X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina_90 wrote:
    Mamaxa a dlaczego masz obawy przed ivf?
    Ewelina, szczerze mówiąc nie ma jakiegoś konkretnego powodu. Nawet nie umiem tego określić. Wydaje mi się, że gdybym walczyła latami też w końcu zdecydowałabym się bez najmniejszych wątpliwości. Bo jednak pragnienie dziecka jest tak silne, że człowiek myśli tylko o tym by je mieć. Ja podeszłam do jednej iui ale bez sukcesu a potem trafiłam do super profesora który stwierdził, że z moimi wynikami spokojnie znajdę naturalnie. A teraz to nie wiem jak bedzie. Chodzi jeszcze o to, że mój mąż naprawdę nie jest tak zdeterminowany by mieć dziecko jak przy staraniach o pierwsze. Wiec myślę, że dla niego ivf to już w ogóle nie wchodziłoby w grę. No ale zobaczymy co czas przyniesie. Ja się zarzekalam że nie będę się stymulować a już jestem krok od tego...

    Ewelina_90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, powodzenia. Przynajmniej wiesz, że jeśli na stymulacji się nie uda to podchodzicie do ivf a wtedy już jesteście tak bliziutko spełnienia Waszego największego marzenia.

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Ci maxama, żeby tym razem poszło szybko i sprawnie i żebyś już niedługo mogła cieszyć się upragnioną ciąża :)

    Mamaxa lubi tę wiadomość

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, tak wiem ;) dr.Marschall i dr.Thomas... nie wiem czemu mi sie ubzduralo, ze jestes u dr.Niehoff...
    Ja te lata bylam u prof.Kamischke❤
    Ale te dwie mlode lekarki pracowaly na poczatku scisle i wylacznie pod okiem N i K ;)
    Np dr.Marschall robila mi jedna inseminacje pod okiem mojego lekarza ;) najpierw jednak mnie pytano, co o tym mysle...
    Dr.Thomas szybciej przeszla na samodzielne przyjmowanie pacjentów (malam u niej raz monitoring, jak moj prof mial urlop)... ale zostaly puszczone do samodzielnego przyjmowania pacjentow, dopiero po tym, jak przeszly troche pacjentow z tymi doswiadczonymi ;) a napewno wszystko tez ze soba konsultuja...

    Co do cyklu... jak ja zaszlam we wczesniejsza ciaze, to tez bylam pewna, ze nic z tego ;)
    Trzymam mocno za ciebie kciuki!!!

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pierwszej wizycie byliśmy u dr. Marshall, jednak później powiedziano mi, że jej chwilowo nie ma i nie wiadomo kiedy wróci i automatycznie przeszliśmy do dr. Thomas.
    Nawet się cieszę, bo dr. Marshall nie chciała zrobić spermiogramu mojemu mężowi, bo twierdziła, że ten sprzed roku wystarczy, jednak nam to nie dawało spokoju. Ostatnio na monitoringu byliśmy razem i mój mąż zapytał dr. Thomas czy mógłby zrobić badanie, bo w ciągu roku mogło się dużo zmienić. Pani doktor stwierdziła że to dobry pomysł.

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa, zaglądałam dzisiaj na Twojego bloga. Twój szczęśliwy cykl zaczął się 12 listopada. Mój obecny cykl 11.... jakoś tak liczyłam na ten cykl, bo dwa lata temu i rok temu w listopadowym cyklu zaszłam w ciążę. Teraz chyba jednak nic z tego, bo czuje się inaczej niż dotychczas :( (mam na myśli w cyklach ciążowych)

    No nic, może następny cykl będzie tym szczęśliwym.

    Miłego tygodnia Dziewczyny!

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, dr.Marshall byla zdecydowanie dluzej asysta doswiadczonych lekarzy i moim zdaniem ogolnie slabsza, wiec chyba na dobre wam ta zamiana wyszla... dr.T przyjmowala juz samodzielnie pacjentow, kiedy ja jeszcze do inseminacji podchodzilam, a dr.M albo sie przygladala, albo dzialala, ale zawsze byl z nia prof.K albo dr.N i patrzyli jej na rece... wiwc napewno ma mniejsze doswiadczenie...
    Ale tak naprawde dr.T robi tam weiterbildung, jest na 20h/tydz wiec napewno wszystko dalej konsultuje i napewno bedzie ostrozniejsza w decyzjach...


    Moj cykl z Mia zaczal sie 8 listopada ;) 12 robilam wpis caly, o rozpoczaciu cyklu, zawirowaniach, bo pojawila sie @ popoludniu w srode jak bez szans do kliniki jechac, o receptach i rozpoczęciu stymulacji...

    Kochana jeszcze nic straconego i nic nie przesadzone ;) ja caly czas mocno trzymam kciuki za ten cykl!

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też za rok o tej porze zamierzam iść do kwz po raz kolejny :)
    Nie mam zbyt dużych nadziei na nat zajście, spróbujemy ivf jak teraz :)

    Mamaxa lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, fajowy Adus.

    Ja melduję 49dc, końca nie widać... Chociaż może troszkę widać, bo od tygodnia czuje się okresowo więc może doczekam się końca tego cyklu.... Jakiś dramat. To już mogłaby być połowa kolejnego a ja nadal tkwie w drugim cyklu starań... Myślę sobie ze może to też przez to że tak sobie pofolgowalam ostatnio, jakoś taką mam chęć na słodkie a jednak gdy nie jem słodkiego to cykle ładniejsze. Muszę znowu odstawić.
    Dwa dni temu weszłam w końcu do apteki już zdeterminowana całkowicie wykupić clomifen a pani mi mówi, że recepta się przedawnila... No to mówię, że tak to jest jak czlowiek za dużo myśli... Poprosiłam więc o kwas foliowy a pani wróciła z zaplecza i mówi, że przedatuje receptę i dała mi to nieszczęsne clo 😁

    Mój mąż kilka dni temu musiał bardzo spontanicznie polecieć do Brazylii w sprawach zawodowych. Wraca najprawdopodobniej 22 grudnia. Super... 🙄 Ja w pracy mam Meksyk, moja koleżanka wzięła chorobowe na dwa tygodnie a to akurat Jahresabschluss... Nie jest źle bo wolę mieć więcej pracy ale spokój ale to akurat Jahresabschluss i nie dość że dużo pracy to musze w wielu kwestiach po prostu improwizowac. Wieczorami siedzę do północy nad kompem i nadrabiam to czego w ciągu dnia w pracy nie zdążyłam. Taki sam zapowiada mi się weekend i kolejne dwa tygodnie. jedynie dzisiaj odpuściłam sobie wieczorne pracowanie i już leżę w łóżku i będę ładować baterie 😊

    Z tego też powodu nie wchodzę po prostu na forum bo nie mam kiedy. Ale szczerze mówiac to lubię tak nie mieć czasu. Tylko dzisiaj już trochę zmęczona jestem więc muszę się po prostu wyspać i będzie znów git.

    Co u Was dziewczynki?
    Aleksa, daj znać jak się masz!!!

    Ewelina_90 lubi tę wiadomość

  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodki Adaś 😍

    Ewelina_90 lubi tę wiadomość

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adus piekności ❤😍

    Ja jakos pochlonieta wirem codziennosci🤣 czasem nie umiem z czegos zrezygnowac i ciagle cos robie. Wiem ze czasem powinnam. Dzis nie umylam podlogi. Moze jakos bedzie.

    Mamaxa to słomiana wdowa z Ciebie... ale to dlugo. Tez niezbyt lubie jak maz zostawia mnie na tak długo.
    A z cyklem to wspolczuje. Wierze, ze jednak wczesniej czy pozniej uda sie i bedziesz w ciazy.

    fee1db21240f.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2019, 14:04

    Mamaxa, Ewelina_90, akilegna♥, Ygiywi lubią tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagódka rośnie jak na drożdżach 💕💕💕😁🤗

    Kuba12 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa rzeczywiście długo cię tu nie było, co tam?

    Mamaxa twoja oczekiwana @ już zawitała w końcu?
    Życzę, żeby się skończył w końcu ten stary cykl 😐
    A z tą delegacja męża też kosmos 😐😐 dopiero 22. 12 wraca 😫
    Współczuję Ci.. Ja się bardzo ciszę, że mąż dostał dobra pracę, niedaleko dojeżdża i ma zmiany noc, popołudnie, rano..
    Cały czas.. Można super dostosować terminy itd
    A śmiać mi się chce z tej twojej koleżanki.. Urażona się poczuła, pogniewala i na zwolnienie poszła.. Odwet bo widziała, że dużo pracy.. Bo to chyba ta, z którą walczysz nie??

    Kuba aaaah ta codzienność, taki mały szkrab i dorastajacy chłopak i codzienność intensywna co nie?
    Ja się śmieje, że mam 1.5 dziecka (bo psiak jak 0.5 dzieciaka zainteresowania wymaga) i codzienność też intensywna a co ma nasza Anetolek powiedzieć przy 3 takich skarbach?! 😁

    Właśnie. Anetolek jak tam? :)

    JustBelieve?? A u was?

    Karolcia, Mavi co nowego?

    Cierpliwa nasza zajęta bardzo bo już jej prywatnie dupe trulam bo mi za cicho była 🤣
    I wiecie co??
    Nasza zdolniacha torta znów robiła..
    Skromna jak zwykle.. Mówi nic szczególnego, a dla mnie boOomba 😁🤗
    Wolajcie o zdjęcie 😁😁😁🤣🤣🤣💕

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej 😉 jaka tu cisza ostatnimi czasy. Czyżby wszyscy żyli przygotowaniami świątecznymi?

    Dzięki Ewelina, że pytasz. U mnie koniec cyklu. Dzisiaj 13dpo a jutro beta w kiwu, ale to tylko formalność, bo test z porannego moczu dziś negatywny :(
    Trochę mi smutno, bo dwa lata temu i rok temu w listopadowym cyklu zaszłam w ciążę i miałam cichą nadzieję, że i tym razem może się uda i że już będzie wszystko dobrze. Niestety tym razem się nie udało.
    Następny cykl trochę odpuszczamy, bo potrzebuje trochę psychicznie odpocząć, poza tym tak się składa że owu będzie jakoś w święta, a my wybieramy się do Polski, więc nawet nie będzie jak iść na monitoring. Od 2020 zaczynamy myśleć o innych metodach zapłodnienia.

    Dzisiaj się aż popłakałam, mimo że już dawno tak nie reaguję. Moja koleżanka z pracy, która od pół roku starała się o ciążę wysłała mi dzisiaj zdjęcie pozytywnego testu. Jeszcze w tygodniu miałyśmy razem Frühdienst i gadaliśmy na temat ciąży i objawów i ona mówiła, że pewnie nic z tego.
    Cieszę się, że jej się udało, bo ona bardzo chciała, ale smutno mi, że nam się nie udało 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2019, 19:42

    Ewelina_90 lubi tę wiadomość

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej
    U mnie tez wszystko dobrze! Dekoracje swiateczne, tort, sasiedzkie oplatki, urodziny, no ostatni tydzien szalony na maxa... a jeszcze mama przyjechala i mnie wkurza, bo non stop z telefonem siedzi, maz mi tez na nerwach gra ostatnio, ehhh...

    Z nowosci u mnie, to wracam do pracy ;) w zeszlym tygodniu spotkalam sie z szefem, tak orientacyjnie, a wyszlo jak wyszlo...



    Ewelina, Adus kochany jak zawsze!
    A z tortem... dziekuje za komplementy:* ale naprawde uwazam, ze ten tort to moje najgorsze dzielo i nie ma czym sie chwalic...


    Kuba, Jagodka cudowna!


    Mamaxa, oh to tez masz zamieszanie, a jeszcze ten cykl... tule:*


    Karolcia, strasznie mi przykro :(


    Anetolek, chlopcy przepiekni!!! Ale wierzę, ze ciezko z takimi trzema zlotkami...


    Co do Aleksy, mysle, ze sie nie pogniewa jak napisze, ze oatatnio jest bardzo zapracowana, ale wszystko u niej, a wlasciwie u nich w jak najlepszym porzadku ;)


    A tu moja gwiazda (nie cytujcie, pozniej usune fotki)
    4e0e798191d4.jpg
    456d05f82d81.jpg

    I ten nieszczesny tort, niestety troche spocony i wyszedl pecherz, bo kuzynka nie schowala do lodowki i przed zrobieniem foty i podaniem lezal 3h w cieple

    7a7540d35f3d.jpg

    Kuba12, werni lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudne wszystkie Wasze dzieciaczki.

    Anetolek, Twoi chłopcy to są naprawdę super, a Ty to po prostu mega. Tak piszesz jakby to było oczywiste że jest ich trzech. A dla mnie to jakiś kosmos. Współczuję gorszego czasu i życzę cierpliwości... I dużo spokoju ducha 😁 mnie go dzisiaj przy jednym dziecku niestety zabrakło 🤔

    Karolcia, bardzo mi przykro że ten cykl się nie udał. I każda z nas tutaj chyba wie, jak boli widok negatywnego testu. Powodzenia na kolejny, może akurat grudniowy to będzie ten.

    Cierpliwa, taka właśnie miałam cicha nadzieję, że zdradzisz co u Aleksy. To dobrze, że u niej dobrze 😁
    A Mia jak zwykle przeboska. Gdzież ona weszla??? Albo kto ją tam wsadził 😁 a tort mega... I ta kokarda... 😳😳
    Aaa, i co znaczy że wracasz do pracy...? Kiedy?

    Kuba, Jagódka to taka cudna różowa dziewczynka... Boju, jak mi się marzy taka....

    No u mnie nadal cisza i już mnie szczerze mówiąc trafia... Niech już przyjdzie ten okres. O dziwo od początku cyklu strasznie ciągnęło mnie do słodkiego a od kilku dni minęło i odbieram to jako dobry objaw i sygnał i czekam z utęsknieniem aż nowy cykl się rozpocznie...

    Moje dziecko oszalało na punkcie dekoracji świątecznych. Najchetnej wszystko zmagazynowalby w swoim pokoju. Dzisiaj nawet ubralismy już choinkę w salonie... Miałam w planie za tydzień z racji tego, że na święta jedziemy do Polski i chciałam się nią nacieszyć ale skoro mąż wyjeżdżał to poprosiłam aby przyniósł choinkę i ozdoby z piwnicy abym nie musiała z małym się męczyć. No a jak maxik zobaczył to wszystko to już nie było innej opcji jak tylko ubrać. Ale to takie jest pocieszne, ile radości ma dziecko a dzięki temu i ja 😍

    Ewelina, tak, to ta moja koleżanka... Szczerze mówiąc to tak po cichu liczę że już w ogóle nie wróci... Zresztą jak wszyscy inni... Okaże się za jakiś czas... 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2019, 23:41

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa, dziekuje:*
    Ja naprawde jakis kryzys pomyslowosci mialam, poszlam po najcienszej linii oporu i nie bylam z tego torta jakas szczegolnie zadowolona :/

    Mia oczywiscie sama weszla, a jakze inaczej🙄 zaraz ci posle filmik z jej akrobacjami na drabinie... a to jeszcze takie "lekkie"...

    Do pracy wracam prawdppodobnie od lutego ;)

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję 1dc... 😊 Stymulować nie będę bo święta po drodze ale chociaż mam ten dlugasny cykl już za sobą.

    Cierpliwa, to dopiero szybka akcja z pracą... Jak Twoje nastawienie? Cieszysz się? Podekscytowana?

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa, bardzo szybka! Ale w sumie sie ciesze... szef powiedzial, ze juz troche czekal czy bede chciala wrocic... widac bylo pp nim, ze sie mega cieszy, usmiech mu z twarzy nie schodzil...
    Wracam na 15h tygodniowo, to byla propozycja szefa, ze nie musze odrazu 20-30h robic (przed ciaza pracowalam na 25), zaproponowal, zebym wrocila na 15h, z racji tego, ze opieka nad M narazie do sierpnia wymieniamy sie z mezem, a pozniej zobaczymy jak z tym miejscem w kita, a pozniej jesli stwierdze, ze dam rade wiecej, to moge sobie stopniowo godziny zwiekszyc... do tego moge sobie ustalic przy układaniu grafiku, jakie godziny pracy mi odpowiadaja, zeby sie opieka z mezem wymieniac, oczywiscie zachowuje 36 dni urlopu, ze wzgledu na to, ze to kirchliche einrichtung i wszystko idzie nach tarif to musze przelknac umowe probna, bo mialam przerwe, ale po niej dostane juz umowe na czas nieokreslony, bo jak to szef stwierdzil juz jestem genug getestet jakim jestem pracownikiem i nie potrzeba mi dawac umowy na czas okreslony... takze wszystko naprawde na plus...
    Troche sie boje powrotu po 2,5 roku, wiadomo... balam sie tez, czy z tymi 20h dam rade na poczatek, bo jednak u mnie optymalnie jest max 3h dziennie pracowac, ale dzieki tym 15h juz sie nie martwie jak to bedzie, bo wiem, ze tyle spokojnie wyrobie...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetolek, chłopcy sa przecudowni! Ale domyslam sie na jakich obrotach jestes. Jesli chodzi o przerwy miedzy karmieniami to ja jak chcialam chociaz jedną dłuższą dzrzemke sobie strzelic to dawałam młodym jesc przed tym, jak sama sie kładłam. Po prostu bralam szkraba przez sen i karmilam. Dziecko troche podjadlo. A jesli chodzi ci o to, zeby chlopcy rzadziej sie budzili w nocy to nie znam sposobu. Z synem tez tak mialam.ze czesto sie budzil. Za to Jagoda budzi sie rzadko, dzis nawet przespala noc. Wstala o 7.

    Cierpliwa, fajnie ze wracasz do pracy. Mia juz duza i jak sie pracuje mozna sie wymieniac przy niej. Tort piekny i fajnie ze sie odezwalas bo mi tu Ciebie brakowalo. Mia jak zawsze czarująca. Śliczna panna 😍

    Mamaxa, nowy cykl, nowa szansa. Życze,zeby byl owocny. Ja tez marzyłam o takiej różowej dziewczynce. Tobie tez sie uda 🤞

    Ewelina, tak z taka dwojka mamy dosc roznorodnie. Calkiem inne potrzeby mają dzieci. Ale staram sie i jakos ogarniamy. Wierze, ze pies tez wymaga czasu. Nigdy nie mialam psa w domu i zastanawiam sie jak to jest jak pies nagle chce wyjsc a ty sama i nie mozesz szybko ubrac dziecka bo cos tam. Pies wytrzyma? Czy zrobi w domu?

    U nas z nowosci mała zaczyna glowke podnosic leżąc na pleckach a wczoraj skonczyla 3mce. Dzis bylysmy na kontroli mojego podwozia🤣 na szczescie w porzadku. Za to dzis strzelilo mi cos w krzyzu. Chyba bez lekarza sie nie obędzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 13:36

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
‹‹ 736 737 738 739 740 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ