X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 :)
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to widocznie clo moze na Ciebie nie dzialac...nie wiem co zrobisz, ja np napisze jak bylo u mnie...w 2 dc mialam 10 malutkich pecherzykow i zaczelam brac gonal...po 5 dniach pecherzyki troche podrosly, ale bylo kiepsko z nimi i z 10 zrobilo sie 5...po kolejnych 5 dniach pecherzykow bylo tylko 4 , rosly po 1 mm na dzien, dlugo moja stymulacja trwala bo az 13 dni, a przy in vitro norma to 8 gora 10 dni czasem nawet 6 wystarcza...i co pobrali mi 4 pecherzyki, 1 tylko sie zaplodnil, jeszcze nabawilam sie torbieli w prawym jajniku takiej 6cm na 6 cm a ogolnie jajniki mialy po 8 cm....wygladalam zle, czulam sie jak w 6 miesiacu, ale zobacz 1 tylko zarodeczek, 1 szansa i sie udalo...kochana glowado gory :) czasem z najgorszej stymulacji wychodzi idealna ciaza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem już sama :( martwie się :( niby lekarz mówi, żeby być spokojnym , bo może sie opóźnić przez stymulacje , ale ja nie wiem :( może tylko tak mówi, żeby pocieszyć.
    ja na razie tylko lekami sie stymuluje .. in vitro to juz w ostateczności . Do roku jak nam sie nie uda to sie zdecydujemy. na razie staramy sie 7 miesięcy , więc jeszcze troche możemy popróbować .

    Ale powiem szczerze , że po dzisiejszej wizycie straciłam nadzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekalam 3 lata i przez ten czas nigdy nie stracilam nadzieji, z kazdym miesiacem lekarz wynajdowal nowe przeszkody, ktore pokonywalam...az w koncu powiedzial, ze juz mi nie pomoze bo to jest sprawa dla kliniki i tak rok temu w sierpniu sie zglosilismy...troche to trwalo, ale juz w kwietniu bylam w ciazy wiec mi pomogli...

    kochana 7 miesiecy to jeszcze nie tak duzo, ale moze hormony zrob jeszcze, mi wyszla za wysoka prolaktyna...

    ewelina90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam niski estradiol i za duzą różnice między FSh i LH :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly1507 wrote:
    ja mam niski estradiol i za duzą różnice między FSh i LH :(
    a to juz troche powazniejsza sprawa, trzymam jednak kciuki zeby te hormony w miare sie wyrownaly i zebys juz niedlugo mogla cieszyc sie ciaza :)

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 7 lipca 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze, trzymam kciuki

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już odpuszczam... pójdę w czwartek jeszcze na monitoring , ale potem daje sobie spokój z lekarzami. Może jak przestane chodzic i myslec o tym to sie uda.

    Głupia już jestem :( masakra :(:(

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 7 lipca 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nelly1507 ja tez tak mialam z placzem wychodzilam od lekarza i serce mi pekalo ale jakos wzielam sie w garsc i juz jest ok..... wszystko bedzie dobrze nie martw sie i za duzo nie mysl. badz pozytywnie nastawiona wkoncu sie uda... ja tez czekam caly czas mam nadzieje ze bedzie ok..... trzymaj sie i pisz;-0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2014, 16:34

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Asiula257 Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze to sie nie stresować...im bardziej chcemy, tym mniej nam się udaje. Rzadko kiedy udaje się od razu. Ja tez trzymam kciuki:)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 9 lipca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak jest wątek dla rocznika 90'. :)
    Od lipca zaczęłam starania, wcześniej w lutym straciłam swojego Aniołka w 7 tygodniu. Była to moja pierwsza ciąża. Teraz liczę, że szybko zafasolkuje i będę się cieszyć ciążą oraz później narodzonym dzieckiem. Witajcie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2014, 14:16

    ewelina90 lubi tę wiadomość

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haana witaj :) tak watek jest tylko bardzo malo jeszcze osob mamy i tak czasem jest cisza przez kilka dni...

    napewno szybko uda Ci sie zajsc ponownie, wiem jak to jest stracic maluszka niestety

  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 9 lipca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    21 lipca będę testować, zobaczymy co będzie. Karola gratuluję 16 tygodnia ciąży.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to juz wysylam wiruski :) *************

    ja nie moge uwierzyc, ze juz koncze 16 tyd :) a od wczoraj czuje maluszka...to sie dzieje naprawde!!!

    ewelina90, karola_aa lubią tę wiadomość

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 9 lipca 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jest i wreszcie mój ulubiony rocznik !!!:) tak tak '90 najlepszy !;) a za paręnaście dni przebije pieczę na 24!:)
    Patrzyłam i długo 90 nie widziałam aż tu nagle :)
    Jak widać w opisie u mnie juz 10cs :( problem z nasieniem :/ ehh kto by się spodziewał jak mój mąż taki zdrowy tryb życia prowadzi. ....
    Powolutku się wgłębie w temat i powolutku Was poznam :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez za kilka dni 24 będę miała ;/ masakra jak ten czas leci .
    17 dc dzis mam i zobaczymy co u mojego ginekologa dzis sie pokaże. Czy urosły te pęcherzyki , pękły czy cokolwiek :( boje sie jak diabli ;/
    piersi zaczynają boleć, ciągnąc jajnik i macica :( aa szkoda gadać :( cos czuje , że owu w tym cyklu nie będzie bo pęcherzyki za małe. :(:(:(

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 10 lipca 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Kochane moje popatrzcie na mój wykres, może któraś z Was powie mi co się dzieje, myślałam że owulacje miałam 7 lipca (12dc) a tu nagle dzisiaj temp w dół. Czy to możliwe, że owulki jeszcze nie było? Pierwszy raz mierze temp i nie znam się jeszcze na tym

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że dużo tu lipcówek, bo ja też w sobotę teraz urodzinki. :)
    Też jestem nowa odnośnie mierzenia temperatury, to mój pierwszy wykres na "próbę". Wczoraj bolał mnie lewy jajnik.. choć po owulacji już jestem.

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Cześć dziewczyny
    Kochane moje popatrzcie na mój wykres, może któraś z Was powie mi co się dzieje, myślałam że owulacje miałam 7 lipca (12dc) a tu nagle dzisiaj temp w dół. Czy to możliwe, że owulki jeszcze nie było? Pierwszy raz mierze temp i nie znam się jeszcze na tym
    według mnie u Ciebie owulacji jeszcze nie było. Nie ma wyraźnego skoku, który musi być min o 0.2 od najwyższej z 6 niższych poprzedzających.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    według mnie u Ciebie owulacji jeszcze nie było. Nie ma wyraźnego skoku, który musi być min o 0.2 od najwyższej z 6 niższych poprzedzających.
    Dziękuję :*

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :) z resztą w drugiej fazie cyklu nie zawsze temp odzie prosto w górę. Są też zawahania temp i też są spadki :) także też musisz wziąć to pod uwagę :) jak będziesz miała jakieś pytania pisz :) ja już 10 cykl jestem z obserwacjami. Wszystkiego nie wiem ale już coś kumam :)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ