X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:

    U nas poki co jednak przerwa... Dostalam juz @ krwawie tak ze szok wylatuje mi masakryczna ilosc czarnej galarety... a do tego pomiedzy tym mam takie krwawienia ze wczoraj siedzac na kanapie po pracy polecialo tak ze nawet dluga xl podpaska nie starczyla i polalo sie az za nia ze spodnie na dupie czerwone...
    Brrry szczerze ci współczuję. Też miałam kilka takich okresów. Najgorzej jak człowieka tak gdzies na mieście zaleje. Raz pamiętam, że też założyłam nową, dużą podpaskę przed wyjściem z uczelnii i zanim dojechałam tramwajem do domu (ok15. min.), to spodnie praktycznie do polowy ud mi krwią nasiąkły. W sumie to jak juz wstałam by wysiąść poczułam, takie duże ciepło i że zrobiło się mega mokro. Do dziś na samą myśl mnie wzdryga. Normalnie nie wiedziałam jak do domu dojść, bo wyglądałam jakbym dopiero z jakiejś rzeźni wyszła. A w domu zastanawiałam się czy przypadkiem nie powinnam z tym iść do lekarza, bo to w sumie jakiś krwotok przypominało, a nie okres ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2015, 00:51

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxiaczku dziękuje :) powtórzę sie tylko, ze tęskno mi tu za Tobą ale rozumiem jesli z racji przerwy potrzebujesz odpocząć sobie od forum. Moze to tylko moje wrażenie ale wydaje mi sie, ze dołuje Cie ta przerwa. Mam nadzieje, ze dasz sobie radę z cała ta sytuacja. Ja o Tobie codziennie myśle i wiem, ze będzie dobrze, przykro mi tylko ogromnie, ze taka wyboista drogę macie do tego Waszego szczęścia. Co do progesteronu to tak zrobię właśnie, potem bede sie obserwować i w razie draki natychmiast działać. Choć mam oczywiście nadzieje, ze obejdzie sie bez przygód.

    kubecek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien tez sie schowała za krzaki i słuch po niej zaginął. Dziewuszki, nawet jesli akurat żadnych badań nie robicie czy żadnych sensacji nie macie nam do opowiedzenia to ja mimo wszystko chętnie poczytam co na obiad gotujecie, jak dzień spędzacie :) to tylko taka sugestia z mojej strony :) no i miłego dnia. Moj mąż znowu zapomniał wyłączyć budzik (zreszta jak prawie co weekend), budzik dzwonił o 5 ale nie w sypialni tylko w biurze, on oczywiście ani nie drgnął, ja wstałam, wyłączyłam i było już po spaniu. Do 7 polezalam w łożku, teraz już wstałam i przeniosłam się do drugiego pokoju a on nadal śpi. Jak wstanie to znów sie nasłucham, ze nie leżę w lozku ;) jak ja kocham takie soboty :)

    alinsien lubi tę wiadomość

  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam w ten piękny sobotni poranek :) ja akurat cały czas jakieś badania robię. Wczoraj miałam mój debiut z Gonalem i zastrzykami w brzuch. Nie taki diabeł straszny. Czy miałyście może doświadczenie z tym lekiem? Są po nim jakieś skutki uboczne? Po Clo czułam się strasznie. Po pierwszym zastrzyku Gonalem na razie nic nie odczuwam.
    Czytam co piszecie, ale jakoś nie zawsze mam wenę do pisania. Ostatnio raczej dół...

    Krysiaku, chyba bym miała przez tydzień focha za taką akcję z budzikiem

    pozdrawiam wszystkie ciężarówki i oczekujące - słonecznego weekendu życzę

    krysiak lubi tę wiadomość

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny, tak mi sie nie chce wstawac z lozka ze masakra.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, też mi się nie chce. Wczoraj trochę sobie posiedziałam dłużej, a dziś ciężko wstać. W sumie jestem w ciężkim szoku, ze tyle ofiar we fr. Wczoraj pisali na bbc o 40, a dzis już mówili o ok. 150 :(

    Makota nie pomogę, bo nie stosowałam.

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makota, ja tez nie pomogę na temat gonalu bo nie stosowałam. A CLO to ja znosiłam super, nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych, no moze jedynie ze w efekcie troche przytyłam. Ja teraz sobie troche polezalam, chce ciut poprasować i w sumie wybieramy sie do meblowego polukac troche. Zobaczymy na ile mi sił starczy bo ja ostatnio jakaś strasznie słaba jestem. Co do Paryża, to naprawde okropne. Tak naprawde moze ro każdego z nas gdziekolwiek spotkać i dlatego jest to takie dla mnie tragiczne.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do granicy mamy chyba 30 km fran. Masakra ile juz osob. Co do zastrzykow tez nie pomoge bo nie bralam. U mnie nic sie nie dzieje tylko czekanie na malpe lub dwie kreseczki.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makota ja bralam gonal prawie rok... nigdy nie odczulam zadnego skutku ubocznego zawsze czulam sie super po nim... no i ogolnie jest fajny bo wspomaga endometrium gdzie niektore inne leki na stymulacje je pozeraja...

    Krysiaczku :* dzieki... wiesz ja do was wchodze czesto podczytam ale nie zawsze sie odezwe... przerwa mnie w sumie nie doluje... po powrocie z urlopu kiedy pierwsze emocje po ponownych rozmyslaniach opadly mialam nadzieje ze bedzie ona właśnie taka... wiem dziwna jestem ale wszystko ma swoje powody... To co mnie doluje to sytuacja z mezem i tez po czesci przez niego tak malo zagladam...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa wiesz ze tu Cie wspieramy, mozesz tez sie wygadac wyzalic, sa tu sluchaczki ktore potrafia wspierac :*

    roxa, krysiak lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak to mi sie zdarza czesto tez jak twojemu mezowi nie wylaczyc budzika i potem slucham pol dnia od mojego...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem Werni :* tylko o sprawach z mezem nie chce tak w pelni otwarcie na forum pusac bo wiesz... nie wiadomo kto czyta...

    werni, alinsien lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, wiadomo :) tez nie pisze tu o swoich klotniach z moim.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przyniosl mi misia drugiego, bo w tamten weekend bylismy na miescie, to wylosowal z maszyny pierwszego miska. Jak sie zblizaja swieta to otwieraja kramy i maszyny. U Was tez tak jest ? Mam tyle miskow jeszcze z tamtego roku ze moge przedszkole otworzyc hehe przesadzam no troche ich mam :)

    krysiak, kubecek lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze Wam opowiem co mi sie ostatnio przydarzyło, to było w czwartek. W środę po pracy zaparkowałam samochód przy ulicy, tak przy jeziorze. Ostatnio poranki troche mgliste a przy jeziorze to podwójnie mgliste. Idę w czwartek rano do samochodu i już z daleka widzę, ze moj samochód jakis dziwny... Wyobraźcie sobie, ze panowie sprzątający chodniki tymi dmuchawami wysprzątanie chodnik a te liście poprzyklejaly sie do mojego wilgotnego od mgły samochodu i to nie tak troszkę, bo w pierwszym momencie pomyslałam, ze nie bede tego sprzątać tylko jadę do pracy a gdy wsiadłam okazało sie, ze nic z tego, bo całe szyby w liściach i świata widać nie było. Wyszłam, ogarnęłam troche samochód, wstyd było jechać jak nie wiem. Jak zadzwoniłam do męża to mi tylko mówił, żebym sie nie denerwowała, ze zdarza sie ale jak wczoraj zobaczył moja furę już nieco uprzątnięta to złapał sie za głowę. Zaraz jedziemy na myjnie doprowadzić autko do porządku :) ja sie śmieje, ze auto wyglada jakbym na tygodniowym rajdzie w lesie była :)

    werni, kubecek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe, Werni, no miska ze strzelnicy to ja jeszcze nie dostałam nigdy :)

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe samochod z bagnisk pewnie niesamowity widok mieli ludzie :)

    Oj jak moj sie upsze na jedna zabawke to potrafi dlugo przy maszynie stac, w tamten weekend oprocz miska poprzynosil rozne bibeloty z maszyn :)

    krysiak, kubecek lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 14 listopada 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak to mi sie zdarza czesto tez jak twojemu mezowi nie wylaczyc budzika i potem slucham pol dnia od mojego...
    Oj mi też :) Ale ostatnio wyłaczyłam budzik przynajmniej na weekendy :)

    kubecek lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 14 listopada 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobitki :) ja to budzic mam na 4 razy nastawiony bo te tabsy musze brac :)
    Krysiak co do usg z mojego doswiadczenia w ciąży miałam srednio co 2 tyg usg i Kubus urodził się cały i zdrowy :)

    dzis taki kiepski dzien i pochmurno i te ataki w Francji martwiłam sie o moją kolezanke bo 7 min od Paryza mieszkają a piątki przewaznie do kina z dzieciakami idą ale są bezpieczni dzieki Bogu

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubecku, tak właśnie sobie o Tobie myślałam, ze musisz przynajmniej na noc nastawiać budzik by wziąć tabletkę. No i w dzień pewnie tez by nie zapomnieć :)

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ