu i nici z kwarantanny..
    Co do spacerów w 3 to bez sensu bo tak jak mówisz wychodzicie z jednego domu..
    Ciekawe czy większych restrykcji nam nie wprowadza.. wczoraj zmarło aż 89 osób..masakra..

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 19 marca 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - bo chyba pisałam, że miałam mieć w czwartek, ale położna przyspieszyła z oczywistych wzgladow ;)

    No i aż zapomniałam Ci pogratulować zdrowej dziewczynki. To przecież wiadomość dnia!

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 19 marca 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli niby tak ze jak kazdy wpadnie na pomysl spaceru rodzinnnego to zrobi sie tloczno ale tez nik nie mowi tu o posiadywaniu na plazy godzinami mysmy tylko aby sie przejsc mloda rowerem a na plazy w sumie kamyki do wody powrzucala z 10 min i do domu nasz spacer trwal 30 min max w takiej sytuacji to aby troche sie dotlenic wiadomo.

    Ja sie tylko obawiam ze zrobia tak jak w polsce pozamykaja laboratoria i do szpitala tylko w naglych przypadkach i ten dostep specjalistow bedzie ograniczony. Nie wyobrazam aby mi ginekolog odwolal wizyte jezeli mysle ze nic sie nie dzieje no ale skad mam wiedziec ze nic sie nie dzieje czy mi sie szyjka nie skraca itp

    Z młoda miałam iść do dermatologa do dentysty ja tez wizyta u dentysty ja wiem ze nawet jak przedluza do 3 miesiecy to sie nic nie stanie jak przeloze na za 6 mc ale obawiam sie ze rzad bedzie to przedluzal jak najdluzej bo ma wieksza kontrole nad spanikownym narodem.

    A slyszałyscie ze jak oni mowil ze jest stopien zagrozenia jest na poziomie 2 to tak naprawde już był na poziomie 3 wiec calej prawdy nam nie mowia ze statystykami jest tak samo ogladalam wypowiedz lekarza z jednego szpitali w paryzu ze oni nie robia testow wszystkim podejrzanym tylko tym co ewidentnie sa chorzy bo to by popsulo statystyki i w rzeczywistosci tych przypadkow bylo by wiecej a po trzecie liczba smiertelnosci tez jest zafalszowana bo nie wiem ile z tych wczorajszych 89 osob umarlo z powodu koronawirusa a ile z nich mialo inne dolegliwosci a korona byl dodatkiem.

    Tak smo jak dzisiaj w internecie kreci sie zdjecie wystawionych trumien w rzadku a tak naprawde to nie ma wspolnego nic z obecna sytuacja i te zdjecia sa z 2013 roku .

  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 19 marca 2020, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli gratulacje! Fajnie, ze bedzie dziewuszka, juz wszystko masz :)

    Ja dalej gram w simsy, nawet kupilam sobie do nich dodatek bo te standardowe juz mi sie znudzily ;) ogolnie to sie nudze, bo moj maz caly czas pracuje, z domu bo z domu, ale tak jakby go nie bylo...

    Evli lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 20 marca 2020, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli gratulacje!! Cudowne wiadomosci❤️

    EllaDe trzymam kciuki i czekam na wiesci czy to juz :)

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 20 marca 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia jak tam u Was, lepiej?

    EllaDe to już? 😁

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 20 marca 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - nadal nie... Zadzwoniliśmy dziś na porodówkę dowiedzieć się co i jak i wcale nie jest powiedziane, że będą wywoływać w niedzielę. :( będę miała ktg, usg I jak wszystko dobrze to jednak każą wrócić za 2 dni 😩 za to dobra wiadomość to to, że mąż może być, ale nie może opuszczać szpitala. Jak wyjdzie to go już nie wpuszcza. ;) więc pojechał dziś na zakupy i wrócił z wielką torba przekąsek do szpitala 🤣 będziemy obładowani jak wielbłądy.

    Olcia - jak u was? I czy epidemia ma wpływ na wasza rehabilitację?

    Susanne lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 20 marca 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah... mniejmy nadzieje że długo nie trzeba będzie czekać na małego Francuza 😅😜

    Dobrze że mąż będzie mógł być :)
    Dowiedz się w sprawie posiłków bo normalnie można wykupić dla męża (nam nie powiedziano, dopiero na koniec się dowiedzieliśmy :( ) a drogie nie było coś miedzy 4 a 7 euro.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ