X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 :)
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 :)

Oceń ten wątek:
  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, dołączam do was kochane:-)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak u was z tymi staraniami ?opowiadajcie

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 5 lipca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja również się przyłączam.....jak wasze starania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutaj jest jeszcze cisza zwlaszcza w weekend :)

    ewelina witamy...moje byly dlugie i bolesne, ale po 3 latach sie udalo :)

    ewelina90 lubi tę wiadomość

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 6 lipca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa ja bylam dwa razy w ciąży niestety pozamaciczna:-( usunęli mi jajnik i mam nadzieje ze teraz już będzie wszystko ok.... zaczelam starania i zobaczymy... dodam ze dopadla mnie niedoczynność tarczycy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej to tez duzo przeszlas, u mnie przez lyzeczkowanie zapchaly sie jajowody wiec skorzystalismy z in vitro...

    mam nadzieje, ze teraz bedzie u Ciebie wszystko dobrze i bedziesz mogla cieszyc sie ciaza :)

    ewelina90 lubi tę wiadomość

  • Asiula257 Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 6 lipca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja:) to moje pierwsze starania i od razu okazało się, że mam problemy z prolaktyną, więc nie będzie to niestety takie proste. Biorę dostinex i starać się będziemy od przyszłego miesiąca, bo mój mąż wyjechał:/ Trzymajcie kciuki tak samo mocno, jak ja trzymam za Was Kochane:)

    kaarolaa, ewelina90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula juz mocno zaciskam i wysylam Wam wiruski :)

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 6 lipca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ ten nasz rocznik pechowy... u nas 1, 67% prawidłowych plemników. Ciężko.
    Życzę Wam wytrwałości i siły do walki.

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie jakos tak pechowo nam to idzie...Z. mocno trzymam kciuki zeby parametry sie poprawily, albo znalazł sie jeden bardzo silny plemniczek :)

    Z. lubi tę wiadomość

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 6 lipca 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ojej to tez duzo przeszlas, u mnie przez lyzeczkowanie zapchaly sie jajowody wiec skorzystalismy z in vitro...

    mam nadzieje, ze teraz bedzie u Ciebie wszystko dobrze i bedziesz mogla cieszyc sie ciaza :)
    myslalam nad in vitro ale moj maz nie chce wiec wiesz... mam nadzieje ze bedzie ok... trzymam kciuki kochana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina90 wrote:
    myslalam nad in vitro ale moj maz nie chce wiec wiesz... mam nadzieje ze bedzie ok... trzymam kciuki kochana
    moj tak bardzo chcial dziecka, ze in vitro nie bylo dla niego zadna przeszkoda...ale kazdy facet jest inny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)ja jestem dzis w 14 dniu , w piatek byłam u lekarza i mam w prawym jajniku pęcherzyk 11 mm , 8 mm i trzy małe , a w lewym tez jakies malusie... szaleństwo.

    Ale czy którys z nich jest najlepszy to nie wiem :(:(

    dziś ide na monitoring . Co sie tam dzieje :D pewnie nic . wielkie zeero, ale zobaczyc można ;p

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten 11 i 8 mm sa obiecujace :) mam nadzieje, ze na dzisiejszej wizycie beda juz ładne i duzo i w sam raz do pekniecia...
    jak wrocisz daj znac co tam slychac...trzymam kciuki ;)

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 7 lipca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula257 wrote:
    Witam i ja:) to moje pierwsze starania i od razu okazało się, że mam problemy z prolaktyną, więc nie będzie to niestety takie proste. Biorę dostinex i starać się będziemy od przyszłego miesiąca, bo mój mąż wyjechał:/ Trzymajcie kciuki tak samo mocno, jak ja trzymam za Was Kochane:)
    trzymam kciuki na pewno się uda i będzie ok... pozdrawiam kochana i bądź dobrej mysli

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 7 lipca 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    moj tak bardzo chcial dziecka, ze in vitro nie bylo dla niego zadna przeszkoda...ale kazdy facet jest inny...
    no masz racje, moj tez bardzo chcial ale stwierdzil ze zrobi mi je sam hahaha

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina90 wrote:
    no masz racje, moj tez bardzo chcial ale stwierdzil ze zrobi mi je sam hahaha
    moj niestety mial za malo zdrowych plemnikow i jeszcze moje przytkane jajowody, a trafilo nam sie in vitro za darmo wiec skorzystalismy :)

    ewelina90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wielka dupa ;/
    nic nie urosły.
    aa srał to wszystko pies !! lekarz mnie pociesza , że przez leki może sie opóźnić owulacja.. ale bez przesady... żeby o 1 mm urosło ?? żenada !

    kurw..... mać !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie leki bierzesz???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brałam od 5 dni CLo, i 10 dni estrofen mitte.


    Ale ja wiem , że juz nic z tego . mam iść w czwartek znów. nie wiem czy w ogóle pójde

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ