X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 26 lipca 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja lubie biale wino i rose, piwa raczej w ogole nie pije.
    Hyba ze Hefeweizen z sokiem bananowym. Pilam w ciazy bezalkoholowe.

    a jak idziemy sobie na jedzonko to biezemy obie czesto 0,5l wina taka karafke pijanym sie po tym nie bedzie.

    aaa i jeszcze lubie Aperolspritz w te upaly

    no ja czekam ile przezyje z tych 5 silnych.

    a hiperke jak moge rozpoznac tylko przez okropne bole?
    czy moze nie byc boli?

    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 26 lipca 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa, pomimo ze nadawalo sie 16 to i tak piekny wynik. Teraz tylko transfer i czekamy na super wiadomosc.

    Karolcia, Cierpliwa, podziwiam za niejedzenie cukru. Ja to bez slodkiego widze swiat w szarych barwach. W sumie to moga byc tez zdrowe desery, ale te wszystkie pelnoziarniste maki, brak sokow czy slodkich owocow to dla mnie porazka. Teraz nie moge miec wiekszej motywacj bo dla zdrowia mojego dziecka jestem w stanie to zrobic. Ale przy karmieniu mam zamiar jesc normalnie.

    My dzis bylismy na obiedzie u tesciowej. Pyszny zrobila. A potem ciasto, ja tylko jeden kęs zjadlam. Boze,jak juz urodze tą moja Elwirke to upieke wielka szarlotke i chyba zjem cala. Mala ostatnio coraz silniejsza i mocno daje sie we znaki. Obniza sie coraz bardziej i jak chodze to bardzo odczuwam pachwiny i pecherz. Smiejemy sie,ze to Elwirka z bajki,dlatego ze wyglada na charakterna dziewuszke. W nocy bawila sie pepowina bo czulam takie szarpanie. Haha, daje dziewczyna popalic.

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 26 lipca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuba jak to sie fajnie czyta, super ze Jagodka taka silna i zdrowa, on aciagnie za bepowine i krzyczy mama zjedz to ciastko dobry byl ten jeden kesik ;D
    Ale ty juz teraz sie dla niej poswiecasz.
    wierze Ci ze tak ciezko jest sobie odmowic.
    Ale jestes niesamowita, podziwiam Cie za to.

    niedlugo bedziesz rodzic <3
    Szok jak to leci.

    ja dziewczyn dzis mam taki glupi dzien niby pracuje, niby bewerbung a ciagle tutaj zagladam, nie moge sie skoncentrowac.
    wieczorem spotykam sie z kolezanka :)

    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 26 lipca 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa super wieści 👏🏼 Tez uważam ze dużo się zapłodnilo i teraz nic tylko czekać na jeszcze lepsze wiadomości 😊

    Kuba takie ciagniecie koło pępka to od tego ze dzidziuś bawi się pępowina? Czy żartujesz? Mnie co chwile ciągnie coś właśnie koło pępka, w ogóle od trzech dni moje dziecko takie ruchliwe ze już się śmieje ze zaraz pępkiem wyjdzie 🙈 wcześniej tylko kopał ale teraz widać jak tak jezdzi pod skóra, nie wiem czy rączka czy nóżka bo nie ogarniam tego, wydaje mi się ze pocal brzuchu mi goni😅 jak on ma tyle sily(czasem jak wypchnie ta łapkę oraz boli 😅) teraz jak nie całe kilo wazy to co będzie potem 🙈

    Aleksa87 lubi tę wiadomość

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 26 lipca 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa,mysle ze kazda mama chce dla swojego malenstwa tego, co najlepsze. Ja nie nazywam tego poswieceniem. Mysle ze, jakbym nie trzymala diety to pragnienie dziecka byloby zwyklym kaprysem. My kobiety, starajace sie wiele lat zrobilybysmy duzo dla naszych dzieci. Jak ostatnio bylam na ktg to polozna mi opowiadala przypadki mam,ktore wiedza ze maja cukrzyce a mimo to jedza normalnie. To jest dziwne dla mnie. Moze sa to po prostu kobiety, ktorym zachodzenie w ciaze przychodzi latwo.
    Smialas sie ostatnio,ze nawet jak by cie zalali sperma to bys i tak nie zaszla. U mnie od lat podobnie. A te, ktore zachodza od razu wydaje mi sie inaczej do tego podchodza. Wszystko,co wystarane i wyczekane jest bardzo drogie. A moze to kwestia charakteru. Ale mnie na przemyslenia naszlo. 😄😃😛

    Justbelieve, ja takie ciagniecie w okolicy pepka traktuje jak wlasnie albo pociaganie za pepowine albo niecelowe ruchy np. rączek ktore zaczepiaja pepowine.
    Twoje malenstwo wazy teraz kilo i juz czujesz. A moja Elwirka 😜 ponad dwa. Tez czasem az zaboli. Ale ciesze sie ze kopie. Przynajmniej wiem ze z nia ok.

    Aleksa87, Karolcia89 lubią tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 26 lipca 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się cieszę, długo czekałam na te ruchy, już nawet jak w ciazy byłam to dużo dziewczyn z terminem na listopad czuło a ja ledwo takie smyranie czasem tak ze niech teraz kopie ile potrzebuje 😉 ale nie powiem ze nie zaboli czasem 😂 i ostatnie 3 dni wydaje mi się ze on w ogóle nie śpi, przez dzień co chwile kopie, w nocy tez, jakieś takie power drzemki po 15 minut chyba sobie robi 🙊

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 27 lipca 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba, pięknie to napisałaś o wyczekanym macierzyństwie <3 Ja mam identyczne przemyślenia w tej kwestii, a jak widze kobiety które zachodząw ciążę od tak i palą, nie dbają o sobie należycie, to szlak mnie trafia. Ja pracujęw przedszkolu i też codziennie spotykam matki, które nie pracują, a zostawiają dzieci od 8 do 16 w przedszkolu. Nieraz jedno czy drugie dziecko tak płacze, że chce do mamy, a mama wręcz krzyczy, że ma się uspokoić, bo ona ma dość. Zawsze sobie wtedy myślę "gdzie jest sprawiedliwość?"...
    Milion historii mogłabym tutaj opowiadać...

    Aleksa, trzymam kciuki z całych sił za transfer we wtorek! Super, że jesteś już tak blisko sukcesu :*

    JustBelieve, takie kopniaki muszą być słodkie :) Ja się ich nigdy nie doczekałam.

    Życzę wszystkim miłej soboty :*

    Kuba12, Aleksa87 lubią tę wiadomość

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 27 lipca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia doczekasz się!!! Na pewno <3
    Życzę wam tego z całego serca.

    Ja też różne przypadki spotkałam Matek, które według mnie nie miały prawa nimi zostawać.. Wszędzie widziałam niesprawiedliwość wszędzie dosłownie..
    A szczególnie w telewizji te przypadki skrajnego idiotyzmu, gdzie np. "Matka" do wiaderka urodziła i zakopala za domem... Boziu :(
    Albo taka dziewczyna z mojego osiedla.. Głośno było o niej w tv. Miała 4 dzieci
    Zostawiła z konkubentem 4 letnią Majeczkę.. Ten ją tak pobił, że zmarła..
    Ta idiotka na Policji zeznała, że Mają z chustawki spadła i ona ją smarowala Voltarenem, ale nie pomogło... 🤦‍♀️😢
    Pamiętam wtedy ten hejt na nią na Facebooku.. Ludzie nie szczędzili słów.. Ja sama też nie :(
    I po kilku miesiącach usłyszeliśmy, że w więzieniu urodziła 5 dziecko..
    Wiem kochana, że teraz czujesz żal, ale głęboko wieżę, że przyjdzie wasz czas <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2019, 10:36

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 27 lipca 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, jak można zabić malutkie bezbronne dziecko? Aż mi ciarki przechodzą... straszne to jest.
    Dlaczego takie kobiety lub ich faga...y nie mają problemów z płodnością?
    U nas całe szczęście nie ma takich historii, ale są matki, które zachodzą w ciążę i najchętniej oddałyby dzieci na 24h na dobę do przedszkola. Jedna dziewczynka przyszła do nas w wieku 3 miesięcy, mimo że matka miała Elternzeit, ale jak to ona stwierdziła, potrzebuje czasu dla siebie... także 3 miesięczne dziecko i jej 3 letni brat są u nas codziennie 8h, bo matka musi się spotkać z koleżankami na kawę i iść na siłownię. Mnie krew zalewa jak ją widzę i słyszę jej wymówki.
    No ale tak jak piszesz Ewelina, jak się tak pragnie dziecka, to widzi się tą całą niesprawiedliwość. Jedna moja koleżanka jest z pl i jest już po 40 i też nie ma dzieci, więc jak razem jesteśmy po południu to zawsze wszystkie te wygodne matki obgadujemy ile wlezie... nikt nas nie rozumie, to gadamy najczęściej po polsku :P jak my to określamy- musimy się "auskotzen" :P

    Dziękuję Wam wszystkim za to wsparcie. Fajnie jest mieć takie internetowe psiapsółki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2019, 10:55

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 27 lipca 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, ja jestem przekonana, ze doswiadczysz tych cudnych kopniaczkow małego "obcego" z Twojego brzuszka. I bedziesz cudowna mamą. A te wszystkie matki, ktore wola spedzac czas bez swojego malenkiego dziecka potrzebujacego wtedy mamy,jej przytulania i po prostu czasu z nią, nie zasluguja na milosc tego dziecka.

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 27 lipca 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia napewno się doczekasz! Zobaczysz. Ja wierze ze w tej klinice Wam pomogą i tez za jakiś czas będziesz tu nam pisać jak Cię dzidziuś kopie 😉 ja czasami dalej nie wierze ze faktycznie jestem w ciazy, niby czuje go ale jak idę na usg i go widzę na ekranie to dalej mam takie uczucie ze to nierealne 😉 chyba dopóki nie będzie tu z nami to będę miała takie mieszane uczucia ze niby z jednej strony ogromnie się cieszę a z drugiej albo nie dowierzam albo martwię się na zapas czy wszystko będzie dobrze 🙈

    Mnie zawsze zadziwia to ze zazwyczaj patologia nie ma problemu z płodnością, a przynajmniej moim zdaniem rzuca się w oczy jak jedna z druga w ciazy piją i palą i ich faceci to samo. Na naszym osiedlu przy wejściu do ubahnu zawsze stoją tacy właśnie alkoholicy/narkomanii, ile razy już widziałam ze oni tam siedzą i piją piwo o 9:00-10:00 rano a dziecko obok w wózku 🙄 albo matka z wózkiem i papieros w ręce. No mi aż słów brakuje na takich ludzi.
    A nie wiem czy widzialyscie dziś wiadomości ze facet chyba w nowym jorku zostawił roczne bliźnięta w samochodzie i poszedł do pracy na 8 godzin, jak wrócił to jeszcze kawałek przejechał zanim sobie przypomniał ze dzieci z tylu. Oboje już nie żyli 😳 no dramat!

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 27 lipca 2019, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Polsce kiedyś też był na Śląsku taki przypadek facet zapomniał syna do przedszkola zanieść 🤦‍♀️😖 jakim zabieganym trzeba być?!?! :/

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 29 lipca 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) co tu taka cisza?

    Aleksa, jak tam? Będzie jutro transfer?

    Cierpliwa, jak po weselu? Słodka z Was rodzinka :*

    Co tak u reszty koleżanek ;)?

    Ja mam zaraz kontrolną wizytę u ginekologa. Miałam się pojawić po pierwszej @ po zabiegu.

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • Mavi Autorytet
    Postów: 727 381

    Wysłany: 29 lipca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sobote ovtirelle zrobilam i dzialalismy czwartek, sobota, niedziela i dzisiaj pewnie tez bedziemy ;) Powoli do urlopu sie szykujemy, wiec odpoczniemy od staran troche. Czy sie udalo czy nie dowiem sie akurat pare dni przed wylotem ;)

  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 29 lipca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wlasnie czekam na wizyte. Mam nadzieje, ze Elwirka nie urosła za duzo.

    Aleksa, i co z transferem?

    Uff,jak gorąco. 😱🤪

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Mavi Autorytet
    Postów: 727 381

    Wysłany: 29 lipca 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedze w pracy przy wentylatorze, a i tak sie topie. Niestety nie wpadli na to, aby zamontowac nam klime :(

    Bylismy tez u androloga w czwartek i patrzac na wyniki doktorka powiedziala, ze dramatu nie ma i kazala mi nie wstawac po stosunku tylko lezec, bo zawsze od razu po lecialam siku z obawy przed zapaleniem pecherza. Do tego nogi w gorze 🙈
    Dzialalismy tez z zelem KiWu Ritexa i dziala na pewno w kwestii niewyplywania spermy po stosunku, przez cala noc nic ze mnie nie wylecialo :p

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 29 lipca 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mavi, kciuki!
    Ten zel Ritexa tez mielismy ;) i kilka innych specjalnych w czasie staran poprawiajavych warunki... zaden nie dzialal na niewyplywanie spermy ;)
    One ogolnie sa na poprawe warunkow w pochwie (odpowiednie ph) ;)
    Zreszta szybciej nam pomyslec czego nie probowalismy jak wymienic czego probowalismy...


    Aleksa tez czekam na wiesci co z transferem!


    Karolcia:*
    Po weselu ok, chociaz slub koscielny nawet sie nie odbyl🙈
    Ale to dluga historia...


    Kuba, kciuki za wizyte! Daj znac po ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2019, 14:08

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 29 lipca 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa tez widziałam zdj z wesela, super 👌🏼A jaka ta Wasza Mia słodka! No cudo 😍

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 29 lipca 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just Believe:*

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Mavi Autorytet
    Postów: 727 381

    Wysłany: 29 lipca 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Mavi, kciuki!
    Ten zel Ritexa tez mielismy ;) i kilka innych specjalnych w czasie staran poprawiajavych warunki... zaden nie dzialal na niewyplywanie spermy ;)
    One ogolnie sa na poprawe warunkow w pochwie (odpowiednie ph) ;)
    Zreszta szybciej nam pomyslec czego nie probowalismy jak wymienic czego probowalismy...


    Aleksa tez czekam na wiesci co z transferem!


    Karolcia:*
    Po weselu ok, chociaz slub koscielny nawet sie nie odbyl🙈
    Ale to dluga historia...


    Kuba, kciuki za wizyte! Daj znac po ;)


    Haha moze jakis wadliwy ten zel mam. Dwa razy go zastosowalismy i dwa razy zadzialal tak, ze przez cala noc nic ze mnie nie wyplynelo😂 😂 😂 . Dopiero jak bylam po przebudzeniu siku, to potem na wkladce widzialam, ze wylatuje. Normalnie mam tak, ze od razu ze mnie cieknie 😂

‹‹ 654 655 656 657 658 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ