X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 :)
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to widocznie clo moze na Ciebie nie dzialac...nie wiem co zrobisz, ja np napisze jak bylo u mnie...w 2 dc mialam 10 malutkich pecherzykow i zaczelam brac gonal...po 5 dniach pecherzyki troche podrosly, ale bylo kiepsko z nimi i z 10 zrobilo sie 5...po kolejnych 5 dniach pecherzykow bylo tylko 4 , rosly po 1 mm na dzien, dlugo moja stymulacja trwala bo az 13 dni, a przy in vitro norma to 8 gora 10 dni czasem nawet 6 wystarcza...i co pobrali mi 4 pecherzyki, 1 tylko sie zaplodnil, jeszcze nabawilam sie torbieli w prawym jajniku takiej 6cm na 6 cm a ogolnie jajniki mialy po 8 cm....wygladalam zle, czulam sie jak w 6 miesiacu, ale zobacz 1 tylko zarodeczek, 1 szansa i sie udalo...kochana glowado gory :) czasem z najgorszej stymulacji wychodzi idealna ciaza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem już sama :( martwie się :( niby lekarz mówi, żeby być spokojnym , bo może sie opóźnić przez stymulacje , ale ja nie wiem :( może tylko tak mówi, żeby pocieszyć.
    ja na razie tylko lekami sie stymuluje .. in vitro to juz w ostateczności . Do roku jak nam sie nie uda to sie zdecydujemy. na razie staramy sie 7 miesięcy , więc jeszcze troche możemy popróbować .

    Ale powiem szczerze , że po dzisiejszej wizycie straciłam nadzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekalam 3 lata i przez ten czas nigdy nie stracilam nadzieji, z kazdym miesiacem lekarz wynajdowal nowe przeszkody, ktore pokonywalam...az w koncu powiedzial, ze juz mi nie pomoze bo to jest sprawa dla kliniki i tak rok temu w sierpniu sie zglosilismy...troche to trwalo, ale juz w kwietniu bylam w ciazy wiec mi pomogli...

    kochana 7 miesiecy to jeszcze nie tak duzo, ale moze hormony zrob jeszcze, mi wyszla za wysoka prolaktyna...

    ewelina90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam niski estradiol i za duzą różnice między FSh i LH :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly1507 wrote:
    ja mam niski estradiol i za duzą różnice między FSh i LH :(
    a to juz troche powazniejsza sprawa, trzymam jednak kciuki zeby te hormony w miare sie wyrownaly i zebys juz niedlugo mogla cieszyc sie ciaza :)

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 7 lipca 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze, trzymam kciuki

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już odpuszczam... pójdę w czwartek jeszcze na monitoring , ale potem daje sobie spokój z lekarzami. Może jak przestane chodzic i myslec o tym to sie uda.

    Głupia już jestem :( masakra :(:(

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 7 lipca 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nelly1507 ja tez tak mialam z placzem wychodzilam od lekarza i serce mi pekalo ale jakos wzielam sie w garsc i juz jest ok..... wszystko bedzie dobrze nie martw sie i za duzo nie mysl. badz pozytywnie nastawiona wkoncu sie uda... ja tez czekam caly czas mam nadzieje ze bedzie ok..... trzymaj sie i pisz;-0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2014, 16:34

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Asiula257 Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze to sie nie stresować...im bardziej chcemy, tym mniej nam się udaje. Rzadko kiedy udaje się od razu. Ja tez trzymam kciuki:)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 9 lipca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak jest wątek dla rocznika 90'. :)
    Od lipca zaczęłam starania, wcześniej w lutym straciłam swojego Aniołka w 7 tygodniu. Była to moja pierwsza ciąża. Teraz liczę, że szybko zafasolkuje i będę się cieszyć ciążą oraz później narodzonym dzieckiem. Witajcie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2014, 14:16

    ewelina90 lubi tę wiadomość

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haana witaj :) tak watek jest tylko bardzo malo jeszcze osob mamy i tak czasem jest cisza przez kilka dni...

    napewno szybko uda Ci sie zajsc ponownie, wiem jak to jest stracic maluszka niestety

  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 9 lipca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    21 lipca będę testować, zobaczymy co będzie. Karola gratuluję 16 tygodnia ciąży.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to juz wysylam wiruski :) *************

    ja nie moge uwierzyc, ze juz koncze 16 tyd :) a od wczoraj czuje maluszka...to sie dzieje naprawde!!!

    ewelina90, karola_aa lubią tę wiadomość

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 350

    Wysłany: 9 lipca 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jest i wreszcie mój ulubiony rocznik !!!:) tak tak '90 najlepszy !;) a za paręnaście dni przebije pieczę na 24!:)
    Patrzyłam i długo 90 nie widziałam aż tu nagle :)
    Jak widać w opisie u mnie juz 10cs :( problem z nasieniem :/ ehh kto by się spodziewał jak mój mąż taki zdrowy tryb życia prowadzi. ....
    Powolutku się wgłębie w temat i powolutku Was poznam :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez za kilka dni 24 będę miała ;/ masakra jak ten czas leci .
    17 dc dzis mam i zobaczymy co u mojego ginekologa dzis sie pokaże. Czy urosły te pęcherzyki , pękły czy cokolwiek :( boje sie jak diabli ;/
    piersi zaczynają boleć, ciągnąc jajnik i macica :( aa szkoda gadać :( cos czuje , że owu w tym cyklu nie będzie bo pęcherzyki za małe. :(:(:(

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 10 lipca 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Kochane moje popatrzcie na mój wykres, może któraś z Was powie mi co się dzieje, myślałam że owulacje miałam 7 lipca (12dc) a tu nagle dzisiaj temp w dół. Czy to możliwe, że owulki jeszcze nie było? Pierwszy raz mierze temp i nie znam się jeszcze na tym

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że dużo tu lipcówek, bo ja też w sobotę teraz urodzinki. :)
    Też jestem nowa odnośnie mierzenia temperatury, to mój pierwszy wykres na "próbę". Wczoraj bolał mnie lewy jajnik.. choć po owulacji już jestem.

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 350

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Cześć dziewczyny
    Kochane moje popatrzcie na mój wykres, może któraś z Was powie mi co się dzieje, myślałam że owulacje miałam 7 lipca (12dc) a tu nagle dzisiaj temp w dół. Czy to możliwe, że owulki jeszcze nie było? Pierwszy raz mierze temp i nie znam się jeszcze na tym
    według mnie u Ciebie owulacji jeszcze nie było. Nie ma wyraźnego skoku, który musi być min o 0.2 od najwyższej z 6 niższych poprzedzających.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    według mnie u Ciebie owulacji jeszcze nie było. Nie ma wyraźnego skoku, który musi być min o 0.2 od najwyższej z 6 niższych poprzedzających.
    Dziękuję :*

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 350

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :) z resztą w drugiej fazie cyklu nie zawsze temp odzie prosto w górę. Są też zawahania temp i też są spadki :) także też musisz wziąć to pod uwagę :) jak będziesz miała jakieś pytania pisz :) ja już 10 cykl jestem z obserwacjami. Wszystkiego nie wiem ale już coś kumam :)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ