X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba, tez sie ciesze... mialam nie wracac, ale szef dal takie warunki, ze chetnie sprobuje...

    Co do psa, to moj np spi do 12😂 a tak poza tym to wychodzimy na spacerek z nia pozno bo ok polnocy, pozniej po sniadanku i jak maz wroci to znow... no a pomiedzy ma teraz juz ogrodek na szczescie... ale na ogrodku sie tylko wysika, grubszej sprawy nie zrobi

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa, u Ciebie to nawet pies ma dobre spanie! 🤷‍♀️🤣
    15h to myślę, że ogarniecie tak jak mówisz... Ale będziesz chciała codziennie pracować w sensie że np 5 dni w tygodniu po 3h czy np możliwe jest żebyś robiła np w weekend więcej godzin albo wieczorami..? Wiesz już coś na ten temat? Pewnie wszystko okaże się dopiero w praniu...

    Ja się czuję tak dobrze z okresem 🤣 nie wiem czy Wy też tak macie ale gdy mam taki długi cykl to strasznie nabieram wody, no puchne w oczach, tzn zwłaszcza w brzuchu a potem przychodzi okres i wszystko ze mnie schodzi a dzięki temu i moje samopoczucie się poprawia. Zwykle właśnie już na początku cyklu poznaje po tym co się święci... Jeśli nie puchne to znaczy że cykl zapowiada się znośnie a jak spuchne to znaczy że będzie dlugasny i dziwny 🤔

    Anetolek, ja nie znam złotego środka na wydłużenie przerw między karmieniami. Ja karmilam do roku i przez cały czas miałam wrażenie, że karmie co godzinę... Oczywiście bywały i dłuższe przerwy ale generalnie miałam wrażenie że co rusz to karmienie... W nocy też mi nie dawał odpocząć... Ja musiałam być zawsze w gotowości. Nocą robiłam podobnie jak Kuba, gdy już szłam spać brałam Maxia na spiocha I karmilam w nadziei, że dzięki temu nie obudzi się na karmienie tuż po moim zasnieciu... Zazwyczaj pomagało... Gdy miał 11 miesięcy to w nocy karmilam dosłownie co 1,5 h, z zegarkiem w ręku. Chodziłam jak zombie. I wtedy postanowiłam dać mleko zastępcze....

    W ogóle to Was przepraszam... Wy nieraz pytacie o rady a ja jednak naprawdę mam krótka pamięć i gdy zadacie pytanie to dochodzę do wniosku, że nie pamiętam jak było u mnie... Dopiero tak jak teraz, Kuba napisała o tym karmieniu na spiocha i przypomniało mi się że też tak robiłam....

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, ja tez Mie karmilam na spiocha zawsze jak sama sie kladlam... mialam pewnosc, ze minimum 3h pospie😂

    Anetolek, a no szybko... ale fajna oferta, wiec biore, bo moze sie nie trafic... Mia bedzie miala 1,5 roku, wiec w sumie ok pol roku szybciej, niz mialam w planach w ogole zaczac sie zastanawiac... nomale 15h/tydz to tak niewiele, ze sie namyslilam...


    Mamaxa, nie, to nie bedzie 3h dziennie, bo bede pracowala 2 weekendy w miesiacu i np w weekend, gdzie bede w pracy, moge juz spokojnie liczyc, ze bede miala za sam weekend 10h wyrobione, bo dyzury ok 5-6h, wtedy w tygodniu zostanie mi raptem dzuen, czy dwa pracujace... takze nawet nie zawsze bede codziennie w tej pracy...
    Tak samo np narazie mam ustalone, ze zaczynam o 17, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce i moze np sie ulozy, ze czasem bede 16-20...
    No i to narazie plan do sierpnia, a jak Mia dostalaby sie do przedszkola, to wtedy jeszcze latwiej, bo bede mogla np dyzur 7:30-12 zrobic, a nie tylko popoludniu, wiec bedzie latwiej godziny wyribic, majac zarazem sporo wolnego...
    Szef juz zapowiedzial, ze jakbym jakies zaswiadczenia itp do kita potrzebne byky, to nie ma problemu, nawet teraz mi juz wystawi

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba u nas z kolei jest system zmianowy, mąż pracuje na 6, 14 i 22 :) tak też nauczony jest nasz syn pierwokupny :)
    Lorcia Cierpliwej śpioch jak Mama i siostra a nasz Dino wstaje wcześnie jak my hehehe
    Mąż z nim przed pracą, jak wróci to razem na długi spacer albo ja sama, albo on sam, zależy a wieczorami też różnie, komu się chce, na kogo kolej albo komu się bardziej nie chce wtedy drugi musi 😁🤣
    Latem chodzę popołudniu z Adusiem i Dinusiem często razem w pole :)
    Taki mamy system i powiem wam, że jak widzę jak mały się cieszy do tego psa, bawi się z nim, droczy bo zabiera mu zabwki ulubione to tym bardziej go kochamy i nie żałujemy, że mamy 🐕💕😁🤗

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Długo mnie nie było ale zmieniłam telefon, wylogowalo mnie i nie mogłam się zalogować 🤦🏻‍♀️ Skleroza!
    Słodkie macie dzieci, ale widzę ze nie pousuwalyscie zdjęć mimo ze pisalyscie ze usuniecie, na moje szczęście 😉

    U nas wszystko dobrze ale jakoś tak mniej czasu na wchodzenie na forum. Powoli przygotowujemy się do wyjazdu do polski na święta. Paszport się wyrabia, mamy odebrać w przyszłym tygodniu w poniedziałek tak ze w sam raz 😊
    Patryk rośnie i jest (dla mnie) najsłodszym dzieckiem na swiecie😍 ze spaniem w nocy mamy różnie, czasem jest noc ze budzi się co 1,5-2 godziny na jedzenie a czasem jak dziś ze budzi się co 4godziny. Tak ze nie mogę narzekać. Jedyne co to potrafi pół nocy wydawać dźwięki jak mały dinozaur, na spaniu, tak ze on śpi a my trochę mniej 😅
    Pozdrawiam Was wszystkie, przeczytałam ostatnie 2 strony ale nie jestem w stanie odpisać kazdej🙈
    Dodaje zdjęcia na jakiś czas, proszę nie cytujcie to usune potem 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2019, 16:36

    Kuba12 lubi tę wiadomość

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie gdzie gdzie to zdjęcie JustBelieve??
    Nie widizlam, nie zdążyłam 😔☹️

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Dziewczyny przygotowania do świąt? Gdzie spędzacie?

    Staraczki, co u Was?

    Mamuski?

    Ciężarówki?

    My z Jagodą jak to syn ujął Katarzynki 😅 mamy katar. Jedna złapała od drugiej. Chyba nawet ja od małej. Ale dajemy radę. Małej juz przechodzi, mi jeszcze troche zostalo.
    Dzien po swietach jedziemy do Polski. Odwiedzamy rodzinke w Warszawie a potem dalej do babć.

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa odezwij się choć trochę, co tam u was?
    Znasz może już płeć swojego groszka? 💕😊

    U nas powolutku, my święta tutaj spędzamy po swojemu, na spokojnie bez szału i takie je kocham :)
    Bez mycia okien, żyrandoli, mebli i nie wiadomo ilu godzin po sklepach, bez szału jedzeniowego i kilogramów jedzenia w śmietniku!! :)
    W tym roku w ścisłym gronie rodzinnym czyli mąż, ja, Aduś, Dinus i mój brat :)
    Takie pierwsze spokojne, mam nadzieję wesołe i zdrowe święta bez szału 😁😁
    Miało być inaczej, miało być w Polsce, ale tak jak mówię będzie tu i mnie to cieszy..

    Pisałam właśnie Cioci Cierpliwej, że zaczynam powoli jak ona 😋😊 wolę zostać tu 😁
    Jednak ten zbyt długi 5 tygodniowy urlop z teściową zaowocował tym, że wolę zostać tu🤣

    Korzystając z okazji życzę wam dziewczyny miłych, spokojnych świąt, mało obowiązków jak u mnie 😊😘😍💕🍾🥂🍷🍹🍼🥛

    Mamaxa lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina dawałam zdj ale chyba rzadko tu ktoś zagłada bo po dwóch dniach chyba usunęłam dopiero 😉 dam dziś jakieś jeszcze raz, może uda Ci się zobaczyć, później usune 😉 Dwa w foteliku są z drogi do polski 😉

    My już w Polsce. Droga z małym minęła nam nawet dobrze, choć długo bo 11 godzin, ale prawie cały czas spał, robiliśmy przerwy na jedzenie i przebranie takie krotkie i jedna dłuższa żeby odpocząć i wyciągnąć go z fotelika na dłużej 😊 jest super bo śpimy już w swoim własnym domu, co prawda nie wszystko mamy wykończone ale jesteśmy u siebie, sami we trójkę i już żałujemy ze trzeba będzie do tych Niemiec jeszcze wrócić 🙈 zostajemy do 5 stycznie póki co 😊

    Chciałam Wam wszystkim życzyć wesołych świat! 🎄
    Odezwijcie się czasem i napiszcie co u Was 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2019, 13:55

    Ewelina_90, Mamaxa lubią tę wiadomość

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochamy przystojniak, na szczęście zdążyłam 😍😁💕
    Super, że w Polsce na swoim 😊
    Zazdraszczam 😁😁
    Też bym chciała, gdybym miała tam dom też tak sami, zdala od teściowej to by było super, ale mój coraz więcej myśli o domu tutaj..

    JustBelieve lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina my zawsze z rodzicami moimi mieszkaliśmy jak przyjeżdżaliśmy i tez cieszyłam się jak wracałam do Niemiec, teraz jest chyba inaczej póki co jak jesteśmy sami i u siebie 😊

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki. My też już w Polsce. Tzn ja z Maxiem, mąż musiał przedłużyć wyjazd firmowy więc już na niego nie czekałam, tylko spakowałam nas i przyjechałam w niedzielę do siostry. Mąż dojedzie w tygodniu.
    Ostatnie tygodnie mam wyjęte z życia, pracy miałam ogromne ilość, do tego w zeszłym tygodniu Maxik złapał jelitówke. Niby planowałam w związku z tym zostać do dzisiaj lub jutra w de i trochę odpocząć i ogarnąć ale w sobotę szybka decyzja, pakowanie i nie żałuję. No i droga była fajna, szybko nam minęła.

    Ewelina, miałam w głowie, że jedziecie na święta do Polski a tu taki zwrot akcji. Ale widzę, że Wam z tym dobrze. Więc super. Udanych świąt z rodzinką i bratem.

    JustBelive, fajnie brzmi z tym własnym domkiem. Nie sądziłam że tak daleko już jesteście z budową że możecie tam już spędzić święta. Super. Przyjaznego pobytu.

    Kuba, mam nadzieję, że już po katarach u Was. Wam też udanych pobytów u babć 😁

    Wesołych Świąt Wam wszystkim życzę. Spełnienia najskrytszych marzeń. Aby bez względu na to kto gdzie je spędza były rodzinne, radosne i piękne 🌲🌲

  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam ze Cierpliwa tez w Polsce święta spędza 😁

    Mamaxa ostatni miesiąc działo się u nas tyle rzeczy i takie zawirowania były (temu tez mniej mam czasu na wchodzenie tutaj) ze musieliśmy szybko wykończyć dom do stanu zamieszkania 😅 mamy kuchnie i jedna łazienkę, pokoje gotowe ale ze śladowa ilością mebli 😅 łóżko zamowilam miesiąc temu i Napisali mi dwa dni temu ze będzie dopiero w połowie stycznia 🤦🏻‍♀️ Ale pożyczyliśmy od rodziców i powiem Wam jest super!! Mimo ze nie wszystko gotowe na tip top to jestem zakochana w naszym domu z mężem i synem ❤️ Nic mi więcej nie trzeba! 🙈

    Mamaxa lubi tę wiadomość

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justbelieve, super wiesci. My dopiero jestesmy na etapie zalatwiania pozwolen, ale juz powoli mysle o tym jak nasz dom bedzie wygladal. Fajnie Wam minela droga do Polski. My wyjezdzamy 27 ale nasza Gwiazdka cos ostatnio niezbyt lubi w swoim fiteliku podrozowac. Ale mam nadzieje ze damy rade.

    Mamaxa, podrozowalas autem? Tez w Polsce, troche zazdroszcze ze wiekszosc z Was spedza swieta w Polsce. Ale z drugiej strony ja lubie spokojnie, wiec tu we czworke bedzie spokojniej. Katary prawie minęły. 😅

    Ewelina, kiedys pamietam, ze Twoj Adus mial ropiejące oczko. Mojej Jagodzie troszke ropieje od kilku dni i lzawi. Pamietam ze zakraplalas swoje mleko? Mi tez polozna tak doradzala.

    A ja ugotowalam bigos, najadlam sie ze hej.

    Wesołych Świąt wszystkim i szczesliwego Nowego Roku 2020! 🌲🍾🎁🎄🎆

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba tak, Aduś miał jeden kanalik tak bardzo zatkany, że pediatra dal mi najpierw 1 antybiotyk, potem 2 antybiotyk, ana końcu wysłał mnie do okulisty dla niemowląt i ten wypisał skierowanie na zabieg przetykania kanalikow...
    Ja się przerazilam, napisałam do Cierpliwej co i jak i ona mi mówi, że to normalne, że mały ma zatkany kanalik bo 95 % niemowlakow tak ma..
    W tym też Mijcia Cierpliwej miała i nie dostała żadnego antybiotyku, że mam kropić mlekiem (dużo i często) i wykonywać masaż
    Na YouTube jest pokazane fajnie jak robić taki masaż..
    Ja kropilam mu dużo i przed każdym karmieniem.. Walka była on chciał pierś do buzi a ja mu ja do oka 🤣🙈 ale jakoś w parę dni w ten sposób wyleczylam oczko całkowicie 😁👌

    Tak dziewczyny, były plany jechać do PL na święta skoro na pogrzeb wtedy bratowej nie jechałam.. Ale cóż..
    Człowiek planuje a Pan Bóg krzyżuje 😔
    I spędzamy je tutaj..
    Ale też fajnie, brat dużo pomaga, mąż wolne
    Więc ja od paru dni z psem mam ochotników na spacer, dziś brat Adusia na 2 h wziął na dwór bo tam przecież pogoda jak na Wielkanoc 🤣 a ja odpoczywam
    Śniadania i kolacje pod buzia, raz mąż, raz brat robi..
    Żyć nie umierac.. dawno tak leniwych świat nie było, ale mi dobrze 😋

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 29 grudnia 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo ktoś tu jeszcze zagląda? 😁

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • AsiaKK Autorytet
    Postów: 581 249

    Wysłany: 29 grudnia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaa,ale jestem nowa... to nie wiem czy się liczę 😁

    Starania od 06.2019
    3cs - ciąża
    10.2019 - puste jajo
    Cykle 34-36 dni
    5-6 cs - ciąża
    08.2020 - poronienie zatrzymane
    2-3 cs - ciąża biochemiczna
    01.2021
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 29 grudnia 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina_90 wrote:
    Hallo ktoś tu jeszcze zagląda? 😁
    Ja, ale ostatnio z czasem na pisanie kiepsko, zagladam wieczorami albo w wc na szybko :P nadrobie juz pewnie z domu pisanie

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 30 grudnia 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaKK pewnie, że się liczysz 😁
    Jak jetes nowa to zapodaj temat, trzeba rozruszac towarzystwo 😋
    Cierpliwa wiem jak w Polsce, nie ma czasu na nic 😁😋 znam to, każda chwila zajęta czymś
    Tak samo miałam

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc to znowu ja 🤣

    Do Diego roku 2020 kochane 💕😁🥂🍷🍾💜🥰

    Staraczkom pooOoowodzenia ✊✊✊, żeby szybko były te || wymarzone 💕

    Mamusiom dużo siły 🍼💪 i miłości dla naszych pociech 👶

    A ciężarówkom dobrego szybkiego rozwiązania (Aleksa myślami jestem z Tobą, mam nadzieje, że u Ciebie wszystko ok.
    Bardzo czekam na wiadomości od Ciebie) 💕🤗

    Wszystkiego dobrego dziewuszki 💚🍀🌹💐🌷🌼

    Karolcia89, JustBelieve lubią tę wiadomość

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
‹‹ 737 738 739 740 741 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ