X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 :)
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 :)

Oceń ten wątek:
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 18 maja 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jakoś dziwnie w tym cyklu, aktualnie 24 dzień, ale nie czuję zbliżającej się @. Obiad wmuszam ok 17 a później czuję, że podchodzi mi do gardła. Normalnie przed @ to zawsze byłam jak odkurzacz, na wszystko miałam apetyt. Od 4-5 dniu czasami mam wrażenie że zaraz ze mnie poleci , chlupnie, ale nic nie leci. Dziwne uczucie. Nie wiem może to działanie Castagnusa?

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • kasiat Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 20 maja 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 4 dni przed spodziewanym okresem...Oby nie przyszedl...ale znajac zycie przyjdzie...Poki co nie mam w ogole zadnych objawow..ani na ciaze ani na okres.;/ Dzis rano sie dowiedzialam ze mojego narzeczonego siostra urodzila...wyslala mi zdjecie. Cieszylam sie ale i jakos mi smutno sie zrobilo. Zastanawiam sie czy jutro moglabym zrobic test z rana? Jak mowicie? robic czy czekac?

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 20 maja 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam w 25 dniu cyklu i był negatywny taki za 5 zł z Tesco, widziałam że na tych testach robi się dopiero blada kreska 11 dpo. Musiałam przerobić wszystko w necie. Dziś mam 26 dzień, kiedyś dostałabym już @ teraz nic. Nie napalam się bo niestety przytulanka było strasznie mało w tym cyklu i za daleko od owulki ;/

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • kasiat Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny chyba sobie zaczynam wkrecac...;/ dzis czuje sie tak slabo, ledwo zyje, az sie boje ze zaslabne, jestem taka zmeczona jakas...brzuch mnie pobolewa na samym dole brzucha, ale tak od czasu do czasu leciutko..mierzylam temp pod pacha, ale to o 17 i bylo 37.3 i na dodatek mam takie dziwne pryszcze jakby bolace na plecach kolo szyi i w okolicach skroni..pewnie sobie wkrecam ;))

  • Kociubka90 Nowa
    Postów: 4 4

    Wysłany: 22 maja 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiat powiem Ci, że mamy chyba te same objawy :) Zrobiłam dziś test ciążowy i wyszedł mi taki cień cienia, który po paru minutach znikł, ale tu jest jeszcze widoczny:
    http://hostuje.net/file.php?id=f283ae36e3a827e9b0377f36d4c3852e
    Już się zdążyłam naczytać o tym i część dziewczyn mówi, że to wynik zafałszowany skoro znikł, a część mówi, że też miały identyczną sytuację i były w ciąży.
    Też zaczynam myśleć, że sobie wmawiam obsesyjnie... A i od następnego cyklu mierzę tempki waginalnie, a nie jak dotychczas pod językiem, gdyż uważam to za mało dokładne (jeden pomiar po drugim, a różnice kosmiczne przynajmniej wg OF, bo zmienia całkowicie interpretację)

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 22 maja 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj dostałam @ więc kolejne starania dopiero pod koniec czerwca :) Mam nadzieję, że dla Was jednak ten cykl był owocny. Trzymam kciuki :)

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • Damaris Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 23 maja 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robiłam 5 dni temu test owulacyjny, druga kreska była, ale tylko taki cień, to samo 4 dni temu. 3 dni temu była mocniejsza, ale jaśniejsza niż kontrolna. Czyli też negatywny tak? No i wczoraj i przedwczoraj zero cienia, zero kreski. O co chodzi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli nic nie ma to znaczy, ze albo byla owulka albo nie. ja sie za bardzo na tym nie znam bo testy owulacyjne robilam 1 cykl i to chyba ze 2 lata temu. moze zobacz jeszcze dzisiaj jeden

  • Damaris Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generanie to ovufriend wyznaczył mi owulację, co pokrywaoby się z tym testem owulacyjnym. Nie wiem. Robiła jeszcze któraś z was testy owulacyjne? W tym cyklu mam totalny luz i na nic się nie nastawiam, ale miło by było gdyby chociaż była większa pewność, że owulacja była.
    1ccd1ff2467c7e6e8b024563b7aec812.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja jestem też z rocznika 90, w grudniu zaszłam w ciążę ale poroniłam od lutego znów się staramy z mężem dziś wypada @ a okresu brak test też negatywny ehh;(( kaarolaa jak sie czujesz/?:)

  • anka17189 Przyjaciółka
    Postów: 147 39

    Wysłany: 26 maja 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny jak mija wam dzień?
    dawno mnie tu nie było dużo przegapiłam
    ale postaram sie nadrobić...

    "Bo każdy z nas ma takie marzenie,
    za którego spełnienie oddał by wszystko"

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pracowicie i u dentysty :)

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • Damaris Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 28 maja 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też pracowicie ostatnio:)
    Dziewczyny czy wam też wykres świruje, jak wypijecie np. piwo albo wino wieczorem lub jak pójdziecie później spać? Nie wiem czy mam ignorować takie temperatury, bo zawsze nawet po odrobinie alkoholu mam albo niższą albo wyższą temperaturę. Dzisiaj przez to ovufriend usunęło mi zaznaczoną wcześniej owulację. Poza tym miałam w śluzie nitki krwi rano. Chyba @ nadchodzi...


    1ccd1ff2467c7e6e8b024563b7aec812.png

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 28 maja 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mi wykres nie świruje :) Ja czasami wypiję 1 piwo, zdarzyło mi się w ostatnim cyklu 1 może 2 razy. Nawet jak kładę się późnej spać, bo pracuję na popołudnie to też temp. wychodzi prawidłowa. Z tego co obserwuję na razie temp, zachowuje się podobnie jak w ostatnim cyklu. To dopiero mój 2 cykl, pewnie po 3 będę już lepiej się orientować w swoim cyklu.

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 29 maja 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do was:) ja jestem z maja 1990r :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg9i651cla.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 29 maja 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że nas ciągle przybywa :) Ja jestem z 8 sierpnia.

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 29 maja 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mężem staramy się już 5 miesięcy o dzidziusia i nic...:( Wczoraj robiłam badania 22dc: Progesteron 0,72 ng/ml prolaktyna 25,69:/ W 5dc robiłam Fsh 5,20 mlU/ml i LH 6,84 mlU/ml. Mam jeszcze nieoficjalnie PCOS...

    f2w3rjjg9i651cla.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 29 maja 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam potwierdzoną endometriozę i niedoczynność tarczycy. Za nami 2 miesiące starań , choć słabe były, ale były. W tym cyklu przerwa bo dzielą nas kilometry, ale następny cykl już jest nasz :) Mimo , że może mi być trudniej zajść w ciążę niż zdrowej kobiecie , to mam cichą nadzieję , że nam się uda :)

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nowe :) ja jestem z 31 marca....
    u mnie tez bylo troche problemow, ale glownie to przez wykonane łyzeczkowanie 3 lata temu...zapalenia dostalam i jajowody mi sie zapchały, w marcu 2013 przepchali przed HSG , zaszlam w ciaze i znow poronilam, miedzy czasie zrobilismy wyniki meza 2 razy w odstepie 3 miesiecy i były kiepskie wiec zglosilismy sie do kliniki po pomoc. przed zwezone jajowody i złe nasienie postanowolismy wziac udzial w in vitro i sie udało :) za pierwszym podejsciem z tylko jedna wychodowana blastusia :) jesli jutro sie uda zapisac to 5 czerwca wizyta z podgladaniem Kropka :) jak nie to dopiero 9 czerwca...

  • mala1407 Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, maj 1990 to ja.

    Jestem po poronieniu w lutym w tym roku i w tym tygodniu zaczynamy nowe staranka. Jestem juz po @ i dostalam zielone swiatlo od gina.

    Poronilam bo zarodek sie nie rozwijal. Prawdopodobnie, co wyszlo później - niedobór wit. D3.


    Buziaki !

    12.02.2014 :(
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ