X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Arabella Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 13 lipca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:
    Dziękuję. Kochana wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek więc możesz mi na priv wyslać adres i w przyszłym tygodniu Ci wyślę :) Może Ci pomoże mój kwas :)

    Dziekuje :*


  • Alicja83 Autorytet
    Postów: 292 151

    Wysłany: 15 lipca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny

    jestem tak bardzo rozbita ze kompletnie nie moge sie na niczym skupic

    jedyne co aktualnie umiem do perfekcji to plakac na zawolanie

    poniewaz nie radze sobie sama z mysla ze byc moze nigdy nie zajde w ciaze choc ponoc jestem zdrowa udalam sie wczoraj do pani psycholog i uwiezcie badz nie ale troche pomaga

    umnie jest jeszcze dodatkowa sprawa, mianowicie moj maz ma dziecko z inna kobieta

    wiem ze sie wkurzycie ale powiem szczerze nieznosze tego dziecka , dlamnie to dziecko jest okropnym zlem - wiem ze to dziecko nie jest niczemu winne ale dlamnie osobiscie jest moim najgorszym koszmarem

    na samym poczatku nie mialam z tym problemow dopiero jak zaczelismy myslec o walsnym dziecku , na chwile obecna chcialabym zabrac mojego meza i uciec od tego swiata bardzo bardzo daleko

    pani psycholog pomaga mi jakos przez to przejsc , mowi ze to nie stanie sie z poniedzailku na wtorek - zeby to zrozumiec zaakceptowac i przedewszytskim nie stawiac jako najwaznejszy problem zyciowy bede potrzebowac czasu

    ah

    zorganizowalam tez termin do kinderwunschklinik - zobacze co mi tam powiedza - tez chcialabym naturalnie zajsc w ciaze ale najprawdopodobnie bede musial poddac sie in vitro

    czy ktoras z was przechodzila juz te procedure ?

    pozdrawiam was

    ug37p07wjuiy1hl1.png
  • Arabella Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 15 lipca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Alicjo !
    Przyytulam mocno :*
    Jesli psycholog Ci pomaga to chodz do niego ,ale z wlasnego doswiadczenia wiem ,ze kezeli sama tego nie przerobisz u siebie w glowie to nikt Ci nie przegada ..
    Kochajcie sie z mezem spontanicznie,nie licz dni plodnych nie popadaj w skarajnosci, a kiwi to tez dobre rozwiazanie,umow sie na wizyte i zobaczysz co w trawie piszczy
    buziaki


  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 16 lipca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja ....kochana!
    Kinderwunschklinik to naprawde nic zlego. I nie mysl od razu o invitro, zwlaszcza ze piszesz ze Ci nic nie jest.
    Normalni ginekolodzy w niemczech ida w leczenie nieplodnosci troche po omacku. Probuja wszystkiego a czasem w zlym kierunku.... A ginekolodzy w takich klinikach koncentruja sie bardzo na Tobie i na prawde uwierz mi - maja do nas super podejsce!!!! Moja rada- jak najszybciej wez skierowanie i zrob termin.
    Ja mam lekarke ktora pomaga mi w kazdej mojej ciezkiej chwili. Widze ze bardzo sie stara nam pomoc i robi wszystko zebysmy jak najszybciej mieli dziecko.
    Trzymaj sie kochana!!!
    Jesli chcesz odezwij sie do mnie na priv, postaram sie Cie troche pocieszyc ;) i ewentualnie wiecej opowiedziec o takich klinikach :)
    Sciskam Cie mooooooocno :***

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Pisałam jakiś czas temu, że planuję przeprowadzkę do męża i stało się... Od poniedziałku jestem w Niemczech... Na razie ciężko mi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Nasze nowe spólne życie rozpoczeliśmy nowym cyklem.

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny pomocy ..Bylam tydzien temu na badaniu krwi.. dzisiaj mialam odebrac wyniki.. wszystko w porzadku poza jednym hormonem ktory jest podwyzszony.. (przez stres ) i ktory nie dopuszcza aby doszlo do owulacji.. Dostalam tabletki ktore maja smniejszyc ten hormon.. ( Bromocriptin-ratiopharm .. ) Niby wiem ze ma on mi pomuc ten hormom zmniejszyc aby doszlo do owulacji.. lecz moim pytaniem jest czy ktoras z was tutaj w niemczech go brala i czy on naprawde pomaga ..:/ Bo jestli on mi nie pomoze.. to za 4-8 tygodni mam przyjsc i dostane cos na wywolanie owulacji.. z gory wam dziekuje za odpowiedz.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam od kilku miesiecy mieszkam w Niemczech niedaleko Mannheim, na poczatku było cieżko ale teraz jest już ok. Narazie staramy sie na własną reke. Mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie, biore kwas f. Nie pale, alko. Okazjonalnie. Wczoraj jajniki pobolewały po kilku dniowej owulacji. zastanawiam sie co to moze byc. Hm.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Katiuszkaaa Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Ja też mieszkam w Niemczech. W listopadzie miną 2 lata. Mamy już ślicznego, 15-miesięcznego Synka, a od dwóch miesięcy staramy się o kolejnego bobaska.
    Werni, ja też mieszkam niedaleko Mannheim ;)
    Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki ;)

    werni, werni lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O milo slyszec :) ja jestem teraz w Pl ale juz w pazdzierniku wracam. Ja z moim mieszkamy w Ludwigshafen :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Katiuszkaaa Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, kojarzę, kojarzę ;) Na początku lipca byliśmy tam w Augenzentrum z naszym Maluszkiem. A my mieszkamy w Neulussheim ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna by cos wykombinowac i ktoregos dnia sie spotkac hehe :) poznac nowych ludzi. Ja jeszcze musze obczaic tamte tereny:)

    Katiuszkaaa lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • marika31 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny , mam mały problem odnosnie opłacenia abonamentu , czy mozna dokonać zapłaty z konta w niemczech lub przez rachunek bankowy w niemczech? skonczył mi sie pierwszy miesiac gratis i nie mam jak dokonać zapłaty na kolejny miesiac tzn nie wiem jak to zrobic z niemiec, dziekuje bardzo za odpowiedzi i pozdrawiam nowe kolezanki :)

  • Katiuszkaaa Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, czemu nie? Można się spotkać ;)
    Marika, nie pomogę Ci, bo korzystam z polskiego konta bankowego.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zauważyłyście że jest dużo polaków przynajmniej w moich stronach, w każdym prawie barze koło mojego mieszkania pracuje polka, nie ktore już poznałam :) to się zgadamy któregoś dnia na spotkanie, wyśle ci zaproszenie do przyjaciółek :)

    Katiuszkaaa lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Katiuszkaaa Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, tak. Polaków jest tu naprawdę sporo. Mam tu dwie koleżanki Polki, które mają dzieciaczki w wieku mojego Synka.
    Spotkać się można ;) Jestem jak najbardziej za ;)

    Zakupiłam dziś testy owulacyjne, termometr owulacyjny będzie jutro. Może w tym miesiącu się nam uda. To nasze trzecie i mam nadzieję, że szczęśliwe podejście.

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno sie uda, trzeba miec nadzieje i nie panikowac :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczeta, ja tez mieszkam w De, juz prawie 9 lat. od 11 miesiecy staramy sie zajsc w ciaze. Mialam rozne fazy, byly i takie kiedy o niczym innym nie moglam myslec. Po jakims czasie zmienilam prace aby zaczac czyms innym zyc niz tylko mysla o ciazy. Pomyslalam, ze nowe wyzwanie sprawi ze troche sobie odpuszcze i sie uda. W maju moj ginekolog skierowal mnie do innego ktory zajmuje sie leczeniem bezplodnosci. Jestem w trakcie drugiego cyklu z Clomifen, zastrzykami i monitoringiem. I odkad biore clomifen czuje sie znacznie gorzej (psychicznie) niz wczesniej. To juz drugie podejscie i boje sie, ze mimo takich staran sie nie uda i co wtedy....

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze, nie ktore kobiety kilka lat sie staraly i zaszly w ciaze, trzeba miec nadzieje :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 września 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam @ i czekam na nowy cykl w pazdzierniku jak przyjade do mojego :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to jest z tymi @ ja czekam,choc nie powiem zeby z utesknienien :-/ wedlug moich obliczen w poniedzialek powinnam dostac....

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ