X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 3 kwietnia 2021, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wesołych Swiat, duzo zdrowia i spokoju, brzuchatkom szczesliwego rozwiazania a starającym sie 2 kreseczek na tescie❤️
    Malo mnie tu ostatnio, zbliza sie termin porodu.. a mnie tak paralizuje strach. Staram sie nie myslec ale ciezko, ten covid, brak kogo kolwiek bliskiego w szpitalu. I powracające wspomnienia a raczej koszmar z przed 2 lat.. boje sie dziewczyny strasznie.
    Pakuje sie juz do szpitala, prawie wszystko gotowe. Modle sie aby synek byl caly i zdrowy, pierwsze co to spojrze mu w oczy.. i bede wiedziala odrazu...
    Koora- nie pogratulowalam nawet ciazy, takze gratulacje❤️ Rosnijcie zdrowo, super ze sie dobrze czujesz. Pytalas mnie czemu cc. Ja wskazan medycznych do cc nie mam zadnych, do SN mam jak najbardziej. Ale to co sie wydarzylo 2 lata temu nie pozwala mi psychicznie urodzic silami natury. Mały przez nieprawidlowo przeprowadzony porod dostal 1 pkt i zostaj wyjety w ostatniej chwili proznociagiem.. mam traume na cale zycie, cale szczescie moj lekarz rozumie i 15 kwietnia dostaje skierowanie na cc.
    Lejla- gratuluje synka❤️ Duzo zdrowia dla Was, z tego ci czytam bardzo uwazacie takze mysle ze nie zlapiesz tego cholerstwa. Ja sama tak sie boje zeby nie zlapac, bo odesla mnie do innego szpitala jak mi przyjdzie rodzic...
    Olive- gratuluje coreczki❤️ Rosnijcie zdrowo
    Neytiri- co slychac?
    EllaDe- dobrze zrozumialam, staracie sie o rodzenstwo dla synka? Trzymam kciuki
    Evli co slychac?
    Jak o kims zapomnialam to przepraszam, ostatnio kiepsko u mnie z pamiecia🤣

    Lejla92, Olive, Koora lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 4 kwietnia 2021, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli nawet nie wiesz jak mnie uspokoiłaś 😘
    Co do przeprowadzki to bardzo dobrze Cie rozumiem. Ta przeprowadzka to nasza 3 w ciągu 9lat, dalej mieszkamy w IdF ale za każdym razem coraz dalej od Paryża. U nas też się pojawił pomysł czy nie szukać czegoś jeszcze dalej ale chyba nie mieliśmy tyle odwagi, no i ja uparłam się na okolice ze względu na ciążę, poród itp. Ale ustaliliśmy, że po porodzie podejmujemy decyzje czy wracamy do Polski czy wyprowadzamy się dalej. Czynsze to jakaś masakra, aż wzdycham jak mi znajomi z okolic Lille mówią, że wynajmują dom taniej niz my mieszkanie 🙈

    Lejla dziś zaczynam 20tydzień. Prawie połowa ciąży 😱 Ty już 22? Zaczynasz myśleć o wyprawce?

    Olcia zobaczysz, że ten poród będzie wyjątkowy, a synek będzie zdrowiutki 😁 Kordianek już czeka na braciszka?

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 4 kwietnia 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia zobaczysz będzie dobrze :) Najgorszy chyba w tym wszystkim jest ten covid bo podejrzewam że wstępów w Polsce zero do szpitala🤔 We Francji chociaż wpuszczają mężów :) Imię wybrane?

    Olive ciężko podjąć decyzje o przeprowadzce ..jak sobie pomyśle o tych wszystkich gratach to mi już słabo, no ale następnych pare lat się w tym miejscu nie widzę 🙄 Mąż chce tez zmienić zawód, wiec najpierw formacja, pozniej wyprowadzka.. Tylko szczerze nie wiem jak to wyglada szukanie mieszkania i pracy na odległość 😬
    Wy już imię wybraliście?

    Neytiri mam nadzieje ze u Ciebie wszystko w porzadku :)
    Ams dawno Cię tez nie było ...
    Basia wyłaź z tych krzaków

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 4 kwietnia 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive ja 22, wyprawka już w połowie pozamawiana, ciuszki tez, stwierdziliśmy ze trzeba zamawiać bo przesyłki się opóźniają, galerie nie wiadomo kiedy otworzą a jak w maju to na pierwszy rzut nie ma co iść bo ludzi pełno i się tam nie chce pchać. Czerwiec będę myśleć o pokoju i wózku, a lipiec na drobne zakupy. 🙈 ale ja tez taka jestem ze muszę mieć wszystko wcześniej przemyślane ułożone, itd 😂

    Olive lubi tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 4 kwietnia 2021, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny mam nadzieje ze tym razem bede plakac ale ze szczescia... niestety w Polsce nawet maz nie moze przekroczyc progu szpitala takze bede skazana na siebie🙄 Kordianek juz czeka na braciszka, glaska i caluje brzuszek❤️ Rozgadał sie nasz chlopak, wyszedl tak na prosta. To byly ciezkie 2 lata i to jeszcze nie koniec ale tak wyszedl na prosta, oby tak dalej. Drugi synus bedzie Dawidek❤️

    Lejla92, Evli, EllaDe, Olive, Koora lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 01:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia będzie dobrze, trzeba być takiej myśli żeby nie zwariować a pozytywne myślenie przyciąga dobre rzeczy i daje lepsze samopoczucie. Wiara (nie chodzi tylko o religię) naprawdę czyni cuda!
    Swoją drogą to zastanawiam sie, czy wszędzie w PL tak jest że nie ma porodów rodzinnych? Teraz nie śledzę info ale wczesniej była wojna o to i wiem ze gdzieniegdzie udawało się rodzić razem...

    Dziewczęta, ja jak zwykle spóźniona z życzeniami ale myślałam o Was duzo, tylko nie było kiedy napisać bo wpadłam w wir pracy, jak zwykle za dużo wzięłam na siebie a za mało czasu miałam.
    Tak więc życzę Wam z okazji tych Świąt żeby nie tylko one były w miarę radosne ale żeby przyniosły spokój, zdrowie i radość na następne dni! Powodzenia w waszych działaniach i planach, samych pozytywnych testów i zdrowych dzieciaczkow!

    Lejla92, Olive, Koora lubią tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia tak, sa w niektorych szpitalach porody rodzinne( partner jest wpuszczany podczas porodu na 2 h ponoc i pozniej musi opuscic szpital). Od mojego miasta 20 km jest szpital w ktorym jest porod rodzinny, u mnie w miescie niestety nie ma a ja nie chce isc do innego szpitala bo moj lekarz bedzie mi robil cc

    Mia88 lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, my spędziliśmy święta u teściów. Wykorzystaliśmy ten weekend by spotkać się z rodziną męża zanim na nowo nas na miesiąc zamkną. Nawet na spacer w góry udało nam się iść. Malemu się bardzo podobało - nieslismy go w nosidle-plecaku 😁 tak się tym weekendem zmęczył, że tej nocy przespał 14h 😄 obudziłam go o 9:20 rano 😁
    Za to ja wogóle nic nie upiekłam ani nie ugotowałam przez ten czas. 😂 W tym tygodniu mąż ma urlop (mieliśmy jechać nad ocean a tu du*à). Więc spędzimy ten czas w domu...

    Lejla92, Mia88 lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli najtrudniejszy jest pierwszy krok. Jak już podejmiecie decyzje to będzie łatwiej. Co do szukania pracy czy mieszkania na odległość to teraz jest to łatwiejsze niż jeszcze kilka lat temu 😀
    Imienia jeszcze nie wybraliśmy, tzn. mamy kilka na oku ale nie wiem czemu wole poczekać do połówkowych i być pewna na 1000%, że to dziewczynka 🤣
    No i tak samo z wyprawką 😱 nic a nic jeszcze nie kupiłam. Też czekam na połówkowe, no i na paczki z Polski, wtedy będę wiedzieć co muszę dokupić 😂

    Olcia piękne imię 😍

    Lejla jak wygląda sytuacja u Ciebie?

    Mia jak Twoja alergia? Leki pomagają?

    EllaDe a zastanawiałam się czy Macron nie popsuł Wam, dziewczynom w południa planów 🤨 napisz coś więcej o spacerach z małym, bo my uwielbiamy randonnée i ciekawa jestem jak to wygląda z małym dzieckiem 🙏

    Dziewczyny meldować się po świętach 😁

    Mia88, Evli lubią tę wiadomość

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się melduję że leki mi trochę pomogły ale niedługo się skończą a dzisiaj mi odwołali rdv u rodzinnej i mogłam wziąć dopiero na następny piątek video i trochę się wkurzylam bo myślałam że może zleci mi jeszcze jakieś badania ogólne przed wizytą w klinice a teraz D*pa. Do tego nie schodzi mi opuchlizna z nóg która pojawiła się po zapierdzielu świątecznym, już niby lepiej ale dalej nogi takie ciężkie mam i obolale. Zastanawiam sie czy to może być powiązane z alergią. Sypie się na starość. Teraz mam obawy że coś może być nie tak i jeśli dojdzie do inseminacji to nam się nie uda albo nas zdyskwalifikują... Chciałabym być w ciąży ale też chciałabym czuć się w pełni zdrowa żeby móc się tym cieszyć.
    A tak poza tym to wróciłam na jakiś czas do pracy bo nie pracowałam od wakacji więc trochę lepiej psychicznie się czuje, przynajmniej wyjdę z tego domu i zmienię na chwilę otoczenie. Mam nadzieję że dam radę bo ta praca też nie raz dawała mi w kość 😂
    Marzy mi się też jakis wypad nad morze, ocean albo chociaż gdzieś na wieś że znajomymi 🙂

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tak na szybko, u nas jest katastrofa. Ja dalej bez objawów ale mój maż przechodzi to strasznie. Wzywaliśmy nawet karetkę ale nikt nie przyjedzie dopóki się nie dusisz. Leczy się amantadyna ale nie widać poprawy zwłaszcza w nocy. I na psychikę mu siada ze nie zobaczy małego. Jednego dnia ma apetyt a drugiego wymiotuje i biegunka.. szkoda słów. Dlatego uciekam jak będzie po wszystkim to się odezwe. Ja spełniam się w roli pielęgniarki i kucharki domowej, tez nie jest mi latwo

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla - strasznie współczuję tej sytuacji. Opiekuj się nim, nawadniaj i odganiaj czarne myśli. Będzie dobrze! 🤞🤞🤞🤞

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla wszystkie trzymamy kciuki 🤞🤞🤞 i wierzymy, że zaraz skończy się ten najtrudniejszy okres i Twój mąż poczuje się lepiej.
    Może będziesz miała możliwość nagrać wizytę i mu pokazać? Wiem, że to nie to samo ale zawsze coś 🥺
    Trzymaj się i uważaj na siebie 🤗

    Mia88 lubi tę wiadomość

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rety Lejla trzymajcie się i dużo zdrówka dla Was! Jesteś bardzo dzielna! Przesyłamy Wam dużo dobrych myśli i sił!
    Może z tą amantadyną dobrze by było jeszcze się z kimś skonsultować? Videokonsultacje zawsze można spróbować przeprowadzić jeśli nie chcą przysłać karetki... Niemniej oby po prostu już lepiej się poczuł!

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla 😞 straszny ten wirus 😦 zdrówka dużo życzę, oby mężowi się polepszyło i Ty została zdrowa ✊ trzymaj się!

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Lejla trzymajcie się 😕 Oby szybko się z tego wygrzebał, co za zaraza ten covid 😞
    Zastanawiam się, czy nie pomogłyby może inhalacje? Z takim prawdziwym aparatem do inhalacji?
    Jesteś dzielna babka, mam nadzieje ze wszystko wkrótce wyjdzie na prostą 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w którym momencie powinnam zacząć myśleć o rejestracji w szpitalu? I co wybrać, szpital publiczny czy prywatny? Mam dobrą mutuelle ale nie wiem na ile pokryje dodatkowe koszty w przypadku prywatnej kliniki, no i zasadnicze pytanie - czy warto? Macie zdanie na ten temat?
    Trochę mi to przeszkadza, ze w szpitalu publicznym nie ma lekarza przy porodzie, tylko w razie komplikacji.. co robić ?

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora rozgladaj się już teraz i złóż papiery po prenatalnych. Co do publicznych czy prywatnych to ja po moich problemach nigdy przenigdy bym nie wybrała prywatnego. Po tylu wizytach, badaniach, dni spędzonych w szpitalu po prostu bym się nie wypłaciła chyba jeszcze do tej pory. Prywatny szpital może fajny jest jak ciąża jest zupełnie bezproblemowa a póżniej idziesz o terminie rodzisz i wychodzisz. Niestety nie przewidzisz jak to będzie.. Oczywiście w większości przypadków ciąże są „normalne” ale..zawsze zostaje to ale.. Musiałabyś się dowiedzieć jak wyglądają stawki za pobyt prywaty i jak Twoja mutuelle oddaje.
    Ja jestem za publicznym też dlatego że dobrze trafiłam, personel był przesympatyczny, czułam się dobrze zaopiekowana i nie wiem co mogłabym dostać więcej płacąc 🤷‍♀️
    Nie wiedziałam że nie ma lekarza przy porodzie🤔 ja miałam dwie cc także musiał być 😅

    Koora, Olive, EllaDe lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli dziękuję za opinię. Faktycznie w razie komplikacji koszty muszą być spore.. Wysłaliśmy maila z prośbą o devis w klinice którą wypatrzyłam niedaleko nas, zobaczymy co odpiszą.
    Tak, w szpitalu publicznym porody naturalne przeprowadzane są wyłącznie przez położne, tylko w razie komplikacji dzwonią po médecin de garde 😒 Nie żebym miała coś do położnych, moja własna mama nią jest z zawodu, ale jakoś mnie to troszkę niepokoi 🙁

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora to już musicie sobie pomyśleć :) widzisz ja dobrze trafiłam na publiczny, nawet były same jedynki, także nie musiałam się bać że będę z kimś dziwnym w pokoju 🙈 Olcia np.znowu dobrze nie wspomina porodu, nawet pisała ostatnio że ma uraz i teraz będzie miała cc ale to już w Polsce 😕

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ