X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Arabella Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 13 lipca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:
    Dziękuję. Kochana wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek więc możesz mi na priv wyslać adres i w przyszłym tygodniu Ci wyślę :) Może Ci pomoże mój kwas :)

    Dziekuje :*


  • Alicja83 Autorytet
    Postów: 292 151

    Wysłany: 15 lipca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny

    jestem tak bardzo rozbita ze kompletnie nie moge sie na niczym skupic

    jedyne co aktualnie umiem do perfekcji to plakac na zawolanie

    poniewaz nie radze sobie sama z mysla ze byc moze nigdy nie zajde w ciaze choc ponoc jestem zdrowa udalam sie wczoraj do pani psycholog i uwiezcie badz nie ale troche pomaga

    umnie jest jeszcze dodatkowa sprawa, mianowicie moj maz ma dziecko z inna kobieta

    wiem ze sie wkurzycie ale powiem szczerze nieznosze tego dziecka , dlamnie to dziecko jest okropnym zlem - wiem ze to dziecko nie jest niczemu winne ale dlamnie osobiscie jest moim najgorszym koszmarem

    na samym poczatku nie mialam z tym problemow dopiero jak zaczelismy myslec o walsnym dziecku , na chwile obecna chcialabym zabrac mojego meza i uciec od tego swiata bardzo bardzo daleko

    pani psycholog pomaga mi jakos przez to przejsc , mowi ze to nie stanie sie z poniedzailku na wtorek - zeby to zrozumiec zaakceptowac i przedewszytskim nie stawiac jako najwaznejszy problem zyciowy bede potrzebowac czasu

    ah

    zorganizowalam tez termin do kinderwunschklinik - zobacze co mi tam powiedza - tez chcialabym naturalnie zajsc w ciaze ale najprawdopodobnie bede musial poddac sie in vitro

    czy ktoras z was przechodzila juz te procedure ?

    pozdrawiam was

    ug37p07wjuiy1hl1.png
  • Arabella Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 15 lipca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Alicjo !
    Przyytulam mocno :*
    Jesli psycholog Ci pomaga to chodz do niego ,ale z wlasnego doswiadczenia wiem ,ze kezeli sama tego nie przerobisz u siebie w glowie to nikt Ci nie przegada ..
    Kochajcie sie z mezem spontanicznie,nie licz dni plodnych nie popadaj w skarajnosci, a kiwi to tez dobre rozwiazanie,umow sie na wizyte i zobaczysz co w trawie piszczy
    buziaki


  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 16 lipca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja ....kochana!
    Kinderwunschklinik to naprawde nic zlego. I nie mysl od razu o invitro, zwlaszcza ze piszesz ze Ci nic nie jest.
    Normalni ginekolodzy w niemczech ida w leczenie nieplodnosci troche po omacku. Probuja wszystkiego a czasem w zlym kierunku.... A ginekolodzy w takich klinikach koncentruja sie bardzo na Tobie i na prawde uwierz mi - maja do nas super podejsce!!!! Moja rada- jak najszybciej wez skierowanie i zrob termin.
    Ja mam lekarke ktora pomaga mi w kazdej mojej ciezkiej chwili. Widze ze bardzo sie stara nam pomoc i robi wszystko zebysmy jak najszybciej mieli dziecko.
    Trzymaj sie kochana!!!
    Jesli chcesz odezwij sie do mnie na priv, postaram sie Cie troche pocieszyc ;) i ewentualnie wiecej opowiedziec o takich klinikach :)
    Sciskam Cie mooooooocno :***

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Pisałam jakiś czas temu, że planuję przeprowadzkę do męża i stało się... Od poniedziałku jestem w Niemczech... Na razie ciężko mi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Nasze nowe spólne życie rozpoczeliśmy nowym cyklem.

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny pomocy ..Bylam tydzien temu na badaniu krwi.. dzisiaj mialam odebrac wyniki.. wszystko w porzadku poza jednym hormonem ktory jest podwyzszony.. (przez stres ) i ktory nie dopuszcza aby doszlo do owulacji.. Dostalam tabletki ktore maja smniejszyc ten hormon.. ( Bromocriptin-ratiopharm .. ) Niby wiem ze ma on mi pomuc ten hormom zmniejszyc aby doszlo do owulacji.. lecz moim pytaniem jest czy ktoras z was tutaj w niemczech go brala i czy on naprawde pomaga ..:/ Bo jestli on mi nie pomoze.. to za 4-8 tygodni mam przyjsc i dostane cos na wywolanie owulacji.. z gory wam dziekuje za odpowiedz.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam od kilku miesiecy mieszkam w Niemczech niedaleko Mannheim, na poczatku było cieżko ale teraz jest już ok. Narazie staramy sie na własną reke. Mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie, biore kwas f. Nie pale, alko. Okazjonalnie. Wczoraj jajniki pobolewały po kilku dniowej owulacji. zastanawiam sie co to moze byc. Hm.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Katiuszkaaa Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Ja też mieszkam w Niemczech. W listopadzie miną 2 lata. Mamy już ślicznego, 15-miesięcznego Synka, a od dwóch miesięcy staramy się o kolejnego bobaska.
    Werni, ja też mieszkam niedaleko Mannheim ;)
    Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki ;)

    werni, werni lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O milo slyszec :) ja jestem teraz w Pl ale juz w pazdzierniku wracam. Ja z moim mieszkamy w Ludwigshafen :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Katiuszkaaa Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, kojarzę, kojarzę ;) Na początku lipca byliśmy tam w Augenzentrum z naszym Maluszkiem. A my mieszkamy w Neulussheim ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna by cos wykombinowac i ktoregos dnia sie spotkac hehe :) poznac nowych ludzi. Ja jeszcze musze obczaic tamte tereny:)

    Katiuszkaaa lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • marika31 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny , mam mały problem odnosnie opłacenia abonamentu , czy mozna dokonać zapłaty z konta w niemczech lub przez rachunek bankowy w niemczech? skonczył mi sie pierwszy miesiac gratis i nie mam jak dokonać zapłaty na kolejny miesiac tzn nie wiem jak to zrobic z niemiec, dziekuje bardzo za odpowiedzi i pozdrawiam nowe kolezanki :)

  • Katiuszkaaa Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, czemu nie? Można się spotkać ;)
    Marika, nie pomogę Ci, bo korzystam z polskiego konta bankowego.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zauważyłyście że jest dużo polaków przynajmniej w moich stronach, w każdym prawie barze koło mojego mieszkania pracuje polka, nie ktore już poznałam :) to się zgadamy któregoś dnia na spotkanie, wyśle ci zaproszenie do przyjaciółek :)

    Katiuszkaaa lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Katiuszkaaa Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, tak. Polaków jest tu naprawdę sporo. Mam tu dwie koleżanki Polki, które mają dzieciaczki w wieku mojego Synka.
    Spotkać się można ;) Jestem jak najbardziej za ;)

    Zakupiłam dziś testy owulacyjne, termometr owulacyjny będzie jutro. Może w tym miesiącu się nam uda. To nasze trzecie i mam nadzieję, że szczęśliwe podejście.

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno sie uda, trzeba miec nadzieje i nie panikowac :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczeta, ja tez mieszkam w De, juz prawie 9 lat. od 11 miesiecy staramy sie zajsc w ciaze. Mialam rozne fazy, byly i takie kiedy o niczym innym nie moglam myslec. Po jakims czasie zmienilam prace aby zaczac czyms innym zyc niz tylko mysla o ciazy. Pomyslalam, ze nowe wyzwanie sprawi ze troche sobie odpuszcze i sie uda. W maju moj ginekolog skierowal mnie do innego ktory zajmuje sie leczeniem bezplodnosci. Jestem w trakcie drugiego cyklu z Clomifen, zastrzykami i monitoringiem. I odkad biore clomifen czuje sie znacznie gorzej (psychicznie) niz wczesniej. To juz drugie podejscie i boje sie, ze mimo takich staran sie nie uda i co wtedy....

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze, nie ktore kobiety kilka lat sie staraly i zaszly w ciaze, trzeba miec nadzieje :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 września 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam @ i czekam na nowy cykl w pazdzierniku jak przyjade do mojego :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to jest z tymi @ ja czekam,choc nie powiem zeby z utesknienien :-/ wedlug moich obliczen w poniedzialek powinnam dostac....

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ