X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 :)
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz 1 lipca mam kolejne usg...moze dowiem sie czy to Marceli czy Anastazja :) mam od poczatku ciazy przeczucie na chlopca...jednak najwazniejsze zeby bylo zdrowe i dotrwalo do bezpiecznego momentu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa- zazdroszczę...
    ja mam mieć dziś okres i na razie czekam na niego .

    Po południu lecę do ginekologa , może jak nie dostanę do tej pory to mnie zbada i powie co jest .

    Nie licze na cud, ale na kolejne leki , żeby się udało wreszcie :(
    Może jakieś witaminy dla męża.. nie wiem ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupilam mojemu na 3 miesiace kwas foliowy, wit c i salfazin...to ruchliwosc z 10% podskoczyla do 30% ale ilosc niesdtety z 6 mnl spadla do 5 mln...u nas to było i tak za malo na naturalna ciaze jeszcze z moimi problemami...

    Nelly daj znac co tam u Ciebie wyjdzie...a test robilas jeszcze dzisiaj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie robiłam dzis testu...

    daje sobie już z nimi spokój

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a leki odstawilas???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leki odstawione, plamienia dzis brak zupełnie. Głupieje już..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to powinna przyjsc tylko roznie to jest, czasem od razu po odstawieniu, czasem po 2,3 a nawet 5 dniach...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie sie zaczyna ;( cholera by to !!!!! ;(

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly, kolejny cykl i kolejna szansa. Głowa do góry, pierś do przodu. Będzie dobrze. Nie można tracić wiary. Czasami trzeba przejść tor z przeszkodami żeby dojść do celu. Ale za to nagroda smakuje lepiej po takim maratonie. Ostatnio widziałam parę ( znajomi ) po 7 latach urodziło im się dziecko. Facet płakał ze szczęścia. Zostawił pracę, to co aktualnie robił i pobiegł do żony do szpitala jak się dowiedział że rodzi. Stracił facet głowę dla malucha.

    kaarolaa, Z. lubią tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem staram sie byc twarda i nie pokazywać mężowi , że mi smutno. Bo On bardzo przeżywa więc ja musze być twarda.

    Chcemy iść na badanie nasienia , ale wiem jakie to krępujące dla mojego męża :(
    A bardzo chcaiałabym zajść w ciąże teraz, bo mój mąż ma 29 lipca urodziny :) a ja 15 lipca :) może uda nam się wspólny prezent sobie dac nawzajem :)

    Ja wiem , że mój P tez straci głowe dla dziecka :) wiem , że będzie kochanym ojcem :) a moi rodzice wspanialymi dziadkami :)

  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mogę dołączyć? Też jestem 90 rocznik :)

    Czekamy na Ciebie :***
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewno że tak :) No mój tata już się napala na kupno wózka, mam nadzieję, że nie będzie musiał długo czekać.8 lipca jedziemy na urlop , owulka szykuje się w trakcie urlopu. Zamierzam szaleć , dobrze się bawić i nie myśleć o tym że się staramy. Mam nadzieję że wyjdzie nam spontanicznie dzidzia :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti życzę Ci tego z całego serca :)

    Czekamy na Ciebie :***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś oddałam krew na badanie TSh i estradiolu, wynik ma przyjść mailem... zobaczymy. Troche się boje :(

    jeszcze męża musze umówic na badanie nasienia , ale kurde ciężko ;/ większość bierze urlopy a mój mąż też ciężko z dostaniem wolnego :(

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    ja też jestem 90' rocznik
    O dzidzie staramy się od początku roku i nadal nic, jeszcze do wczoraj miałam ogromną nadzieje, że się udało bo miałam strasznie dziwny ten cykl, jak żaden poprzedni, już tydzień przed planowaną @ strasznie bolał mnie brzuch, później doszedł ból kręgosłupa i ogólne osłabienie, @ spóźniła się 4 dni :(
    11 lipca mam wizytę u gin, poproszę o jakieś badania, dopiero w tym cyklu mierze temp, zamierzam też kupić testy owulacyjne, zobaczymy co z tego będzie

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Agus :)

    ja tez staram się od początku roku i nic ;/

    od paru miesięcy też mam dziwna miesiączke, najpierw plamienia a potem okres i do tego bóle zaraz po owulacji ciągnące się do okresu .
    Zrób badania na hormony - progesteron, prolaktyna, LH, FSH, Estradiol, TSH

    ...

    Ja odebrałam wczoraj wyniki i dupa ;( estradiol dla normy pęcherzykowej miałam tylko 19,52 ;(
    no i tsh w gornej granicy normy :(:( masakra ;(

    boje się strasznie , że mam PCO lub coś z tarczycą :(

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie czekam na wizytę u gin i powiem żeby mi dała na badania, TSH mam akurat w normie bo robiłam ale nie wiem jak reszta....

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nowe 90-tki :)
    zacznijcie od horomonw, u mnie wyszla tylko podwyzszona prolaktyna ale po pol roku brania bromka ustabilizowala sie i podczas stymulacji byla na wlasciwym poziomie...

    badanie nasienia to tez bardzo dobry pomysl, trzymam za Was kciuki i przesylam wiruski :)

  • kajulka Autorytet
    Postów: 338 187

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moge dolaczyc? Witam wszystkie kobietki z rocznika 90' :P
    Staram sie 9 miesiecy wlasne czekam na @ a raczej by nie przyszla menda jedna :D
    2fc945649d702db1582e4d81a24802bd.png

    hchy3e3kuak68fwg.png
  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się nie długo ale mam problem z okresem. już 133 dzien jak nie ma @ 4 miesiące. Lekarz dał lutke i nic i działamy dalej. Mam PCOS i brałam leki hormonalne yasminelle ale po jej odstawieniu już okres się nie pojawił :/

    Czekamy na Ciebie :***
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ