X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia kiedy miałeś owulacje? Kurczę beta rośnie ale z drugiej strony przy takiej wysokiej becie powinno już się pokazać serduszko. Trzymam mocno kciuki za cud!


    Anetolek ale zaszalałaś z tymi 3 serduszkami! Rośnijcie zdrowo


    Ewelina piszesz że u Was cisza? Pogoń tego swojego malucha na świat! Metoda 3xS może coś ruszy :)

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam kochane. Beta przerasta, ale już wolniej, dzisiaj 59tys.

    Lekarze twierdzą, że nie ma szans. Ja jednak chcę odczekać. Nie łudzę się już, że zdarzy się cud, ale nie jestem gotowa na razie na zabieg. Lekarz twierdzi, że nie ma zagrożenia dla mnie, więc czekam...

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo beta na tym etapie zwalnia i nie podwaja się tak jak na początku. A może pójdź do innego gina? Inny sprzęt, lepsze oko, może akurat

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akilegna♥ wrote:
    Bo beta na tym etapie zwalnia i nie podwaja się tak jak na początku. A może pójdź do innego gina? Inny sprzęt, lepsze oko, może akurat

    Na razie mam dość lekarzy i USG. Odczekam tydzień i wtedy pójdę do lekarza, jeżeli do tego momentu nie zacznę krwawić. Mój "Bauchgefühl" mówi mi, że powinnam poczekać...

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie zdaj się na swoją intuicję. Trzymam mocno kciuki ❤

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia mysle, ze bardzo dobrze robisz! Jak nie ma zagrozenia dla zdrowia, to pospiech nie jest dobrym doradca, a beta juz na tym etapie rosnie ci 72/96h wiwc normalne, ze zwolnila...
    Odczekaj, wycisz sie i sprawdz za tydzien tak jak planujesz...

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia ja mimo wszystko trzymam kciuki za serduszko. Który to tydzień w przełożeniu na „normalny” cykl?

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia,wierze do konca. Medycyna medycyną a natura to natura.

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akilegna♥ wrote:
    Karolcia kiedy miałeś owulacje? Kurczę beta rośnie ale z drugiej strony przy takiej wysokiej becie powinno już się pokazać serduszko. Trzymam mocno kciuki za cud!


    Anetolek ale zaszalałaś z tymi 3 serduszkami! Rośnijcie zdrowo


    Ewelina piszesz że u Was cisza? Pogoń tego swojego malucha na świat! Metoda 3xS może coś ruszy :)

    Co to za metoda ? :D :P

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sex & schody & spacer

    Ewelina_90 lubi tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba12 wrote:
    Sex & schody & spacer
    Haha ja znam jako sex, sprzatanie, spacer... ale moga byc i schody do tego i 4xs haha...

    A co do schodow, to jak bylam na tej wewkendowej szkole rodzenia to mowili, ze ze schodami to tak, ze tylko schodzenie w dol daje efekty, bo wtedy odpowiedniejsze partie pracuja...
    Pomyslalam tylko, ze w takim razie po co sie meczyc z wspinaczka... najlepiej do budynku z winda i do gory wjezdzac i heja w dol schodami haha

    Ewelina_90 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia w sumie racja, ja jak bylam na prenatalnych niby tez zwykła praxis a duuuzo lepszy sprzęt był, obraz wyraźny.. moze warto spróbować gdzie indziej?

    Cierpliwa hahaha dobre z tą windą hehe
    Ja mam w domu schody, to pochodzę trochę ;)

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetolek wrote:
    Karolcia przykro mi strasznie :( może jest jeszcze nadzieja? Może wybierz się do gina z dobrym sprzętem. Jak byłam w szpitalu, to też lekarz widział puste pęcherzyki, nawet nie mógł powiedzieć czy ciałko żółte jest. A jak poszłam do mojej gin to niebo a ziemia, obraz zyleta..

    Akilegna a no zaszalałam, aż z tego szaleństwa dostałam chyba załamanie nerwowe i od poniedz chodzę i non stop płacze. Nie mam pojęcia jak my sobie damy radę, nie wyobrażam sobie tego...
    Kochana oby wszystko było dobrze. Dziś oglądałam zdjęcia 6 raczkow ;). Nie chce cię stresować, ale ciążę mnogie są ciążami większego ryzyka. Także przede wszystkim życzę wam by nie było komplikacji, a ogarnięcie, to kwestia wprawy. Poszukaj np info o Haushalthilfe itp. Może na początek np twoja mama czy ktoś z rodziny mógłby z wami zamieszkać i pomoc? Jeśli potrzebujesz się wygadać, albo zweryfikować swoje obawy, to pytaj śmiało. Moja siostra ja się dowiedziała ze wpadła i to z bliźniakami, to chyba przez tydzień ryczała, a poźniej bez problemu ogarnęła sama sytuację.

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina_90 wrote:
    Karolcia w sumie racja, ja jak bylam na prenatalnych niby tez zwykła praxis a duuuzo lepszy sprzęt był, obraz wyraźny.. moze warto spróbować gdzie indziej?

    Cierpliwa hahaha dobre z tą windą hehe
    Ja mam w domu schody, to pochodzę trochę ;)
    Ja schody polecam jak się skurcze będą rozkręcać, a rozwarcie będzie wolno postępować.

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Ja schody polecam jak się skurcze będą rozkręcać, a rozwarcie będzie wolno postępować.

    Kiedy to skurcze się właśnie rozkręcić nie chcą :/

    Anetolek dacie radę! ♡♡♡ tyle szczęścia, odchowasz i masz spokój nie musisz się martwić czy będziesz mogła mieć następne czy nie :)

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina_90 wrote:
    Kiedy to skurcze się właśnie rozkręcić nie chcą :/

    Anetolek dacie radę! ♡♡♡ tyle szczęścia, odchowasz i masz spokój nie musisz się martwić czy będziesz mogła mieć następne czy nie :)

    Widocznie to jeszcze nie czas, dużo kobiet w pierwszej ciąży rodzi po terminie. Także spokojnie, w końcu pewnie samo ruszy. Choć rozumiem ze końcówka daje w kość, plus te pytania co chwile czy coś się dziej itp też są uciazliwe

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Widocznie to jeszcze nie czas, dużo kobiet w pierwszej ciąży rodzi po terminie. Także spokojnie, w końcu pewnie samo ruszy. Choć rozumiem ze końcówka daje w kość, plus te pytania co chwile czy coś się dziej itp też są uciazliwe

    Rzeczywiście już mi trochę gorzej, chociaż nie źle znoszę tę ciążę to ten ostatni miesiąc już mnie męczy, dodatkowe kilogramy mi przeszkadzają i nocą już stres nie daje spać czasami..
    To czekanie aż się coś ruszy dobija :/ i te pytania , nawet osoby, które do tej pory się w ogóle nie interesowały teraz nagle :D

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko, jak ja poczulam, ze jest mi ciezko juz, nie mam sily dzwigac brzuszka czy wyjsc z wanny, to wiedzialam, ze juz niedlugo urodze. Mysle, ze sytuacja zmieni sie z dnia na dzien. Odpoczywa i zbieraj sily, przydadza sie :) a porod przyjdzie niebawem.
    Duzo spokoju Ci zycze.

    Ewelina_90 lubi tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia ja poszlabym rowniez do innego llekarza jeszcze, przykro naprawde ze tak sie sprawa rozwinela...
    nie poddawaj sie na pewno i nawet jesli teraz sie nie uda i serduszko sie nie pojawi to walcz dalej.
    Zycie wystawia nas na rozne proby, czesto nasza droga prowadzi niestety pod gorke...
    zycze Ci zeby ten okropny czas jak najszybciej minal...
    Sciskam i wspieram <3

    Anetolek Tobie ogromnie gratuluje 3 serduszka to juz taka gromadka. Kiedy macie nastepny podglad USG?

    Ewelina ja ostatnio czytalam ze cos dosc ostrego moze wywolac skurcze i zaczac proces porodu.
    a w sobote rozmawialam z przyjaciolka ktora powiedziala ze 3 dni przed porodem miala taka ochote na Chili i zjadla pol czuszki. i wtedy sie zaczelo po 2 dniach urodzila synka. ale nie ma na ten temat badan, czy to prawda nie wiadomo. jak nie pomoze nic to 3xs hahaha :D

    We wtorek pisalam tu na forum z tel. i kiedy chcialam wyslac moja bardzo dluga wiadomosc skasowalam ja przypadkowo... i tak sie zdenerwowalam ze musialam odczekac. Dzis mam wiecej cierpliwosci.

    W pietak bylismy w szpitalu, ale nie badali mnie tam w ogole.
    Mielismy ponad godzinna rozmowe z Hebamme, ktora zadawala setki pytan, oraz opowiedziala jaki jest przebieg porodu i kiedy mamy sie zglosic do szpitala, jak sie zacznie.
    Ogolnie ciagle mowila o spokoju i kazala zadzwonic dopiero przy skurczach co 7 -5 Min.
    Nawet powiedziala ze gdybym nie miala zadnych skurczy a pecherz plodowy by pelk to mam sie polozyc i czekac na skurcze ale to dla mnie troche dziwne...
    Nie za duzo tego spokoju?

    w sobote byla moja Baby Shower Party. Wszystko sie udalo bylo w sumie 10 dziewczyn wta z tesciowa i moja siostra.
    Zamowilam te wszystkie dekoracje i balony. Zamowilam Tort i nawet maz zamowil jedzenie bo nie chcial zebym stala przy garach.
    Ale jedzonko u znajomych zamowilismy wiec nie bylo drogie.
    Ja zrobilam tylko ciasto i zupe z dyni.
    Ale dziewczyny super mnie zaskoczyly byly fajne gry i zabawy takie jak przewijanie lalki i ubieranie jej na czas od stop do glow, smieszne zdjecia kamera Polaroyd i jeszcze inne ze zdjeciami z dziecinstwa.. bylo naprawde super a oprocz tego super atmosfera. Maz byl caly czas w kuchni i ciagle dbal o to zeby kazda miala cos do picia, no i super prezenty w tym 2 superowe Torty z pieluch z gadzetami :D

    A moja kolezanka ktora ma ten sam termin porodu co ja urodzila w zeszlym tyg w srode. Jej impreza miala byc w niedziele zaraz po mojej :D

    U mnie sytuacja podobna jak u Eweliny. W pon. bylismy u lekarza nie mialam USG. sprawdzil mi szyjke i ponoc lekko sie skrocila ale to bedzie ok 3 lub 3,5 cm. Lekarz stwierdzil, ze malej nie spieszy sie jeszcze na swiat.
    W nastepny pon. nasza mala nie bedzie juz wczesniakiem.


    Ewelina informuj nas koniecznie na bierzaco.
    a powiedz jakie masz pizamy do szpitala?

    Cierpliwa i Kinga jak to u was bylo po porodzie, mialyscie od razu pokarm czy czekalyscie ok 3 dni? co dostaje wtedy dziecko do jedzonka ?

    Wiecie ze w moim szpitalu na liscie rzeczy potrzebnych jest napisane ze mam sie zaopatrzyc w ciuski dla niemowlaka podczas pobytu w szpitalu... :/ wiem ze inne szpitale maja body i spioszki podczas pobytu do dyspozycji.

    powiedzcie mi ile razy dziennie w szpitalu bede misiala mala przebrac bo musze sie przygotowac. a nawet nie wiem jaka duza bedzie... troche mnie to zdenerwowalo bo mam wiele innych spraw ktore zaprzataja mi glowe.

    Kuba kiedy masz nastepna wizyte ? tak sie ciesze >Twoim szczesciem !!!!! <3
    Widzialas juz serduszko?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 09:54

    Kuba12 lubi tę wiadomość

    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa na poczatku leci siara, a maluszek ma tak malenki zoladeczek i jeszcze opite wod plodowych, ze potrzebuje do zaspokojenia glodu kilka kropel zaraz po porodzie...
    Przystawiaj jak najczęściej, a mala ci nakreci laktacje i dodatkowo zawsze sobie cos uciagnie...
    Mia miala dzien po porodzie juz wieksse wymagania, niz mialam w piersiach wiec byla dokarmiona mm tym sposobem co pisalam, wezyk przy piersi zeby przy okazji stymulowala piers i strzykawka przez wezyk podczas ssania piersi po odrobinie... i takiego mm ona zjadala na poczatku 8-10ml i zapadala w sen...

    U nas w szpitalu byly bodziaki+pajacyki i byly w wickelkommode, moglam przebierac mala ile chcialam, tak samo pamperki i tetry wszystkiego pod dostatkiem... nawet schlafsacki mielismy ze szpitala...
    Ja przebieralam mala raz dziennie, przy porannej pielegnacji, wez kilka zestawow, a reszte ewentualnie przygotuj w domu do zabrania dla meza w razie potrzeby, zebys taszczyc nie musiala za duzo...
    Lepiej miec w domu przygotowane, bo nigdy nie wiadomo jak sie wszystko potoczy i ile bedziecie w szpitalu... jesli sie nic nie wydarzh typu ulanie i mokre ubranko, czy oaiusianie przy zmianie pieluszki itp, to jedno na dzien wystarczy...


    U nas na tapecie rozszerzanie diety, Mia dostala dwa dni dynie kilka lyzeczek i probowala juz bialej marchewki...
    Kiedy to dziecko tak wyroslo?!

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
‹‹ 578 579 580 581 582 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ