X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 20 marca 2021, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, za późno przeczytałam o tym zwrocie z SS i jak robiłam test to w ogóle nie przyszło mi do głowy żeby dać tą kartę europejską. Dostałam jakąś fakturę ale po polsku więc raczej nie przejdzie. Ale tragedii nie ma, zapłaciłam 390 + 23zl za pobranie materiału więc wcale nie tak dużo jak niektórzy straszą i cena jest taka sama jak bez tłumaczenia. A w szpitalach robią podobno w ogóle za 310zl. Trochę się wczoraj najezdzilam za tym testem bo wzięłam spotkanie online w labo w jednym punkcie na 11h50 ale okazało się na miejscu że już nieczynne i kurier zabrał próbki... Wkurzylam się na maksa ale na szczęście babka powiedziała mi że w innym mieście pobierają w godzinach 13-15 ale trzeba się umówić telefonicznie. Na stronie ogólnej nie było jeszcze tego punktu więc po wielu próbach dodzwonilam się do innego i dostałam numer do tego nowego. Po czym znowu nie mogłam się dodzwonić więc wtedy zadzwoniłam do szpitala ale proponowali mi spotkanie po 17h a że nie chciało mi się tyle czekać bo nie miałam co tam robić a to około 40km od mojego domu to dzwoniłam dalej az w końcu się udało. Tyle że kolejne 40km dalej. Także w końcu się wybrałam tam bo też proponowali wyniki online a ze szpitala musiałabym sama odebrać. Test negatywny na szczęście = jutro wracam do męża, dzisiaj zaczął mi się nowy cykl więc będzie ostatnia próba przed wizytą w klinice hehe 😄
    Trochę łapie mnie jakieś przeziębienie i pobolewa gardło ale też wczoraj zmarzłam, no i przy okresie w sumie to u mnie częste wiec raczej jestem już spokojna że nie złapałam covidu. Na wszelki wypadek zrobię jeszcze jutro test antygenowy bo mam taką możliwość.

    Susanne jak masz wątpliwości to faktycznie może lepiej zmienić lekarza albo przynajmniej skonsultować się z kimś innym. Niemniej życzę Ci powodzenia, oby to nic poważnego i żeby teraz starania się powiodły, ale by była niespodzianka 🙂
    Co do szczepień to fakt że powinno być lepiej i w sumie w krajach gdzie dużo szczepią jest faktycznie trochę lepiej ale dopóki szczepienia będą tak powolne to za szybko nic się nie zmieni. Jeśli obecna fala minie mniej więcej tak jak rok temu to będzie można myśleć że to się nasila sezonowo i myślę że jest szansa że na jesieni nie będzie już takiej tragedii właśnie dzięki szczepieniom.
    A póki co trochę przeraża mnie ten powrót do znów zamkniętego Paryża, dobrze ze chociaż nie ma limitu czasowego na wyjścia to jak pogoda ładna to można się poszwędać...

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 20 marca 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mężu przekraczał granice w piątek wyjechał do PL do Poznania i załatwiał sprawę i od razu wracał. Test miał ten o którym pisałam kiedyś. Zero kontroli.

    Co do wizyty to z położna wyglądało tak ze brała cała dokumentacje nasza, kserowala itd. Jak ja zapytałam czy mi chociaż da usłyszeć serduszka dziecka to powiedziała ze ona tego nie robi 🥺 zrobiłam mała awanturke bo jak od 29 stycznia (oprócz tej wizyty dodatkowej co poznalam płeć i poszłam dla świetego spokoju dla siebie) nie wiedziałabym co z moim bobo w brzuchu. Powiedziałam jej ze się martwię to moja 2 ciąża, pierwsza poroniłam, czy tak trudno mi tylko przyłożyć do brzucha ten pieprzony detektor??? :/ to umówiła mnie do doktorka na ten sam dzień na godzinę 16. Pomyślałam sobie okej dla dziecka zrobię wszystko i przyjadę. Doktorek miły ale sprzęt jak z PRL tylko mi zmierzył ciśnienie i puls miałam podwyższony i się przestraszył a ja mówię ze to przez to ze rano nikt nie sprawdził czy wszystko z bobo jest Ok i muszę 2 raz przyjeżdżać na bicie serca a nie nawet na echo. Echo nie zrobił bo nawet nie miał sprzętu ale serce usłyszałam. Uf może panikuje ale serio ... tak ciężko zrobić im szybkie usg dla zmierzenia chociażby dziecka jak rośnie...? Koleżanka w PL równo ze mną w ciąży i co 3 tyg ma zdjęcie malucha i wie ile wazy i mierzy. Porażka... chyba mnie już zapamietają 😇 następna wizyta dopiero 16 kwietnia czyli od 29 stycznia do 16 kwietnia bez mojej walki nie miałabym usg 🧐 ahhh wiem wiem ze tu jest inaczej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2021, 15:07

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 20 marca 2021, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla kurcze średnio ;) Fakt że pierwsza wizyta w szpitalu tak wyglada, tzn dokumenty itp...ale sprzed z PRL-u ??? Kurcze to średni ten szpital..w moim mieli tak od 2016 wzwyż, zależało od gabinetu.
    Co do wizyt to ja miałam 2 razy w mc ale to ze względu na przejścia ...normalnie nie ma tak czesto ;)
    A czym się kierowałaś wybierając ten szpital? Nie było innych w Twoim okręgu 🤔

    Mia współczuje jeżdżenia, dobrze że test ujemny, oby się nic nie zmieniło.
    Co to zwrócenia € za test poczytaj na stronie ameli.. Normalnie możesz wypełnić druczek i dołączyć fakturę 🧐

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 20 marca 2021, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie szpital w środku i na zewnątrz bardzo fajny, ale ten gabinet był taki ubogi. Szpital ma bardzo dobre opinie. Saint Maurice 😏

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 20 marca 2021, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla może dziewczyny się wypowiedzą co mieli „normalne” ciąże ale chyba to tak jest z tą małą ilością wizyt...
    W Polsce zreszta na NFZ tez jest mało, jedynie prywatnie można sobie chodzić ile się chce ;)

    EllaDe lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 20 marca 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po prostu straszna panikara 🥺 zwłaszcza teraz 🥺

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 22 marca 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Ostatnio mnie tu mało, ostro szykuje wyprawke do szpitala i normalnie tak jakbym to 1 raz robila...🤭 czas leci jak szalony takze w tym tygodniu juz wszystko bede miala spakowane, maly bedzie ponoc mniejszy niz moj Kordianek, za miesiac dostaje skierowanie na cc i mam nadzieje ze dotrwamy do terminu. No i ze urodze zdrowego synka, bo tak naprawde okaze sie po porodzie.

    Lejla92, Evli, Mia88, Olive lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 23 marca 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, melduje się po urodzinowym weekendzie. Mój mały robi się całkiem duży.
    Do transferu będziemy mogli podejść za jakieś 2 miesiące (trzeba odczekać 3m od zakończenia KP). Do tego czasu mamy parę badań do zrobienia (serologia, usg, hormony etc) i muszę sobie jeszcze ten papier o refundację załatwić.
    A dzisiaj idę na usuwanie cysty 🤞🤞🤞

    Evli, Lejla92, Mia88, Olive lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 23 marca 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia77, gdzieś mi umknęło na kiedy masz termin? Oczywiście wszystkie trzymamy kciuki za Was ☺ mam nadzieję że dobrze się czujesz i zazdroszczę szykowania wyprawki ☺

    EllaDe a Ty jak tam po zabiegu?

    Lejla, wcale Ci się nie dziwie ze panikujesz, ja pewnie będę miała to samo. Będę załatwiać wizyty prywatne. Ale tak jest chyba wszędzie że USG jest zalecane raz na trymestr, z tym że jak już były wcześniej problemy to podobno częściej monitorują, myślę że zawsze warto walczyć i próbować niż później żałować że czegoś się nie dopilnowalo. Zapamiętają nas ale być może więcej nie zobaczą więc co za różnica 😅

    Ja wróciłam z PL bez problemów, wczoraj miałam konsultacje z gin (zmieniłam wizytę na video), trochę się wkurzylam bo bardzo się śpieszyła więc właściwie o nic jej nie zapytalam co miałam zanotowane, poprosiłam o list do kliniki ale przez doctolib mi nie doszedł wiec będę musiała w inny sposób go zdobyć ale przynajmniej dała mi skierowanie na badania i akurat dzisiaj porobilam: hormony z krwi itd. plus USG jajników z liczeniem jajeczek. Wygląda na to że wszystko u mnie ok. 12 kwietnia klinika i możliwe że dostaniemy zielone światło do inseminacji 🙂
    Ale tak po cichu liczę że jakby jeszcze udało się w tym cyklu zajść naturalnie to miałabym poród na przełomie roku, byłoby śmiesznie 😂

    Lejla92 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 24 marca 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, już po zabiegu - poszło szybko, sprawnie i wogóle nic nie czułam. Fajnie dotknąć teraz cyca i nie czuć tego cholerstwa pod palcami 😜

    Mia - super, że wróciłaś bez problemów. Kciuki za ten cykl. 🤞🤞🤞

    Evli, Lejla92, Mia88, Koora, Olive lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 25 marca 2021, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doszłam do wniosku ze skoro czuje kopniaki i nic nie boli, nic nie cieknie to odpuszczam i poddaje się tutejszej metodzie na rzadkie usg :D 16 kwietnia już nie daleko i wtedy mam usg 2 trymestru, zostaje mi tylko cierpliwie czekać i się nie denerwować. A gdyby coś było nie tak to wiadomo jadę do urgence :D

    Ella to dobrze ze jesteś po, jak się czujesz?
    Olive kupujesz już jakieś różowe body z falbanami? :D
    Koora kiedy wizyta ? Dziś? Daj znac ✊🏼

    Reszta dziewczyn- jak sobie radzicie w 3 fazie lockdown z maluchami? Już idzie oszaleć pewnie w domu 😅

    Ja to marze o otwartych galeriach, shoppingu, dobrej restauracji i kawce na mieście 😭

    Olive lubi tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 25 marca 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Jesteśmy po 1 usg, fasolka ma 7-8mm i serduszko bijące 120 na minutę 🥰🥰🥰
    20 kwietnia kolejne usg, a prenatalne w pierwszej połowie maja. Oczywiście jesteśmy jeszcze ostrożni, ale wciąż nie mogę uwierzyć, że udało nam się już przy pierwszej próbie ❤️🍀
    A na autostradzie, w drodze na wizytę, dosłownie 20m przed naszym samochodem jedno auto wjechało w drugie z taką prędkością, ze obu ich pozamiatało w dwie strony autostrady 😱😱 Ten w którego wjechano jechał zdecydowanie za wolno, w aucie 2 place bez potrzeby prawka... byłam pewna że zginął na miejscu, roztrzaskał się jak z porcelany 😓 podjechaliśmy do obu spytac czy wszystko z nimi ok, i oboje mieli się dobrze, temu małemu już ktoś pomagał wyjść z auta. Dziewczyny trzęsłam się jak galareta w szoku, pierwszy raz widziałam wypadek na żywo, i to jeszcze bezpośrednio przed nami..

    Mia88 ja unikam videokonsultacji, zawsze mi się wydaje ze lekarze robią je jak najszybciej między dwoma wizytami.
    To działajcie, również trzymam kciuki żeby się udało ✊🏻

    EllaDe ekstra! Niech już nie wraca ta cysta. Co to za papier musisz załatwiać na nowo? Ten prise en charge 100% jest ważny 5 lat od daty wydania, jest jakiś inny jeszcze który potrzebujesz?

    Lejla kupiłam dzisiaj zestaw do brzucha który polecałaś 😊 zazdroszczę Ci tych kopniaczków 🥰 w którym tygodniu zaczęłaś je odczuwać ?

    Olcia to już tuż tuż 🤩 skąd decyzja o cesarskim cięciu, jeśli mogę spytać ?

    Evli, Suzanne, Olive co u Was?

    Lejla92, Evli, Olive lubią tę wiadomość

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 25 marca 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora ojjjej małe serduszko już bije, to cudownie 🥰 ani się nie obejrzysz i pierwsze prenatalne będziesz miała za sobą i piękne foteczki bobo ❤️ Pierwsze takie jakby uczucie motylka w brzuchu poczułam w 17 tygodniu a teraz jest 20 i zdecydowanie czuć co raz mocniej ahhh 😍😍😍 kocham to!
    Tak ten zestaw do brzuszka jest fajny, uważam ze warto od razu smarować bo brzuszek szybko rośnie, wkleilabym zdjęcie swojego ale nie za bardzo wiem jak ...

    https://zapodaj.net/e01a45fd75892.jpg.html

    Może się udało :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2021, 18:57

    Koora, Olive lubią tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 25 marca 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla o jaaaaa, ale brzusio 😍😍😍 Mimo że bez buzi to widać, że ślicznie Ci w tej ciąży 🥰

    Lejla92 lubi tę wiadomość

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 26 marca 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora gratuluje serduszka ❤️
    Masakra z tym wypadkiem 🤯 dobrze że wyhamowaliscie.

    Lejla piękny brzuszek :)

    Olcia poważnie się już robi 😁 jeszcze trochę i poznasz synka 🙂

    Olive przez co szukaliście ostatnio mieszkania? Przez agencje? Czy wymagają zarobków 3xczynsz?

    U nas ostatnio srednio, 4 dzień krzyków 🤯 dzień i noc😴 może w końcu powitamy pierwszego ząbka ale nim on wyjdzie to nie wiem czy mi się cierpliwość nie skończy 🙈 🥱

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 26 marca 2021, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny paryżanki mam do odsprzedania berceau - HAUCK Lit pliant Dreamer, beżowe. Może którąś będzie interesować 🤔 Ja je miałam w salonie, by móc gdzieś odłożyć dziecko.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 27 marca 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wracam do żywych 😂 u mnie wszystko ok ale ostatnio byłam bardzo zmęczona i dziś w końcu się wyspałam.

    Lejla śliczny masz brzuszek 😍
    Ehh Zazdroszczę Ci, że czujesz ruchy malucha 😂 u mnie dalej nic 🤷

    Koora wow co za przygody 😱 najważniejsze, że Wam nic się nie stało.
    A jak się czujesz?

    Mia 12kwietnia tuż tuż, ale póki co trzymam kciuki za ten cykl 🤞🤞🤞

    EllaDe super, ze rozprawiłaś się z cystą, oby już nie wróciła 🤞

    Evli mieszkania szukaliśmy przez seloger i jak coś się nam spodobało to mąż kontaktował się z agencja, która wystawiła ogłoszenie. Ciężko było bo część agencji w ogóle nie odpowiadała na maile, telefony albo okazywało się, że ogłoszenie jest już nieaktualne. No i dochód min. 3xczynsz to norma 🤷
    Na seloger są też ogłoszenia prywatnych osób ale te odrzucaliśmy od razu.

    Łóżeczkiem nie jestem zainteresowana bo "jedzie" do mnie paczka z Polski 😁 Od koleżanki, siostry i bratowej dostanę troche ubranek i pełno innych przydatnych rzeczy, miedzy innymi łóżeczko-kołyske, które z czasem może być też krzeselkiem 😁 Aż się zastanawiam czy w ogóle coś mi zostanie do kupienia 😂
    No i łezka mi się w oku kręci bo jak one zachodziły w ciążę to troche ograniczałam z nimi kontakt 🥺 Żałuję tego czasu ale wtedy nie umiałam cieszyć się ich szczęściem, kiedy we mnie było pełno smutku, frustracji i zazdrości 🤷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2021, 09:34

    Lejla92, Evli lubią tę wiadomość

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 27 marca 2021, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Olive 😃
    Czuję się podejrzanie dobrze, nie mam mdłości, nic mnie nie boli... 🤞🏻 Ale wiem, ze to jeszcze może mnie dopaść, staram się jakoś specjalnie nie brać tego za pewnik 😉
    Jedyne co mi dolega, to przez te konskie dawki progesteronu mam kłopot z wypróżnianiem się 😔 Już nie wiem co robić.

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 27 marca 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora - też tak mialam. Żadnych nudności, ale zaparcia. Jeśli woda hepar I kwaśne mleko nie skutkują, to polecam czysty błonnik naturalny (wygoogluj 'inovance transit' - to są saszetki z błonnikiem). Tylko z błonnikiem trzeba dużo wody pić, inaczej nie działa.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 27 marca 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe nie znałam tej wody hepar a z opisu wynika, ze może mi pomoc :) dziękuje Ci, jutro wyślę chłopa na zakupy.
    Jak czuje się Twój psiak? Wylizała się z tej babeszjozy?

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ