X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka nie trac jeszcze nadzieji dopoki nie ma @ to zawsze sa szanse i wierze ze za kilka dni nam tu piekne dwie kreseczki pokazesz <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 26 lipca 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane ! Jak Wasze nastroje ?? U mnie troszkę mieszane czuję się jak przed @ ale jestem już 3 dni po :P

    Dzisiaj ostatni dzień w pracy i jutro wolne bo wyjeżdżamy na koncert do KRK ale wracamy w sobotę:) Dzisiaj do lekarza idę z tą prolaktyną na 17:30 i resztą wyników więc trzymajcie kciuki. Bardzo się stresuję już od rana boli brzuch :/

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 26 lipca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Cześć kochane ! Jak Wasze nastroje ?? U mnie troszkę mieszane czuję się jak przed @ ale jestem już 3 dni po :P

    Dzisiaj ostatni dzień w pracy i jutro wolne bo wyjeżdżamy na koncert do KRK ale wracamy w sobotę:) Dzisiaj do lekarza idę z tą prolaktyną na 17:30 i resztą wyników więc trzymajcie kciuki. Bardzo się stresuję już od rana boli brzuch :/

    Będzie dobrze, naprawdę wierzę że dostaniesz leki i pyknie Wam jak się unormujecie wszystko

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 lipca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi trzymam mocno kciuki zeby lekarz cos dobrego wam doradzil i oby ten cykl byl szczesliwy <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 26 lipca 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny:) <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lipca 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dzisiaj czekamy na wieści od Zuzi :) No właśnie już zgłupiałam z tym wykresem... Ale skoro we wrześniu mamy analizować to nie będę zmieniać, dam mu czerwcowy, lipcowy i sierpniowy i niech dopasowuje leki, pewnie po to mu te wykresy. Może stwierdzi że potrzebuję i luteiny albo czegoś podobnego. Zobaczymy we wrześniu :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lipca 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka czyli 3/4 sierpnia czekamy na pozytywne wieści i tak jak dziewczyny piszą - póki nie ma @ to nadzieja jest :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lipca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie według Flo @ ma przyjść 14 sierpnia , a według owu 11 :) Tak czy siak to będzie jeszcze urlop, pożyjemy zobaczymy co mi tam się tym razem zadzieje :)

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 26 lipca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI to tylko działać, a jak urlop to tym bardziej :)

    Jestem tak już zniechęcona tym całym staraniem że po prostu chyba odpuszczę. Dziś zrobię nowe CV.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 lipca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka zamierzasz szukac nowej pracy?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 26 lipca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Taka_Babka zamierzasz szukac nowej pracy?

    Tkwię w obecnej pracy sama nie wiem z jakiego powodu.. umowy na czas nieograniczony, tego że macierzyński bym miała. Siedzę i się nudzę. Nie jestem tu fizjoterapeuta tylko terapeutą. Za chwilę zapomnę i czym się uczyłam tyle czasu. Liczyłam marzyłam żeby zajść w ciążę i mieć pouklade umowa stała itd. ale co mi to wszystko dało? Robię po bożemu, po kolei i to nic nie daje.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam ten bol bo tez czekalam na umowe zeby zajsc w ciaze a teraz zaluje ze tyle czasu czeklismy i ze ciagle nam sie teraz mie udaje. Mam umowe ale co z tego. Moze jakbysmy zaczeli wczesniej starania to juz bysmy mieli dzidzie.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tkwiłam w swojej poprzedniej pracy 4 lata.... Ani tam ani w obecnej nie pracowałam w swoim kierunku studiów. W obecnej wiem że chcę tu zostać, dlatego chcę zapisac się na studia podyplomowe aby mieć wykształcenie w kierunku. Dziewczyny warto podejmować odważne decyzje. Taka_Babka jeśli męczą Cię starania, to może zrób sobie miesiac przerwy... Chociaż i tak ciężko jest wyłączyć myślenie... Jak tylko zbliża się owulacja to bzikujemy...

  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny na pewno porobie wszystkie badania i z bimi udam sie do lekarza :)

    A Ci ginekolodzy byli prywatnie tylko mowili ze panikuje i mam dac szanse naturze a pozniej sie denerwowac..ahh

    No nic umiesz liczyc licz na siebie :)

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lipca 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masz to prywatnie i takie podejście? Chociaż wiadomo ze na kogo wypadnie na tego bęc a i dużo zależy od humoru lekarza...

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 26 lipca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kompletnie dziś nie mój dzień. Kłótnia z mężem, nerwobóle i do tego ból jajników i podbrzusza jak na okres. Eh.. ciężko być pozytywnym w tych czasach.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 26 lipca 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi czy Ty dziś do lekarza nie miałaś iść?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lipca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie mily dzien. Dostalam kwiaty, bylismy na basenie i teraz piwko na tarasie :-)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 26 lipca 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak byłam ! ;)

    Wszystko w porządku jestem zadowolona. Prolaktyna do zbicia. Miałam USG ładny pęcherzyk w prawym jajniku <3

    Uspokoiłam się wygadałam wysłuchałam. Ten mój gin jest naprawdę w porządku i jestem spokojniejsza.

    Dopeiro teraz właściwie wróciliśmy do domu bo ciągle gdzieś ganialiśmy. Rano wyjeżdżamy więc muszę się jeszcze wykąpać:) A najbardziej cieszę się z tego, że jutro nie muszę iść do tej cholernej pracy. Dzisiaj znów wyszłam ostatnia bo się nie wyrabiałam :/ Achhhh urlopie gdzie jesteś!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 26 lipca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    A u mnie mily dzien. Dostalam kwiaty, bylismy na basenie i teraz piwko na tarasie :-)

    u nas właśnie zaczęło lać i wcinamy sushi i popijam smoothie z ananasa i kokosa :D mniaaamiii ! Piwko też mam ale nie wiem czy nie pęknę już :P

    m3sx43r8mntd6n8a.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ